csibu 2011 márc. 02. - 14:56:26
(20/40)
Azért 1:1:36-nál, amikor a leváltott igazgató õrjöng a kocsmában, az nagyon ott van! :D
csibu 2011 márc. 02. - 13:35:36
(19/40)
Tegnap megnéztem az elsõ részt.
Tetszik-tetszik, de zavar, hogy nem tudják eldönteni, hogy vígjáték, dráma, akció, vagy horrorfilmnek szánják...
Most nézem a második részt. Kemény 50 percnek kellett eltelnie, hogy rájöjjek, ez az elsõ részt megelõzõ történéseket mutatja be. (lehet én vagyok a béna, de az esetek 90%-ban rájövök az efféle dolgokra...)
És most, hogy rájöttem, óriási a baki:
14k neve az elsõ részben mindig nõtt, attól függõen, hány embert ölt meg. De ha ez az azt megelõzõ rész, miért hívják itt is 14 k-nak, miért nem pl. 10k ?????? ......... Nah mindegy, egyelõre elmegy egynek a film, de már most látom, hogy az elsõ rész azért jobb.
flori199 2011 febr. 27. - 01:45:30
(18/40)
Most néztem meg, és nekem tetszett, nem annyira mint az "elsõ" rész, de ez is eléggé a kedvemre volt, bár már nem igazán emlékszem a másikra :D
vehement 2011 febr. 25. - 22:38:33
(17/40)
SpOiLeR w4rn!ng

Ez a film egy-egy-egy-egy kriminálisan félresikerült valami. A sárga mustangos üldözésig azt hittem hogy méltó párja lesz az elsõ résznek. De ettõl a ponttól a sztori "folytatása" 0, színészi teljesítmény 0, szinkron 0 (ez nyilván nem a film hibája). Komolyan jobb film lett volna ha nem hangzik el egy szó sem benne, mert annyira sablonos az egész hogy semmi szükség ilyen közhelyes "párbeszédekre". Teli van mind logikai, mind tényleges (13:25) bakikkal amiket még így az elsõ órában lenyeltem, de aztán már nem ment. Ami miatt 3 pontot ér az a rengeteg pénz amit beleöltek a látványelemekbe. Személyes megjegyzésként még hozzátenném, hogy azok a filmek amikben feltûnik ez a mehihóóói teremtmény (annyira nem hozott lázba az egész hogy megnézzem a nevét), valahogy nekem sosem tetszenek.
9/10
joker37 2011 febr. 25. - 10:45:01 9/10
(16/40)
nekem végül is bejött nagyjából a mustangos üldözés jó azután közepes a vége jó ahogy összekapcsolják a 2 részt a szereplõk re kíváncsi voltam Sean Bean ,Danny Trejo, gyenge karakter sajna a fõszereplõ és Ving Rhames nem rossz
7/10
Robeerto 2011 febr. 23. - 02:17:14 7/10 Előzmény Joe Hallenbeck
(15/40)
Joe köszi az infót, direkt megnéztem és tényleg. Mekkora baki... :D Egyébként igen csak egyszer nézõs film. Már az elsõ része is az volt, ez meg még inkább... Azért egy agysejtpusztító esti lazulásnak elmegy...
hellboi 2011 febr. 22. - 03:33:47
(14/40)
Nekem nagyon tetszett.. a film jó volt, a címválasztás viszont nem (ebben az esetben nem a fordító hibázott)
gabriella_ 2011 febr. 21. - 22:19:13
(13/40)
"Csaj a kocsiban,kemény fiú keményen néz,indulhat a buli."

