drProktor 2012 márc. 06. - 23:05:35
(180/400)
Megmondta a mai mûsorban Ungváry, hogy a "cigánybûnözés" szóval nincs baj,
attól függ, ki használja
Ugyanez a helyzet a "genetikus" szóval is!

Azért tépitek a szátokat, mert KertészÁkosnak igaza volt.
Ráadásul hasonló eset ez is, mint Szekeres részegeskedése,
Kertész a többségi etnikai csoportot , a magyarokat kritizálta,
ez bártorság, ha cigányozol, zsidózol, az meg gyávaság.
dantonb 2012 márc. 06. - 23:01:12
(179/400)
Ezt mondtam én is neki, de nem esik le neki nem elõször.:)(ld.Tabu)
dantonb 2012 márc. 06. - 22:59:26
(178/400)
"liberális értelmiséget jelentõ szó"milyen tapintatosan zsidózol,ami így még gusztustalanabb.Ráadásul egy baromság,mert kikéri magának az értelmiség hogy, aki nem zsidó az nem lehet liberális.Mellesleg ez vernyogó jobboldal tapsolt ,amikor idióta vezére azt harsogta hogy abaloldal genetikailag mindig ráront anemzetére .Ráadásul az még hazugság is volt ,amit meg Kertész írt az nem.Erre példa a Fidesz szavazótábora ,a nyilasokra meg aJobbik.
drProktor 2012 márc. 06. - 22:58:29
(177/400)
Nincs azon kimagyarázni való Szekeresnek.
Valószínûleg te is voltál már részeg. . .
Ha úgy vesszük, még azt is gondolhatnám, hogy milyen laza gyerek ez a Szekeres!

Sokkal kevésbé elítélhetõ, ha valaki viccesen berugva fogad tábornokokat,
mint ha pofátlanul kötekedik szegényemberekkel.
Nagyjából az a különnbség, mint ha egy általánosiskolás nekimegy a gimnzistáknak,
vagy csak a nála kisebbeker veri, utóbbit jól pofán kell verni.
dantonb 2012 márc. 06. - 22:54:24
(176/400)
melyik csatornán láttad a sztorit?Mibe fogadjunk ,hogy rajtad kívül senki nem emlékszik erre az állítólagos esetre ,nameg az is lehet hogy még nem láttál részeg embert.Tudjuk hogy Te vagy az ész,tapasztaljuk:) ,aki mindenkit helyrerak .Most is bizonyítod hogy ezt a semmi szöveget hogy "adják le a titkárnõmnek" a fidesz mindent legázoló,demokráciát tényszerûen felszámoló erõpolitikájához hasonlítod ,mint afféle objektív ember:P Egyébként pont azért ennyire erõs a Fidesz ,mert sok ilyen van mint Te.
Indulatból beszélek ,naná ,amikor alapvetõ emberi jogok sérülnek ,és az álszentség üli diadalát és ahazugság ,ami kizárólag erre akormányra illik ekkora mértékben.Nem Te váltod ki belõlem az indulatot ,mert rajtad csak mosolyogni lehet ,ahogy erölködsz és közben óvodás dolgokat sem tudsz felfogni ,hogy pl mire vonatkozik egy hozzászólás:)
olahmiki1959 2012 márc. 06. - 21:36:12
(175/400)
Szélsõséges erõk képviselõivel kultúrember nem ül le egy asztalhoz? Lehet, de akkor van egy érdekes hírem a számodra. Az LMP képviselõit mostanában egyre több televíziós mûsorban látom felbukkanni, ahol kerekasztal beszélgetésekben szépen elbeszélgetnek a Jobbikos képviselõkkel, barátságosan, jó hangulatban.
