7/10
Arcee 2021 júl. 02. - 15:39:28 7/10
(75/75)
Tetszett a film csak sajnáltam a szomorú befejezést.Tetszett ahogy kiállt az anyjával szemben Ariana és végre nem hagyta hogy irányítsák és elnyomják.Egész szépen boldogult a vége fele de sajnos.. :(
9/10
Bonnie 13 2017 aug. 25. - 22:42:20 9/10
(74/75)
Sztem is sz^ep film volt.10/10
10/10
Jamie17 2014 jan. 06. - 20:43:47 10/10
(73/75)
Most szombaton láttam... Nagyon szép film, átjött a mondanivalója. Egyfajta plusz töltettel rendelkezett. Mindenkinek ajánlom. :)
perry 2014 jan. 05. - 20:55:22
(72/75)
Kösz goldie:) Viszont ajánlom a Prisoners-t /Fogságban akkor ha egy jó lélektani krimit akarsz látni.
_goldie_ 2014 jan. 05. - 13:51:30
(71/75)
ezt szépen írtad Perry.. :))
igaz csupán 20 percet láttam a filmbõl de az tetszett
és h nem hálivúdi csöpögés a vége az csak javára válik

ritka mikor a fõszereplõ egyszerre színész, forgatókönyvíró, zeneszerzõ, producer
http://www.youtube.com/watch?v=8_8406Rskfg
a többi filmje http://www.imdb.com/name/nm2092917/
Hungaroharmos 2014 jan. 04. - 23:22:29 Előzmény babolat
(70/75)
.....Gratulálok!...
Hungaroharmos 2014 jan. 04. - 23:20:41 Előzmény taki
(69/75)
Szia!
IGAZÁN NEM bántani,-vagy megbántani- akarlak, és bár nem ismerem, de tiszteletem a szeretteid elõtt is!
De kérlek figyelj oda arra, hogy a szeretet és az Angyalok, nem kártyákon léteznek hanem az Igaz valóságban!!!
Nagyon VESZÉLYES az 'ilyen-olyan' "angyalkákban" hinni, mert félre is vezethetnek, aminek tragédia is lehet a vége!
Tudod a Sátán is valamikor Angyal volt, de elpártolt Istentõl......
Most az Õ csatlósai,-a démonok- nevezték ki magukat angyaloknak, hogy megtévesszék az ártatlan emberek Hitét! Mert hinni mindenki szeret; ki a pénzben, ki sikerben, esetleg a bódító szerekben, (angyalkákban), csak a Szívükben bíznak (hisznek) kevesen!!!
Pedig az Igazság valójából onnan 'ered'...Isten így rendelte! (valahogy úgy, ahogy Perry is írta}
Bocs, ha valamivel megbántottalak,(nagyon nem szerettem volna!)
mindössze, csak annyit szerettem volna írni, hogy; "HALLGASS A SZÍVEDRE!"
Gyuri
perry 2014 jan. 04. - 22:53:41
(68/75)
Más fájdalmának átélésénél talán csak a saját tragédiáinkat nehezebb megélni, akinek halt már meg szerette tudja mit jelent annak a hiánya, az amit az elvesztésével érzünk. Azt az ûrt mikor már csak egy tárgyban manifesztálódik a kedves. Dolgok emlékeztetnek rá de a személye már nem létezik, nincs barát, nincs kedves csak mi vagyunk bánatunkkal, örömünkkel. De nyomot hagyott köztünk és ez jó, mert ezekbõl az emberi csodákból táplálkozunk az amit a szeretetnek , önfeláldozásnak vagy barátságnak nevezünk.
Mert lehet tehetségünk és nem vagyunk tudatában annak, hogy ha minden szép az rosszra is fordulhat és az életet ezt az ajándékot csak kölcsönbe kaptuk és vissza kell adnunk.
De boldogíthat a tudat , hogy nem voltunk haszontalanul a világon és ha még csak parányit is de nyomot hagytunk ennek a Földnek nevezett golyóbison.
Innen pedig nem igazán érdekel , hogy milyen filmesztétikai problémák vagy faksznik voltak jelen a filmnél, mert számomra az üzenet a fontos.
10/10
taki 2014 jan. 03. - 19:05:26 10/10
(67/75)
"Minden jelent valamit. A legkisebb jelekkel is izennek nekünk, onnan túlról, kis jelekkel nagy dolgokat."
(Kosztolányi Dezsõ)
Mai Angyalkártyám: Üdvözlet a mennybõl
Azrael arkangyal üzenete: "Ne aggódj, szeretteid jól vannak. Érezd szeretetüket és áldásos munkájukat. Tudd, hogy eltávozott szeretteid boldogok, immár nem szenvednek, és ugyanezt kívánják neked is."

