Téma: Hibrid

7/10
oimuka 2011 febr. 03. - 20:24:21 7/10 Előzmény idõjós1010
(110/210)
Én úgy néztem,mint egy komédiát.Nagyokat röhögtem benne,így át lehet vészelni.
SPOILER!!!!
Ott majdnem meghaltam a röhögéstõl,amikor a pasi a lénnyel szeretkezik és a felesége rajtakapja,szóval az beszarás.Nálam az egyszer még nézhetõ kategória,csak nem kell nagyon filozofálgatni a mondanivalóján.
idõjós1010 2011 febr. 03. - 13:49:15
(109/210)
Elõször szimplán unalmasnak találtam a filmet, de aztán már a film végén totál eltorzult ez egész. Szóval szerintem ez egy hatalmas nagy ökörség mely helyenként még undorító is, s persze engem a nagy része untatott is.
mrlujoak 2011 febr. 02. - 21:55:31
(108/210)
Wow. Érdekes film volt.
Egyben gyomorforgató is. Eleve nem értem, hogy mire gerjedt Clive.

SPOILERVESZÉLY !!!!!

Elsa magából(is) megteremti a lényt
Clive sexel a lénnyel
Ezek után Dren nemet vált, és meghágja Elsát.
Elsa terhes lesz az egyébként saját DNS-bõl származó lénytõl...

Szép. Egyébként amikor Clive sexelt Drennel, az, a fullánkját már meresztette. Vaj'h azért, mert meg akarta ölni a hím egyedet (Clive-ot), vagy mert érezte Elsa közeledését, aki az aktus végére ott is volt?

Ja, aktus. A nemváltást gondolom a lény szervezetébe jutott hímivarsejtek indíthatták be, ergo a hím lény - a nemváltást követõen - lényegében Clive fél DNS láncából alakult.

Ráadásul a film végére a (hím)lény DNS-ének egy része hordozta a csaj, és a pasi DNS-ének egy részét, amit aztán a teherbeejtés során megosztott ismét a csaj petesejtjével...

Wow, ez aztán a bioszóra...