Úgy látszik, politikai haszonszerzésbõl hajlamosak elfelejteni azt a szép elvet, amire céloztál, és egy asztalhoz ülnek a szélsõjobbal. A cél szentesíti az eszközt? Milyen erkölcsi tartású emberek ezek?
olahmiki1959 2012 márc. 06. - 21:30:21
(174/400)
Ajánlok neked egy érdekes kísérletet, Kertész Ákos ominózus írásában a "magyar" szót helyettesítsd be mondjuk a legnagyobb létszámú magyarországi kisebbséget jelölõ szóval, és nagyon érdekes végeredményt kapsz. Vagy a liberális értelmiséget jelentõ, mindenki által tudott, de kimondhatatlan szóval. Akkor meg még érdekesebb lesz az eredmény.
olahmiki1959 2012 márc. 06. - 21:19:26
(173/400)
Ezt a Szekeres sztorit a tv-ben láttam, annak idején mindenki ezen röhögött. Te mindig tájékozottnak tûntél a hozzászólásaidból, ne akarjál megetetni azzal, hogy nem hallottál errõl az esetrõl.
Ha tényleg nem, akkor az elég gáz, ha meg csak hülyének tetteted magad, mert ezt nem lehet kimagyarázni, az meg még nagyobb.
Arroganciát tekintve a Fidesz nem megy a szomszédba, az igaz. (8 évig tanulták a baloldali kormánytól!)
Gy. F. mondta a Parlamentben lekezelõen, gunyorosan az akkori ellenzéknek - jegyzõkönyv van róla: - Ha van valamilyen ötletük, adják le a titkárnõmnek, biztosan választ fognak rá kapni!
Ez nem arrogancia? Nem erõbõl, gõgösen való politizálás? Mirõl beszélünk?
Az meg nevetséges, hogy engem kenetteljes, álobjektívnek nevezel, azok után, ahogy elég rendesen helyreraktalak. Kettõnk közül te vagy az, akibõl az objektivitás morzsája is hiányzik, ráadásul érvek helyett indulatból beszélsz.
Pedig az utóbbi napokban írt hozzászólásaidból már kezdtem azt hinni, hogy képes vagy valamennyire elfogulatlanul látni a dolgokat.
Csak az vigasztal, hogy tévedtem ennél már nagyobbat is.
dantonb 2012 márc. 06. - 21:18:37
(172/400)
Arról bezséljél Havaskám ,hogy nem az a probléma hogy a fidesz politikusok a Jobbikkal való vitákban szarul szerepeltek,hanem az hogy sehol a világom nem ül le a kormányzópárt aszélsõjobbal beszélgetni egy egyetemen .le Pen és tsai szalonképtelenek a világban.
Ami Kertész Ákost illeti,senkinek nem tünt fel hogy Pintér belügyminiszer sokkal kirekesztõbben és megalázóbban beszélt amagyarokról mint Kertész?Amikor azt mondta pont egy ilyen Jobbikkal folytatott vitában,hogy jó dolog a közmunka ,mert legalább akik csinálják ,addig sem lopnak, csak elötte meg utána.Érdekes hogy emiatt nem érzékenykednek a mellüket féltéglákkal verdesû magyarkodó idióták.
dantonb 2012 márc. 06. - 20:17:31 Előzmény tatranki
(171/400)
Azért az is megérne egy misét hogy miért pont azok sajnálják Simortól apénzt ,akik felemelték Járai fizuját 8 milkóra ,amikor õ volt az MNB elnöke,és késõbb ezt úgy hálálta meg, hogy szándékosan túlemelte a jegybanki kamatot ,ami az ország eladósodását óriási mértékben növelte.Errõl beszéljünk inkább és ne gyurcsányozzunk sok agyasbubu!
dantonb 2012 márc. 06. - 20:13:24 Előzmény tatranki
(170/400)
Nem a demokrácia hozta a mocskot hanem az a politzikai elit ,amelyik azt megcsúfolja ,és visszaél hatalmával.
dantonb 2012 márc. 06. - 20:11:04
(169/400)
Tegyük fel hogy ez a Szekeres sztori igaz,bár akkor nagyobb viszhangja lett volna,úgyhogy nagy valószínüséggel kb annyira igaz ,mintahogy Deutsch azt hazudta hogy Gyurcsány bemutatott a népnek,amikor az lefelé lendítette a kezét.Valószínüleg a Bayer féle krónikus hazudozók mûsorából vetted a sztorit.De mondom legyen bár igaz,más részegen beszédet tartani ,és más arrogánsan megalázni az éhezõ elkeseredett embereket.Nem tagadhatod hogy pökhendiségben arroganciában a Fidesz felülmúlhatatlan és zsigerbõl útálja a szegény embereket,empátiája nulla.Lázár meg is mondta ,hogy mindenki annyit ér ,amennyit szerzett (lopott ) magának.Illetve tagadhatod, de akkor ne kenetteljeskedjél itten az álobjektivitásoddal:)
olahmiki1959 2012 márc. 06. - 17:59:07 Előzmény dantonb
(168/400)
"kínos, hogy minden tahó alkoholista f*szkalap államtitkár lehet nemes Orbán kormányában" - írod. Hát, igen, ez valóban kínos.
