Téma: Hajlakk

Petrapetrus 2008 aug. 20. - 13:53:05
(31/91)
Én az eredetit láttam, ezt a remake-et nem. Az eredeti nem tetszett.
bourne 2008 aug. 20. - 13:40:38
(30/91)
nekem nagyon tetszett a film ... bár voltak benne gyenge részek, itt megemlíteném John Travoltát ... mert bár emiatt 1000X több pulicitást kaptak, h õ lett az anyuka, de lehet h egy rendes nõ jobbat tett volna a filmnek ...
azt viszont kifejezetten sajánlom, h Michelle Pfeiffer viszonylag kevés szerephez jut a filmben, mert bár õ az egyik fõellenség, a rasszizmus megtestesítõje, azért elég nyúlfarknyiak a szövegei ...
az i can hear the bells része pedig szerintem tuti jó ... amikor kijön a wc bõl a wc papír csokorral meg feldíszítve, az szerintem nagyon jó ötlet ...
tommytm 2008 aug. 19. - 02:23:19
(29/91)
nekem nem jött be. John Travolta az anyuka.. nekem ez nem volt vicces. meg eleve a történet sem, és a dalok sem maradtak meg bennem annyira. "I can hear the bell" meg "Good morning Baltimore" ez a kettõ amire emlékszem. szerintem nagyon mû volt az egész. szerintem tökmindegy hogy magyarul vagy angolul nézi meg valaki...
és a magyar szinkronokra visszatérve sajnos tényleg van pár ratyi, xy forgalmazó egyre kevesbb pénzt áldoz rá, xy szinkronstúdió meg le sem szarja hogy mit csinál. de vannak viszont nagyonis jók, olyanok is amik az eredetinél is jobbak. régebben is voltak ugyanúgy rosszabbul sikerült szinkronok. vagy szinkronizáljanak le egy filmet normálisan, vagy inkább sehogy sem. de ezzel a szinkronnal nem volt gond. de miután michelle pfeiffer ének közben beszélt, furcsa volt újra a magyar hangján hallani.
9/10
Les 2008 júl. 31. - 20:23:49 9/10
(28/91)
Nagyon jó film, sokszor néztem! Imádom!!!

Már készül Hajlakk 2! Azt mondták, már aláírták a szerzõdést, most kezdtek forgatni és 2010-ben kerülhet a mozikban.
cherry baby 2008 máj. 26. - 07:55:34
(27/91)
Nem rég megnéztem az eredetit. Akkor nem tetszett. Megnéztem a musicalt és borzalmas volt. Most pénteken megnéztem újra a filmet, nagyon tetszett. Szóval maradok az eredetinél.
Vikke 2008 máj. 25. - 22:22:48
(26/91)
Az eredeti jobban tetszett. Kicsit olyan érzésem van, mintha John Waters jókis kultuszfilmjébõl egy popcornos- kola szürcsölõs tömegmozit csináltak volna. Na jó nem gonoszkodok mert azért vannak pozitívumai is. Például John Travolta és Christopher Walken felejthetetlen alakítása. És meglepõ, de Zac Efron is kap egy pluszpontot mert elég meggyõzõ volt. Bár ez lehet annak tudható be, hogy Õ a valóságban ilyen kis "hiperszuper", tinimanók bálványa. A filmbõl azt hiányoltam, hogy nem volt meg az a hangulata 100%-ig ami egy ilyen filmhez dukált volna, és az igazat megvallva a zenéktõl sem voltam elájulva, kb. 2-3 dal volt ami megfogott.
Azért persze meglehet ezt is nézni mert alapvetõen bájos bár ez a történetnek tudható be, (ami ugye ugyancsak John Watersnek köszönhetõ) de szigorúan csak az eredeti után. Hajrá ;)
Pünkösdi Kató 2008 máj. 20. - 21:32:49
(25/91)
Én még nem láttam, illetve a napokban már én is megnézem, és nagyon várom. Két helyrõl is negatív kritikát kaptam:(, ezért gondoltam, be is nézek hozzátok. :) Végigolvastam a hozzászólásaitokat, nektek hiszek! :))

Travolta nagy kedvenc, nagyon várom már, hogy újra megnézzem az egyik filmjét. :))

Azt tudjátok, hogy miért is õt választották nõi szereplõnek? Nem láttam az eredeti Hajlakkot, így lövésem sincs, hogy miértk ellett nõnek öltöznie. :((
banderialis76 2008 márc. 03. - 19:17:22
(24/91)
Háát az a helyzet hogy én egyenlõre csak magyarul láttam és szörszállhasogató lévén próbállok összehozni valami magyar hang fikázást... de nem megy. Egyszerüen a karakterekhez illnek ebben a filmben a magyar hangok és ez a szinkron lényege. Nem éreztem szakadékot a magyar hang és a dalokban hallot eredeti között, és ez a szinkron lényege.
Fikázni tudni kell barátaim és bizonyítsd állításod valamivel (mint most én) vagy lehet csendben maradni. (mert ahogy ti fikáztok, ugy bárki tud aki náthás)
Ja, igen a film jó volt.

