pozsizsuzsi 2008 dec. 11. - 15:02:22
(335/395)
Na ez a hsz is 10 perc késéssel jött meg, pedig az újraindítás után sem látszott....
pozsizsuzsi 2008 dec. 11. - 14:41:57
(334/395)
Te mondd. Meg lettél szólítva, fel lettél kérve. Valamit tudhatsz, amit én nem, osszad meg velem.
pozsizsuzsi 2008 dec. 11. - 14:18:15
(333/395)
Na mondd.
pozsizsuzsi 2008 dec. 11. - 14:01:50
(332/395)
"Igen, van olyan vallás, ahol csak akkor van szex, ha gyereket akarnak"

nincs.
perry 2008 dec. 11. - 08:27:29
(331/395)
Csuvatka te kis nyelvész zseni sok mindent nem találsz te.:)
7szünyü 2008 dec. 11. - 05:30:15
(330/395)
"a mai világ mindent megenged"
Kérdéseim: a.) Hogyan enged meg a világ bármit is? b.) Hogyan lehetséges a "minden"-nek a megengedése?
"Régen tényleg nem volt ennyi homoszexuális ember"
Az efféle állításokat adatokkal illenék alátámasztani. Amúgy igazad van, régebben nem volt belõlük ennyi - de heteróból sem. Az arány az, ami nagyjából legalább 60.000 éve változatlannak tekinthetõ (sztem régebbóta, de nem vagyok szakértõje a témának). A férfiak kb 10, a nõk kb. 2-3 (bizonytalan adat!) %-a születik homoszexualitásra hajlamosító génekkel (nõk esetén - adatok hiányában - nem bizonyított a genetikai eredet - tudtommal. (2002-es-3-as (?) adat, egypetéjû ikreket vizsgáltak.)
"nem minden meleg személy viselkedik méltósággal"
Nem minden heteró személy viselkedik méltósággal. Hogy a filmnél maradjunk egy kicsit, mennyire méltó dolog egy embert órákon át kínozni, majd meggyilkolni? És itt szó sincs hirtelen felindulásról, ez bizony elõre eltervelt, brutális gyilkosság volt. Ami azért menthetõ mert csak egy b*zit öltek meg (aki mellesleg egyáltalán nem volt b*zi.)
"Sokak célja a polgárpukkasztás-és ehhez elég megnézni egy melegfelvonulást."
A pukkadáshoz, vagy a pukkasztáshoz elég? :)
"azzal én sem értek egyet, hogy ezért ilyen mértékû büntetést érdemelnének."
De azért mindenképpen meg kell õket büntetni, igaz? Hisz bûnösök mindahányan... :I Nem kell bíróság, meg tárgyalás, meg jog... Meg elkövetett bûn se... Érdekes egy világ ez, lehet, hogy tényleg "mindent" megenged :/
7szünyü 2008 dec. 11. - 05:03:48
(329/395)
Na igen... ;-))) Bár szerintem még a természetes számok halmazáról is megpróbálná a maga sajátosan egyéni módján "igazolni", hogy egy részük teljesen természetellenes (csak mi gyarló páriák nagyon avétos elmével bírunk), ráadásul egyre több lesz belõlük :))) És a cionista-feka-arab-homo-akárki-összeesküvõ számok halmaza hatalomátvételre készül és ki fogják irtani a természetes számok halmazát. Az még nem világos, hogy ezt mi módon tennék meg, ugyanis "erõs meggyõzõdése", hogy "ezek" nem képesek szaporodni. És mégis túlszaporodják a természetes és teljesen korszerû, modern számok halmazát, az elavult gondolkodásmódjuk erejével. De önérzetes és lelkes amatõr ellenállók, pusztán az akaratuk, meggyõzõdésük, "magasabb szintû érzékelésük" (?!) és penetráns személyiségük által útját állják a gonosznak és megmentik a természetes számokat. Mind az egyet, aki szerinte létezik ilyen. Vagy kettõ? Egy ideje már nem tudom nyomon követni. (Nem mintha akarnám...) No more comment. :DDD
offtopic
norton15 2008 dec. 10. - 20:20:34
(328/395)
Figyi, ha picit utánanézel a történelemnek, akkor beláthatod, hogy régebben alig-alig merte valaki felvállalni ezt pl a középkorban. Az õ agyukba ez nem fért bele, pont úgy mint te, "betegségnek" tartották, amit máglyán való égetéssel kell "gyógyítani". Mára sikeresen felfedezték, hogy a homoszexualitás az ember megjelenése óta létezik, egyszerûen belénk van kódolva a gének által. Ez ellen nem tudsz mit tenni.

