Téma: Heti Hetes

3/10
Emerenzi máj. 04. 08:39:22 3/10
(34/54)
De aztán nagyképűen jött azzal > mármint Hajós
3/10
Emerenzi máj. 04. 08:28:02 3/10
(33/54)
A mostaniban Szabolcsnak volt 1 jó poénja, jól előadva, Hajósnak is talán. De aztán nagyképűen jött azzal, hogy neki van (bizonyára nagyon frankó) élete, de nem beszél róla. Hát, ennyi erővel beszélhetne is, csak dobna a részvételén. Másrészt ebből a műsorból (is) kiderül, hogy a celebek, művészek (Kosztolányi szavaival a társadalom folyton játszó, játékos rétege) mindennapi élete ugyanolyan (látszólag) banális, mint mindenki másé. Ami visszaadja a szépségét, az a gazdag (vagy egyáltalán VALAMILYEN) belső élet, a működő fantázia, a mások és a világ iránti empátia, amiből a művészeknek példát kellene mutatni. Ha ez, mármint valódi belső élet, nincs, akkor marad az erőlködés, és a hú, kinyitom a hűtőt, hú, mi van benne, aztán kimegyek az utcára, ne tudd meg... erőlködés.
gzoo máj. 03. 21:43:48
(32/54)
Amikor a retek-klub maga alá....
De hogy a Nyers-herceg is...
3/10
Emerenzi ápr. 29. 21:59:56 3/10
(31/54)
A szegfűimet nézegetni egy fokkal szórakoztatóbb.
janderka ápr. 26. 21:43:52
(30/54)
Én meg vagy megöregedtem, vagy már unom az ilyen dumafejeket, de 5 percnél tovább se ez, se a #Bochkor nem tud már érdekelni. Lapos, unalmas, lejártlemezeknek tűnik mind.
Pedig régen nagyon szerettem mindkettőt. Igaz, azóta eltelt vagy 10-15-20 év - és a szereplők/vendégek is lecserélődtek.
5/10
Timmmi68 ápr. 26. 21:27:13 5/10
(29/54)
Na itt van ez az új csaj, és ennek nem a nevetése, hanem a nyervogó beszéde idegesít. Nem tudnak találni az RTL-nél egy jó orgánumú, szép beszédű és nevetésű nőt? Én nem tudom, hogy ki ez a csaj, de ő is irritál. Még az is, ha kimondja, hogy "de". Abszolút nőpárti vagyok, de ez a csak is kivisz az észből. Képtelen végig nézni egyetlen adást ebből a műsorból, pedig nagyon szeretném! Majd jelzem, amikor sikerült. Most 10 percig bírtam.
Kommentátor ápr. 19. 22:45:44
(28/54)
Parti Nóra azon kívül, hogy ő nevetett a leghangosabban és legirritálóbban, nem sokat tett hozzá a műsorhoz.
Amúgy mi értelme volt választás után indítani egy ilyen műsort. Egy pár hétig még el lehet itt fölényeskedni, de ez hamar unalmas lese. Nekem már most is az.
10/10
mandarin30 ápr. 19. 21:48:50 10/10
(27/54)
Megérkeztek, alakul, 2.rész már sokkal jobban pörög :D
Zsupsz ápr. 19. 21:38:26 Előzmény Timmmi68
(26/54)
Én a reklámig néztem. Én is nagyon vártam, óriási csalódás. Nem tudom ki válogatta ki őket. Hajóst, talán még Majkát bírom de a többi siralmasan gyenge és erőltetett .
5/10
Timmmi68 ápr. 19. 21:33:22 5/10 Előzmény Zsupsz
(25/54)
Én elkapcsoltam. Nem bírom elviselni. Pedig vártam nagyon, hogy legyen megint Heti Hetes.
1/10
ordas1 ápr. 19. 21:31:59 1/10
(24/54)
He-he-he, de viccesek vagyunk,, Szánalmas ripacsok.
