Téma: Heti hetes

10/10
kgyuri0 2009 febr. 25. - 01:12:23 10/10
(2447/14087)
Nekem az a sejtésem, hogy EU-képviselõt ugyanúgy nem lehet visszahívni, mint hazait, szerintem ez a sejtésed neked is megvan, ez az érzelem-nyilvánítás Mohácsi felé tehát nem több mint dohogás?

Különben se túl logikus a javaslatod: azért hívjuk haza, hogy jobban megismerhesse a hazai helyzetet?
Ha jobban ismerné, akkor nem lenne kifogásod az ellen, hogy kinn van? Ráadásul kin nem sokat tehet a hazai állapotok közvetlen változtatásáéert. Tkp tök mindegy hogy mennyire van tisztában a hazai helyzettel, egyáltalán nem befolyásolja az EU képviselõi munkáját. Amirõl pedig sztem se neked se nekem φngunk sincs, lehet, hogy nagyon hasznos hogy kinn van. Így, ami engem illet, inkább tartózkodnék az õ visszahívása ügyében!
Ráadásul fölvetésed még akár úgy is értelmezhetõ, hogy ha elég jól ismeri a helyzetet, akkor kvázi jutalmul kimehet EU-képviselõnek. Ez így elég röhejes lenne, nincs is így, hál’stennek.
Egyébként nem soká vitézkedhet már kinn, mivel valószínûtlen, hogy a SzaDeSz színeiben még egyszer kijut.
Egyébként hogy ne ragozzak tovább, gondolom azért vetetted föl a személyét, hogy halld a véleményem: Én igen pozitívan ítélem meg, hogy kinn van,nagyon jó színt vet az országra, kifejezetten büszkeséggel töltött el,amikor Demszky helyett õt küldték. Ha semmi érdemlegest nem csinálna, akkor is igen hasznos lenne. Ráadásul igen érdeklõdõ aktív nõci hatását keltette, biztos vagyok benne, hogy talált magának nemzetközi ügyekben megfelelõ elfoglaltságot, tehát inkább sajnálom, ha vissza kell jönnie, mint sem hogy semleges lennék a kérdésben.
Arról sem gyõzhetsz meg, azt hiszem, hogy annyira ne lenne tisztában a hazai állapotokkal pl. és fõként a cigányságot illetõen. Itt született, itt tanult, nõtt föl, itt a családja, rokonai, pontosan tisztában lehet a cigányság helyzetével. Nem olyan fergetegesen gyorsak nálunk a változások. Egy ilyen rossz mondatból nem szerencsés kiindulni, nem tudhatod, mire gondolt, amikor az uszodát bedobta a beszélgetésbe. Én se mondtam volna a helyében, ahogy TGM helyében meg nem mondtam volna a másik beszélgetésen, hogy halál vagy börtön(de ezt nem akarom ismételni)
A cigánykérdésben (kérdezted!) én a pozitív diszkrimináció híve vagyok. A cigányok bûnözésével kapcsolatosan pedig a nulla toleranciának a híve(de a magyarbûnözésben is!)
Azt gondolom, ez a Mohácsi-s kérdésed csak egy mellékszál volt és még ,mást is fogsz válaszolni.
10/10
kgyuri0 2009 febr. 25. - 00:29:51 10/10
(2446/14087)
Továbbá:

"mondjuk a népnek, amit hallani akar..."

Nem tudom, észre vetted-e, hogy arról folyik a vég nélküli vita, hogy nem azt mondják, amit az itten hozzászólók hallani akarnak, mert ezek a hozzászólók jobboldaliak, s azt képzelik, a nép legalább annyira jobboldali,mint õk. Azt szeretnék, ha a 7i7-ben többet szídnák a kormányoldalt. Akkor te ezek szerint ezzel nem értsz egyet?!
10/10
kgyuri0 2009 febr. 25. - 00:20:28 10/10
(2445/14087)
Nem hinném, ogy a 7i7 "öntelt" azereplõi közül bármelyik olyan hülyeséget mondana, gondolna, de még le is írna, mint "anyagi jövedelem".
Úgy néz ki, hozzád képest megérdemlik a nagy pénzt.
Eddig azt hittem elkényeztetett jónépünk értelmetlenül írigyli a másiktól annak mindenét, fõleg, ha a másik politikus, vállalkozó, jogász, orvos. De hogy még megkérdõjelezhetetlen tehetségû mûvészek esetében is ez a szempont egyáltalán elõ jöhet! Hát?! Szégyellem, hogy itt vagyok. S én kérek elnézést!!
moderator1 2009 febr. 23. - 14:22:38
(2444/14087)
Kedves Fórumozók!

