Téma: Heti hetes

10/10
willinger 2010 máj. 25. - 22:24:59 10/10
(11367/14087)
Ne röhögtess mán,az emberek 2002ben már nem merték megmondani hogy kire fognak szavazni ,mert féltek az akkori hatalom ,a Fidesz nyilvántartásától .Ezért is buktak az elõrejelzések példátlan módon.Bár már kérdeztem ,de nem mondtad meg hány éves vagy ,mert kéne emlékezned pl arra ,hogy an tettek tönkre MLSZ elnököt és másokat pl az APEH ráuszításával ,mire kiderült hogy alaptalan az illetõ cége tönkrement ill maga az ember is.Juszt Laci meghurcolása pl?Gondolod ,hogy az emberek szeretik hogy tudják róluk hogy melyik pártra szavaztak? Vagy ,ami most pedzegetnek hogy vallási nyilvántartás legyen?
Ez nagyon is jól mûködött az átkosban ,amikor érdekes módon mindenki leadta "titkosan" a szvazatát a komcsikra,kizárólag félelembõl és kényszerbõl.Mit gondolsz nmiért tartják a Fideszt kb 1 millióan bolsik örökösének ,és nem veszik be a komcsizást az MSZP-t illetõleg ,amelyik minden dumától függetlenül valóban demokratikus párt lett.
Csak ehhez intelligencia kéne felismerni ,de mit váthat az ember a gyurcsótányozóktól.
Nézz körül egy jobbos gyûlésen ,hohgy milyen Rákosi idõket idézõ Viktorozás és vastapsok vannak .Szégyen.
CsengoZoli 2010 máj. 25. - 22:20:44
(11366/14087)
"Míg a papok a többséghez szorosan kapcsolható társadalom által preferált soha nem elnyomott az ókori Róma óta nem üldözött csoport."
Na ehhez gratulálok,kicsit azért felfrissíthetnéd a történelem tudásod,esetleg kérdezd meg Ondokot mondjuk a kommunizmus és a vallás kapcsolatáról :)
Te jó példa vagy rá,hogy ha valaki antiszemitázni akar,akkor annak nem kell különösebb indok és van akinek a reggeli narancslérõl is a fidesz jut eszébe.
Hát ez már a te szegénységed...
10/10
willinger 2010 máj. 25. - 22:16:11 10/10
(11365/14087)
Márpedig az országgyûlés is visszatükrözi a társadalmi hozzáállást.Azt a nem elhanyagolható különbséget ,hogy a zsidók egy vallási alapon vagy identitási alapon alkotott gyakran üldözött és ma pl egyre jobban legalizált antiszemitizmus céltáblái,egy kisebbség .Míg a papok a többséghez szorosan kapcsolható társadalom által preferált soha nem elnyomott az ókori Róma óta nem üldözött csoport.
CsengoZoli 2010 máj. 25. - 22:11:46
(11364/14087)
Hát igen,ilyenkor maradnak az ovis érveléseid(biztos nem fogtad fel,ezt te nemérted stb),amibe nem megyek bele,mert nemvagyok olyan ostoba mint te.
Elég lenne, ha arra válaszolnál,hogy egy választói nyilvántartás mennyiben befolyásol egy szavazást és meghallgatnád,hogy mit mond Szanyi azon a hangfelvételen.
Bár nem,neked az sem lenne elég...
CsengoZoli 2010 máj. 25. - 22:09:40
(11363/14087)
Csakhogy mi nem az országgyûlésben vagyunk,tudod?
Leszaharom,hogy ki milyen baromságot hord össze a parlamentben,ettõl még a tény tény marad,hogy semmiben sem különbözik,mikor a katolikus papokat jobboldalizzuk,attól,mikor a zsidó vallásúakat baloldali szavazónak mondjuk.
Semmi bántás nincs se egyikben,se másikban,nincs min megsértõdni,sajnálom,de ezen most nem tudsz rettegni,amit pedig imádsz.
offtopic
idlosza 2010 máj. 25. - 22:09:16
(11362/14087)
"Pécs mint kis vidéki város?" < Ezt írtad te a 13896-ban
"egy vidéki város hangulatáról" <Ezzel szemben ezt írtam én a 13893-ban. Látod? Nem írtam, hogy Pécs vidéki KIS város?

"Ugye nem azt akarod mondani, hogy Pesten ill Pécset akár egy házon belül is meg tudná mondani bárki" > Ezt írtad te a 13900-ban.
"pedig még Pesten is kiderül (nem is kevésszer), hogy mindenki ismer közvetve mindenkit." > Ezt írtam én a 13893-ban.
Látod nem írtam, hogy házon belül!!!!, hanem, hogy közvetve. Az pedig, hogy száz lelkes faluban legfeljebb, az hidd el sült butaság. Bizony még Pesten is ismeri egymást majd’ mindenki közvetve, nem hogy egy vidéki városban, mint Pécs. Bizony így van.

