Téma: Heti hetes

1/10
issti1 2008 máj. 04. - 09:04:31 1/10
(527/14087)
És a templomban bujtogatja tovább a népeket a komcsik támogatására?
Hát elég perverz!
1/10
borzi84 2008 máj. 03. - 23:28:40 1/10 Előzmény ondok
(526/14087)
Ez tényleg jó kérdés. (Mármint, amit Ormos M. feltett.) Kinek van ma itt rengeteg pénze? Gyurcsány? Kóka? Veres? Kapolyi + még..na, hagyjuk... :( Az egész Fidesznek nincs annyi, mint az õ vagyonuk.
1/10
borzi84 2008 máj. 03. - 23:25:39 1/10 Előzmény issti1
(525/14087)
Nem maradt ott, meggyógyult! Egyébként én nagyon kedvelem! Akkor halálos beteg volt, a Jóisten mentette meg. Azóta buzgón jár templomba. :)
1/10
borzi84 2008 máj. 03. - 23:23:08 1/10 Előzmény ondok
(524/14087)
Ha olyan okos vagy, oszd meg velünk, szerinted hogyan lehetett volna elkerülni a háborúba való "belesodródás"-t? 1. Az országunk fekvése
2. Trianon :( /Ez sajnos önkéntelenül is a németekhez-olaszokhoz közelített minket/ => Túl friss volt még a fájdalom..
3. Trianonban ki volt "sáros" nagyon is? Csak nem Károlyi és a "dicsõséges 133 nap"?
4. /Akkori politikusok véleménye szerint/ : El lehetett volna kerülni az újabb háborút, ha az I. vh-t lezáró békék feltételei valamivel enyhébbek... "Ezzel a békével aláírtunk egy újabb háborút..."
1/10
borzi84 2008 máj. 03. - 23:17:20 1/10 Előzmény ondok
(523/14087)
Ha már itt tartunk, Te azt mondod, én elvakult Fideszes vagyok, erre én azt mondom: Te meg elvakult Mszp-s vagy! Gyûlölködés: Ti gyûlölitek OV-t! /"Duce"-hasonlat, stb./

Amúgy az Mszp-Munkáspárt korábban igen "jóban" volt, jártak egymás kongresszusaira, stb. De: Már a Munkáspárt sem kér a "milliárdos elvtárs"-akból.

