Téma: Hazatalálsz

Bonitó 2023 ápr. 02. - 22:27:44
(539/679)
Érdekes volt ez az utolsó epizód. Nekem nem volt egyáltalán olyan befejező fílingje. A sorozat bármely része is lehetett volna akár.  Viszont annak örültem volna, ha a "főnök" jelenlétében előkerült volna végre az a fránya szőnyeg. Vagy, jobbnak látták, hacsak megmutatják nekünk, hogy "itt vagyok a bokorban ám, a nézők pedig találgassanak csak, hogyan kerülök elő a 2. részben?! :))

Nekem is sok volt a gyerekzsúrból. Helyette egy-két fontosabb száll el varrásával is foglalkozhattak volna.  
Editet sajnáltam. Hosszú éveken át szívből szerette Brigit és Tamást. Nemcsak sajnálatból, lelkiismeret furdalás címén, mert úgy nem lehet igazán szeretni!
Eddig nem volt gondom a "Hosszú Lánnyal", habár láttam, hogy mennyire tukmálja magát Tamásra. És bosszantott ugyan, hogy nem vette észre, hogy nincs fogadás Tamás részéről. Éppen ezért Zita lépése, hogy bosszút állt ezért a hőn szeretett férfin,  elárulva neki Edit titkát, ez kiábrándító volt. Olyan "Rajmundos" megoldás! És már nem egyszer lépett Raja és Zita is a "szeretett" fél felé indulatból, bosszúból, megtorlás képpen. 

Tamás megharagudott Editre és Brigire is a titok miatt, ami egy dolog. Node hová fog elköltözni? 
Márkó hatalmat kapott, élt is vele, belerúgott az apjába, Orsiba is. Lesz még ennek böjtje Márkó!
 Amikor az utolsó jelenetnél Jack rohan a Raja sisakjával a versenyautó után én azt hittem,  hogy Raja direkt rohan a halálba.....?! (
Vagy ismét kómában látjuk viszont a 2. részben?! Ezzel lelkiismeretfurdalást okozva Virágnak?! Remélem nem így lesz, és nem kell ismét kórházba járni a nézőknek sem. :)

És végül, nem is volt annyira meglepetés, de megjelent Mesi édesanyja, Kata (Hermányi Mariann) is. Ha jól láttam, akkor Katának a lányán kívül senki nem örült?!
Bonitó 2023 ápr. 02. - 22:22:49
(538/679)
A sorozat első évada lezárult. De számtalan gondolat  és sok-sok kérdés merült fel bennem:
- Kata hol fog lakni? Látogatóba érkezett ennyi év után, vagy Mesiért jött? Vagy Tamást is akarja gyerekestől?
 - Vajon Mesi szembeszáll mindenkivel az anyjáért? (Igaz gyerek még ahhoz, hogy értse a történteket és mit köszönhet az apjának?
- Vajon mikor fog kiderülni Trixi terhessége? Megmarad vajon a baba a sok idegesség miatt? Mit fog szólni a babához Raja? 

Kíváncsi leszek:
- Kata vajon meddig fog maradni? Hol fog lakni? Vajon most vissza akarja kérni a régi életét Tamással, Mesivel együtt?
- Vagy csak Mesiért jött? Aki most annyira odavan az anyjáért, hogy képes lesz apját, Virágot is megsérteni?
 - Tamás mikor fog békülni Brigivel és Edittel? És hol fog lakni? ( Mert hamar  rá fog jönni, hogy Edit szeretete szívből jött évtizedeken keresztül! Mert csak úgy, lelkiismeret furdalás címén nem lehet szeretni!)
 - És lehetne még sorolni, számtalan gondolat vár még tisztázásra 

Várom én is következő évadot. És nem bánnám ha az idősebb művészeknek más jellegű jelenetek lennének. Szüntessék meg a fodrászüzletet! Így nem kell megint egy évadon át Oszvald Marikának sem egy forgófotelban hol jobbra, hol balra forogni és szinte szöveg nélkül, csak bólogatni Ibolykának. Akárcsak a másik barátnőnek szintén. És Laci bácsi alias Jordán Tamás is inkább sakkozzon az unokájával, mint fizikai munkát végezzen a töltelék jeleneteiben.