Kérlek Titeket, hogy a személyeskedést kerüljétek.

köszönettel:
A moderátor
9/10
ondok 2009 febr. 23. - 13:20:59 9/10
(2443/14087)
Lehet hogy emlékszel arra ,amikor kiadták Náhlikék a TVben ,hogy nem kell nekünk a Hofi meg a régi Parabola,hanem majd csinálunk jobbos humort.Szegény megboldogult Szuhay Balázs el is vállalta,és valami rémálomszerû eröltett förmedvény jött ki belõle.Szuhai bele is rokkant..A legfontosabb egy humornál ,hogy jó legyen mert igaz és nem hamis,ha pedig a Heti hetes jó és szellemes ,akkor talán ha ez amiatt is van így, mert jobban ki tudja cikizni a jobboldalt ,akkor ez talán nem véletlen .lehet ,hogy a jobboldal több okot ad az igaz humorra.Bár elismerem ez fájhat a jobbos agitátoroknak.
9/10
ondok 2009 febr. 23. - 13:13:26 9/10
(2442/14087)
Nekem is van egy olyan érzésem ,hogy magukat fényezik a polgármesterek:hogy majd felmegyek ,és szerepelek a 7i 7-esben,nem kerül sokba csak egy polóba.Szerintem az önkormányzati híradó az egy másik mûsor.
10/10
kgyuri0 2009 febr. 23. - 10:42:31 10/10
(2441/14087)
Kedves évi100!

Mivel azt írtad, hogy bonyolult, azt gondoltam egyre gondolunk, a 3110-esre. Tehát én , fogalmazzunk úgy inkább: hálás lennék, ha arra válaszolnál. De tényleg nem kell sietned, ráérünk (tényleg, még az is lehet, én fogok túl sokáig totojázni a viszontválasszal).
Egyébként itt az imént fölvetettemm mást is
Némi (megnyugtatónak szánt) magyarázat: legutóbbi hsz-eim valamelyikében látok egy jelzést: *moderálva*. Ez az, amelyiket úgy kezdtem: "OK, évi100!"

Ne gonold, hogy itt valami sértés lett kimoderálva,eredetileg az állt itt, hogy "Ne pattogj!"
(?)!
10/10
kgyuri0 2009 febr. 23. - 10:18:26 10/10
(2440/14087)
Kedves mindenki2!!!!!

Szerintem a topik profiljába is remekül belevágna, ha megprbálnánk értelmesen beszélgetni pl errõl:
„a kifigurázható balfogásoknak van egy fontos további jellemzõje, ami a bal és a kormányoldal legsikertelenebb akcióiban sincs meg, megvan ellenben a jobboldali nagyágyúknak szinte minden kis rezdülésében.”

Ezt a 3133-as hszomból idézem.
S erre várnék véleményeket
10/10
kgyuri0 2009 febr. 23. - 10:06:57 10/10
(2439/14087)
Kedves meszaq!

Megkaptam, köszi a figyelmeztetést.
De hát az ember azzal vitatkozik, aki akad. Ahogy szegény ember vízzel fõz.
Magam orbitális türelemmel rendelkezem, és végülis kíváncsi vagyok hogy mûködik egy „olyan” agy!
4/10
offtopic
meszag 2009 febr. 23. - 08:43:52 4/10
(2438/14087)
Figyelsz? :D
10/10
kgyuri0 2009 febr. 23. - 08:21:40 10/10
(2437/14087)
Kedves Mindenki!

Különbözõ eszement jobboldali fórumharamiák meg-megszoktak itt jelenni a dege listájukkal, hogy mi mindent kellene a kormányoldal melléfogásaiból, visszaéléseibõl kifigurázniuk a 7i7 humorharoldjainak. S akkor azok, nyálcsorgató, idióta húgyagyuk által elképzelt kritériumoknak megfelelhetnének.
Szánalmas listácskák szinte mindig tartalmazzák a Zuschlag ügyet és obligát temészetességgel az öszödibeszédet – ez jól mutatja ezen jobboldali aktivisták megzápult állapotban dohosodó elméjénk képtelenségét a legalascsonyabb szintû szellemi teljesítményre is (t.i. ennek a két történésnek az eröltetett egymáshoz rendelésével!)
A tehetségtelenség az aljassággal és butasággal szövetkezve így fog majd elpusztítani egy folklorisztikusan virágzó mûhelyt, ahogy a 7i7-et fogják hidegre tenni, ha nyernek!