"Úgyhogy mielõtt dislexiázol tanulj meg normálisan gondolkodni és kibújni Szíjártóék papagájszövegébõl" > Ezt írtad te a 13900-ban. Én cak annyit szeretnék kérni, hogy tanuld már meg leírni a közéleti szereplõk neveit! Pl Szijjártó- mint azt láthatod rövid i-vel és 2 db j-vel írja a nevét. Emlékszel, te sem örültél, mikor a moderátor a neved hosszú ó-val fogadta csak el. :)
10/10
willinger 2010 máj. 25. - 22:04:56 10/10
(11361/14087)
Szanyit megírtam korábban,de nem fogtad ezek szerint:)
10/10
willinger 2010 máj. 25. - 22:03:43 10/10
(11360/14087)
Még valamire azért reagálok:A katolikus papok jobboldalisága pl azért nem bánt minket ,mert az országgyûlésben nem azt forszírozta a minap valaki,hoyg büntessék azokat ,akik nem zsidók ,hanem éppenséggel azt hogy büntessék az Istentagadást ,és ez óriási különbség.Csak Te ezt nem fogod fel ill felszínes blöffökkel érvelsz demagóg a lényeget nem érintõ dumával.
CsengoZoli 2010 máj. 25. - 22:00:25
(11359/14087)
Hm,pedig a többi érdekelt volna,csak ugye arra nemtudsz mi írni...
10/10
offtopic
willinger 2010 máj. 25. - 21:58:41 10/10
(11358/14087)
Szövegedbõl csak abetük érvényesek ,az egymásutáni értelmükbõl semmi.csak egyet emelek ki:
"Pécs nem mucsa,de ez nem változtat azon,hogy ha Budapesten tudjuk kik az mszp szavazók,akkor egy tized akkora városban miért ne tudnák?"
Nem igaz ,nem tudjuk Budapesten sem ,még azokban akörzetekben sem ,ahol akét MSZP jelölt nyert ott is szoros volt az eredmény ,tehát még a 13. kerületben ill csepelen vagy a panellekben ,amiket példának hoztál ott sem tudjuk személyesen senkirõl hogy kire szavazott.
Márpedig Kubatov azt mondta ,hogy pontosan minden egyes szavazórol tudja hogy kik a komcsik,és kik nem szavaztak Pávára.Egyébként nem is tagadhatta hogy van illegális nyilvántartásuk ,hiszen az ajánlókat nem véletlenül gyüjtötték óriási redundanciával,és hát ugy e tudjuk azt is hogy az aszokásuk hogy aki nem adja oda ill aszomszédok jelentése alapján (Pl Békéscsabán)egy kis "e" betüt tesznek a listába :Ellenségre való utalással.Ez pedig gestapo módszer.
A többi zagyvalékot és elfogult szövegedet is ugyanígy meg tudom cáfolni csak túl hosszú lenne és hiába is bizonyítanék neked ,aki nem vagy állítólag "Ondok worldben" hiszen az hozzád képest maga a vegytiszta igazság volt.Ráadásul téged még soha senki nem tudott semmirõl meggyõzni,pláne ami kétségbe vonná a szép új világ eljövetelét .AZ igazság pillanata hamarosan eljön ,és akkor érdemes lesz ide visszatérni ha még lesz Fórum cenzúrázatlanul ,és akkor nagyon csendben lesztek.
offtopic
idlosza 2010 máj. 25. - 21:55:37
(11357/14087)
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! :))

Kész, vége!

