9/10
RTommy9 2013 dec. 05. - 11:35:35 9/10
(138/158)
Akció filmek tekintetében 10/9 mert tényleg nagyon jó, látványos, jól kidolgozott és ami fontos, nem mû! Nagyon sajnálom Paul Walker-t... :( Igazságtalan ez az élet, hogy ilyen embernek kellett meghalnia, mint õ. :( Nélküle már közel sem lesz igazi.
8/10
Pitymalik 2013 nov. 26. - 15:55:19 8/10 Előzmény King Diamond
(137/158)
Gáz.
Tele van szarsággal.
Egy két jelenet jól sikerült, de irdatlan túlzások vannak benne.
Ha nem gondolkodunk közben nézhetõ. Egyszer
9/10
King Diamond 2013 nov. 23. - 23:33:08 9/10
(136/158)
És akkor elérkeztünk a hatodik Halálos iramban részhez is. Egy nappal az ötödik rész megnézése után láttam, valamikor a héten. Szintén sajnálom, hogy nem moziban láttam. Ott lett volna az igazi megnézni. Egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy egy kicsit túlzásba lett már víve az akció. A végén a repülõs jelenetben azért voltak nagyon nagy túlzások már.
Egyébként nem volt rossz rész, sõt.

SPOILER!!!
Szintén örültem, hogy az ötödik rész végétõl folytatódik a cselekmény. Unalmas ez sem volt egyáltalán, hiába a bõvített változatot néztem, elrepült a 145 perc. A szereplõk közül szintén jó ötlet volt Letty visszahozatala, viszont nekem nem tetszett ez az egész, hogy amnéziája van és nem emlékszik semmire a múltjából. A végére azért visszatér Torettóékhoz, ami így is van rendjén. Jó volt, hogy most is együtt kell dolgozni Torettóéknak Rockkal és a zsarukkal. A rosszfiúk meglepõen kemények voltak. A kocsik, zenék, csajok, magyar szinkron csak a szokásos, mind jó volt. A stáblista közbeni jelenet pedig állat volt. Kíváncsi vagyok, hogyan viszik tovább a cselekményt, és hogy a hetedik részben kapcsolódunk-e a harmadik rész cselekményéhez. Úgy gondolom, hogy Statham még keményebb ellenfél lesz, mint az öccse volt, és abban sem vagyok biztos, hogy meg fog halni, mert õ nem az a karakter. Bár itt ugye rosszfiút játszik, így inkább igen, mint nem. Majd meglátjuk.
SPOILER

Egy hangyányival nekem jobban tetszett az ötödik rész, mindenesetre várom a hetediket, amit mindenképpen moziban kellene megnézni majd.
9/10
filmimádóó 2013 nov. 13. - 14:15:33
(135/158)
Ez a rész is jó lett, nekem tetszett. 8/10
tomecs 2013 nov. 13. - 10:11:34 Előzmény esernyo
(134/158)
Rég láttam "egész estés mozit". Ezért is élveztem a filmet, összességében jó volt de itt-ott voltak benne kissé idétlen dolgok, pl a végetnemérõ kifutó, a szinte lehetetlen Torretto "repülése". The Rock nagy figura, végig szórakozató volt a szereplése, igazából a mimikáin nagyot lehet röhögni, a csaj is jóvolt akivel nyomult.
SPOILER
Han barátnõje azért is eshetett le mert a legvégén Hant elintézi a Jason Statham.
jani-wan 2013 nov. 03. - 16:24:12
(133/158)
Nem lenne olyan rossz film, de néhány momentum tönkre vágja az élményt és nevetségessé teszi az egész filmet.
***SPOILER***
Értelmes ember számára nehezen emészthetõ hogy egy több tonnás páncélozott Hammer-ral képes üldözni egy olyan kis versenyautót, ami kb. 1 mp alatt ver rá kettõt normális esetben. Vagy lehet hogy a kétütemû Trabant motort rakták bele, ami 60 mp alatt gyorsul 100-ra?
A tankos rész úgy ahogy van b@romság.
És akkor ott van még minden idõk leghosszabb kifutópályája. Ez egy vicc!
***SPOILER vége***
Deniss 2013 nov. 02. - 17:08:01
(132/158)
Volt mar jobb része is ennek a sorozatnak ,azért nézhetõ és egy nagyon jó indulattal adok egy 7/10
sotetpalesz 2013 nov. 02. - 10:16:38
(131/158)
Hát, nem tudom. Ez nem film, ez egy rakás f*s! Ilyen logikátlan, átgondolatlan barom filmnek nevezett képkockákat egymás után még nem láttam életemben, pedig elég sok sz*rt néztem meg.
Nem akarom senki lelkivilágát lerombolni, de ha egy kicsit több idõt fordítottak volna szövegekre vagy az akciójelenetek kitalálására, akkor valamivel jobb értékelést kaphatna.
Ezt be kellett volna fejezni az elsõ rész után!!!
Az utolsó "repülõs" jelenetrõl inkább ne is beszéljünk :D
10/10
bakancs446 2013 okt. 22. - 18:25:36 10/10 Előzmény esernyo
(130/158)
Öcsém te mirõl beszélsz?? Kurvajó volt a film, mit keresed itt a hibákat?! Én 2-szer néztem meg és meg is fogom mégegyszer, imádom! 10/10
1/10
esernyo 2013 okt. 21. - 00:23:47 1/10
(129/158)
Hát elég szar volt. Senkinek nem ajánlom.