Mindazonáltal, önvizsgáló, önkritikus alkat lévén néha elmerengek, lehet mégis bennem van a hiba?! Hát, hogy nem tudnék én nevetni se Zuschlagon, se az öszödibeszéden?
De most megnyugodtam, nekem van igazam! Mert nem igaz, hogy a politika, ballib beállítódásom elvette a humoromat! Nem, a kifigurázható balfogásoknak van egy fontos további jellemzõje, ami a bal és a kormányoldal legsikertelenebb akcióiban sincs meg, megvan ellenben a jobboldali nagyágyúknak szinte minden kis rezdülésében. Megtörtént ugyanis, hogy végre balról is találtam olyan megnyilvánulást, amit valóban pl. a 7i7 számára is alkalmasnak tartanék. Igenis: csalódást éreztem, hogy nem kerítettek rá sort.

Gyenesei ,miszter a vagyonnyilatkozatában beszámolt (vagyonként föltüntette) unokáiról és, úgy tûnik: barátairól is. Bizony! S mikor a kérdezõ megpróbálkozott a vagyonnyilatkozat intézményének elkomolytalanítására visszakérdezni, kérdvén, nem találja-e eme megnyilvánulását sértõnek olyan polgárokkal szemben, akik vagyonnyilatkozatát hivatalos információforrásként próbálnák tisztelni, hát kérem ezt vélte válszolhatni: „Már miért sérteném én meg õket azzal, hogy az unokáimat és a barátaimat értéknek nevezem?”

JJa! Hát azért ez már ténnyleg eléri a az abszurd hülyeség egységnyi értékét, amit a mi derék d209-ünk többször sikeresen beállított. Amikor korrupt fiát(inkább 30, mint 20) mentegetõ nyilatkozatát „MP édesapa” formában volt képes aláírhatni, ez eleve jól illeszkedett a „szilikon-völgyben” tett látogatásához, a késõbbiekben szépen koronázta az anyanyelv ellenes terrorizmusával: hogy õt „megpuccsolták”, amikor egyáltalán nem puccsolták meg.
A rakás szerencsétlenséghez hasonlított MP-n kívül egész eddig ilyen kacagtató ostobaságokat bizony én kizárólag jobbról tapasztaltam(OV, Kövér, Szíjártó,Tarlós, Mikola, Grespik, Scmidt, Sólyom meg izéné, akinek most nem jut eszembe a neve és a nõtagozatot jelképezi,meg persze a munkástagozatos aranyfranciakulcsos kannibál, meg a dísznyugdíjas stb! )
10/10
kgyuri0 2009 febr. 23. - 08:18:43 10/10
(2436/14087)
Bizony, nem vettem észre!
Tényleg nagyon sajnálom, nem küldenéd el megint?
4/10
offtopic
meszag 2009 febr. 23. - 03:31:37 4/10
(2435/14087)
Irtam Neked privát üzenetet, két napig vártam, de észre se se vetted. Töröltem. :DDD
9/10
ondok 2009 febr. 23. - 00:48:21 9/10 Előzmény kgyuri0
(2434/14087)
Tök áljól áljellemezted fórumtársunk álpengeéles állogikáját,de azt hiszem nem szabad túl nagy elvárásokat támasztani némelyekkel szemben.Õk azt tudják csak felfogni ,hogy a cigányok zsidók felelõsek mindenért ,ráadásul el is tartjuk õket(megnézném ,hogy ezek az eltartók milyen hasznos tevékenységet folytatnak a társadalom javára?).Még a nagypapa mondta elérzékenyülve,amikor elõ szokta venni nyilas egyenruháját a padlásról.Akkor meg ugye úgy is van.
9/10
ondok 2009 febr. 23. - 00:19:27 9/10
(2433/14087)
Ha felfogtad volna ,amit Bajor mondani akart ,akkor bizony egy vezetõ politikus ne röhögjön,amikor az ország sorsáról kéne tanácskozni,és fõleg ne hagyja el a munkahelyét ,mert közönséges halandót ilyenért páros lábbal rúgják ki a munkahelyérõl.
9/10
ondok 2009 febr. 23. - 00:17:04 9/10
(2432/14087)
Persze,csakhát nem elég hogy kit érdekel az egész,még valószerûtlen halandzsa is.
9/10
ondok 2009 febr. 23. - 00:14:16 9/10
(2431/14087)
Melyik fáj neked jobban a három közül? A zsidók miért is voltak kitüntetve?
mrbean9876 2009 febr. 22. - 23:31:22
(2430/14087)
ki az az orbán viktor?
blowurmind 2009 febr. 22. - 23:15:42
(2429/14087)
nem hiszem el, hogy az a téma még a heti hetesben is, hogy orbán viktor mosolyogni mert..
és belebeszélnek mindenfélét, hogy gyurcsányt nevette ki, satöbbi..
nincs ennél relevánsabb hír?????
engem r***tul nem érdekel, mikor és min nevet orbán.
10/10
offtopic
kgyuri0 2009 febr. 22. - 21:15:15 10/10
(2428/14087)
OK, évi100!

**moderálva**
Kíváncsian várok.