Gina424 2014 aug. 08. - 10:15:54
(11/11)
Elkezdtem nézni, de ez nagyon zs kategóriás. Minek szánnak pénzt egy ilyen filmre?
offtopic
Ezüstliliom 2010 jan. 05. - 13:43:45 Előzmény Anteris
(10/11)
Ez csak Téged minõsít, ha így gondolod. Persze ki milyen körökben forog...
quimba 2009 szept. 25. - 07:13:18
(9/11)
Ekkora ökörséget???!!!
Gabriella54 2009 szept. 23. - 22:57:39
(8/11)
Szombaton a lottó ötösöm lenne olyan biztos, mint most volt az, hogy totál ki lehetett találni a végét! Egyszer elment, volt benne egy-két jelenet, ami tényleg izgalmas, de hogy ezt újból megnézni? Na ne már!
Anteris 2009 szept. 22. - 22:04:00 Előzmény Ezüstliliom
(7/11)
vannak ön- és közveszélyes nõk akikkel másképp nem lehet.
3/10
loddi 2009 jan. 21. - 02:46:42 3/10
(6/11)
Egetverõ baromság, jó hosszan elhúzva.
Ezüstliliom 2009 jan. 21. - 00:03:19 Előzmény jeffero
(5/11)
No, én abban a pillanatban szakítottam volna a pasival, mikor kiráncigál valahonnan.:/

Igen, én is felismertem Sheridan kapitányt.:)
Ezüstliliom 2009 jan. 20. - 23:52:56 Előzmény pozsizsuzsi
(4/11)
Tudom, de Brodynak már az elsõ rész betett volna, a másodikról nem is beszélve.:) Nagyon olcsó kis film volt. Minden fordulatot elõre tudtam.:/
jeffero 2009 jan. 20. - 15:01:40 Előzmény Ezüstliliom
(3/11)
Hát néhol tényleg olyan a film, amitõl falra lehetne mászni, de szerintem ez betudható annak, hogy a 80-as évek végén készült. Olyan tipikus egyszer nézhetõs thriller, gyakran kiszámítható dolgokkal. Tükrözi az akkori nyugati világnézetet, a még épp csak elterjedõben lévõ new age-es dolgokkal szembeni bizalmatlanságot, ahogy a fõszereplõ Joanna, de fõleg annak barátja, Glen hozzááll, és férfiként kötelességének érzi, hogy megóvja a szeretett nõt pl. a veszélyesnek tûnõ jósnõtõl. Na ez a jelenet, amikor kiráncigálják a kártyavetés közepette a nõt, az egyik, amitõl "falra mászna" a nézõ. Na meg az is, amivel zárult az 1. rész, bár sejtettem, hogy valami bizarr fog történni.
Aztán hogy mit hoznak ki ebbõl a 2. részben, hogy tényleg volt-e alapja Glen féltésének, majd kiderül.

Az alapszituációról mondjuk írhattak volna valamit a port.hu adatlapra.
Joanna anyja nemrégiben halt meg, de a nõ nem hagyott idõt a gyász érzésére, rögtön a munkába temetkezett, hogy elmeneküljön elõle. Az is közrejátszott ebben, hogy barátja, az antropológus Peter éppen egy hosszabb utazáson volt, és így nem állt mellette a nehéz pillanatokban. A nõ egy másik férfival vigasztalódott, és mikorra visszatér Peter, Joanna-nak Glennel egyre komolyabb a kapcsolata, azonban a nõ még mindig bizonytalan, hogy igazán szereti-e ezt az új férfit. Egyfajta versengés is indul a nõért, az úszómedencés eset után Peter is igyekszik figyelni rá, és segíteni neki, hogy feldolgozza a halálközeli élményt. A nõ nem érti a történteket, a két szeretett férfi ellentétes látásmódja csak még jobban összezavarja, és így kétségbeesve próbál menekülni végzete elõl, de ezzel csak még jobban magához vonzza azt.

A film számomra Bruce Boxleitler miatt érdekes, szeretem a színészt, bár eddig kevés filmben láttam, jobbára a Babylon 5 scifi sorozat Sheridan kapitányaként ismertem.
pozsizsuzsi 2009 jan. 20. - 02:48:47
(2/11)
... és még nincs is vége...
Ezüstliliom 2009 jan. 19. - 22:30:34
(1/11)
Remélem, ezt a filmet nem nézted, chief Brody, mert ettõl tényleg falra másztál volna.:D