erinah 2010 aug. 25. - 20:36:28 Előzmény Radián
(175/255)
Múltkor késõn adták, és ennek ellenére volt rettenetesen vágott :(
1/10
ceia 2010 aug. 25. - 18:26:10 1/10
(174/255)
Mindig is az volt :/

Á, nem - annyira azért nem jó..
kocamama 2010 aug. 25. - 16:35:41 Előzmény tricse
(173/255)
Bruce Willis már unalmas.
tricse 2010 aug. 25. - 14:40:31
(172/255)
Üdv! Ezt a filmet csak Bruce kedvéért kezdtem el nézni és mivel rendkívül türelmes emberke vagyok,nem álltam fel a felénél a TV elõl! És milyen jól tettem!Ennek a filmnek a vége,amikor is leesik a tantusz a fõszereplõben és a nézõben egyaránt hát,hogy is mondjam katartikus! Rajongó lettem !:)
10/10
duckshoot 2010 aug. 25. - 12:33:35 10/10
(171/255)
A egy egyszerû megoldás a reklámok a megvágás és a korhatárjelzés ellen.
Radián 2010 aug. 25. - 11:19:21
(170/255)
Ne legyen igazam, de gondolod, hogy van nekik két verziójuk is? Az utóbbi sugárzásokkor vágott volt... :( Mondjuk arra, hogy az elõzõ alkalmakkor mik voltak a kezdési idõpontok, nem emlékszem.
ilyés 2010 aug. 25. - 00:19:00
(169/255)
Remélem azért adják le ilyen késõn, mert végre nem lesznek kivágva a film mondanivaló jelenetei!
Radián 2010 aug. 24. - 21:27:17
(168/255)
Megörültem, hogy megint adják a filmet, de azután rájöttem, hogy ezen az adón egy vágott verziót adnak, ahogy azt a korábbi hozzászólásokban írtátok. Vágottan nem mindig érthetõ, mert sok hozzászólás egy kivágott szellemes részre utal, és így nem is olyan thrilleres már sajnos.
10/10
FaTraktor 2010 aug. 18. - 18:11:45 10/10
(167/255)
Zseniális film. Ez volt az elsõ thriller amit életemben (még pár évvel ezelõtt) láttam. Nagyon jól borzongatott, még másnap is kicsit a hatása alatt voltam. A színészi játék is tökéletes.
10/10
bittermoon1992 2010 aug. 03. - 01:12:31 10/10
(166/255)
Csodálatos film. Sokadik megnézésre is borzongató és felkavaró.
10/10
Viky 21 2010 júl. 05. - 01:49:39 10/10 Előzmény tyúktojás
(165/255)
Isteni film, 10/10. A fiú is és Bruce Willis is nagyot alakít benne. Mondjuk én elfogult vagyok, mert Bruce Willis mindig is a szívem csücske volt, de attól még nem lesz kevésbé jó.

SPOILER
És nekem úgy jött le, hogy a sérülést akkor szerezte, amikor a két fiú belökte oda a toronyba. Nem a szellemek bántották, az biztos.
xshampster 2010 júl. 02. - 11:14:08 Előzmény ClaraSwarley
(164/255)
én meg filóztam rajta hogy megnézzem e az rtl klubbon, jó hogy nem tettem és utólag megnéztem dvd-én

tv-be nem is érdemes filmet nézni, az ortt miatt minden durvább részt kivágnak hogy ne kapjanak büntetést. pedig ebbe a filmbe nincs is annyi ijesztõ rész

a filmrõl: shymalan remekül teremti meg a feszültséget és az izgalmat. ezt a filmet csak egyszer érdemes megnézni, de akkor minden momentumra figyelni kell. 2.szorra már nem lesz izgi ha tudod mi a vége
10/10
Smonika 2010 jún. 18. - 15:11:32 10/10 Előzmény Charles Foster Kane
(163/255)
Egyetlen egy értelme van: megfelelni az Ortt elõírásainak. Nem lehet egyszerre eleget tenni az Ortt-nek, és a nézõknek is, és még a nézettségi szintet is hozni.
Ha nem vágnák meg ennyire, akkor csak késõbbi idõpontban játszhatnák, de akkor meg senki nem nézné meg.
Így sokan nézik, és hogy utána dühöng a nézõ, kit érdekel!
Fõ a nézettség! Juhéé!
10/10
Smonika 2010 jún. 18. - 15:01:12 10/10 Előzmény tyúktojás
(162/255)
SPOILER

Én is ezen vagyok kiakadva! Hisz az anyja nyilván nem küldi el a szülinapi buliba szakadt pulcsiban!!!
Szóval hogy is került rá az a sérülés???

Na jó, nagyon leragadtam ennél az egy momentumnál! Jó lesz minél hamarabb megnézni újra, akkor talán megoldódik a rejtély :))
tyúktojás 2010 jún. 16. - 13:54:46
(161/255)
SPOILER



Igen az mondjuk igaz, de akkor sem értem, ha nem akarják bántani, akkor mért van széthasítva a pulcsija és mért van a bõrén karmolás.

Egyébként egyetértek veled, csak ezt az egyet nem értettem a filmben, hogy valahogy mégis csak bántják. Vagy nem tudom :-))
Charles Foster Kane 2010 jún. 16. - 13:47:47
(160/255)
SPOILER

Nem akkor bántották. Hanem általában. Azt nem mutatják, hogy bántják, de le lehet vezetni, ráadásul elég egyszerûen - ahogy lentebb megtettem.

A szellemek nem tudják, és nem is akarják bántani a srácot. Segítséget akarnak, ugye.
tyúktojás 2010 jún. 16. - 12:26:05 Előzmény Charles Foster Kane
(159/255)
SPOILER:

Szerintem nem az iskolában verik. Amikor a két fiú bezárja õt abba a kis lukba akkor a pulóverén még nincs semmi sérülés és úgy fogják meg hogy nem is okozhatták. De amikor az anyja hazaviszi és az ágyban megnézi a pulcsiját az szét van hasítva. Hát csak ebbõl gondolom.

SPOILER vége
Charles Foster Kane 2010 jún. 15. - 23:25:33
(158/255)
SPOILER

Az még senkinek nem jutott eszébe, hogy az RTL - vagy akitõl megvette - vágószobáiban egy olyan fickó dolgozik, aki valaha filmrendezõ akart lenni, csak nem jött neki össze?

Gondoljatok bele! Õ tulajdonképpen egy alternatív értelmezést akart adni a filmnek. Mivel az összes szellemes részt kivágta, már korántsem olyan biztos, hogy a gyerek nem simán gyagyás. Látott valaki szellemet? Nem. Hát lehet, hogy ott sem voltak!!

Szóval szerintem simán mûvészi hajlamait élte ki a vágó, mert kizárt, hogy egyébként bármi értelme legyen minden szellemet kivágni egy 16+os filmbõl.
10/10
Noncika 2010 jún. 15. - 17:45:23 10/10
(157/255)
Pff az rtl jól megvágta a filmet és a reklámok is idegesítettek. De magát a filmet nagyon szeretem, többszöri nézésre is alkalmas, persze elsõ nézésre hat igazán a vége miatt.
10/10
Smonika 2010 jún. 15. - 16:28:43 10/10
(156/255)
Ahogy mondod. Már csak azért is, mert rohadtul idegesített a cenzúra és a reklámok. :(
Valahogy mindig belefutok ebbe a csapdába, és utólag dühöngük!
Muszáj kiküszöbölni ezt a hibát.