6/10
amiraa_daaa ápr. 22. 21:34:29 6/10
(197/217)
Hat kár ezért a második évadért, Amit írtam itt napraforgónak is válaszban, kár volt hogy ennyire csereberéltek a szereplőket. A karakteres szereplőket ( Tóth 3. Orsós, és Oletics kivették, a csapat tagjai uncsik, az újaknak nincsen karakterűk, a régieket el sem búcsúztatták, magánélet kb mindegyik párnál kukázódott. )

Rozi nem játszik kb semmit, Norbit hagyta futni Pestig, a harmadik részben konkrétan négy mondata volt, és az sem vicces. A sorozat arról szólna, hogy Rozi hogy küzd, vagy a csapat mitől lesz csapat vagy mitől nem lesz csapat. nem arról hogy Tóni2 alias Péter kinyitja a Bunko - szótárt. Kár hogy itt elrontották lehetett volna a Szabó Tóni 2 u- Rudolf Péter verzió jobb is, nem csak egy lezüllött alkoholista ex edző. Azt sem értem hogy a mindent megoldunk országában miért nem kezdhette el Tóni 1 azaz Rozi a sulit az NB1 edzőségért.

Semmi magánéleti szál nincsen ( ami sok vicces momentum volt az első évadban, ugye Gábort is bujtatják a konyhán, Vica Cica meg sokkal jobb volt mikor kavart Gézával mert az mindig adott vicces jeleneteket. A főbb karakteresebb karakterek nélkül meg az egész unalmas.

Az sem derült ki hogy miért mondott fel Vica Cica amikor egy elég jó állása lett végül Pesten. (Amúgy a történetszál is fura lett mert mintha Vica Cica terhes lett volna az első évadban, ahhoz képest erről szó sincsen.) Egyszer csak hopp felmondott a minisztériumban és egy helyen felszolgáló. Ott összetalálkozik véletlenül !!!!! Norbival aki Pestre megy. Norbiról nem derül ki, hogy hova ment melyik csapatnál van, kb "udvarolni jár " Vicához meg nosztalgiázni. Budapest elég nagy hogy pont összefussanak. Ráadásul mindketten hasonló ruhában voltak. :D

Dóriról sem derült ki, hogy miért dobta ki a férjét Gézát, aki az önkormányzatnál lakik az emeleten !!!!!! (. nem egy hotelban ahol mondjuk fürdő is van csak úgy a realitás talaján- rögtön össze is jött volna neki a hölgy a "klubból" akivel iszogatott, és az ugye újabb kalamajkákat okozott volna, erre közli Géza, hogy nincsen hol iszogatni. :D Ráadásul van neki szép nagy kocsija, az mégse egy Lada, és lehetett volna egy kis ez meg az - mégegy ok a nevetésre:D Az. meg full bagatell hogy másik nevet mondott, úgy hogy ő a polgármester !!! ) és Géza aki röptében a legyet is, várja hogy az új "csirke" majd bevadássza őt. :D

Csilluka nem Vica Cica, Csillut én csipem nagyon, de tényleg nem tud mit csinálni a karakterével, ráadásul már semmi smink, semmi butaság sincsen és azt elsütni, hogy még a dátumokat sem ismeri egy fiatal nőnél aki pontosan tudja hogy mikor kezdődik a Zumba óra, és a szoli és a többi szépségóra. (azért ez elég meredek.) Csilla karaktere nem dupla nulla, csak tapasztalatlan. A kávéfőzős ( mit nyomj meg ) meg miután az első évadban mindenféle kütyü használt Csilluka ( exkluzíve kávéfőzőt) eléggé fura hogy nem tudja megnyomni. Az nem poén hogy túlbutítják a karakterét.