Spioler vége.
6/10
furbee 2011 febr. 02. - 14:07:33 6/10
(107/210)
Hát a film elején egy kicsit csavargattam a fejem hogy mi lesz ebbõl, aztán el kezdett érdekelni, a vége pedig -ahogy azt többen is leírták- eléggé össze lett csapva. Többet is ki lehetett volna hozni a dologból. Ha lesz folytatás, az ettõl már csak szerintem rosszabb lehet, bár ezt se fogom többet megnézni az biztos. A vége miatt 6/10.
Andy Dufrane 2011 febr. 01. - 23:38:45 Előzmény kovy007
(106/210)
A filmet még nem láttam. Elolvastam néhány kommentet, majd ezt a spoilert, megnéztem a trailert is, meg néhány képet a filmbõl...
Ilyen gusztustalan ízléstelen lényt én sem kérek a fantáziámba.
Köszönöm a megóvást.
10/10
Mr4r0n 2011 febr. 01. - 19:32:33 10/10
(105/210)
Na végre egy jó film! Aki mást mond az 7 napon belül meghal.
2/10
kovy007 2011 febr. 01. - 11:43:36 2/10 Előzmény Sonicated
(104/210)
Gyenge film és gusztustalan is volt.
***SPOILER***
Amikor megrakta a faszi azt a szörnyet én majdnem rosszul lettem. Már az aberrált, hogy felállt neki a hibridtõl. 1 nem nézett ki jól. Egy fiatal felnõtt férfi csak 1 dologra indulhat be egy fiatal felnõtt nõre. Tudom mert faszi vagyok :D (nem is volt emberi lába ááááááááááááááh). Minden más betegség. vagy génhiba :D 2. nem kaland 3. nem megszokott az biztos de az nem azt jelenti hogy jó is.
***SPOILER VÉGE***
sz@r
5/10
Atis88 2011 febr. 01. - 08:09:12 5/10
(103/210)
Hát ez beteg film, bár a téma érdekes, de nem egy helyen átlépi az ízléstelenség határát.
3/10
Levenet 2011 jan. 30. - 18:53:36 3/10
(102/210)
Szar...
Myko 2011 jan. 14. - 13:26:08
(101/210)
Jól nézett ki a Dren? Hát ízlések és pofonok, nem volt az a bombanõ.
Érdekes egy film volt. Egy barátom javaslatára néztem meg. Érdekes téma,amit boncolgat,hogy meddig szabad elmennie a kutatóknak a betegségek gyógymódjainak keresése során és hogy mi lehet abból,ha az ember kísérletezget olyannal,aminek beláthatatlanok a következményei.
***SPOILER***
Amúgy szerintem Elsa úgy viselkedett Dren-nel ,mint az õ anyja vele, elzárta, kis lukban tartotta stb (bár Dren érhetõ okokból volt így elszeparálva). Annál az ominózus jelenetnél a film vége felé,ami több embernél kicsapta a biztosítékot én konkrétan majdnem leestem a székrõl,éjjel volt már és kezdtek lecsukódni a szemeim,erre egy ilyen..huhh. Mondjuk Clive utalt rá,h kezd neki szimpatikus lenni a hölgyemény,mivel Elsa DNS-e van benne.
***SPOILER***
A fõnökük jó kis kelet-európai "tájszólással" beszélt :)
8/10
Sonicated 2011 jan. 10. - 05:23:46 8/10
(100/210)
Hatalmas ez a film, nem tudom sok hozzászóló mit nézett, nekik valószínû túl közel van az agyuk a seggükhöz. Elég nagy mutánsok lehetnek, rosszul fejlõdtek ki.:)
Színészi alakítások bravúrosak, Elza karaktere nagyon profin van eljátszva, elég csak megnézni miként kezeli Drent, ahogy eteti, ahogy törõdik vele, ahogy neveli.
Brody is ahogy viszonyul az egész szituációhoz, kicsit idegenkedik, fél, de hajtja õt is az ismeretlen utáni vágy.
És itt el is érkeztünk a leglényegesebb dologhoz: a film cseppet sem beteg vagy gusztustalan. A tudomány a soha nem szûnõ kutatásról-felfedezésrõl szól, és itt csak ezt lehet látni. Mind a génmanipuláció értelmében, mind pedig a hibrid-szex értelmében. Minden kíváncsi férfi lefeküdt volna a Drennel, mert 1. jól nézett ki, 2. kaland, 3. nem megszokott. Aki nem az vagy beszari vagy hazudik.
A filmbõl többet ki lehetett volna hozni igaz, de így is kihozták azt ami nekem elég, talán a vége lett egy kicsit összecsapva, és volt pár olyan jelenet, ami az életben nem úgy történt volna. Itt pl. a végén a téglás-várós jelenet ahogy valaki írta, igen meg kell várni míg megöl valakit a szörny, és csak utána csapjuk fejbe.
8/10
6/10
RachmanyinoooV 2011 jan. 01. - 23:27:15 6/10
(99/210)
***SPOILER***
Na akkor... Lehet, hogy picit túl konzervatív vagyok, de nálam az, hogy egy srác megdugja a barátnõje hibrid (szúnyoggal, valami kétéltûvel és egyéb nyalánkságokkal összekombózott) klónját, majd a nõsténylény átváltozik hímmé és FELCSINÁLJA a saját õssejt-hordozóját, majd megöli a fiút, túllõ a normalitás minden határán.
***SPOILER***
A megvalósítás egyébként tetszett. Ha valakinek nincsenek morális korlátai, mindenképp nézze meg!
*Ancsu* 2010 dec. 06. - 14:03:14
(98/210)
Elegem van a sok ostoba hozzászólóból, akik úgy írnak a filmrõl infót, hogy nem írják elé a szokásos SPOILER feliratot. Ha nem tudjátok, mik a szabályok, ne írogassatok baromságokat. Megnézni nem fogom már, de ahogy nézem nem maradok le egy nagy alkotásról...
Thetys 2010 dec. 06. - 11:47:45
(97/210)
Sziasztok!
Tegnap este néztem meg. Nem lesz kedvenc, de szerintem nem volt rossz. Elgondolkodtató a morális, erkölcsi mondanivaló, hogy meddig terjed a kutatási szabadság. Jó volt a párocska kapcsolatának az ábrázolása, meg Dren átalakulása (amúgy nagyon jól összehozták számítógéppel ezt a valamit). Messze felülmúlja a Lény-t. Én is nyeltem egyet-kettõt a szex részeken, de át lehet lendülni ezen, és egyben nézni a történettel. A vége baromi sablonos.
SPOILER
Ahogy az erdõben rohangásznak már borítékolni lehet, hogy a fickót megöli. Nem volt váratlan a nem-váltás sem, fõleg, hogy megágyaztak ennek a témának is. A terhesség is borítékolható... viszont az nyitva maradt, hogy kitõl...
SPOILER vége
Akit érdekelnek az ilyen tudós-kísérletezõs-határfeszegetõs filmek, azoknak tetszeni fog. Akik meg a gonosz ûrlény-lény-legyilkolja a földieket-és szexel jobbra-balra, hogy még több gonosz ûrlényt szabadítson a világra filmek jönnek be, az ne nézze meg!
4/10
KittuS_ 2010 nov. 10. - 22:15:04 4/10
(96/210)
Wáoooooooo! Egyesek tényleg néznek egy filmet és nem is értik, látják? Már elõttem el mondták a lényeget. Szóval a lény átalakult hímmé. De ez teljesen egyértelmû, sõt azon az elõadáson ahol a két lény szétmarcangolta egymást el is mondták... földbõl én sem láttam kijönni, egyszer csak megjelent átalakulva! Számomra akkor is gusztustalan volt az egész film, és kiszámítható is! Bár azt nem annyira vártam mielõtt elkezdem nézni, hogy megszekszeli a "korcs lányát" és nem is érzem azt hogy ezen nem kéne fújjogni, mert "azért mert nézed még nem kell csinálni"!
miss.ingalls 2010 okt. 27. - 20:27:20 Előzmény Kathlen2
(95/210)
Na, akkor ok, legyen férfi lett. De komolyan nem tört ki a földbõl...Vagy nem tudom mi van, mert letöltve néztem, 3X onnan, hogy elásták, de nem, nem volt ilyen jelenet. Viszont el tudom fogadni az állítást, hogy pali lett, mert:
- van egy közeli az arcáról és földes
- mikor eladja a kölykét arról beszél a fõnök, hogy mennyi érdekes anyagot találtak Drenben...nyilván nem csak Drenrõl beszélne, ha lenne másik is.

