Téma: Háromszög

9/10
Ágnes Létai 2014 aug. 25. - 21:52:09 9/10
(19/39)
nálam 9/10, rég láttam ilyen jó filmet!

SPOILER!
különösmód épp aznap olvastam, hogy egy másik filmben azt mondják, a pokol olyan hely, ahol újra és újra átéled az életed minden percét, és észre sem veszed. rögtön ez jutott eszembe az autóbaleset jelenete után... amikor minden szürkés-kék színûre vált. szerintem Jess is meghalt a balesetben. sosem ment el hajókázni.
SPOILER
k11zoltan 2014 ápr. 11. - 21:30:04
(18/39)
Régen láttam.
Jó volt.
PappZoli 2013 okt. 28. - 21:55:04
(17/39)
SPOILER
Szerintem azért hajlandó újra nekifutni az eseményeknek, mert reméli, hogy a gyerekét meg tudja menteni a karamboltól.
SPOLIER
Fülöp86 2013 júl. 02. - 23:29:21 Előzmény NADALFAN
(16/39)
Én ezt a filmet még nem láttam sajnos, (épp próbálom beszerezni valahol) de tudom hogy egy értelmes filmrõl van itt szó, csak oda kell rá figyelni, hogy értse is az ember.

Hajrá Nadal!
8/10
NADALFAN 2013 ápr. 25. - 15:16:18 8/10 Előzmény wolf2
(15/39)
biztos hogy van értelme , mondjuk én se vágtam hogy mi az , de nagyon érdekes film -szerintem jó-:)
Melissa George meg itt is tökéletes.
SPOILERES--ez az idõutazás össze vissza nehezen követhetõ , de nem tudja megváltoztatni a történéseket, és a végén se derül ki mi a megfejtés mert minden kezdõdik elölrõl. van ebben a Kaptárból ,és még több más filmbõl is. de a kérdés mi a hajó szerepe? erre nem jöttem rá---VÉGE
8/10
Zitbag 2013 febr. 05. - 11:25:58 8/10
(14/39)
Nekem tetszett. Végig izgalmas és a hangulata elég jól el van kapva. Persze ha paradoxonok keresésbe kezdünk, akkor találni benne eleget :) Van pár ellentmondás is, de azokat filmnézés közben elég nehéz lesz kiszúrni, mert végig szinten van tartva a feszkó és nem azon fogsz agyalni. Majd utána, de ahhoz meg majd vissza kell nézned, hogy hogyan is volt.

SPOILER
A napokban láttam a Looper címû filmet. Tudom, hogy ez nem kifejezetten idõutazósdis film, de mégiscsak az idõ korforgásáról szól. Ottani hozzászólók nehezményezték, hogy nem lehet megváltoztatni azt ami már egyszer megtörtént. Hát tessék itt egy olyan film ami pont errõl szól.
Valaki írta, hogy nem érti miért nem emlékszik az elejétõl kezdve a fõszereplõ az elõzményekre. Szerintem van egy fordulópont, "kvázi felejtés" mikor alszik a hajón és felriad. Azt hiszi csak egy rossz álom, de hirtelen nem is emlékszik mi volt az.
Szerintem különben szuperül megcsinálták az események (idõkörök) összekapcsolását. Végig érdekes a történet.
És hogy miért dönt mindig úgy, hogy menjenek hajókázni? Talán mert mindig bízik benne, hogy majd sikerül máshogy csinálni valamit. Aztán bumm elalszik (felejt), és akkor kezdõdik az egész az elejérõl.
SPOILER
yelyah 2012 aug. 26. - 12:33:06
(13/39)
ez egy rakás f*s...semmi értelme nincs, unalmas, nagyon elhúzták! Nem is értem hogy miért tetszik ennyi embernek. Csak a fõszereplõ miatt 5/10
wolf2 2012 jún. 08. - 21:01:32
(12/39)
ENNEK A FILMNEK SEMMI, DE SEMMI ÉRTELME SINCS!
Így nagybetûvel!
johnnyjungle 2012 febr. 18. - 22:56:43 Előzmény zoli_80
(11/39)
hát azt nagyon sajnálom, hogy pl. ezt és ehhez hasonlókat nem vetítenek a magyar mozikban... mostanában alig van nézhetõ film, mindent 3D-vel próbálnak eladni... mindegy, de f... kivan
10/10
zoli_80 2011 nov. 29. - 16:43:49 10/10 Előzmény syllvee
(10/39)
Egyetértek: Kár, hogy kevesen ismerik! Szívesen vitatnám meg másokkal, hogy ki mit kapott tõle, mert én nagyon sokat. :)
10/10
syllvee 2011 szept. 05. - 10:21:49 10/10
(9/39)
Jó film!! Kár, hogy nagyon de nagyon kevesen ismerik!! Szerintem szó sincs filmdrámáról inkább egy misztikus thriller. De nagyon jó! Érdemes megnézni!! Ajánlom mindenkinek!!
10/10
zoli_80 2011 júl. 16. - 22:18:59 10/10
(8/39)
Nekem személyesen ez egy elképesztõ filmélmény volt, mert úgy éreztem, hogy egy kicsit nekem és rólam is szólt.
Egyébként a téma egy az egyben "A gépészbõl" lett átvéve, de ez csak a végére vált világossá. Több mindent még most sem értek belõle, valószínûleg még többször meg kell néznem, hogy minden tiszta legyen.
Mellesleg Melissa George nagyon jól játszott.

