Ford Mustang 2011 aug. 03. - 15:55:42
(5/5)
Hogy nem csak a gugli van. :)
Egyébként jó ez bluu is.
zs9302 2011 aug. 03. - 15:36:49
(4/5)
Viszont van ez a debreceniek által készített egyre ismertebb, jól használható keresõ: http://www.bluu.hu/
Nem mintha ezek után valaki is ezt használná, csak hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy csak a google van.
Ford Mustang 2011 aug. 03. - 15:33:05
(3/5)
Azt idáig sem lett volna szabad. ;)
zs9302 2011 aug. 03. - 15:15:39
(2/5)
Kicsit valóban pánikkeltõ a film, de szerintem minden renden van vele. Tényleg tárolnak adatokat, de ezt annyira nem kell felfújni. Viszont jó tippet adott, hogy miért ne használjam továbbra sem a Mailt meg a Dekstopot.
feketevipera 2011 aug. 03. - 14:19:13
(1/5)
Az tény, hogy a Google üzemeltetõi igen rafinált módon szereznek pénzt maguknak, és sokszor szinte agresszív módon terjeszkednek a neten, de a film megközelítését inkább pánikkeltõnek minõsíteném. Valószínûleg tárolnak bizonyos adatokat, de ez a "jajdenagyonfélnikellaguglitól" típusú hozzáállás számomra elég érdekes volt, és õszintén szólva kíváncsi lennék arra is, hogy ki pénzelte a film elkészülését. Egyébként elhangzott valami olyasmi is, hogy a gmail révén nyomon lehet követni, hogy ki kivel áll kapcsolatban, mivel meghívásos alapon mûködik. Nem tudom, régebben lehet, hogy így volt (bár csak 2006-os a film), és igaz, hogy meg lehet hívni embereket, de lehet simán, meghívás nélkül is készíteni gmailes postafiókot, nekem legalábbis ilyen van. Szóval ebben is éreztem némi csúsztatást, illetve "riogatást", így szerintem mindenféleképpen kritikával kell kezelni a filmet.