"Össze kellene fogni": Igen, egyetértek! Olyen kormány kellene, amelyben jobb-és baloldali szakemberek egyaránt vannak, s megpróbálhatnák kivezetni az országot a... "gödörbõl" /majdnem mást írtam./ :) Engem vádolsz elvakultsággal, mikor tény és való, hogy a mai kormányban nincs olyan ember, aki igazán értené a feladatát! Ha lenne bennük egy csepp tisztesség, lemondanának, s következhetne a fentebb említett megoldás! Mindegy, ki milyen /jobb-vagy baloldali/ érzelmû, csak az ország érdekében munkálkodjon! A jelenlegi kormány sajnos nem ezt teszi! :(
1/10
issti1 2008 máj. 03. - 21:47:41 1/10
(522/14087)
Kár lenne mondandómba többet belemagyarázni, mint amennyi benne van: csak annyit kértem, hogy lehetõleg ne cseszegess - cserébe én is csak hasonlót tudok igérni.
Szerintem ez egy teljesen korrekt ajánlat!
3/10
C.s.I. 2008 máj. 03. - 21:29:44 3/10
(521/14087)
Most már mi lettünk a nácik. Illetve még nem mind, de mindjárt. Várom a tûntetõket az ablakom alá. Esetleg adhatok címet is.
3/10
C.s.I. 2008 máj. 03. - 21:25:40 3/10 Előzmény ondok
(520/14087)
Jelentem, hogy azokkal szemben akiket ténylegesen cigánynak lehet nevezni (a szó valódi értelmét figyelembe véve) nagyjából együtt is tudok érteni a nyilasokkal. A többi meg spekuláció, belemagyarázás. Na jó, talán nem teljesen, de akkor is eltúlzod.
1/10
issti1 2008 máj. 03. - 21:04:31 1/10
(519/14087)
Látom nehezen-vagy inkább egyáltalán nem- akar eljutni az agyadig az információ: próbálom lassan, egyszerûen, érthetõen, hogy értsd: légy oly kedves a civilizált kommunikáció minimum normáit betartani, s tartózkodni a személyemet illetõ vulgáris, becsmérlõ kifejezések használatától - ha másért nem, hát azért, mert én is megadom neked e minimális tiszteletet!
Köszönöm és nagyon szeretném ezt a témát ezennel le is zárni!
9/10
ondok 2008 máj. 03. - 20:45:20 9/10
(518/14087)
Megint csak arra a közhelyre lukadunk ki,hogy össze kéne fogni ,nem gyûlölködni,nem a hatalmat minden áron megragadni még az ország érdekét is lesajnálva.Nem igaz ,hogy nem látja a mai ellenzék pl,hogy ezzel a népszavazással az emberek anyagi ösztönére játszással nagy csapást mért a kormány elképzeléseire,munkájára,de ha fordulna a kocka ellene ugyanúgy ki lehet majd játszani ezt.Közben meg az ország tönkre megy.Vagy az nem számít csak össze lehessen még kaparni jó pár milliót?Az emberek fáradtak,fásultak,alulmûveltek,így aztán a populizmus virágkorát éli sajnos.
9/10
ondok 2008 máj. 03. - 20:31:48 9/10
(517/14087)
Igen mi magyarok hajlamosak vagyunk a panaszkodásra,volt most egy felmérés,ahol a saját helyzetét mindenki jobbnak értékelte,mint az országét.Mintha nem a részekbõl állna össze az egész.Ezzel együtt természetesen nincs jól sok minden,ezen változtatni kell,és nem a népet hülyíteni.hogy minden maradhat ugyanúgy nekik semmi erõfeszítést nem kell tenni,sõt az adót is csökkenteni kell stb.ha meg valaki elindul,akkor gyorsan tegyünk keresztbe egy jó kis népszavazással.
9/10
ondok 2008 máj. 03. - 20:19:47 9/10
(516/14087)
Ha fogalmad sincs alopásokról ,akkor miért fogadod el azzal,hogy "gyurcsányék is rosszul teszik".Én csak azt fogadom el ,amirõl meggyõzõdtem.Pl arról,hogy Orbán a politikából,politikai hatalmát kamatoztatva lett dúsgazdag.
9/10
ondok 2008 máj. 03. - 20:11:10 9/10
(515/14087)
A politikusok ugyanolyanok mint a társadalom.Van köztük szélhámos,és van köztük normális is.Ez a baj ,hogy nálunk divat besz*pni minden hülye szlogent. A politikusok mindenért a hibásak OK ,miért ilyeneket választottak? Miért van az ,hogy egy idõközi választáson,ha egy kutyát indított volna a Fidesz az is nyert volna.Biztos intelligens a nép, nem? Apolitikusok meg a cigányok, zsidók mindenért a felelõsek ,csak mi semmiért nem ,ami kis sumák hétköznapi életünk,feketemunkáink,adócsalásaink,blicceléseink azok természetesen rendben vannak.
1/10
issti1 2008 máj. 03. - 20:07:07 1/10
(514/14087)
Hogy kedvenc Hetihetes szereplõd, Gálvölgyi kiszólásával éljek: én kérek elnézést helyetted.. s még azt is hozzáteszem, néha én szégyellem magam helyetted!
1/10
issti1 2008 máj. 03. - 20:04:48 1/10
(513/14087)
MOst feltárom neked, mi a különbség kettõnk kultúráltsági szintje, stilusa terén: mig tõlem erre számithatsz-
"Most azért jól becsüljük meg ám magunkat, mert ondok pajtás megint megmondta nekünk a frankót: szintiszta valóság minden szava! "

