Csuvatka 2008 nov. 06. - 23:16:29
(115/395)
visszatérve a filmre, megérdemelte a fõszereplõ amit tettek vele. Nem válallta kilétét, hanem hazudozott, amivel megtévesztett embereket, olyanokat is akiket álítólag szeretett, hát nemtudom, h lehet valakit úgy szeretni, h közben hazudunk neki, én tiszta lelkû vagyok és azt gondolom, h soha nem tudnék hazudni semmien módon valakinek akit szeretek. Állandóan csak az a pasi jár a fejemben aki vele járt 2évig vagy meddig, h neki egy életre megnyomorította az életét a büdös kis "r*banc". A hazugságnak ára van, itt látható mien drága...nézzétek meg!
Csuvatka 2008 nov. 06. - 23:13:22 Előzmény 7szünyü
(114/395)
ez betegség, így van jól mondtad rendellenesség!!! ezt nagyon kiemelném, egy betegséget gyógyítani kell nem elfogadni és normálisnak tartani...ez olyan, mintha egy vak embernél eljátszanánk h lát és hagynánk, h mindent maga csináljon és nem segytenénk. Hja fogadjuk el egy transzinál is, h õ azt hiszi magáról h nõ, miközben pedig férfi...az a legfurcsább, h az ember lelkivilágának kialakulásában sokat ad az is, h látja a tetstét, ami által tudatosul benne, h õ melyik nemhez tartozik...érdekes, h az ien állatoknál ez kimarad, nem látják h földig lóg a f*szuk? Melyik nõnek van még p*cse? áhh szánalom...és ne papoljon itt nekem senki a toleranciáról még engem sem viseltek, el akkor hogy viselnétek el egy b*zit egy nigrót vagy egy fogyatékost? okoskodás az megy nektek...
Anditos 2008 okt. 08. - 14:55:16 Előzmény runy
(113/395)
Én ugyan már kifejtettem a véleményemet e téren és nem tudok semmi újat hozzátenni a témához, de a hsz-ed nagyon tetszett, muszáj volt reagálni rá. :-)
Tolerancia - ez bizony hiánycikk a mai világban.
7szünyü 2008 okt. 08. - 12:54:37
(112/395)
Meg attól hogy miccónak maj hozzá mások...
7szünyü 2008 okt. 08. - 12:39:17 Előzmény runy
(111/395)
Nem tõle ijedtek meg: saját maguktól.
7szünyü 2008 okt. 08. - 12:36:06 Előzmény Csuvatka
(110/395)
Nézz már utána egy szakkönyvben, h mi az a transzszexualitás. Akkor talán nem írnál oktalanul ilyen butaságokat. Azok a pasik, akik testileg is szeretnének nõk lenni (és viszont: a nõk, akik szeretnének testileg is férfiak lenni) valójában *nõk*, akik szerencsétlen módon férfitestben születtek meg (nem igazán genetikai okokból, de az is benne van.) Egész más eset a transzvesztitáké, (crossdresser), õk általában megelégszenek az ellenkezõ nem ruháival. És náluk inkább pszichés okokról van szó, mint genetikai/magzati-fejlõdési "rendellenességrõl". Csak egy, csak egy komoly szexuálpszichológia könyvön rágd már át magad.
runy 2008 okt. 08. - 12:21:09 Előzmény Csuvatka
(109/395)
Egy igazi nõ sosem tenne ilyet :D
Ezen röhögnöm kell :D
Jártál manapság az utcán?? Megnézted a mai fiatalokat?? Télen a legnagyobb hidegben, amikor befagy a seggem még a hosszú téli kabátom alatt is, a legtöbb kiscsaj azokban a kis rövidgatyákban flangál egy nem éppen vastag harisnyával, merthogy így tudják a pasik szemét magukra vonni...
Szóval ne mond, hogy a nõk nem csinálnak ilyet, mert ez nagyon nem igaz...
Nem azt mondom, hogy nem követett el hibákat Gwen, mert például igen, a szerelmének el kellett volna mondania. De ha megtudod vlkirõl, aki egy kurva jó nõnek néz ki, hogy valójában férfi, akkor nem kezded el verni, amig meg nem hal, és utána vigyorogva hazudni mindenkinek...