***moderálva***
Felfedeztem, hogy õk vannak, õk is normális emberek, ennyi.
offtopic
dodo1994 2008 dec. 10. - 20:16:44
(327/395)
ajjjj.:(((((
offtopic
Csuvatka 2008 dec. 10. - 20:14:51
(326/395)
Te nem fogod fel mit mondok? Régebben mégkevesebb volt, de minél elfogadottabb a dolog és nem nyomjuk el, hanem csodálatosan befogadóak leszünk az üggyel kapcsolatban (mondjuk én soha) annál többen választják ezt az életformát, mivel egyszerübb és még gyûlölet sem övezi. Mondom én, h szép lesz a jövõ. Láttam egy olyan filmet annó, amiben úgy mutatták be a jövõt, h már csak nõk léteztek, férfiak nélkül, mélyhûtött spermával szaporodtak és csakis saját tökéletes nemüket, ugye az XX-et hozták létre nem a hiányos XY-ont. Ugye ami egy fogyatékos X mivel az Y-onnak hiányzik egy lába, ergó hiányos. Ilyen inkubátorfélékben. ***moderáéva***
offtopic
norton15 2008 dec. 10. - 20:04:44
(325/395)
Általában az emberek tudatalatt magukban eldöntik, hogy melyik nemhez húzódik jobban. Attól ne félj, hogy néhány melegtõl kihal a világ, 6 és félmilliárd ember nem fog holnapra eltûnni.
offtopic
Csuvatka 2008 dec. 10. - 20:00:00 Előzmény perry
(324/395)
Teljesen értelmetlen volt idézgetned tõlem, mivel semmi köze nemvolt az idézeteknek azokhoz a mondandókhoz, amiket utána írtál...Nem találom a kapcsolatot. Mindenesetre az "azta" szerintem egyben van. Ráadásul egyáltalán nincs igazad. Félre is értettél, nem azt mondtam, h a melegek fognak saját nemükbõl partnert választani, hanem olyanok is, akik esetleg még nem döntötték el melyik nem felé húznak, vagy mondjuk trauma történt velük életük során, pl. nõ akit megerõszakoltak, molesztáltak gyerekkorában és ily módon fél a férfiaktól. Az ilyenek ahelyett, h a gyógyulás útjára lépnének, mert hogy az a helyes út. Inkább a már ennyira - egyenlõre legalábbis részetekrõl - elfogadott és baromira "adjunk teret melegek" irányába fordulnak majd, és ezzel kockára teszik az emberek életének lényegét a fajfenntartást. Ez a legfontosabb létünkben, h szaporodjunk, persze mindezt úgy, h jókat tegyünk a világban és legfõképp JÓL!!!
offtopic
perry 2008 dec. 10. - 13:47:13 Előzmény Csuvatka
(323/395)
"Attól még, h valami régóta létezik nem jelenti azt h normális."

Induljunk ki , abból, hogy nem kedveled a másságot és nem kedveled a másképpen élõ gondolkodó embereket, persze mi is írhatnánk azt, hogy te egy döglégy viselkedésû hermafrodita vagy aki nem tudja eldönteni , hogy "normális" módon férfinak vagy nõnek játssza magát, de ezt mi tiszteletben is tartjuk, igen te csak maradj ilyen izgalmas nemi identitásban.

"Mi lesz ha nem lesz még ennyire sem elnyomva ez a réteg? Mi lesz ha teret adunk a dolognak? Megmondom mi lesz, egyre többen választják ezt az utat, egyre többen hangoztatják, egyre többen dörgölik minden normális orra alá."

