mulao 2010 aug. 19. - 08:33:09
(6/6)
Színpadon nem volt hozzá szerencsém sajnos, de a Társulat-féle István, a királyban nekem nagyon bejött a hangja, Réka szerepe szerintem jól illett hozzá. Egyetértek, neki is amolyan 'népdaléneklõs' hangja van, nekem az ilyen tetszik. Emesével nem hasonlítanám össze, mindkettejüknek népdaléneklõs, szép hangja van, szerintem ennyiben lehet õket hasonlítgatni. (Meg max annyiban, hogy Réka szerepéért együtt versengtek, ha jól rémlik.
árpi99 2009 aug. 26. - 09:39:37
(5/6)
Pedig nem is hagyta ott. A Narco Polo változtatott nevet: most Veszelka Kommandó.
Petrapetrus 2008 aug. 19. - 07:23:26 Előzmény Kattrin
(4/6)
Nekem is Õ volt az egyik kedvencem! :-)
Kattrin 2008 aug. 18. - 23:01:41 Előzmény Petrapetrus
(3/6)
Sajnos Koroknai Árpinak sincs külön topicja, pedig nekem õ a nagy favorit.
Petrapetrus 2008 aug. 18. - 10:06:46
(2/6)
Nekem (sajnos) nagyon unszimpatikus Réka. Végig Torma Emesének drukkoltam, nem csak azért, mert én jobbnak és tehetségesebbnek is tartom, hanem mert Emesét személyesen is ismerem, emiatt "elfogult" is vagyok. Láttam már Emesét más szerepekben is, más dalokat is hallottam énekelni, mindenhol csodálatos elõadást nyújtott, az embernek még a könnyei is megeredtek például a "Szerelmes csillagok" címû szám közben... De ugyanúgy felejthetetlen Hella volt számomra a Made in Hungáriában is... Pedig az nem is akkora szerep. Szóval én inkább Emese. De mivel neki ha jól látom nincs topicja és nem is lehet csinálni (de azért még utánanézek), ezért ide írtam le a véleményemet. :)
Kattrin 2008 aug. 17. - 22:19:33
(1/6)
Réka! Pont ugyanolyan "népdalszerû" hangja van, mint az elõzõ István, a királybeli Rékának, mármint olyan ízes, amivel jól lehet népdalokat énekelni, amivel tipikusan népdalokat szoktak énekelni. Egyébként Herczeg Flóra arca nagyon csinos. Egyébként énekeltek Feke Pállal egy duettet A társulatban: "Mindig van remény, hogy feltámad a fény." Ez nagyon szép volt. István, a királyból: "Oly távol vagy tõlem, és mégis közel. Nem érthetlek téged, s nem érhetlek el." Nagyon-nagyon imádom ezeket a dalokat, és az egész rockoperát, úgy ahogy van!!!! :))