Ha nem velem történik, nem hiszem el. 
Kuttyánszki 2014 jan. 03. - 17:56:54 Előzmény vheni89
(66/75)
Az elsõ 5 percnél tartok és tudom, hogy tetszeni fog, és azt is, hogy biztosan igazad van.DE: annyira kezd elegem lenni abból, hogy a "haver" cimbi" csakis és kizárólag néger lehet! És ahogyan gusztustalanul zabál,...DE: az ilyen filmekben a néger az, aki mindig pozitív figura kell, hogy legyen...
10/10
Nyúlós lónyál 2013 nov. 30. - 15:57:50 10/10
(65/75)
Ehhez a filmhez nem sok mindent fûznék hozzá. Bár sok hasonló történetet láthattunk már, kategóriájában ez idáig kimagaslóan a legjobb.
fantom214 2013 nov. 09. - 02:42:42 Előzmény nana43
(64/75)
Ha már láttuk a filmet, akkor ne lõjük már a többiek elõtt a poént. Neked sikerült. Grat.
Ha ilyen tartalmat osztunk meg akkor tegyük már SPOILER jelzõbe, köszi.
vheni89 2013 szept. 23. - 12:48:43
(63/75)
Nem értem, miért kap ennyi "érzelmetlen" kritikát ez a film. Sztetek tipikus, nyálas, gagyi hollywoodi film, bezzeg az Amerikai pitét meg a többi sablon marhaságot meg kajáljátok. Sztem az ilyen embereknek nincs szívük, nem tudják, mi az élet, a szerelem, a szeretet, és az a szemlélet, hogy élvezzük az életet, amíg lehet. Sajnos ilyen dolgok megtörténhetnek bárkivel, a halál lesújt bárkire, nincs könyörület. Azt sem értem, hogy technikailag miért kritizáljátok, ez nem egy sci-fi, hanem egy dráma. És mivel egy film, nem pedig a Mónika-show, igen, kellenek bele hatásos jelenetek is. Igazán sajnálom azokat, akik negatív véleménnyel vannak, bár annyiból irigylem õket, hogy nincs szívük, tehát nem is érezhetnek fájdalmat. Ennyit errõl.
mrkane 2013 szept. 06. - 09:56:15
(62/75)
Én a minap bukkantam rá. Menetközben 3x majdnem kikapcsoltam, de aztán valamiért mindig tovább néztem. És jól tettem: mivel egyrészt több részében igaz volt rám is a történet (hogy önsajnálatból vagy nem, az most lényegtelen), de végigzokogtam... Jól esett. Nagyon tetszett, hogy olyan mint az Élet: nem válogat.

A mai rohanó világban néha kell ilyen is.
nana43 2013 aug. 19. - 12:40:48 Előzmény komzoz65
(61/75)
***SPOILER PÓTOLVA***