Nem elég, hogy egész délután országos narancs riasztás volt, még te sem bírsz a belõled kibukó vallomássaiddal?? :)
CsengoZoli 2010 máj. 25. - 21:42:38
(11356/14087)
Nem tûnt fel,hogy minden választáskor elõjön ez az adatvédelmi story?
Nem csak az idén.
Pécs nem mucsa,de ez nem változtat azon,hogy ha Budapesten tudjuk kik az mszp szavazók,akkor egy tized akkora városban miért ne tudnák?
De tudod mit? Hagyjuk is.
Elég ha annyit elárulsz,hogy az Ondok world morális-etikai okait kivéve mit számít,hogy tudják-e vagy sem?
NA,én fidesz szavazó vagyok,és?
MI fog történni most ,hogy ezt megtudták?
Ez mennyiben befolyásolja a választásokat?
Rám fog törni a Lendvay éjszaka és fülembe súgja az Internacionálét,majd reggel szociként ébredek?
Ezeket az adatokat mindkét párt arra használja,hogy tudja hol kell még rákapcsolnia és melyek a biztos szavazókörei.
Ellenben Szanyival aki egy Országos! választáson saját definiciója szerint csalt!, miközben az ellenfelét vádolta csalással!
És ezzel a csalással nyert! párszáz szavazattal!
A kettõt csak nagyon nehézkesen lehet összehasonlítani,nagyon erölködnöd kell!
A csepeliek és a 13.kerületi zsidó vallásúak baloldalisága pedig továbbra sem sért senkit,csak a hivatásos rettegõket.
Érdekes,mikor a katolikus papok jobboldaliságáról van szó az nem bántja érzékeny lelketeket...
(félreértés ne essék,az enyémet sem,csak hamár egyik oldalon kimerjük mondani a tényeket,akkor a másik oldalon se sértõdjünk meg)
Namindegy,tudom,hogy neked hiába magyarázom,mert ha valaki nem akar szembenézni a tényekkel azzal nemtudok mit kezdeni.
10/10
willinger 2010 máj. 25. - 21:39:31 10/10
(11355/14087)
"Nem Mucsa te kis IQ betyár, de látszik dunsztod sincs egy vidéki város hangulatáról, pedig még Pesten is kiderül(nem is kevésszer), hogy mindenki ismer közvetve mindenkit."

Nem dislexia ,hanem nálad a helyes értelmezés és reális gondolkodás hiánya.
Akkor bõvebben kifejtem:Ugye nem azt akarod mondani ,hogy Pesten ill Pécset akár egy házon belül is meg tudná mondani bárki is hogy ki milyen politikai véleményû ill ki kire szavazott? Márpedig Te a fenti fejtegetésed ezt állítja közvetve ,azaz az eredeti tézist tekintve azt állítod hogy nem kellett tiltott nyilvántartás ahhoz hogy Kubatov tudja hogy kik a"komcsik".Ez mondjuk egy száz lekes faluban kb elképzelhetõ ,de PÉcset ezt csak zavarodottak állíthatják ezt ill elvakult fidesznyikek mint pl Te meg Csengõ.
Úgyhogy mielõtt dislexiázol tanulj meg normálisan gondolkodni és kibújni Szíjártóék papagájszövegébõl.
offtopic
idlosza 2010 máj. 25. - 21:05:39
(11354/14087)
Ezt írtam volna? Dislexia? :)
10/10
willinger 2010 máj. 25. - 20:32:52 10/10
(11353/14087)
:)
10/10
willinger 2010 máj. 25. - 20:31:57 10/10
(11352/14087)
Pécs mint kis vidéki város? Te honnan irogatsz ? Talán külföldrõl osztod az észt?
10/10
willinger 2010 máj. 25. - 20:30:59 10/10
(11351/14087)
Ja és nem az "ondok félékre" jellemzõ ,hogy mindent bevesznek,hanem a fidesznyikekre ,hiszen lám nektek még egy Kubatov féle beismerõ vallomás is smafu.Szanyi nem szólított fel csalásra ,és a tény mégiscsak az hogy ellene próbáltak csalni .Ez abból látható ,hogy az elsõ fordulóban egészen addig vezetett,amíg az átjelentkezettek szavazatai be nem érkeztek éjjel kettõre.Akkor fordult a helyzet .Tehát ez tény hogy ellene vetették be az átjelentkezés fegyverét ,a többi csak simlis duma és hülyéknek való szöveg.
offtopic
idlosza 2010 máj. 25. - 20:29:39
(11350/14087)
:)
offtopic
idlosza 2010 máj. 25. - 20:29:16
(11349/14087)
Nem Mucsa te kis IQ betyár, de látszik dunsztod sincs egy vidéki város hangulatáról, pedig még Pesten is kiderül(nem is kevésszer), hogy mindenki ismer közvetve mindenkit.
10/10
willinger 2010 máj. 25. - 20:26:21 10/10 Előzmény CsengoZoli
(11348/14087)
Az egész elméleted butaság.Az MSZPrõl úgy derült ki hogy van ilyen listája,hogy egy közismert HÍrtvbe telefonáló és jobbos blogger eltorzított hangon csinált egy felvételt aFideszre jellemzõ sunyi módon ,hiszen legjobb védekezés atámadás mint tudjuk.
Osztán meg Pécs az nem Mucsa ,ahol mindenki ismer mindenkit és politikai véleményét is.Ezt ugyanis adatállományban nyilvántartani tilos.
Amit meg a prolikról és a zsidókról állítasz az minõsít téged meg a hasonlókat, nagyon jól beleillik a panelprolizásba és nyuggerezésbe .