Téma: Heti hetes

8/10
pozsizsuzsi 2008 dec. 15. - 10:02:20 8/10
(1427/14087)
Nem tudom, miért rugiztok végetérhetetlenül. Ha annyira kell külön viccmûsor, ott van nektek a Showder. De például én mind a kettõt nézem, egyiket sem megszállottan, mindkettõben élvezem, ha éppen jó, és elkapcsolok, ha nem. Beb*szna, ha a humoristákat minden kormányváltásnál cserélgetnénk, csupán ez okból.
10/10
kgyuri0 2008 dec. 15. - 02:22:12 10/10
(1426/14087)
Különben a mûsor ezúttal megint tökéletes volt a maga nemében.
Rengeteget röhögtem, nagyon üdítõ volt a légköre.
És igen informativ volt, amit Hajós mesélt a könyvbemutatóról, az magáért beszélt!
10/10
kgyuri0 2008 dec. 15. - 01:34:59 10/10 Előzmény scirokko
(1425/14087)
Téged sem értlek:
"Mindegy hogy valaki jobboldali vagy baloldali csak az az erdekes hogy...."

ki mondja, hogy mindegy? Szerintem egyáltalán nem mindegy!
Szerinted?
Azt akarod mondani, hogy szerinted most nem kellene Orbánékat kritizálniuk?
Miért nem, szerinted? Mibõl gondolod, hogy a 7i7-nek mindíg az aktuális ellenzék ellen kellene szót emelni?
És miért gondolod, hogy ezt azzal kell bevezetned, hogy mindegy, hogy jobb vagy balolodali valaki, és kire gondolsz tkp?
10/10
kgyuri0 2008 dec. 15. - 01:29:36 10/10 Előzmény ondok
(1424/14087)
Hát, ezt most nem értem!

Hogy NagyE azt mondta Wekerlének, mondjanak le?
Ezt én nem hallottam, nem is volt különösebben humoros, ha ezt mondta volna.
9/10
ondok 2008 dec. 14. - 23:30:05 9/10
(1423/14087)
Mindíg azokat bírálják akik hülyék,az pedig poziciófüggetlen.Van egy sztori: Nagy Endre a politikai humor atyja találkozott Wekerle min. elnökkel.Wekerle azt mondta neki,hogy kérjen bármit ,mert amíg ellenzékben voltak õ tartotta bennük a lelket, nagyon sokat köszönhetnek neki.Erre Nagy Endre azt mondta,hogy amit kérne azt úgysem teljesítik,mert legjobb az lenne ,ha lemondanának.Mert egy poénért a humorista mindenre képes,az a legfontosabb számára.
scirokko 2008 dec. 14. - 22:02:16 Előzmény ondok
(1422/14087)
Mindegy hogy valaki jobboldali vagy baloldali csak az az erdekes hogy mikor Orbanek voltak hatalmon oket biraltak es most hogy okvannak ellenzekben most is oket ezt kisse furanak tartom hiszen jo par eve nem ok kormanyoznak...
10/10
MR. TROMORT 2008 dec. 14. - 19:19:44 10/10 Előzmény kgyuri0
(1421/14087)
inkább menjetek szobára...
10/10
kgyuri0 2008 dec. 11. - 14:37:13 10/10 Előzmény Kata original
(1420/14087)
Kedves Kata!

“..kényszeresen valami vonz hozzám…”

-.... amindenit! Ennek fele se répa!!
...Nyilván a szépséged..!