10/10
10/10
LCsajszi 2011 máj. 02. - 19:49:36 10/10
(7/39)
Imádom a misztikus és elgondolkodtató thrillereket:). Ez nagyon tetszett, bár igazat adok elõzõ hozzászólónak, én se értek egyet bizonyos cselekedeteken.
Munasz 2011 ápr. 21. - 23:08:44
(6/39)
Én felhúztam magam ezen a filmen nem lenne rossz de nincs értelme.

SPOILER:
Egy ideig elhitetik a nézõvel hogy az általunk igazinak vélt fõszereplõ/Jess/ talán meg tudja változtatni az eseményeket, de ez számomra nagyon korán nyilvánvalóvá válik hogy õ is csak egy a sok közül csak õ van kiemelve számunkra, hisz semmit nem változtat, és várom, várom, hogy mikor csinál valamit másképp, de semmi és ez nagyon felidegesít.Amúgy abból teljesen nyilvánvaló hogy semmin se változtat, hogy mielõtt a fiával karambolozik kidobja a sirályt és már egy csomó másik van ott és annak ellenére újra megy a hajóra.De mivel ez eddig is így volt akkor semmi értelme annak hogy az elején a csaj nem tud semmit,csak egy kis dejavu-ja van, pedig már mindent átélt. Szal értem én ezt a Sziszüphosz-os párhuzamot meg a faterját Aeolust aki végett Odüsszeuszék is megszívták, de így nincs semmi értelme-Ez itt csubakka… ennek nincs semmi értelme!
leja 2011 jan. 10. - 04:14:21
(5/39)
SPOILER
szóval ott szúrja el mindig, hogy azt kamázza a taxisnak, hogy visszajön?
kicsit hajaz az idõbûnökre
Criobs 2011 jan. 07. - 00:33:15
(4/39)
Mûfaj: misztikus thriller

Történet: Néhány fiatal elhatározza, hogy kivitorlázik az Atlanti-óceánra, ahol azonban a különös idõjárási viszonyok következtében a hirtelen jött vihar miatt felborul a hajójuk.
A ködbõl egy hatalmas óceánjáró tûnik fel, amire felszállnak. A rejtélyes hajó látszólag teljesen elhagyatott, de hamar rá kell jönniük, hogy nincsenek egyedül…

Jó kis film. Kétszer is láttam.

Spoiler:
Tetszett a görög mitológiából vett Sziszüphosz-legenda filmre vetített párhuzama az ismételten megtörténõ események kapcsán. (Aeolus, az óceánjáró hajó neve a görög mitológiában a szelek istene. Az õ fia Sziszüphosz, akit azzal büntettek, hogy egy súlyos követ kellett a hegyre felgörgetnie, ám mielõtt a csúcsra ért volna, a kõ mindig visszagurult.)
10/10
leogyuri 2010 nov. 26. - 21:28:58 10/10
(3/39)
Nagyon jó film...jó a történet..és izgalmas :).
Lehane13 2010 aug. 27. - 15:10:56
(2/39)
Ez egy fantasztikus film....Melissa 100x nagyobbat alakít mint a rettegés házában...pedíg azis egy jó horror.Gondolkodtató,fordulatos...meglepõ....még másodszorra is izgultam :)mindenkinek ajánlom 10/10
10/10
rajdi 2010 aug. 02. - 15:03:24 10/10
(1/39)
Jó a cucc, bejön!
Elgondolkodtató és nem vidám, pont ahogy szeretem. A klisé horror történet megfejelve pár csavarral. Csak ajánlani tudom 10/10
http://www.youtube.com/watch?v=u96o4-NiN30