Bármennyire is giccsnek titulálják sokan, bizony az élet produkál ilyen eseteket, nem is kis számban. Nem arra gondolok, hogy egyik fél szülei tiltják a kapcsolatot, hanem, amikor egészen fiatalon megtalálják a szerelmet, a sors ilyen kegyetlen módon közbeszól: váratlanul kiderül a halálos kór. Sajnos, van ilyen ismerõsöm, ott a lánynál jelentkeztek ugyanezek a tünetek, egyik pillanatról a másikra, amikor éppen a szerelme lakásán volt. Diagnózis: agydaganat. Lehet, hogy elõre kiszámítható volt a történet, de éppen a fent leírtak miatt nagyon megrázott.
Zajonc 2013 aug. 19. - 03:34:25
(60/75)
Üdv! Szép estét Mindenkinek! :) Én annó 2 évig kergettem egy viszonzatlan szerelmet, hazudoztam összevissza itthon, aminek az lett a vége 2011 májusában belefáradtam, és feladtam, mert már nem bírtam tovább hazudozni h vele vagyok stb stb. 2012 májusában megismerkedtem netes társkeresõ által egy nyíregyi 20 éves lánnyal akinek a szülei nem bírták elviselni h mozgássérült vagyok.
(Mikor születtem nem kaptam elég oxigént, ezért kb úgy megyek mint egy pingvin) Meg sem akartak ismerni, titkolóztunk egész nyáron örültem ha 1 héten 2 napot vele tudok lenni. 60 kilométerre lakott tõlem mikor együtt voltunk reggel este hoztam vittem. Az anyja megmondta neki h vagy a Budapesti Gazdasági Fõiskola vagy én... mert ha én akkor nekik nem lányuk többé Pesten nem fizetnek neki semmit...
Elfelejtette mondani h a hátam mögött társkeresõzik tovább.. Majd szeptemberbe felhívott h õ új életet kezd mással Pesten, mert így könnyebb lesz,legyek boldog nélküle, stb stb stb.. Ez volt szeptemberbe, karácsonyig minden éjszakát végig sírtam h miért csinálta ezt, mikor én egyáltalán nem voltam szemét, és mindent megtettem amit tudtam.
Novemberbe 2-3 hónap után el is jegyezték... Egy pesti 23 éves parkolóõr...
Persze ebbe nem szól bele anyuci..
1/10
babolat 2013 aug. 18. - 12:16:22 1/10
(59/75)
Ez a film szerintem tinédzser kislányoknak készült. A történet kiszámítható, elcsépelt, már-már gyomorforgatóan hatásvadász. A karakterek fekete-fehérek, és egy papírfigura összetettségével rendelkeznek.
Tipikus, kis költségvetésû tinimozi, bár még a Hallmarkon is érdekesebb történetekbe lehet belefutni.

Egyedül Cybill Sheperd miatt néztem végig, de még õ is fájdalmasan ripacskodott a gonosz anyuka szerepében. Egyetlen pozitívuma számomra a filmnek az volt, hogy véget ért.

2/10
8/10
Edmond Dantes 2013 febr. 14. - 08:43:40 8/10 Előzmény komzoz65
(58/75)
A te kommented tetszik leginkább: csupa negatív jelzõ az elején, aztán egyszer csak jön a "de": megérintett, elhitted, el is gondolkodtatott, el is varázsolt, megrázott...Valahogy én is így voltam vele, csak nálam nem annyira negatív benne a negatív és nem annyira pozitív a pozitív, de ez már vérmérséklet-függõ. Szép, megható new yorki "karácsonyi" történet, mint 40 évvel ezelõtti híres elõdje. Nem írom le, melyik, mert az spoiler lenne, de aki látta azt és ezt, úgyis tudja. És ne feledjük: a fiúka íróként, fõszereplõként, zeneszerzõként és producerként is jegyzi a filmet, azaz elég sokoldalú - legalábbis itt.
10/10
reipet 2013 febr. 13. - 01:25:22 10/10
(57/75)
Szerintem csodálatos film volt, rég láttam ilyen jót ebben a mûfajban. Igazán elgondolkodtam rajta. 10/10
f.orsi 2012 nov. 25. - 18:34:18
(56/75)
Szerintem azzal a hollywoodi hagyománnyal mindenképpen szakított a film, hogy már az elején tudod, hogy mi lesz a vége. Engem meglepett a végkifejlet. Ha tudom, hogy ilyen fordulatot vesz a film, biztos nem nézem meg, mert pontosan ugyanez történt a barátommal pár évvel ezelõtt. Az ilyen filmek mondanivalóit a saját bõrömön tapasztaltam meg, ráadásul azt gondolom, hogy ezt az élethelyzetet semmilyen film nem tudja hitelesen bemutatni. Ezért azóta kerülöm, hogy még egyszer egy kicsit is átéljem a történteket. Ez most nem sikerült, de most már mindegy. Szerintem szépen mutatja be a szerelmet - elsõ látásra -, a kitartást, az elfogadást. Tetszett a szereplõk természetessége, szerintem voltak benne jó karakterek és bár kicsit szájbarágós volt a mondanivaló, sokkal kevésbé volt giccses mint a szokásos amerikai filmek. Nem tudom megítélni, hogy tetszett volna, ha nem lennék érintett, de szerintem bárki számára érdekes lehet, én ajánlom mindenkinek.