twillight 2009 aug. 25. - 22:05:24
(4/24)
A 7. (jelenleg utolsó elõtti).

***SPOILER***
A részek tartalma röviden:
1. A Kocka feltûnik. A híres ember nõ a csontokra jelenet.
2. A Kocka belseje. Valami Kocka/Kocka2 filmhez hasonlít, és a fõellenség nagyon gáz.
3. Lényegében egy diszkóban játszódik.
4. A Kocka megalkotása. Félig kosztümösfilm, félig Zs-kategóriás sci-fi.
5. Valami hülye keresztéynség-vonulattal elcsúfított marhaság a Remény Rabjainak fõszereplõjével.
6. Noir-krimi.
7. ez a film.
8. Lance Henriksen afterpartyja.
4/10
SwitcX 2009 aug. 25. - 20:57:47 4/10
(3/24)
Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de ez a film egyszerûen büntetés. A többi részt még nem láttam, ezt legalább fél éve láttam itt a porton.
Semmi jót nem találtam benne sajnos :S Csak szenvedtem alatta, nem ajánlom senkinek sem.
7szünyü 2009 ápr. 29. - 12:46:49
(2/24)
Áh, Pinhead mester újra akcióban >:)
twillight 2008 aug. 28. - 22:02:28
(1/24)
Kíváncsi lennék mi volt az eredeti elképzelés, mert a végsõ script úgy illik a Hellraiserhez mintha csakis ezért jött volna létre :)

A kiadáshoz megtartották Kari W. magyarhangját, ez alapból pluszpont. Filmzene van betétdalok helyett ami mégegy. És a Hellraiser minden eleme feltûnik: Pinhead, a kocka, az önmagában végzõdõ történet, a kocka eladója és maga a kocka pokla mind-mind benne foglaltatnak ebben az opuszban, ami végre összerántja a sorozat eddig meglehetõsen függetlenül alakuló szálait - ha nem is feltétlen történetileg de stíluselemekben biztosan.

Ráadásként potom áron jött ki, azt hittem rosszul látok. Meg hogy a 8 harangozója is rajtavan már csak azt kell eldöntened, melyiket szereted jobban: a kéjt, vagy a kínt?