Azért mert neked nincs kedved vitázni (mellesleg: ha esélyed lenne, ne félj semmit, azonnal megjönne a kedved), attól még nekem lehet kedvem, ez még egyáltalán nem jelentené, hogy “kényszeresen valami vonz” hozzád.
Hogy ne mondjam, úgylátszik, éhes disznó makkal álmodik, lehet, hogy te azt hiszed én valami maszkulin bájgúnár vagyok, már pedzegetted, hogy mennyire fölnézel rám, csak nem a durva munkáskülsejû egyéneket kedveled módfelett? A nagy szõrös ballibeket?! (legalább virtuálisan szívesen el is fenekelnélek.
De , angyalom, fére a tréfával! Én csak nagyon szeretnék egy felkészült aggyal vitatkozni arról, ami érdekes (mert engem érdekel), sohse lehet tudni, hát ha hallok valami újat, valamit, amitõl magam is fejlõdhetek. Beláthatod, ondokkal nincs sok értelme, vitatkozzak, mihamar kiderülne, hogy nincs ellentét köztünk, vagy jelentéktelen.
De mint mondottam, egyetlen szavadba kerül és visszaveszem tõled a pofozózsák szerepét.
Ezennel le is szálltam a témáról!
9/10
offtopic
ondok 2008 dec. 10. - 21:13:30 9/10 Előzmény kgyuri0
(1419/14087)
Nekem is frappánsnak tûnik,és egyben eszembe jut,hogy valamelyik nagy ember azt mondta vagy hasonlót ,hogy akinek nincs humorérzéke az felettébb gyanús.Namost ha ezt oldalakra konvertáljuk,akkor máris kaphatunk egy képet ,hogy nekünk melyik a szimpatikusabb.
Kata original 2008 dec. 10. - 14:40:55
(1418/14087)
Szerintem kötekedsz. Érted Te,hogy nincs kedvem vitázni,mert leírtam, ellenben kényszeresen valami vonz hozzám. Angyalom! Ez nagyon édes Tõled,szinte bódító, de hagyjuk már abba! Lehetséges ez?:)
10/10
kgyuri0 2008 dec. 10. - 14:27:21 10/10
(1417/14087)
Kedves Kata!

“Nem unalmas még?”

Ha zavar téged, hogy “feszegetem” a témát, egy szavadba kerül és leszállok róla (és rólad).

De ha engem kérdezel(már pedig formailag engem kérdezel) , számomra egyáltalán nem unalmas, sõt, igen szórakoztató (kifejezetten humoros) ahogy nagy komolyan fontoskodva próbálod elengedni a füled mellett azokat az érveket, amelyek nyilvánvalóan nem férnek meg a saját csalhatatlanságodról kialakított ábrándképednek.
S tudod mire gondolok?:
Kénytelen vagyok megismételni, mert – mitagadás – nekem is tetszik(ez is humoros, ha éppen kedved tartja):
“Ha én jobboldali lennék, én se kedvelném a politikai humort, sõt , bevallom, tán még az általános humort sem.”

Ez bizony, kedves Kata igen magvas gondolat – szinte el se akarom hinni, hogy én találtam ki.
9/10
ondok 2008 dec. 10. - 10:25:23 9/10
(1416/14087)
azért vigyázzunk azzal az offtopic ajánlgatással ,mert a végén csak kincstári unalmas kritikák lennének a nem offban.
Én pl mindenki számára figyelemreméltónak tartom a két oldal érvelését ebben az esetben.
Kata original 2008 dec. 10. - 08:20:15
(1415/14087)
Nem unalmas még?
10/10
kgyuri0 2008 dec. 10. - 00:02:14 10/10 Előzmény Kata original
(1414/14087)
Hát bizony elég makacs vagy, ötvennyolcadszorra már engedhetnél a tényeknek.
Kata original 2008 dec. 09. - 16:43:50
(1413/14087)
Nem!
Csak nincs kedvem ötvenhétszer átrágni valamit, amirõl nem változik senki véleménye.
10/10
kgyuri0 2008 dec. 09. - 16:29:27 10/10 Előzmény Kata original
(1412/14087)
Kedves Kata!

Bele trafáltam volna?!
(a közepébe, az igazságnak?!)

de!
Úgy legyen, ahogy írtad
Kata original 2008 dec. 09. - 12:29:48
(1411/14087)
Akkor békéljen meg Mindenki azzal a ténnyel,hogy nem kedvelem ezt a mûsort. Köszike. Véleményt meg írhatok,azt gondolom.Aki meg sajnál, érezze jól magát. Szép napot!
10/10
kgyuri0 2008 dec. 08. - 01:11:31 10/10 Előzmény Kata original
(1410/14087)
Kedves Kata!!!


