gazsi81 2010 márc. 19. - 23:24:59 Előzmény csíkosss
(59/59)
remélem még idõben szólok, 1 perc múlva kezdõdik...;)
csíkosss 2008 nov. 12. - 18:03:53
(58/59)
a sorozat jo volt szerintem, csak a végét rontották el nagyon.:( az elsõ pár részt nem láttam. (kb a felénél kapcsolódtam be) vki nem vette fel esetleg az elsõ részek közül vmelyiket?? nekem megvan pár rész dvd-n meg videon az elsõ amit felvettem az talán a 6 v 7. rész volt. akinek van elõbbi lécci írjon!
Magenta99 2008 nov. 05. - 06:28:59 Előzmény Jozefa
(57/59)
Köszi szépen a leírást!

Hát ez tényleg elég gáz befejezés volt!
Jozefa 2008 nov. 04. - 11:04:27 Előzmény Magenta99
(56/59)
Jaj, nagyon béna volt az utolsó rész, nekem nagy csalódás volt! Mindig eltolják ezek a franciák a sorozataik végét!
Leírom, úgyhogy SPOILER következik!

Xavier a Planet irodájában találkozik Laure anyjával és nagynénjével. Kiderül, hogy Laure anyja sem tudja igazán, mi történt aznap éjjel, amikor Laure-t a folyóba lökte valaki autóstul gyerekkorában. Épp azért ment el, mert félt, hogy õ saját maga volt a tettes. De Xavier tisztázza a helyzetet: õ már tudja, hogy Irene volt, de L'Estrade õrnagy felesége. Az is kiderül, hogy az egész Planet-szervezetet Laure anyja alapította.
Ezek után az egész kompánia elmegy de L'Estrade-ékhoz, és az õrnagy és Irene szemébe mondják, hogy Irene volt a tettes (aznap éjjel Roger doktornál volt, ide érkezett meg Laure anyja, de Irene leütötte és elvitte Laure-t a folyópartra kocsival és belökte.) Homályos utalgatás volt arra, hogy Irene rendelte meg Roger doktor feleségének lemészárlását, de az egész tök zavaros volt, hogy miért tette ezt, meg egyáltalán mi baja volt Laure-ral. (Laure anyját állítólag azért ütötte le, hogy ne vegye el a szeretõjét is a férje után. De korábban meg arról volt szó, hogy Irene vette rá Roger dokit, hogy a férjének dolgozzon. Szóval nem értem, hogy ha már össze volt veszve a férjével, akkor miért szervezett neki munkaerõt, és ha tényleg õ ölette meg Roger családját, hogyan tudta oda küldeni a kommandót, ha a katona-férje már nem volt vele, de mindegy...)
Közben megjelenik egy csomó gabonakör, amit a hadsereg mûholdas felvételeken követ. Ezalatt Roger, az õrnagy és Xavier kiszabadítják a fogságból a "földönkívüliek gyermekeit", és a találkozási helyre viszik õket (Manon tudja, hol van ez, neki meg Lucas súgta meg telepátiával). Közben Baromarcú Francois hazamegy és egy töltött pisztolyt tesz le az apja elé, mondván, hogy egy golyó van benne, amely vagy az övé, vagy az apjáé, majd elmegy. Az apja föbe lövi magát. (Miért is...?)
Erica is odaviszi a találkozási helyre Lucas-t lóhalálában, majd amikor kiszállnak az autóból, elkezd felháborodni, hogy a fia el akar menni, és sikonyál, hogy "nem engedem"! (Akkor minek vitte oda? Ilyen hülyeséget...)
Xavier, Laure anyja, Manon és Julie apja homályos szemmel, fennkölt mosollyal az arcukon azt várják, hogy mi fog történni a "földönkívüliek gyermekeivel". (Nem értem, hogy miért volt jó, hogy segítettek nekik odamenni: nekem egész végig nem volt túl pozitív az embereket megszálló földönkívüliek jelenléte, és nem értettem, hogy a film pozitív hõsei miért kezdenek el most szimpatizálni velük). Laure 56-szor elmondja, hogy nagyon szeretné hallani, mi történt az anyjával az elmúlt években, de kevés az idõ.
Baromarcú Francois azonban követte Ericát, és odahozta a hadsereget. A közelgõ földönkívüliek azonban jól tönkreteszik a helikopterüket, ezért Baromarcú Francois egymaga próbál küzdeni. Leszáll egy kék fény-henger, ebbe belépnek a földönkívüliek gyermekei. Mindenki átszellemült arccal bámul, csak Baromarcú Francois ugrik be, hogy kirángassa Lucas-t (az egyetlen normális reakció szerintem). De közben õk már anyagtalanná váltak, mint egy hologram. Baromarcú Francois elkezd lövöldözni, Ericát is le akarja lõni. Xavier is beugrik a kék fényhengerbe, és bunyózni kezdenek (most ez is minek kellett ide?). Végül kigurulnak a hengerbõl, Xavier egy jókora féltéglával bezúzza Baromarcú Francois koponyáját. Erre végre mindenki nyugodtan tud tovább bámulni az átszellemült ábrázatával, senkinek eszébe se jut, hogy azért civilizált társasalomban ilyenkor illik mentõt hívni. A kék henger elkezd felemelkedni, közhelyek hangzanak el ("mindig veled leszek", "Gondolj rám, és veled leszek") az összetartozók részérõl. Közben Baromarcú Francois is magához tér, bár vérben úszik a feje, és még megérinti Lucas kezét kívülrõl, a kék fényhengeren keresztül. De a kék fényhenger most már nagyon elkezd emelkedni, a benne lévõk, mint felfújt guminõk a víz színén, inkább nevetségesen mint fenségesen lebegnek benne, majd eltávoznak a csillagok közé.
mk 2008 nov. 03. - 00:08:25
(55/59)
Persze, hogy nem fogják megismételni, mert tudják, hogy az emberek csak tûrnek, mint a birkák, és nem fogják õket bojkottálni, nem tesznek semmit.
keserûmandula 2008 nov. 02. - 20:11:55
(54/59)
miért kellett megváltoztatni az utolsó résznél az idõpontot??????????