Tudjátok mi az igazán nagy élvezett? a HSM1-2 kópiájából gyujtott tábortüznél tombolni a Hairspray (2007)-re!
zee944 2008 febr. 27. - 09:11:34
(23/91)
Oké, értelek én, de minél több filmet megnézel eredeti nyelven, annál inkább észre fogod venni, hogy most mennyire elnézõ vagy/voltál.
Evelin... 2008 febr. 26. - 19:25:18
(22/91)
Az én véleményem szerint a magyar hanggal szerintem egyértelmûen " rosszabb". Mindkét verzióban láttam; moziban angolul, itthon DVD-n magyarul de nekem valahogy az angol jobban bejött. De akárhogy is legyen a film csuda jó:D
zee944 2008 febr. 26. - 18:07:33
(21/91)
Teljesen igaza van pedig, a magyar szinkron általában tényleg pocsék. Valaha, 20 évvel ezelõtt nagyon jó volt, máig egykori hírnevébõl él.
10/10
rudiszandi 2008 febr. 26. - 17:24:17 10/10
(20/91)
sziasztok
én most szeretném megrendelni a Hajlakk-ot eredeti DVD-n, de bizonytalan vagyok, valaki, a megvette eltudná nekem mondani, hogy jó-e a DVD. jók-e az extrák, jó-e a magyarhang, és hogy az egész dvd.
köszönöm
szandi

u.i=ha akarjáto, nézzetek be **moderálva**
9/10
Zempy 2008 febr. 22. - 20:24:56 9/10
(19/91)
Hatalmas meglepetés volt számomra- és végre pozitív irányban! Nem láttam az eredetit, és nem vártam ettõl sem sokat... hát, tévedtem!
Szuper kivitelezés, fülbemászó dallamok amiket azóta sem felejtek, profi rendezés, megfelelõ színészek- nem lehet különösebben egyikbe sem belekötni. Tracy-t már az elsõ perctõl megszerettem és imádtam már a legelsõ dalt; Travolta minden jelenetén röhögtem, ugyanígy élveztem a többi nagy színész bohóckodását is, és ezúttal a tini színészeket sem érheti kritika. Mindenkinek ajánlom, tényleg aranyos, és garantált szórakozást nyújt bárkinek!
10/10
chloeryan 2008 febr. 04. - 20:19:15 10/10
(18/91)
igen van rajta magyar szinkron, de a magyar szinkronok 90%-a elég pocsék! jah és télleg érdemes megvenni az extrákért!Extrák: -Válassz egy dalt!, -Lépésrõl lépésre: a koreográfia
asszem ezzel elszórakozik az ember egy ideig:P
Chixy 2008 febr. 02. - 16:54:08
(17/91)
Húúú tök jóóóó :))))))))))
Mindenképpen megveszem,mert az Extrákra is naon kiváncsi vok :D
És magyar szinkronos lesz?Remélem,mert angolul már láttam a filmet,de magyar szinkronnal persze,hogy sokkal jobb lenne :)))) ;)
10/10
vanessa hudgens 2008 jan. 02. - 20:44:04 10/10
(16/91)
A Hajlakk FEBRUÁR 12-én jön ki dvd ithon
szoval már csak egy honap
már alig várom hogy megvegyem
ja és extrás lessz
myscene 2007 okt. 12. - 13:49:19
(15/91)
Hello
Szerintem nagyon jó film nekem megvan, igaz angolul (felirat élkül) de ezen kivûl tetszik a film
Timon 2007 szept. 16. - 07:35:07
(14/91)
A történetre nem nagy hangsúlyt fektettek, de végülis ez egy musical esetében másodlagos. Az elsõdleges feltételeknek, - zene, díszletek, koreográfia - eleget tett a film. Épp ezért kellemes kikapcsolódást nyújtott, Travoltát pedig szórakoztató volt látni ilyen szerepben :)
Michelle Pfeiffer a kora ellenére pedig még mindig nagyon vonzó.
szviktor 2007 szept. 15. - 11:39:22
(13/91)
Sziasztok!

Én tegnap láttam a filmet és még mindig a hatása alatt vagyok!
Csak annyit tudok mondani, hogy fantasztikus!
John Travolta egy nagyon jó választás volt, pont jól állt neki a szerep.
Nikki Blonsky alakítása Tracy-ként, fenomenális. Fantasztikus hang, ezzel megalapozta a jövõjét!
Amanda Bynes is nagyon jó volt, több esély kapott, mint az eredetiben az õ alakja.
Több helyen is olvastam, hogy Queen Latifah nem volt jó. Szerintem épp ellenkezõleg, ebbõl az alakból rengeteget kihozott, még többet, mint vártam. Végül is õ csak összekötõ a négerek és a fehérek között. Ennél többet nem tudott nyújtani, mint ami elõ van írva, de azt 100%-ban megtette!
Michelle Pfeiffer most nem kapott olyan jó szerepet, de jól állt neki. Kicsit többet mutatták, mint kellett volna, de elment.
Ritkán mondok ilyet, de sokkal jobb lett a remake-változat!
Chixy 2007 szept. 13. - 14:30:23
(12/91)
Én még sajnos nem láttam,de mindenképpen meg akarom nézni,mert már annyi jót hallottam róla,a zenéje megvan naon tetszik és hát mert Zac Efron is szerepel benne.A zenéje engem is mindig a Grease-re emlékeztet,de azért naon jó.Már alig várom hogy lássam!!!!