Elnyomni egy réteget? Fura dolog ez, igen csak mélyrõl jövõ dühös indulatok munkálkodhatnak
benned. Izgalmas élettér elméleted kissé ismerõsen cseng, igaz te sem hozol újat a nap alatt, persze miért is hoznál, annyira te sem vagy nagy filozófus.
Elolvasva a hozzászólásokat aki itt "dörgöl"
az te vagy, a többiek az álláspontjukat fejtik ki, persze aki állít annak szintén dörgölni szoktak akár az orra alá is.

"A mai világban aztán különösen nehéz egy párkapcsolat felhajtása, majd annak megtartása, sokan fogják (ha ez a meleg dolog ennyire elfogadott lesz) inkább saját általuk nagyon jól ismert nemük egy tagját párjául választani, mint mondjuk egy számára ismeretlen és érthetetlen nem tagját."

Eddig is saját világukból választottak partnert, mivel saját nemük vonzotta õket. A nemi identitás szabadon választható még jelen társadalmi keretek között is, szomorú tény, hogy erre neked sincs semmiféle befolyásod, max. itt fejtheted ki a véleményed, jobb estben lehülyézheted a másikat, ha ez a kommunikációs szint megnyugvást vagy kielégülést jelent számodra.
Bár soraidat olvasva számomra egyértelmûen egy megnyilvánulási forma elutasításáról beszélhetünk.

"A majom kifejezés véleményem szerint nagyon is visszafogott és kedves megszólítás volt, ahhoz képest amit írni vágytam rád."

Azt a, ez a nõ milyen férfi,ez aztán tud disztingválni. :)
pacica 2008 dec. 10. - 09:28:53
(322/395)
Nagyapám (Isten nyugosztalja) volt ilyen, hogy bárki bármit mondott neki, sose fogadta el (most apám ilyen). Pedig mindig jót akartunk neki, sose rosszat. Utolsó pár napjában döbbent rá, hogy mit tett és miket mondott a szeretteinek, barátoknak, idegeneknek. Soha ne mondd azt, hogy soha Csuvatka. Én is párszor megjátszottam ezt, hogy (én soha, velem soha nem fog, sohasoha) és mindig visszaütött. Hidd el késõbb megbánod amiket most írsz másokról, lehet pont veled, pont a családodban lesz olyan, születik olyan akiket te eddig próbáltál kiírtani. Én tanultam belõle, és idõben.
perry 2008 dec. 10. - 06:48:29 Előzmény Csuvatka
(321/395)
Az, azért költõi túlzás, hogy magadat jónak és normálisnak véled.:)
offtopic
meszag 2008 dec. 10. - 06:40:56 Előzmény Csuvatka
(320/395)
Te lázadsz, én már túl vagyok azon. Tényleg igaz, hogy sokan szeretnek az átlaghoz tartozni, sõt van olyan, aki kifejezetten szenved, ha nem tartozhat bele. De ne hidd, hogy a szerinted példasértett életed/életmódod nem fog változni. MInt a szél...Nem kell úgy élned, ahogy az "átlag", de nem fontos ezt kikiabálni, megbotránkoztatni másokat. :)
A szerelmi életed a Tied (diszno), de ha kikiabálod, akkor ki tudja, lehet hogy csak nevetségessé teszed.
offtopic
Lady Marian 2008 dec. 09. - 21:28:29
(319/395)
Ékes, nem éles. Tanulj meg írni!
offtopic
Lady Marian 2008 dec. 09. - 21:25:18
(318/395)
Jajj, értem! Leesett. :)
offtopic
Csuvatka 2008 dec. 09. - 21:00:20
(317/395)
MIféle lázadozás? Véleménykinyilvánítás, vagy arra gondolsz, h ti lázadoztok egy normálisabb, értelmesebb gondolkodásmód ellen.
offtopic
meszag 2008 dec. 09. - 20:58:22
(316/395)
Szted mit írtam?