Ki az az elmebeteg, aki ilyenekre képes?? Most szépen lemaradtunk róla. Gondolom ismétlés nem lesz.

Gratulálok az értelmi szerzõknek!!
Magenta99 2008 nov. 02. - 14:33:02 Előzmény bamo007
(53/59)
Idióta TV2 állandóan kavarja az idõpontokat!
Mi volt az utolsó részben? - lemaradtam róla, az újságban még 13.35 van kezdésnek!
Valaki mesélje el pár szóval, pls!
pozsizsuzsi 2008 nov. 02. - 14:04:20 Előzmény ayu
(52/59)
A dolmen most megy.
bamo007 2008 nov. 02. - 13:41:41 Előzmény abdul
(51/59)
Sziasztok!

Lemaradtunk az utolsó részrõl!!!!!
Ha valaki felvette légyszi juttassa el hozzánk!
Elõre is köszi!
HarisnyásPippy 2008 okt. 26. - 18:45:19
(50/59)
Már egy jó ideje követem ezt a sorozatot és nagyon tetszik.Az a jó benne, hogy mindig valami izgalmas történik nem unalmas mint a többi sorozat!
ayu 2008 okt. 26. - 14:16:53
(49/59)
Igy a legjogosabb a válasz, és itt van a válasz arra is hogy miért hasonlit a dolmen-re.
The Nanny
| Válasz | Elõzmény (moncsa9)
június 09. 10:19 | 3/54
Az imdb szerint 12 részes. A rendezõje ugyanaz, aki a két évvel ezelõtt nálunk levetített Dolmennek.
ayu 2008 okt. 26. - 14:15:28
(48/59)
Az imdb szerint 12 részes
kosko 2008 okt. 26. - 11:58:26
(47/59)
Hány részes ez, tudja valaki?
abdul 2008 okt. 26. - 08:30:22
(46/59)
Ha valaki felvette a múltkorit, és felveszi ezt, legyen szíves eljuttatni hozzám is :) Köszi
Jozefa 2008 szept. 23. - 10:34:00
(45/59)
5 rész ment le korábban - 4-re emlékeztem, de most újra néztem vasárnaponként, és még az 5-et is láttam korábban.
Habru 2008 szept. 23. - 07:09:12 Előzmény Jozefa
(44/59)
Bocs, de tuti négy rész ment csak le amikor még hétfõ esténként adták? Csak azért kérdem mert mire meg láttam hogy most vasárnap lesz már a 7. részt adják :(
abdul 2008 szept. 20. - 10:23:44 Előzmény laciszabi
(43/59)
Ha megvan valakinek digitális formában, egy copy-t én is kérnék róla, ha lehet :)
10/10
sanetti 2008 szept. 07. - 15:03:38 10/10
(42/59)
meg van ez vkinek végig esetleg videon , v dvd-n ? vevõ lennék egy másolatra.
laciszabi 2008 szept. 01. - 19:16:59
(41/59)
vki rögzíti ezt a sorozatot mert szeretném vhogy megszerezni
10/10
rémekréme 2008 szept. 01. - 13:03:58 10/10
(40/59)
Imádom ezt a sorozatott !!!!!!☻