Téma: Gladiátor

10/10
Bountyhunter 2010 júl. 31. - 19:38:52 10/10 Előzmény Commodus
(221/521)
Nem hát, hogy lenne átlagos, semelyik téren sem átlagos. A rendezés, a forgatókönyv, a nagybetûs zene, a színészek (Phoenixnek is járt volna az Oscar :( ), a fényképezés.
Csak tudod, ilyenkor nagyon nagy szakembernek képzelik magukat, azt hiszik különlegesek, hogy húha, õk még a Gladiátor is leszólják, aztán meg orba-szájba nézik a Piedónét amikor senki sem látja :)

Én már megírtam hogy egyszerûen keresve sem találni hibát a filmben, tökéletes egy mû.
CrazyBoy 2010 júl. 29. - 00:14:10
(220/521)
Történelmileg a Rettenthetetlen elõzményfilmje, mondjuk nekem többnyire tetszik, ha olyan a kedvem.
10/10
peti2006 2010 júl. 29. - 00:02:06 10/10
(219/521)
Tökéletes film, a zenérõl már nem is beszélve.
Commodus 2010 júl. 28. - 17:34:30
(218/521)
Szeretem az, ilyen, hozzászólásokat, hogy fosadék, tömör, lényegretörõ, és, olyan hogyismondjam elegánsan stílusos, a másik, hogy átlagos, mi az, hogy átlagos? A Columbo az átlagos, vagy jó, vagy nem összehasonlítható egy mozifilmmel?Imádom ha valaki klissékben gondolkodik, majd szélnek erszti õket a nagyvilágba, ha nincs véleményed ne írjál, ha van indokold, de hogy átlagos meg fosadék?Vicc!
Egyébként ha más nem is a zenéje semmiképpen nem átlagos, bár szerintem a film se!
10/10
Bountyhunter 2010 júl. 23. - 10:35:07 10/10
(217/521)
Sajnos 10 pont a max, én 50-et adnék neki :)
10/10
Dudlicsek 2010 júl. 15. - 15:51:12 10/10
(216/521)
Egyetértek.
10/10
Bountyhunter 2010 júl. 15. - 15:43:43 10/10
(215/521)
Mit is mondjak róla. Tökéletes. Mérföldkõ a filmgyártásban.
A rendezés, a fényképezés, a színészi játék, na és a zene!!
RVS 2010 máj. 13. - 18:29:17
(214/521)
Csak és kizárólag Joaquin Phoenix miatt volt érdemes megnézni.
10/10
Persepolis72 2010 máj. 12. - 15:35:12 10/10
(213/521)
majszli, akkor legközelebb nézd a Thomas a gõzmozdonyt. az biztos nem fossadék...
10/10
Persepolis72 2010 máj. 12. - 15:32:26 10/10 Előzmény Brambilla
(212/521)
Valóban, minden igaz, amit leírtál, egyetlen dolgot helyesbítenék: Marcus Aurelius pestisben halt meg, méghozzá éppen Pannonia területén... az õ halála kivételesen nem írható Commodus számlájára.
majszli 2010 máj. 12. - 14:31:52
(211/521)
hát ez egy fossadék blá
9/10
zerrik08 2010 máj. 12. - 14:20:00 9/10
(210/521)
nem láttam az egész filmet, de amit láttam az nagyon jó volt!
9/10
offtopic
pozsizsuzsi 2010 máj. 12. - 13:53:36
(209/521)
pl. így:
ilali 2010 máj. 12. - 13:46:05
(208/521)
kép
Pírea 2010 máj. 12. - 00:50:28
(207/521)
Szerintem a zene nagyon jó volt. És a "Ki segít kivinni?" tényleg kicsit bénán hangzik, de mégis jó volt, illet oda. Mert mindenki, aki lent volt a küzdõtéren, odament, és felemelte. Pedig oda sem fért a tömeg háromnegyede. De ezzel is a tiszteletüket, hálájukat és nagyrabecsülésüket fejezték ki. Szerintem a vége is szép lett, és nagyon megható.
8/10
NANU..! NANU..! 2010 máj. 12. - 00:29:56 8/10
(206/521)
Én is most láttam elöszõr igazán, de nekem túl hosszú volt.
Elég lett volna 120" is, minek kellett ilyen hosszúra nyújtaniuk, a viadalok viszont jók voltak, nem tudom, hogy azt a tigrises jelenetett hogy vették fel, gondolom számítógép trükk... ?:(
Összességében 1 x 2x megtudom nézni, de ne legyen késön, mert többszõr bealszok alatta, aztán 5-10"-ek kiesnek... ;)))
Stevie19 2010 máj. 12. - 00:16:16
(205/521)
Elnézést a szóismétlésekért, kicsit fáradt vagyok. Megyek is aludni. Jóéjt Mindenkinek!
Stevie19 2010 máj. 12. - 00:14:56
(204/521)
Badarság, egyszerûen csak vhogy ki kellett fejezni a szolidaritást 30 mp-ben... A zene meg végig nagyszerû volt, azokhoz képest valóban nem volt az igazi, de igazán hangulatos volt. Összességében nagyszerû film, én most láttam elõször elejétõl a végéig.
10/10
Persepolis72 2010 máj. 12. - 00:14:14 10/10
(203/521)
Miért, te milyen zenei aláfestést tettél volna be???? Szerintem ennél jobbat nem is lehetett volna.
Seemann 2010 máj. 12. - 00:12:42
(202/521)
Sajnos a végét kegyetlenül elszúrták ezzel a halandzsazenével, meg a "ki segít kivinnem" szöveggel...