6/10
sas96 2008 nov. 09. - 20:27:11 6/10
(240/380)
hát,ma én is megtekintettem ezt a filmet. Hát nem is tudom...nekem az elsõ 60 perc az épphogy elviselhetõ kategóriába tartozott.Szenvedéshatáron voltam.volt 1-2 jobb zene de ennyivel ki is fújt.Aztán 1 óra elteltével elkezdett jobb lenni mint az elsõ óra. Ezt talán azért éreztem így mert nem volt tele irreális baromságokkal. Pl az elsõ két részben legalább nem láttam tátogó motorháztetõket. Nah azon kiborultam :D lényegében szerintem jóval gyengébb mint a 2 elõdje.De ez csak az én véleményem.
6 / 10
snoopycica 2008 nov. 08. - 21:10:55
(239/380)
Tényleg jó film a 13! Nagyon tetszett! Fõleg, hogy kicsit el is gondolkodtat...
1/10
Noncika 2008 nov. 08. - 21:07:40 1/10
(238/380)
Megjegyezném, hogy a 13 egy nagyon jó film, csak elég szomorú, komor a hangulata, ezért nem biztos, hogy annak tetszene, aki az ilyen HSM szerû könnyed filmeket szereti (jah, és Vanessa csak egy mellékszereplõ benne, szal, ha csak miatta akarná megnézni valaki, lehet, hogy csalódni fog).
Nah, mostmár írni kéne a HSM3ról is, de sajna majd csak késõbb fogok, mert ma este fogom megnézni.
snoopycica 2008 nov. 08. - 19:46:18
(237/380)
Fejezd be! Szerintem már mindenki felfogta, aki akarta meg is nézte! Elég lesz!
szaszi95 2008 nov. 08. - 18:58:21
(236/380)
Nekem nagyon tetszett!!
snoopycica 2008 nov. 08. - 18:16:26
(235/380)
Olvastam valahol, hogy akarnak negyedik részt is...
snoopycica 2008 nov. 08. - 18:14:33
(234/380)
Már letölthetõ netrõl...
10/10
offtopic
dojjjeeeh 2008 nov. 02. - 19:57:51 10/10
(233/380)
13?:O mégnemhallottamrola..jóóófilm?
10/10
dojjjeeeh 2008 nov. 02. - 19:56:34 10/10 Előzmény AshJohnny-fan
(232/380)
ezvan.igyállitjákbe.detetudodatecuccod..mostezen ne veszekedjünkmákösszcsá.
Zsassza 2008 nov. 02. - 18:35:05
(231/380)
A barátnõim ma elrángattak a moziba, megnézni ezt a borzalmat. Életem egyik legrosszab döntése volt, hogy elmentem velük. (Mentségemre legyen az, hogy én nem tudtam, mit nézünk majd. Pedig köztudott, hogy én utálom az 1-2. részét is.) Egész végig olyan érzésem volt, mintha egy óriás, rózsaszín vattacukorba ragadtam volna bele. A film elejét végigröhögtem, csak akkor tudtam fékezni magam, mikor a barátnõm rugdosni kezdett, hogy hagyjam már abba. Aztán meg már sírni lett volna kedvem azon, hogy van, aki ezt szereti... Zac Efron természetesen megint kipócokolta az állkapcsát, le nem lehetett volna törtölni a szájáról azt khmm... "mosolyt". A cselekményre nem is nagyon emlékszem, volt tánc meg az esõben, más nagyon nem maradt meg bennem (teszem hozzá nem is baj).Annyi hasznom lett a filbõl, hogy tudom, nem szabad a barátnéim ízlésére bízni magam.
Cullangka 2008 nov. 02. - 17:10:02
(230/380)
sztentem ugy 10/6
a második része sokkal jobb volt az 10/9
ott pont eltalálták a témát öszefüggõ volt és pont elég a dal! itt belenyomorítottak 1000 dalt meg tök szétszort! nekem nem nagyon jött be!
browning 2008 nov. 02. - 16:46:03
(229/380)
mi a barátnõimmel néztük meg pénteken a filmet,és mindenki szerint nagyon jó volt a film!:) a legjobb a 3közül.a zenék is szuperek, és szerintem Ashley a legjobb...Az ember tényleg elhiszi,hogy milyen utálatos:) közben pedig biztos nem... Zac-et És Vanessát nem szeretem,mert túl lettek reklámozva... Aki nem szereti a (nagyon) romantikus filmeket inkább hagyja ki:D
Macing 2008 nov. 01. - 21:10:54
(228/380)
" is nem volt jó hát még a három folyik a z érzle mindeg
Gabi'91 2008 nov. 01. - 20:22:02
(227/380)
Ma néztük meg barátnõmmel és húgommal. Nem mondom, hogy életem filmje volt és nagy hatást gyakorolt rám, olyannyira, hogy még késõ éjjel is ezen fogok gondolkodni, de mégsem sajnálom a mozijegyet.