Ami adta az egész sorozat sava - borsát: ugye a Vica- Géza, a Tóni-Norbi és a a többi szerelmi szál az kuka lett, Oletics karaktere tényleg jót tett a sorozatnak, most ő sincsen. De a vicceskedő Tóth3 is mindig beszólt valamit, ami viccesebb volt mint a műtrágyareklám az új kapussal. Ráadásul össze-vissza vannak a szálak, ahogy írtátok a Dóri haja is full káosz most a 4. részben újra megnő majd. :D

Azt hittem az első évad után( nem tippeket adva) hogy a második évadban majd Vica Cica karaktere pl:összejön valamelyik focistával ha terhes ( pl Tóth3 Bence karakterével szépen néztek egymásra) és és mondjuk lesz majd egy féltékenységi szál, ami berántja Gézát is. De eddig erre utaló jel kb nulla. Vagy mondjuk Géza lebukik valakivel Dóri előtt ergo utána rúgja ki Dóri, ez is full nulla mert kb hogy nem együtt nézték este a Kacsameséket Dóri dobbantotta :D Vagy Tóni terhes lesz Norbitól nagy has és edzések, vagy pl Tojásgyáros Laci kap lehetőséget és bővül. Nagyobb szponzoráció kapnak ezért pl jobb busz meg több minőségibb edzés. De hát semmi sem lett pedig ezek olyan kis várható fejlemények lettek volna ehhez képest van a semmi :((

A káosz (hogy én most tömbösítve nézem 3 -4 részenként) jobban kijön, mint amikor egyesével néztem, de minőségi esés van az első évad és a második évad között ráadásul tényleg a sztoriszál sem tiszta.


(Mintha az ajánlóban lett volna egy jelenet ami a részbe bele sem került volna )

Pl történetszálakból egy, amit nem értek: Sztoján vissza akarja adni a pénzt amit kölcsönkapott/megzsarolták=megvették őket ( vagyis kaptak), hogy eladják a meccset ( 1. évadban Orsóssal) , ami miatt megkergették őket Orsóssal. Most nem kérik!!!! vissza tőlük vissza a pénzt, hanem elnézik nekik az egészet, és ERRE Sztoján meg visszavinné a pénzt, amit nagyjából elköltöttek ????? Itt mit akart a költő. ???

Nem akarom írni hogy bár tök bagatell de a Gizi a kakas(?) , Sztojánnak nem hiányzott nem mondja, hogy most mi is van vele, stb. Sztoján sem kavar már a YouTube-s csajszival.

A három fő Csemberi is szét van esve. A Géza totálisan, Laci az egyetlen aki még Csabival valamit próbál de nagyon kevés. Csillukának sem hiszem el hogy csak egy buta lány, kár hogy ennyire ebbe akarják belezsuppolni. :D

Azért tömbösítve meg fogom még nézni a következő részeket hármasával de tényleg kár érte :( 7 csillagról 4-re ugrott de félek, hogy lesz ez kevesebb is :(
6/10
amiraa_daaa ápr. 22. 20:15:03 6/10 Előzmény napraforgó
(196/217)
én szoktam ezt nézni :))) , juli végétől forgattak szeptemberig addig pont hajat vágatott.

szerintem elég kár ezért a második évadért, sajnos csak háttérzaj lett utazás közben :( sajnos egyszer nem nevettem. semmi humor, Rozit szinte nem is játszatják, Szabo Toni2, nagyon erőltetett és gáz. A csapat félig lecserélése elég nagy öngól volt oké nyilván a Tóth 3-at alakító Bence és a kvázi góllövő Oletics offolása elég baromság volt. Amúgy uncsi - sajnos.
1/10
rolka75 ápr. 14. 13:48:16 1/10
(195/217)
Adtam neki esélyt pedig. De csak a jobb sorsra érdemes színészeket sajnálom. Kapitányéknak tökmindegy mitrendez stb.
1/10
Roland75 ápr. 10. 20:17:47 1/10
(194/217)
10/1 Lejjebb nincs pontozás.
janderka ápr. 07. 19:44:08 Előzmény napraforgó
(193/217)
Ez a hajrövidülés nekem is feltűnt. Meg mintha sötétebb is lenne.
8/10
napraforgó ápr. 07. 18:09:06 8/10
(192/217)
Vicces, Szinetár Dóra haja a mosdótól az asztalig kb. 8 cm-rel rövidebb lett. Igaz, később megint hosszabb lett. Érdekes ez a hajakkal. hirtelen nőnek, rövidülnek.