Legalább annyira, mint az, hogy Gyurcsány kormányában honvédelmi miniszter lehetett az a Szekeres Imre, aki olyan csontrészegen, tántorogva, össze-összeakadó nyelvvel tartott beszédet a repülõtéren az összegyûlt NATO fõtisztek elõtt, hogy még az is elsüllyedt a szégyentõl, aki csak tv-n keresztül látta.
drProktor 2012 márc. 06. - 00:26:38 Előzmény tatranki
(167/400)
Ami az IMF tárgyalásokat illeti, hát az sepeciel nyugodtan minden egyes ebben
az országban élõ egyedet nyugodtan érdekelhetne(már, ha van egy csöpp pici esze - csak annyi,
mint a tyúknak, amikor esõben beáll az eresz alá).
drProktor 2012 márc. 06. - 00:22:43 Előzmény tatranki
(166/400)
Mi kivetni valót találsz abban, ha egy munkanélküli olvasztár bekeveredve egy ilyen fajta mûsorba,
megpróbál alkalmazkodni az ott elterülõ (értelemszerûen nála föltehetõleg tájékozottabb, horribile dictu: értelmesbb figutrákhoz, s nerm próbálja õket se le- se túlugatni?
Nyilván rokonszenveztek vele és ezt nem akarta elrontani. Te se tennél másként.
Persze értem én, te azt szeretted volna, hogy elkezdje anyázni az MNB elnököt.
Én pl. sok mindenkit szívesen anyáznék, de Simort nem, pláne, hogy milyen jól kitalálta, hogy legyeb 1 ft a fizetése,..

Én igaz nem vagyok a munkásosztály tagja, de nekem fontos a sajtószabadság, és a demokrácia is.
Tiltakozom a szóhasználatod ellen, valami "demokrácia mocska" vagy hogy mondtad.
tatranki 2012 márc. 05. - 20:14:03 Előzmény drProktor
(165/400)
Tóth azt mondta,amit az asztalnál ülõk vártak tõle. A jegybank függetlensége,az EU IMF tárgyalások meg a sajtószabadság csak egy szûk társadalmi réteget érdekel és az nem a munkásosztály!!! Azzal,hogy beintett Orbánnak,miközben Gúrék tapsolták õ is megmártózott a 20 év mocskában,amit a nagy DEMOKRÁCIA hozott az országnak.
drProktor 2012 márc. 01. - 12:42:23 Előzmény merkel
(164/400)
Nem baj, hogy csak nmosdt válaszolsz.
Nem igen fogunk egyetértésre jutni. Most is két malomban õrletünk.
A Jobbikkal és társaival nem ezek a fõ bajok, hanem azok alapoknál vannak.
drProktor 2012 márc. 01. - 12:39:46 Előzmény tatranki
(163/400)
Nézd meg még egyszer a mûsort, ha egyszerre nem vagy képes fölfogni.
Tóth nem sajnálkozott a bankelnökön.
tatranki 2012 febr. 28. - 21:51:13
(162/400)
Ha már a bölcsek közé a mi fajtánkból is bevittek egy díszpintyet,annyit hagy jegyezzek meg:Tóth ne sunnyogj,ne védd a bankelnököt,ne sajnálkozz már azon,hogy 2 milla lett a pénze a 8 helyett,mert ez röhejes!A végén még Simor is menetel majd az éhségmenetben! Itt mindenki számító patkány- éljen a hazám!
dantonb 2012 febr. 28. - 21:31:30
(161/400)
Aszongya a zseni Havas ,amikor ráhúzzák hogy milyen hülyeséget mondott,hogy az únióból való kilépés után nem változna a gazdaságunk:"Ez kiment afejembõl":D