Mivel lényegében a zenérõl szól a film, azzal is kezdem. Nekem eddig ezek a betétdalok jöttek be legjobban mindhárom film közül. Párszor azért éreztem, hogy egy kicsit erõltetettre sikerült, pl.: mikor Troy és Gabriella a faházon ültek, a roncstelepen (vagy hol) játszódó résznél.(--SPOILER on-- a kis Chad azért aranyos volt :) --SPOILER off--)
Ezen kívül a dalok a helyükön voltak, bár a magyar feliratozás megint "csodálatosan" sikerült, de aki tud angolul, az úgysem olvassa, aki meg nem annak nagyjából felvázolták a lényeget, de a (néha eltúlzott) gesztusokból úgyis rájött mindenki mindenre:). Nem éreztem szakadékot az énekhangok és a szinkron között, szerintem jól sikerült, bár ez is megszokás kérdése.
A színészekrõl igazából semmi rosszat nem tudok mondani, Zac Efron alapon nem jön be, de ez beállítottság kérdése, pl. a mellettem ülõ csaj nagy levegõket vett, mikor a kezdéskor megpillantottuk (a szerintem cseppet sem szexi) izzadt Troy-t. Nem beszélhetünk Oscar-alakításokról, de nem is ez volt a feladat. Talán a Chad-et játszó Corbin-t látom a következõ Eddie Murphy-nek…
A helyszínek nagyon tetszettek, csak a hirtelen váltások voltak furcsák (I want it all). De végeredményben elkönyveltem, hogy gondolatban ott jártak és kész :)
Korrekt filmet kaptunk, jó zenével, tánccal, változatos helyszínekkel. Nem eget rengetõ alkotás, de egyszer meglehet nézni, már aki bírja a romantikát :)
offtopic
wapor 2008 nov. 01. - 12:53:50
(226/380)
jaaa értem! köszi az infót :) dehát csak nem olvashatok vissza félszáz hozzászólást.. :P
Móni Póni 2008 okt. 31. - 21:39:01
(225/380)
Azért marad HSM, mert nem a régiek lesznek a fõszereplõk! Ezt már korábban is ecseteltük: Rakéta és társai viszik tovább a történetet...
wapor 2008 okt. 31. - 21:25:08
(224/380)
hsm4? nem vagyok az az 'örjöngõs fan' tipus, de azért nagyon birom a hsm-eket, viszont errõl még semmit nem hallottam :P amúgy nekem tökéletesen befejezettnek tûnik így a harmadik rész végével (márcsak azért is, mert az uccsó szám címe high school musical :P)
de ha mégis lesz 4. és abban sem Zac Effron, sem Vanessa Hudgens nem lesz benne, és egyetemisták (mármint a filmben) lesznek a fõszereplõk, akkor az miért HIGH SCHOOL musical lesz? :D
na nembaj, amíg Ashley Tisdale remek alakításait láthatom, addig az sem érdekel, ha vmi szar sztorit dob össze a disney :P
ja és még egy; mindhárom hsm rész történetének tulképp az volt a lényege, hogy Sharpey próbálta megszerezni Troy-t. szal Zac nélkül tutira új szálat kell felvennie a történetnek.
deee mindenesetre bízunk az új szereplõkben, táncosokban, énekesekben! :) a világ televan különleges emberekkel :)
Giada 2008 okt. 31. - 13:46:18
(223/380)
köszi, szerintem ma megnézem, majd eldöntöm..:)
Hopegirl 2008 okt. 31. - 11:05:44
(222/380)
Hello!
Én tegnap láttam a moziban, és hát nem is vártam vmi nagyot a filmtõl. Nekem az elsõ tetszett a legjobban, a második egy kicsit erõltetett volna, ez meg... Néhol nekem zavaros, a számok se jöttek be annyira, kivétel A Boys are back, meg a Scream. Ugyanígy ez a két jelenet volt a legklasszabb.
Egyszer nézhetõs film, szerintem.
Azért kiváncsi leszek milyen lesz a 4. rész Zac meg Vanessa, meg persze a többiek nélkül...
Giada 2008 okt. 30. - 21:55:19
(221/380)
ehh, most készültem megnézni, a 13 c. filmet, nem tudtam róla eddig semmit, se szereplõk terén, semmi, de most ezzel, hogy megtudtam hogy nessa játszik benne eléggé elment tõle a kedvem..
na persze azér majd megnézem, lehet, hogy tök igazad van és jól játszik benne, lehet, hogy csak ezt a tündibündi gabriella-stílust nem bírtam tõle..