“Ellenben egy férfitõl azt várná az ember,hogy próbáljon érvekkel nyilatkozni és nem személyeskedni,tudod! Rátok nézünk fel, tõletek tanulunk.XD”

- ez elég süket dumának tûnik.

“Szegénységi bizonyítvány? Hm. Megsértettél, nagyon.Már egy másik topikban írtam: az ember legyen következetes magával szemben. összeütközik a mondandód a tetteddel!:)”

Hát nem világos, milyen tetteimre gondolsz,és az sem, milyen mondandómrõl véled, hogy “összeütköznének” – Azt hiszem, nem sok fogalmad lehet a “tetteimrõl”.

Természetesen eszem ágában sincs megbántani téged. amit a “szegénységi bizonyírványról” írtam, azt nem síma “anyázásnak szántam, komolyan gondolom.
De, ha mint férfit annyira tiszteletben tartsz – zavarba is hozol, mit mondjak -, hát elismétlem, amit írtam, helyesírásilag letisztulva(a legférfiasabb õszinteséggel!):

Ez a mûsor egy olyan asztaltársaság szabad és fölszabadító légkörét adja vissza a nézõnek, ahová valamikor rendszeresen eljárt, vagy el szeretett volna járni.
Ha te ezt képtelen vagy fölfogni, az tényleg szánandó hiányosságod. Sokat veszítesz!!

De, hogy ne csak a zsenilis gondolataimat ismételjem, elgondolkodtató, hogy még azt is írod:

“A politikával kapcsolatos humort nem kedvelem, Kernen kívûl,pedig egyiket sem,aki az asztalnál ül.Remélem megemészthetõ a véleményem és nem lesz kiakadás,hogy Kata nem szereti ezt, Gyuri pedi igen és mégis közös Bolygón élünk.”

Jaj, kedves Kata! Ha neked fogalmad lenne, hogy ki mindenkivel kell nekem közös bolygón élni! S egész jól elvagyok…
De fére a tréfával: természetesen föl nem foghatom, mi bajod lehet a “politikával kapcsolatos humorral”. Én – úgy is, mint valami szuper mácsó(akit orrintasz bennem) -, úgy gondolom, a politika éppenséggel az az társadalmi szféra, amelyben kifejezetten sürüsödnek azok az emberi karaktervonások, melyek par excellence a humor nyersanyagát alkotják.
Ha te nemkedveled a politikai humort, az nagy valószínûséggel indirekt bizonyíték, hogy politikai beállítottságoddal magad sem vagy megelégedve(mácsósan, s direktebben: Ha én jobboldali lennék, én se kedvelném a politikai humort, sõt , bevallom, tán még az általános humort sem.)

Továbbá számomra ködösnek tûnik az általad adott iskolai analógia, az “objektivitásssal” kapcsolatban. De ezt már mások leírták neked! – Na nem a ködösséget, hanem, hogy mi is az “objektív” és “szubjektív” közti különbség.
9/10
ondok 2008 dec. 08. - 00:10:51 9/10
(1409/14087)
Általában az értelmesebbeknek tetszik, a mai is jó volt.
10/10
BonFire 2008 dec. 07. - 20:03:24 10/10 Előzmény Kata original
(1408/14087)
Bocsi, egy pillára se hidd, hogy én is be akarok szállni az össznépi hajcibálásba, de ez a mondatod szöget ütött a fejembe: "Hogy ki objektív és ki nem, teljesen felesleges ezen vitatkozni,attól függ melyik szemszögbõl nézzük,ugye"

Na már most itten valaki nagy fogalomzavarban van. Ugyanis ha egy szemléletmód egységes, akkor objektív, tényszerû, vita tárgyát nem képezi. Vissza lehet vezetni az optikai eszközig, hiszen az is ugyanazt a képet vetíti mindenki elé. OBJEKTÍV.

Ha valamit elkezdünk különféle szemszögekbõl vizsgálni (nekem ez tetszik, neked nem tetszik), akkor az már személyes, szubjektív, és így elfogult vélemény. Ezzel sincs semmi baj, mivel két egyforma ember sincs. Csak ne keverjük a fogalmakat.

Aki pedig szereti a 7i7-est annak jó mulatást hozzá. Én például meg fogom nézni ma is.