..addig nálad ez az elvárható kommunikációs kultúrszint: **moderálva**

Azt hiszem ez magáért beszél -ugye mostmár te is érzed a finom különbséget?
Jó lenne néha kicsit magadbaszállni: én is le tudnék menni a lehülyézõs-anyázós szintre, de megér ennyit? NEm illene egymás iránt legalább a minimális tiszteletet tanusitani? Még ha nem is értünk egyet..
Vagy szerinted az tényleg "hülyebarom", aki másként gondolja, mint te?
Nem szégyelled néha magad?
Érted egyáltalán amit más mond, vagy el sem jut az agyadig, csak szajkózod a magadét?
9/10
ondok 2008 máj. 03. - 20:03:59 9/10
(512/14087)
Okos lehetsz ,mert elárulnád,hogy melyik oldal vitte bele az országot a világháborúba ? Csak nem a bal ? Nos elgondolkodhatnál,hogy a többi igéid is ennyire igazak,akkor valami nem stimmel.
9/10
ondok 2008 máj. 03. - 20:00:18 9/10
(511/14087)
Te is beleesel abba a hibába,hogy az ellenfél arcátlan pimaszsága miatt egyenlõségjelet teszel,azt hívén,hogy az már jobb mint az egyoldalú rágalom elismerése.Pedig lássuk tisztán,hogy akkora tolvajlások mint Orbán alatt most nyomokban nincsenek.Hírbõl sem ismerték a közbeszerzést,a versenytárgyalást,ellenben volt Simicska ,aki épp most zsarolta meg Csányit ,voltak a jegyzõkönyv nélküli kormányülések stb. fel se lehet sorolni.
Más isti már rég lejáratta magát és nemilyen piti helyesírási hülyeségekbõl kifolyólag .
9/10
ondok 2008 máj. 03. - 19:53:02 9/10
(510/14087)
Aki keresi a nácikat,az nézze már meg a Magyar Gárdát ,ahogy masírozik a nyilas egyenruhában,ha meg tudja különböztetni egy 44-es hiradótól,akkor nyert.Ja ,hogy eggyel kevesebb a csík? Hát igen az fontos,bár kár hogy ugyanolyan elveket is vallanak a cigányokról meg a zsidókról mint a nyilasok.Ja és ugyanúgy döngetik a nagy magyar mellüket is meg turulmadaraznak mint a "testvérek".tessék egy kis történelmet tanulni azoknak ,akik keresik a nácikat.Azért Ormos Mária felvetett egy jó kérdést,hogy ki pénzeli ezeket,mert egy ilyen nyilas egyenruha nem olcsó stb. Feltehetõ ,hogy ahogy Hofi mondta ezek megmaradtak a csatornában ,és idõnként elõmásznak.
9/10
ondok 2008 máj. 03. - 19:46:10 9/10 Előzmény issti1
(509/14087)
Most erre mit írjak,hogy "Most azért jól becsüljük meg ám magunkat, mert ondok pajtás megint megmondta nekünk a frankót: szintiszta valóság minden szava! "
Írhatnám hasonló nívón,hogy **moderálva**
9/10
ondok 2008 máj. 03. - 19:41:05 9/10 Előzmény borzi84
(508/14087)
Sokat írsz ,de veleje nincs.Tényleg felesleges fárasztani egymást,de azért ,hogy csak ilyen butasággal jönni ,hogy a Munkáspárt meg az Mszp? Kac kac,a Thürmerék jelenleg a Fidesz elvbarátai,egy a demagóg szövegük ,egymásnak gyûjtik a népszavazáshoz az aláírásokat:És akkor még a jobbikkal való választási szövetségrõl nem is szólva,mert az MSZP soha nem kötött olyat a Munkáspárttal.
Erre most nyugodtan jöhetsz arövid ivel ,mert az alényeg,Aztán meg szerintetek Gyurcsány avitában hazudott? Nos elõ a farbával ,egy személyes vitában tessék olvassa a fejére a nagy szónok és vezér,hogy miben hazudott .Vagy tudja ,hogy nem mond igazat?Írtam ,hogy a Fidesz nem szereti az ellenvéleményt csak vitapartner nélkül szeret hazudozni:Elegánsan figyelmen kívül hagytad,és tudod miért? mert igaz!
És így tovább sajnos ez másnak is feltünt ,ami rögtön árulkodik ,hogy Te és környezeted elvakult Fidesz drukkerek vagytok .Csak meg ne bánjátok.