Téma: High Life

gergerke 2019 jún. 07. - 08:59:34
(2/22)
Sosem érdekelt a sci-fi-k látványvilága, ezekben a filmekben az elképzelt világ a lényeg, amit jobban alátámaszt egy jó látványvilág, de vannak 0 költségvetésű jó filmek is. Szóval nem győztél meg.
1/10
Terminandor 2019 máj. 18. - 13:05:27 1/10
(1/22)
Azzal a nem titkolt szándékkal ragadtam billentyűzetet, hogy akit lehet, még lebeszéljek ennek a filmnek a megtekintéséről. Artmozik éjszakáján sikerült belefutnom ebbe a majd' 2 órás rettenetbe. Én nem tudom felfogni, hogy egy normális értékrendekkel bíró ember, aki egyszerre nem a pénzátrcája ellensége, hogy engedhet egy ilyen filmet moziba. A történet egy nulla, a színészek kritikán aluliak a forgatókönyvet én jobbat írnék, és a sci-fi-hez méltó CGI/látvány a Pirx kalandjait megszégyenítő magasságokba tör fel. Ez nem vicc. A súlytalanságot, damilra akasztott tárgyakkal prezentálják, már amikor eszükbe jut, hogy a világűrben van ilyesmi. A szereplők úgy nyitogatják a kartondoboz űrhajó ajtaját, mintha éppen a kertesházuk ajtaján lépnének ki egy kis friss levegőt szívni. Messze kerüld el, ha jót akarsz magadnak.