:D:D:D

Én nem tudok ilyen részletes elemzést írni,ugyanis az elsõ 5 percnél feladtam. Nekem már a fõcím elhangzása megadta az alaphangulatot: annyira amatõr volt az a hang, amin megszólalt, hogy elvette a kedvem az egésztõl - a fent maradó 4 perc pedig csak tovább erõsítette az érzést...
3/10
beo71 2011 febr. 21. - 22:01:00 3/10
(12/40)
Egyszerûen nem tudom átadni magam egy sima akciófilm élvezetének,ha valami ennyire gagyi.Nem a kivitelezésre gondolok,hangulat,zene,akció,ezek rendben vannak,de ezeken a magasröptû párbeszédeken besír az ember.A Tûzvonalban komolyabb szövegek vannak és olyan nagyvonalúan intéznek el fordulatokat,hogy ott vagyunk a jelenetben és kész.Csaj a kocsiban,kemény fiú keményen néz,indulhat a buli.ULTRAGÁZ!3/10.
Arra jó volt a film,hogy el tudjam helyezni Danny Trejo-t(akit nem mellesleg imádok)a Machete után hajlamos voltam elhinni,hogy színész lett a börtönlegendából,de csak stílusos rendezõ tette azzá,ami,itt hihetetlen mínusz a csávó.Mozog a szája és kész vége.
A másik érdekesség,hogy az akciósztároknak is van kisugárzásuk:Jason Statham kontra ez a hülye gyerek kinézetû valaki,aki annyira volt karizmatikus,mint egy felsõcsoportos óvodás bajkeverõ.
Joe Hallenbeck 2011 febr. 20. - 21:54:01
(11/40)
He-he ! 13:25-kor belóg a stáb a képbe !
1/10
husep 2011 febr. 20. - 20:37:14 1/10
(10/40)
Megnéztem, megbántam. Gyenge Film+ minõségû film. Nagynon gyenge a szereposztás, a játékuk is ilyen szintû. Komolyan úgy érzem, hogy elpazaroltam 1,5 órát az életembõl.
10/10
King Diamond 2011 febr. 20. - 00:31:54 10/10
(9/40)
SPOILERT IS TARTALMAZHAT!!!
Nagyon, de nagyon nagy butaságnak tartom, hogy nem került moziba a Halálfutam második része. Fõleg úgy, hogy az elsõ rész mennyire jól sikerült. És azt kell mondanom, hogy ez sem kevésbé. Aki rápillant a szereplõlistára, és miután nem látja Jason Statham nevét, logikusan arra a következtetésre juthat, hogy valószínûleg akkor ez az elsõ rész elõzményét meséli el, ami így is történik. Paul W.S. Anderson olyan jól megcsinálta ezt is, mint az elsõt, simán felvállalhatta volna a rendezõi címet is, mert szinte semmiben sem marad el ez a rész az elsõtõl. Ugyanolyan látványos, a szereplõk (karakterek), kocsik, nõk hasonlóan jók, a zene itt is remek. Nagyon bejött, hogy az elején még csak közelharc volt, és ennek apropóján váltottak autós üldözésre. Habár az elsõ részben nem láthattuk Frankensteint, viszont olvashattuk, hogy David Carradine 'játszotta' (aki az eredeti filmben is játssza), szerintem megfelelõ színészt találtak rá Luke Goss személyében. De azért összehasonlítva, Statham nyilván jobb volt. Végig pörög a film, izgalmas, akinek ez nem az, az nézzen harmad- és negyedrangú szarokat a tévében. Az meg, hogy tele van logikai hibával..a faszomat sem érdekli, egyet sem vettem észre, viszont marhára jól szórakoztam. Ami csak tetõzött volna, ha moziban látom. Az elsõ rész 10/10 volt, viszont ez a folytatás azon kevesek közé tartozik, amely hasonlóan kurva jó, mint elõdje, így ezt is hasonlóképpen értékelem, mint azt. És nagyon remélem, hogy lesz még több része is!
10/10
3/10
zz76zz 2011 febr. 18. - 09:38:36 3/10
(8/40)
ez elég gyenge lett és tele van logikai hibával . . . unalmas is . . . pedig szeretem az agyatlan popkornmozit
atesz777 2011 febr. 16. - 19:31:58 Előzmény Tamáss11
(7/40)
Ezzel egyet tudok érteni. De láttunk már ilyet nem egyszer lásd X-Men: Farkas. Úgy látszik ha már nincs ötlet a folytatásra vagy lezártak egy sztorit nincs más hátra mint hátra, magyarázzuk meg azokat az eseményeket amik ide vezettek. Maga a film gyengébb mint az elõdje de ettõl még ütõs. Néhány kérdést megválaszol azonban van néhány szépséghibája. Például a fõhõs akivel elég nehéz azonosulni mivel bûnözõ és jogosan van elítélve. Alapvetõ hibákat követtek el a vágásnál fõleg ami a lassított részeket illeti. Egyik pillanatban nincs fegyó a kocsin aztán kettõ aztán egy se ebben a sorrendben. Szerencsére ez a film nem az a "mûanyagból és gumiból nagy fegyvereket" kategória és elég élethûre sikeredett a díszlet.
bilbaoo 2011 febr. 15. - 23:56:26
(6/40)
Ma megnéztem, nekem kicsit csalódás volt a film, de nem rossz.6,5/10
8/10
aniknight 2011 febr. 15. - 20:11:37 8/10
(5/40)
nekem teccet, az elõzõre is 8 at adtam erre is annyit fogok:)
10/10
idõjós1010 2011 febr. 15. - 00:55:11 10/10
(4/40)
Íme egy kép a filmbõl, ha már nincs idefent egy sem
10/10
idõjós1010 2011 febr. 15. - 00:28:37 10/10
(3/40)
Ma bukkantam csak rá erre a részre. Meglepett hogy ilyen gyorsan megcsinálták a film folytatását, hát kegyetlen kíváncsi is voltam rá hogy vajon hogyan folytatódik az elsõ rész ami ugye elég kemény dió is volna, hisz nem igazán hagytak kérdõjelet a film végén. Elkezdtem hát idefent olvasgatni a tartalmát, amibõl ugye az ég világon semmi újdonság nem derült ki, pedig egyetlen egy mondattal, vagy akár csak egyetlen szóval is elárulhatták volna a film lényegét, hogy picit tisztábban látva üljek le a film elé:, (S.P.O.I.L.E.R) ez a rész egy elõzmény. Így visszagondolva rá mintha már az elsõ rész után olvastam volna a lehetséges folytatásról ami egy elõzmény rész elkészítésével kecsegtetett. .........SPOILER VÉGE..........
Jobban tetszett mint az elsõ rész. Tetszett hogy legalább egy kisebb darabkája nem a rácsok mögött játszódott, és hogy több ponton is meglepetést tudott okozni, nem volt mindvégig kiszámítható. Korrekt rész lett, nem lett elkapkodva, s nem lett kispórolva belõle semmi.
10/10
Tamáss11 2011 febr. 07. - 03:34:24 10/10
(2/40)
Szerintem jól sikerült ez is. Aki látta az elsõt és tetszett neki, annak ez is fog. Tipikus akció film, nõk, bunyó, kocsik, verekedés. :D



***Spoiler***
A cím nem valami találó, mert igazából ez lenne az elsõ rész, mert a leírásból nem derült ki de bemutatja azokat a dolgokat, amiket az elõzõben nem láthattunk /pl. Frankenstein miért lett Frankenstein, elõtte ki is volt õ, meg nem is az igazgatónõ találta ki a futamot, hanem teljesen más okból született. Listás is ebben a részben kapja meg a nevét.
***Spoiler***
10/10
HUNDanee 2011 febr. 03. - 17:26:32 10/10
(1/40)