SPOILER

Egyrészt nem sok értelme volt elengedni a fõgonoszt, hogy aztán a Han csaja halljon meg (bár estek már annál nagyobbat is a filmtörténelemben) Walker csaja helyett (akit egyébként simán el lehetett volna súvasztani valahova, amikor meg lett fenyegetve a jófiúk családja). Komolyan inkább rábízták a több milliárd dollár értékû rakományt egy kamionra és két szál autóra, egy teljes katonai bázis helyett? És mi a szart keresett egy tank a kamionon? Hogy aztán meghalljon egy rakás civil? A rosszfiúk miért autóchipkikapcsoló eszközöket dobálnak az autókra ahelyett hogy szétlõnék õket?

Biztos találnék még egy csomó értelmetlen hülyeséget ha megnézném még egyszer, de nem fogom.

SPOILER
10/10
bakancs446 2013 okt. 20. - 20:24:50 10/10
(128/158)
Kétszer néztem meg a filmet, mert iszonyat jó, izgalmas pörgõs, rohadt jó az egész! 10/10!!!
rabbitboy19 2013 okt. 17. - 18:09:48
(127/158)
Az elején amikor Shaw menekül és robbantgat azzal a gokart szerûséggel,csak engem emlékeztet a jelenet a Sötét Lovag egyik jelenetére?
csalfa romeo 2013 okt. 16. - 14:25:02
(126/158)
Nem tudom, észrevette-e valaki a film elején azt az orbitális szinkronhibát, amikor Vin Diesel a következõt mondja Dwayne Johnsonnak:"Szeretek itt." Ennek mi értelme van? Ha pl. átírják "Tetszik itt."-re, mindjárt rendben is lenne. Angolul "I like it here." volt egyébként a mondat. Már értelmes magyar mondatokat összerakni is gondot okoz egy film szinkronizálásakor?
9/10
Gall666 2013 okt. 12. - 19:56:07 9/10
(125/158)
Pont az jó,hogy van benn mindenféle csimm-bumm,dirr-durr,mert az unalmas ha csak kocsikáznak...még ha gyorsan is....nekem pont azóta tetszik(5-6rész).
1/10
jackasszoli 2013 okt. 07. - 16:38:06 1/10 Előzmény metan
(124/158)
Nem csak a kocsik, minden régebbi, régi mobilokkal telefonálnak az emberek stb.
Kicsit átgondolhatták volna jobban, ráadásul a Tokyói hajszában Han halálakor látszik ahogy kiszáll a Mercedesbõl a vétlen sofõr aki természetesen nem Jason Statham. Most az új rész szerint pedig Statham a gyilkosa Han-nak.
Ez kb olyan mint Letti állítólagos gyilkosa, akit megölnek Brianék, pedig nem is ölte meg Lettit. Szóval teljes káosz és zavar már a történet.
duckshoot 2013 okt. 03. - 16:10:18
(123/158)
Am azok Charger-ek...
metan 2013 okt. 02. - 17:45:07
(122/158)
Régebbi kocsi, nem régebbi kocsi, vajon 100 nézõbõl mennyi van ezzel képben? Öt?
A leszállópályás jelenet tény, hogy irreális volt, de a több tonnás páncélszekrényt falból kitépõ és fél városon keresztül vonszoló szürreális musztángos jelenetet már nehéz lesz überelni.
A vége jelenet egyszerû. Idõrendben a Tokio Drift az utolsó, ez már kilogikázható volt az ötödik rész után.
Hát igen. Lassan már évad...
duckshoot 2013 okt. 02. - 15:46:40 Előzmény jackasszoli
(121/158)
Miért lenne ez baki? Nem tuningolhatnak régebbi kocsikat driftre?
Miért mentette volna meg Statham Han-t a végén? Így indul el a köv rész sztorija erre utalás a medál amit az autó mellé dob és a telefonhívás Dom-nak.
7/10
horipapa. 2013 okt. 02. - 11:19:18 7/10 Előzmény jackasszoli
(120/158)
Részben egyetértek.
Sokkal többet ki lehetett volna hozni a történetbõl és a színészekbõl.
Sajnos nagyon a látványra mentek rá, ami elrontotta a filmet, mert a valóságtól nagyon messze került ,rengeteg olyan jelenet volt benne ami irreális.

"A repülõtéri jelenet nagyon gáz, 20 percen keresztül mennek a kifutó pályán de az sose fogy el! :D"
Szerintem ez sokunknak feltûnt, én röhögtem ezen, de persze ez is az irreális kategória. :D

Összességében 10/7 (de elég gyenge 7-es)

Várom a következõ (utolsó?) részt, de már csak Statham miatt.
2/10
gulupeti 2013 szept. 28. - 00:49:54 2/10
(119/158)
Nem szoktam így fogalmazni, de ez a film tényleg egy rakás sz*r. Gondoltam, hogy nem lesz túl jó, de ez leginkább nagyon rossz volt. Nemigen ajánlanám senkinek sem megnézésre. Borzalmas, felejthetõ "alkotás", mégrosszabb szinkron hangokkal. A színészek részérõl pedig szánalmas, hogy minden ilyen produkció nélküli produkciót elvállalnak, csakis a pénzért. Szóval pfújjj.