5/10
Kakukk76 2023 okt. 22. - 05:43:44 5/10
(4/4)
Az előző kommentre reagálva: végül nem készült harmadik rész, könyvben viszont van tíz (ha jól értettem), de nem magyarul.

Az előző hozzászólásokkal ellentétben én lehúznám ezt a második részt. Az első rész drámája után kár volt behozni ezt a családi szálat. Nem hiszem, hogy a svéd hírszerzés olyan lenne, mint egy nagy család. Azt se hiszem, hogy amcsi kémek így leüvöltenének és lecsicskáztatnának svéd hírszerzési főtiszteket (pláne saját hazájukban). A főszereplő megaistencsászársága szerintem egy kicsit túl lett tolva. De azért voltak benne jó ötletek.
10/10
Mayuli 2019 nov. 13. - 20:18:48 10/10
(3/4)
Tartottam tőle, hogy az első rész után, nem tudja a film hozni a megszokott feszültséget, de ez is szuper volt! A szereplők, és főleg a Hamiltont alakító színész annyira hiteles, meggyőző, hogy ezt a részt is végig izgultam! Most már csak arra várok, kérem tegye föl a harmadik részt is valaki, (magyarul) mert azt sehol sem találom! ❤️
filoszemitabélus 2015 nov. 23. - 09:31:54
(2/4)
Mindenkinek ajánlani tudom ezt a filmet! Valódi akciófilm a megszokott amerikai klisék nélkül, de minden technikai bravúr megvan benne, amit az amik tudnak. Van egy sajátos skandináv feelingje is. A címszereplõ kitûnõ karakter. A játéka olyan természetes, hogy a nézõ elfelejtheti, hogy egy színészt lát a vásznon.
SPOILER
A film kitér a nagy demokrata testvér piszkos üzelmeire is. 200-ra megy fel az ember vérnyomása, ha rágondol, hogy ezek pofáznak nekünk a cigánykérdésrõl és közben gyümölcsözõ kapcsolatot tartanak fenn a bizonyos téren középkori állapotokban leledzõ Szaud-Arábiával, ahol nyilvános lefejezések vannak és a házasságtörõket megkövezik.
filoszemitabélus 2015 nov. 22. - 22:32:10
(1/4)
elindítom a témát