Téma: Halálvonat

3/10
stupek2 2017 dec. 09. - 13:34:01 3/10
(9/9)
Zagyvaság az egész. Spoiler is lehet benne, de attól még nem mondom el mirõl szól:Elrabolnak egy vonatot németországban. Erre Pierre Brosman, aki tudjuk angol, elõszõr New Yorkba repül , majd Münchenbe, hogy az elrabolt vonatra felugorjon. Nos ez Testvérek közt is kb 13 óra! Míg a filmben máskor a vonat 1 óra alatt Németországból Szlovéniában van! Itt valami idõugrásnak kellett történnie, különben szétesik a film! Más. Fogynak a vonatvezetõk, a végén az unszimpatikus túszejtõ egyedül marad, õ irányítja a vonatot, és rájön, hogy tud vonatot vezetni. No, de ki vezeti a mozdonyt, amikor õ riportot ad éppen a vonaton? A kommandos képzésben van vonatvezetési és helikoptervezetési , bomba hatástalanítási gyakorlat is? Ja és nem is lehet színtévesztõ! Szintén érdekes, hogy Németországban, Szlovéniában és amerikában is mindenki ugyanazt a csatornát nézi a TV-n.
ceia 2013 jún. 05. - 08:37:16
(8/9)
Alexandra Paul
1/10
Rahar 2012 máj. 30. - 15:11:31 1/10
(7/9)
Ez egy tipikusan B kategóriás alkotás. Az alaptörténetet már sokszor feldolgozták, a cselekményvezetés már valamivel jobb, bár számomra az egész unalmas. A színészek egy része hiteltelen, különösen a mellékszereplõk bénák. Én ezt a filmet egy érdektelen, semmitmondó terméknek tartom. Humort egyáltalán nem tartalmaz, mondanivaló nulla, attól, hogy akciófilm még azért lehetne benne. Ez egy bélsár Film+-os gagyi. Szerintem csak az nézze meg, aki mindenféle színvonaltalanabb akciófilmeket is kedveli.
Tom Boy 2009 nov. 08. - 23:25:15
(6/9)
Anno Ezt Még Az HBO-n Láttam 90valahányban!Akkor Úgy Ahogy Tetszett.Most Már Nehezemre Esne Megnézni!!

:D
fcb989 2009 nov. 08. - 19:34:24 Előzmény g.kobold
(5/9)
Most kivételesen szerintem a Batman film nem mondható rossz választásnak vasárnap estére, nem értem igazából a szidás okát MOST. Azért az újabb is, meg az itteni szóhasználattal élve simán A kategória.
offtopic
petea7 2009 febr. 28. - 20:15:41 Előzmény g.kobold
(4/9)
válság van, nincsen piz újabbakra... magyar meg úgyis megnézni... lol Én szeretem a B-t, de ez már nekem is sok. Ha már régi filmeket adnak, akkor adjanak má' klasszikusokat.
6/10
g.kobold 2009 febr. 28. - 18:40:35 6/10
(3/9)
Üdv mindenkinek
Úgy látszik a mai nap nem csak az RTL Klub ismétli-múlja alul önmagát,de a Viasat is. Igazi b.kat. akciófilm,melyet sokadszorra adnak.
Ismerõs sztori,ráncfelvarrással. Brosnantól jobbat várna az ember.
Aki õt és a tucat akciófilmeket szereti,annak tán még nézhetõ is a film.
1x biztosan. Jó szórakozást
Polarmedve 2009 febr. 28. - 12:16:29 Előzmény beatrix555
(2/9)
Én a "futottak még..." kategóriába sorolom.
beatrix555 2008 okt. 20. - 09:37:13
(1/9)
Nekem tetszett. :)