Nem azért, de nincs egy felelőse ennek, hogy a frizura, a szakáll, bajusz, ruha, stb. azonos legyen a különböző jelenetekben???
olahmiki1959 ápr. 06. 07:24:00
(191/217)
Nekem összességében tetszett az első széria, úgyhogy kifejezetten várom a második sorozatot, és drukkolok!
Lovas Rozi pedig nagyon jó kis színésznő... khm... mindenféle értelemben...:)
1/10
Roland75 márc. 30. 13:37:43 1/10
(190/217)
Az előző évad minősíthetetlen néhány apróbb poéntól eltekintve. Most adok még egy esélyt hátha.
offtopic
luci87 márc. 26. 04:26:50 Előzmény napraforgó
(189/217)
Ezert volt gyanus,hogy hetfon kezdik,ha hetvegi sorozat volt?:)
8/10
napraforgó márc. 25. 18:09:28 8/10
(188/217)
Most olvasom a holdponton, hogy márc. 25-től az első évadot ismétlik, április 6-tól kezdik a második évadot.
8/10
napraforgó márc. 25. 18:06:29 8/10
(187/217)
Lehetséges. Ezt én észre sem vettem. Az előzetesben is csak arról volt szó, hogy folytatják.
toths1957 márc. 25. 17:35:39
(186/217)
Ez ismétlés lesz? Azt írják, hogy I/1. rész.
8/10
offtopic
napraforgó márc. 25. 10:57:25 8/10 Előzmény luci87
(185/217)
Szerintem heti sorozat volt, azt hiszem szombatonként.
offtopic
luci87 márc. 25. 08:53:16 Előzmény napraforgó
(184/217)
Ez napi sorozat volt, mar nem emlekszem...?
8/10
napraforgó márc. 25. 07:07:04 8/10
(183/217)
Ma jön a folytatás, sajnos megint elég késői időpontban. Miért kell fél 10-kor kezdeni? 3 reklámblokkal éjjel 11-kor lesz vége. Minden áldott nap. Ismétlés meg nuku.
8/10
napraforgó márc. 25. 07:07:03 8/10
(182/217)
Ma jön a folytatás, sajnos megint elég késői időpontban. Miért kell fél 10-kor kezdeni? 3 reklámblokkal éjjel 11-kor lesz vége. Minden áldott nap. Ismétlés meg nuku.
Smonika jan. 14. 12:44:57
(181/217)
Mikor jön a folytatás?? Nem hiszem el, hogy egy évet kell várni... :( :(
9/10
Anabella 2023 márc. 16. - 10:32:43 9/10 Előzmény Dzsolee
(180/217)
A történetben tényleg vannak kisebb nagyobb hibák, de ezektől el lehet tekinteni és egy érdekes sorozatot láthattál. VAn ebben bőven társadalom kritika- már az elején, hogy lenézik és másként kezelik a nőt, pénzben, lakásban szerződésben, stb mintha férfi lenne, a Géza sógora is szép példa a mai politikai kapcsolatokra, hiszen végig azon ügyezett a polgi, hogy az ő politikai pályáját egyengetve hozzák meg a döntéseket... ott a megcsalás és az ezért bármit megteszek férfi, ott a játékfüggő eltartást igénylő és ezt a felállást teljes mértékig természetesnek tartó expasi, és ott az nb1-be való feljutás követekezménye- a csapat fele röpül és jöhetnek az idegenlégiósok, stb. Ez a valóság, és már bocs de személyes tapasztalat bizony nem minden focista IQ bajnok.... Egyébként meg az itt szereplők szerintem nem óvódás agyuként mutatta be, ismerve focistákat a körzeti bajnokságtól az nb1-ig ,ilyenek az emberek. Szóval ez a sorozat lehet, hogy nem a poénbombákra épített, de a 10 rész alatt pont kiegyenlítették egymást szerintem a gagyi és a magasröptű részek.(Egyébként meg ha veszélyeztetve van a bírónak joga van lefújni...)
Kecskepásztor 2023 márc. 16. - 10:09:10 Előzmény Dzsolee
(179/217)
Én csak a valóság és a sztori közötti ellentmondásra hívtam fel a figyelmet.
6/10
offtopic
amiraa_daaa 2023 márc. 15. - 19:03:18 6/10 Előzmény guess.who
(178/217)
amikor Lacika lemaradt a buszról, miközben az egész falu ott ült rajta és mentek valahová...

az az volt amikor Erika szülni ment és a falusiak mentek a távolsági busszal a mentő után :D