Ami a legfontosabb, hogy a 2. évad új hangtechnikával, és korábbi kezdéssel jelentkezzen! majd :)
9/10
janderka 2023 ápr. 02. - 21:29:12 9/10 Előzmény Kecskepásztor
(537/679)
Sok jót itt se vetít előre, hogy a "Pepéhez" hasonlóan ezek is "szabad kezet kaptak" a magyarításhoz. Mert már eddig is azok a részek voltak a leggyengébbek, amikben eltértek az eredetitől. Példának okáért épp a fodrászat öregjeinek beemelésével. Ami úgy volt borzadály már az elejétől fogva, ahogy volt. Ha ezek is elkezdenek magyarosodni, mint a Mintaapák, az minden lesz, csak nézhető nem.
Öszintén szeretném, hogy ne legyen igazam!
8/10
napraforgó 2023 ápr. 02. - 12:39:13 8/10
(536/679)
Volt róla szó, hogy Balázs miért a nagyszüleivel lakik? Nekem úgy tűnik, hogy ők nevelték fel. Hol vannak a szülei? Csak nem ő is árvagyerek?
Virágon és Márkón kivül itt mindenki árvaként nőtt fel?
Kecskepásztor 2023 ápr. 02. - 09:23:26 Előzmény napraforgó
(535/679)
Jól sejtettem: Eleve úgy írták meg, hogy következzen a folytatás. A MEGrendelő persze rábólintott, noha alapesetben logikus módon az lenne a követelmény, hogy ne legyen ennyi megoldatlan szál/konfliktus.
Kecskepásztor 2023 ápr. 02. - 09:17:48 Előzmény luci87
(534/679)
A Covid sajnos eleve hátráltatta a forgatást.
Kecskepásztor 2023 ápr. 02. - 09:16:49 Előzmény luci87
(533/679)
A hír igaz: https://media1.hu/2023/04/01/eldolt-gyartanak-e-uj-evadot-a-hazatalalsz-cimu-sorozatbol/ Gyártanak, aki pedig a "berendel"-t használja MEGRENDEL helyett, szégyellje magát!!!
8/10
napraforgó 2023 ápr. 02. - 07:46:56 8/10
(532/679)
Ha csak nyáron forgatják majd, akkor legjobb esetben ősszel kerül adásba. Vagy még később. Sajnos az túl sok idő, addigra a felét elfelejtjük.
Ha menet közben látják, hogy sikere van, már akkor neki kéne állni..
8/10
luci87 2023 ápr. 02. - 04:43:24 8/10 Előzmény Mangetsu
(531/679)
A Mellekhatas volt igy,de az egyik szereplo szerint mar regota dobozban volt a folytatas,csak valamiert nem adtak le..
8/10
luci87 2023 ápr. 02. - 04:42:13 8/10 Előzmény luci87
(530/679)
Ezt talalam.


A hír igaz, FOLYTATJUK! 🤩
Nyàron màr forog a HAZATALÀLSZ màsodik évada, de közben még jön jó pàr werkfilm, melyben megismerkedhettek az alkotókkal, azokkal a remek szakemberekkel, akik màr ugyanolyan nagy gonddal törik a fejüket a következô epizódok megvalósítàsàn, mint amilyen szeretettel az elsô 50 epizódot készítették Nektek❣️
És itt jött el az idô, hogy köszönetet mondjak még egyszer a TV2-nek a lehetôségért, a belénk vetett hitért, hogy mi kaptuk ennek a sorozatnak a megvalósítàsának a lehetôségét.
4/10
Mangetsu 2023 ápr. 02. - 00:58:13 4/10 Előzmény Elhaym
(529/679)
3 év? Annyi idő alatt a színészek sokat változnak külsőleg. Az csak akkor lenne lehetséges, ha a történetben ugranának az időben.
Elhaym 2023 ápr. 01. - 22:29:43 Előzmény napraforgó
(528/679)
Még nincs leforgatva. Gondolom nemsokára elkezdik forgatni és akkor év végén, vagy év elején folytatják.
Elhaym 2023 ápr. 01. - 22:27:04 Előzmény Mangetsu
(527/679)
Van olyan sorozat, ahol 3 év is eltelik az évadok között.
8/10
offtopic
luci87 2023 ápr. 01. - 18:46:16 8/10
(526/679)
Az jo lenne,hamar le lenne forgatva.
Ugy olvastam,hogy nyaron forog..nem tudom ez mit jelent naluk.Mert nyaron szunetelni szoktak az ilyen sorozatok.Leghamarabb osz lesz belole..
8/10
napraforgó 2023 ápr. 01. - 16:26:20 8/10
(525/679)
Mivel semmit nem zártak le, még soklehetőség van a történetben.
Pl. Megjelent Kata, ezért Virág visszavonul, hogy Tamás rendezhesse a kapcsolatát vele Mesi érdekében.
Virág visszamegy Rajához annak fejében, hogy visszaveszi az állásába az apját.
De a kapcsolatuk nem működik, Raja állandóan féltékenykedik.
Kiderül Trixi terhessége - hisz a világ végéig nem titkolhatja.
Bonyolódik a fodrászüzlet dolga is.
Raja kirúgja a kis pimasz Márkót.
Dénest jól megverik, aztán hazamegy Pestre.
Tamás ügye is alakul valamelyest.
Kata és Tamás sehogy nem jönnek ki, ezért a nő visszamegy Németországba.
Végre Mesi is megtudja, hogy a szülei elválnak. (ahogy Tamás is tudni akart a saját szülei ügyéről, tök fölösleges, hogy ő meg titkolózzon.)
De gondolom, már le van forgatva a 2 évad, igy eső után köpönyeg az ötleteim.
4/10
Mangetsu 2023 ápr. 01. - 14:59:05 4/10 Előzmény Elisah
(524/679)
Reméljük! Bár ki tudja, hogy mi számít nekik hamarosan folytatásnak. Az biztos, hogy április 12-én még nem lesz.
8/10
Elisah 2023 ápr. 01. - 14:44:16 8/10 Előzmény Mangetsu
(523/679)
Az imént olvastam, ( Origo) hogy hamarosan folytatják. Talán a hamarosan nem hónapok múlva lesz!
4/10
Mangetsu 2023 ápr. 01. - 14:30:52 4/10 Előzmény Çukurova
(522/679)
Nagyon nem szeretem, ha hosszabb idő telik el a sorozatok folytatása közben. Szerintem az árt a sorozatnak. Sokan elpártolnak a sorozattól.
10/10
Zeytin 2023 ápr. 01. - 14:22:31 10/10 Előzmény luci87
(521/679)
Nekem Márkó sosem volt szimpatikus karakter.
8/10
luci87 2023 ápr. 01. - 12:36:57 8/10 Előzmény Zeytin
(520/679)
Szerintem se...adj egy kis hatalmat a kiscsavo kezebe,rogton kirug ket embert,koztuk az apjat.

Kar hogy vege..remelem nem jovore,vagy 2 ev mulva folytatjak...