Zsupsz ápr. 19. 21:26:04 Előzmény Timmmi68
(23/54)
Pont ezt akartam írni. Szörnyen irritáló a vihogása. Állandóan belebeszél, koordinálatlan kézmozdulatai vannakí izeg-mozog. Egyszerűen idegesítő. Qurvára.
5/10
Timmmi68 ápr. 19. 21:14:06 5/10
(22/54)
Kinek jutott eszébe, hogy ilyen csúnya nevetésű embereket rakjon ebbe a műsorba? A színésznő förtelmesen nevet. És az általam nagyon kedvelt színész is. Ez a színésznő förtelmesen nevet! Most nézem meg vele először és utoljára a Heti Hetest. Bár az tény, hogy ő legalább jól szórakozik. Én nem. Na jó, én ezt a nevetést én nem tudom elviselni. Sajnálom! Ha nem nevet csúnyán, akkor kényeskedik. Kinek az ötlete volt ő? Nemhogy nem köt le ez a műsor, hanem idegesít.
jani-wan ápr. 16. 21:10:00 Előzmény JanoIst77
(21/54)
Egyet kell hogy értsek, de Majka szerintem befért volna a régibe is. A többiek tényleg nem. Mármint amikor még jó volt, és nem a tartalékosokkal a vége felé ami már nézhetetlen volt.
Nagy Ádám meg olyan gyenge, hogy a Csiszár és a Jáksó világsztárok hozzá képest.
De elkezdték feltenni a jutubra a régieket. Össze lehet hasonlítani.
1/10
Roland75 ápr. 16. 08:47:19 1/10
(20/54)
Sajnos ez félelmetesen szánalmasra sikerült olyan mint egy Asylum-os remake. Hiába ebbe Majka meg Hajós.
1/10
DUNAWÖLD ápr. 16. 03:10:45 1/10
(19/54)
Heti Retek 🤑👎👎
offtopic
Sz. Péter ápr. 15. 16:26:41 Előzmény kate77
(18/54)
Azt gondolom, hogy én kérdeztem valamit normálisan, mire te - ahelyett, hogy értelmes, felnőtt ember módjára érvekkel támasztottad volna alá a mondanivalódat - lekezelő személyeskedéssel válaszoltál.
JanoIst77 ápr. 15. 01:26:57
(17/54)
Az első adás harmatgyenge lett. Ezek az emberek Hajóson kivül nem érdekesek. Nem humorosak. A régieknek volt személyiségük (még ha antipatikusak is voltak), tarmészetes humorérzékük, szinpadi emberek, írók, gondolkodók, rendezők, volt műveltség... egy leélt élet anekdotáit tudták belevinni a műsorba. A politizálásban mindig a humor volt elől, finoman adagolva és nem csak erről szólt. Ezek (Hajós kivételével)... internet-nemzedék. Nincs miből, nincs hogyan. a kocsmában jobbat tolunk a haverokkal 1-2 fröccs után. Sajnos ilyen korban élünk. és jobb nem hiszem hogy lesz.
filoszemitabélus ápr. 14. 18:21:36
(16/54)
Rendkívül színvonalas és szellemes műsor! A csúcspontja az volt, amikor langgyögyi a MEGELLETT kifejezést alkalmazta az éppen ellenzékben lévő miniszterelnök feleségével kapcsolatban. Elvégre a gyerekszülés milyen közönséges tevékenység két lilahajú nő szexuális aktusához képest. Semmi kifinomultság, semmi szapphói líraiság. Csak durva naturalizmus.
1/10
kate77 ápr. 14. 18:08:24 1/10 Előzmény Sz. Péter
(15/54)
Jaj lapozz már. :D Gondolj, amit akarsz, továbbra is az a véleményem, nincs olyannak magyarázni bármit is, amit úgysem fog fel. Inkább nézd újra a heti hetest, jó szórakozást. :)