Egyébként nem emlékszem már mennyi ideig voltak együtt, talán 9 hónap? nincs olyan, hogy addig nem tünt fel neki... Nem szeretkeztek ez tény, de gondolom csókoloztak, meg ölelkeztek, Gwen pedig rendelkezett egy testrésszel, ami általában izgalom hatására lüktetni és nagyobbodni kezd, és valszeg a csókolozások közepette ez nem egyszer meg is történt. 9 hónapon keresztül ezt nem lehet nem észre venni... ha nem az anyja mondja el neki, hanem Gwen tárulkozik ki talán másként alakultak volna a dolgok...
sarah_lus 2008 szept. 28. - 23:30:34
(108/395)
ez nagyon durva volt...pedofil,nekrofil és meleg egy kalap alá véve...bocsi,nem láttam a filmet,csak elolvastam sok hozzászólást,láttam sok szélsõséges véleményt,de eddig ez viszi a pálmát.
pozsizsuzsi 2008 szept. 28. - 23:19:33
(107/395)
Remélem, egy életre eltiltanak a fórumról.
Darkoscsaj 2008 szept. 28. - 17:42:35 Előzmény Csuvatka
(106/395)
Ahha... valószínû... a nagyon mini miniszoknyában, teljesen kivágott toppban, irreális módon szivacsos melltartókban flangáló 12 éves kiscsajok olyan magassarkúban amiben részemrõl megállni sem tudok -bár meglehet ez egy hiányosság részemrõl...- csakis illúziók... valósággal odahallucinálom õket az utamba... de most komolyan... egy 14-15 évesre úgy néz a korosztálya, legalábbis nagy része, hogy hogy lehet szûz? vagy le szûzk*rvázza... rosszabb esetben jogosan... szóval szerintem el vagy tévedve egy cseppet ilyen téren...

részemrõl nem értem azokat az embereket akik elítélik a transzszexuálisokat, transzfesztitákat, homoszexuálisokat, fõleg a meleg férfiakat, pedig meglepõ módon a leszbikus nõkkel igazán nincs baja szinte semelyik férfinek sem...

de mindegy... anyám is homofób, ez van... ez egy másik nézõpont... "aki nem olyan mint te az rossz" vagyis pontosabban "aki nem olyan mint az isten tudja ki által megalkotott normálba illõk az rossz".. de hééé, van egy ötletem, minek a diliház, miért nem dugjuk õket valami helyre ahol dolgoznak, néha kapnak némi kaját de kezelhetjük állatként õket... várjunk hogy is kéne hívni azt a helyeeet... ááh... hát persze, mondjuk kényszertábor... szóljatok ha már valaki levédette a nevet... -.-'

az a nyugdíjas dolog simán röhejes...
és itt jegyezném meg, hogy én sem fogok szülni... ebbe a világba? elég hogy nekem végig kell szenvednem ezt az egészet amit életnek neveznek... szal tessék csak gyártani a gyerekeket... csak nehogy aztán õk meg munkanélküli segélyen éljenek mert akkor aztán végképp lõttek a nyugdíjnak...
Csuvatka 2008 szept. 15. - 21:20:56 Előzmény runy
(105/395)
A "hülyeségeket" igencsak stimmel.
Nem tartom jogosnak a gyilkosságot, mégis valamien szinten, aki a tûzzel játszik megégeti magát "Gwen" ezt tette.. nem volt épp visszafogott "lány" r*banckodott jobbra-balra. Egy igazi nõ sosem tenne ilyet, ezért nem tudom elhinni, h nõi lelke volt. A pasik csak nõk szeretnének lenni..úgy tesznek, mintha nõk lennének, de közük nincs az igazi nõiességhez...ez egy vágy, nem pedig kereszt, amit gének határoznak meg...Igenis hazudott, átvert mindenkit maga körül, olyanokat, akik naívan hittek neki, többek közt a "szerelmét" akit az egész film során mélységesen sajnáltam:( Õ volt ennek a történetnek a legnagyobb vesztese, hiszen õ nem tett semmi rosszat mégis egy életen át kell szenvednie...
runy 2008 szept. 03. - 16:57:24
(104/395)
Ma néztem meg a filmet, és úgy érzem valahova írnom kell. Látom itt komoly viták folytak/folynak a témáról, én a tolerancia tábort erõsítem :-)
A film szerintem egy fantasztikus alkotás. Gyönyörûen megcsinált, necces kérdéseket feszegetõ mû. Gwen a világon semmit nem ártott annak a 3 fiúnak, és szerintem a pasinak sem, akivel 9 hónapig együtt volt. Szerelmesek voltak egymásba, és mint ami párszor el is hangzott a filmben, a srác biztos, hogy tudta, csak amikor ezt is ki is mondták, amikor ténylegesen szembesülnie kellett vele, akkor besokalt. És itt jön be az, hogyha a léánynak sikerül elmondania, akkor nem biztos, hogy ennyire rosszul fogadja. Nem mondom,hogy akkor nem hagyja ott, de akkor nem érzi magát ennyire becsapva, hiszen a lány öszinte hozzá.
