2/10
Segítõ Béka 2012 nov. 10. - 22:50:06 2/10
(8/8)
ti mirõl beszéltek? még hogy ez eredeti? még hogy ez vígjáték? még hogy ez jó film?

annyira tudtam hogy ez lesz a vége, semmi értelme nem volt megnézni
2/10
Segítõ Béka 2012 nov. 10. - 14:46:01 2/10 Előzmény Rocco
(7/8)
vannak vígjátékok aljahumor nélkül is, valóban, csak ez nem olyan, lásd már a 13. percnél az ízléstelen és szalonképtelen primtív medvés viccet, melyben megerõszakol egy embert.
amúgy annyira képtelen, és erõltetett az efféle társaság középpontja-szerû embertípus.
ha van társaság középpontja akkor az ne ilyen idióta legyen már ilyen béna viccekkel.
cilus21 2011 máj. 27. - 19:22:56
(6/8)
Nagyon tetszett a film,úgy álltam neki,h semmit se tudtam róla,és nagyon eredeti volt a sztori,a témája is megérintett!Ha tehetem megnézem újra.
BlackCrow 2009 jan. 29. - 13:47:00 Előzmény elod1900
(5/8)
Úgy álltam neki,mintha muszály lett volna...Hát mikor láttam,hogy francia,akkor majdnem ki is töröltem a géprõl.
De ezek ellenére,egy nagyon jó film volt szerintem.Igaz,kicsit elvont,meg néhol talán unalmas,de mindenféleképpen érdekes volt.
10/10
elod1900 2008 jún. 03. - 18:09:23 10/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(4/8)
Szerintem jól volt megcsinálva és nem kell mindig mindenhol viccesnek lennie. Egy film nem attól jó, hogy tökéletesen be lehet rakni egy dobozba, hogy az vígjáték, dráma, horror vagy akció. A lényeg, hogy szorakoztasson és ez a film szerintem szorakoztató volt.


***Spoiler****

Épp elég félelmetes lenne az ha a vicceidtõl meghalnának az emberek. Ha meg tudod, hogy kockázatos akkor nem lehetsz annyira hü**e, hogy a barátaidat direkt kinyírod.
AvatáR Gil Maerth 2008 jún. 02. - 10:45:05
(3/8)
No, végignéztem. Én nem találtam annyira spilernek :(

***SPOILER***

Bár amikor az ujságárus meghalt, azon még én is akkorát nevettem (bocsássa meg azt Ég) :)

Ez a mû fekete humorból vált át drámába, hisz a végére nem a poén lesz a meghatározó, hanem a nõ visszaszerzése.

Egyébként a barátai közül csak egy hal meg (a kopasz -de az se barát- csak ismerõs),
A többi mindenki más, aki meghal, az TÖk IDEGEN.

Egy csomó poénhelyzetet kihagytak. :S
Rocco 2008 jún. 01. - 08:13:15
(2/8)
Na ugye, hogy lehet készíteni jó vígjátékot, szellentés, böfögés (az amerikai vígjátékokra utalok)nélkül is. Kimondottan jó film, érdemes megnézni.
10/10
elod1900 2008 máj. 31. - 22:05:22 10/10
(1/8)
Nem vagyok oda a francia filmekért de ez nagyon jó volt, számomra teljesen kiszámíthatatlan és végén a csavar tényleg meglepett. Nagyon szeretem az ilyen tipusú filmeket ahol nem ért az ember mindent egybõl és van egy kis rejtély is.