A szexelés után undorodtam az egésztõl valószínûleg ezért képzelõdtem, nem az értelmi képességeimmel vannak problémák:)
Kathlen2 2010 okt. 25. - 09:33:59 Előzmény Backdraft
(94/210)
Ez jó:-D
Kathlen2 2010 okt. 25. - 09:33:15 Előzmény i'mperfect
(93/210)
????Mi? Dren terhes lett és megszült?!?!?! Szerintem Te láttál másik filmet...vagy inkább csak nem értetted:-D Tök egyértelmû volt h átalakult-ahogy azok közül a nagy "húscsomók" közül is a nõi példány. Miután a "húscsomók" is "szexeltek" a nõstény férfi lett. Dren is szexelt Brody-val-utána átalakult férfivé-ennyi...tök egyértelmû, érzékelhetõ volt a párhuzam és absz. kiszámítható volt:-)
Backdraft 2010 okt. 24. - 20:09:31
(92/210)
Minezekkel együtt, ez a film életem legrosszabb élménye, szavakkal leirni nem birom.
De mivel a vége erõsen nyitott és lesznek jó néhányan, aki szerint ez "hudeqvvajo", biztos vagyok a folytatásban.

És ehhez a jövõképhez képest az apokalipszis vidám mulatozás sütivel, málnaszörppel...
Backdraft 2010 okt. 24. - 20:04:21
(91/210)
Bazz, itt néhányan nagyon nem figyeltek erre a "filmre". Mint ahogy annál a két istentudjaminél is, itt is nemet váltott, nem meghalt, nem a gyereke, nem is valami távoli rokon... Ti minek néztek filmet, ha nem látjátok/értitek? :D

Fel nem foghatom, hogy jutott ez bárkinek eszébe. A földböl kimászós jelenet alatt a leesett kukoricát kerestétek?