A fiúkat, akik megölték nem értem. rendben, kiderült, hogy fiú. Oké, szar, mert smároltak vele, bár kurvára nem errõl van szó szerintem... csak megijjedtek, hogy egy fiú jött be nekik, hogy egy fiú után csorgatták a nyálukat. Még talán azt is el tudom fogadni, hogy megverik, bár ehhez már eléggé meg kell erõszakolnom magam. De megölték. Megöltek egy embert. Teljesen függetlenül attól, hogy az az ember milyen menû vagy korú vagy színû vagy hajlamú vagy bármi, megöltek egy embert, aki nem tett ellenük semmi rosszat. megölték mert megijjedtek tõle. És utána ott ültek a biróságon, mint akik semmi rosszat nem tettek... ez a beteges, nem az, hogy valaki a saját neméhez vonzodik...
És még egy: a temetés. A tüntetõk.... egy család elveszetette egy tagját, és erre megjelenik végtelen ember, és zajonganak, visonganak, ütögetik a kocsijukat... és ilyenek tényleg vannak... ezeknek az embereknek üzenem, hogy gondolkodjanak már egy kicsit. Õk mit éreznének, ha egy család tagjuk temetésén a pofájukba tolnának mindenféle plakátokat?! legalább gyászolni hagyják már az embert békésen.
Szerintem nem az a beteges, ha valaki a saját neméhez vonzodik, nem az a beteges, ha valaki fiú létére lánynak érzi magát vagy fordítva. Az a beteges, ha valaki megöli egy embertársát busztán élvezetbõl, vagy mert épen bekattan valami az agyában. Õ veszélyes, bárkire nézve, de egy fiú aki lánynak érzi magát és eszerint él senkire sem veszélyes, senki ellen nem tesz rosszat.
Még az elején vlki írta, hogy de nem lehetnek gyerekei és emiatt nem kap nyugdíjt... erre azt tudom mondani, hogy már így se úgy se kap nyugdíjt és nem emiatt, hanem amiatt, hogy manapság mindenki karrierista és a nõk 30-35 éves koruk között szülnek egyetlen egy darab porontyot, mert menni kell vissza dolgozni, mert kell a pénz, hogy valamibõl meg tudjanak élni...

néha úgy érzem túl toleráns vagyok, de aztán mindig rájövök, hogy nem tudnék nem az lenni...
kicsit sokat írtam, kicsit hülyeségeket, de most ezeket ki kellett írnom magamból :-)
offtopic
Anditos 2008 aug. 27. - 17:57:10
(103/395)
Csak fél oldalon keresztül :-)
Amúgy télleg nem szép tõlünk. Abba is hagyjuk.
bourne 2008 aug. 27. - 07:45:02
(102/395)
hát ha Te attól érzed magad sztárnak mert ilyen kontextusban beszélnek rólad, akkor hajrá ... de én inkább megmaradnék mezei emberkének ...
bourne 2008 aug. 27. - 07:43:58
(101/395)
nem is tudom, h merjek-e ebben reménykedni ??!! ... szerinted elvállalna??:)))))
offtopic
Anditos 2008 aug. 26. - 22:01:31 Előzmény bourne
(100/395)
:-) dr Teddy Bear.
bourne 2008 aug. 26. - 07:31:01
(99/395)
köszi :)))) de azért ezt az átoperálós dolgot csak meg kellene beszélnem valakivel, nem gondolod????:)))) esetleg mackóné ha elvállalna??!! :::))))
offtopic
Anditos 2008 aug. 25. - 20:05:37 Előzmény bourne
(98/395)
Isten ments, hogy bárki is "kigyógyítson" a jelenlegi hozzáállásodból, értékrendedbõl. :-)
bourne 2008 aug. 25. - 18:38:35
(97/395)
de nem tudom, h valaha leszek-e olyan felelõsség teljes mint egyesek ...??!!!
nem tudsz esetleg egy jó orvost??????
bourne 2008 aug. 25. - 18:33:02
(96/395)
:)))) ... télleg ... igazad van ... ebbõl is látszik, h szükségem van a diliházra, mert ilyenre már gondolni sem tudok :))))