Téma: Hilal Saral

maryriddle 2020 máj. 16. - 13:34:23
(1737/1897)
Merhabalar,

Hát nem tudom Tímea Én örültem volna ha egy olyan güzel kiz(vagy fiút:-)) veszi át aki legalább annyira fogja szeretni mint Michonne szerette :-( de insallah ask lesz a flörtből. De ha mégis ex Gerillám kéne itt egy kutyás ízelítőnek.
Kezdünk olyanok lenni egyébként mint a Kuzey Güneyben osztogatjuk itt a sógorokat egymásnak. Micsoda fertő:-)

Köszi a kalp atisis infót. Én nem tudtam eldönteni, hogy a szerelme vagy valamilyen rokoni kapcsolata van Eylüllel mert feltűnően kedves volt hozzá ez a morci leány.

Kenan tök cuki volt szerintem is :-) Az mostanival sincs úgy gond a zakót leszámítva viszont a régi képeit elnézve a haja önálló életet él :-) nekem ősz hajjal határozottan jobb. Egyébként mint szólsz hogy Kenné alias Fahriye az exe?

Lapátfül is cuki :-D

Na folytattam tegnap este az IG-t. (8. rész) Távolbanézős ex egyre ellenszenvesebb, és indokolatlanul túl sok jelenete van. Komolyan ki kíváncsi rá ahogy percekig a távolba néz? https://www.youtube.com/watch?v=6gLMSf4afzo
Na Patrikot most megsajnáltam olyan naiv szerencsétlen. (házvétel) De a házasság miatt annyira nem sajnáltam mert szerintem teljesen tisztában volt ő vele, hogy Ipek Farukot akarja és hogy neki is szánták.
Na annak örülök ha grállovagunk visszavesz a macsóságból, azért mertem remélni hogy a sorozat is kritikának szánja az ilyen megnyilvánulásokat és lesz majd karakterfejlődés e tekintetben.
hanguktaekwondoo 2020 máj. 15. - 19:00:07 Előzmény Timea Hakmen
(1736/1897)
Nincs közvetlen kohézió aközött, amit írtál és amit írtam. Ellenben ezt hívják csúsztatásnak. Amivel a hölgyek gyakran élnek konfrontatív, vitás, vagy konfliktushelyzetekben :-)
mankosy 2020 máj. 15. - 15:56:05
(1735/1897)
Azért az a fülszerkezet nem semmi :D.....bocsi Michonne ;)
Timea Hakmen 2020 máj. 15. - 14:46:44 Előzmény mankosy
(1734/1897)
Szegény Halit, ha tudta volna, hogy pár év múlva ez a szépfiú fogja csókolgatni az asszonyát, nem mosolyogtt volna így.
Hú, a törököknél is durva dolgok zajlott a tévében a kilencvenes években, nem csak nálunk...
Kenan szerintem jól nézett ki, csak ekkoriban kicsit minden férfi hülyén nézett ki, én ültem volna mellé matek (fujj) előadáson az egyetemen ;D
mankosy 2020 máj. 15. - 13:24:26
(1733/1897)
Hali

Tímea:
Halit már akkor a Szulejmánra készült tudat alatt, simán nem ismertem volna föl

csíkos pulcsi se egyszerű (páromnak volt vmi hasonlója, csak garbóban )
amúgy különböző pulcsiszörnyekre készülj, ha KPA-t nézel

Kenan és az új generáció:
https://www.youtube.com/watch?v=y3bJqdVWCGc

mostani meg ebben a duplagombsoros, picit túlméretezett zakóban :
https://www.youtube.com/watch?v=rJuwXinYv00
(btw aki mellet áll az milyen nemű??)

tény, hogy se exem se mostani nem volt egy csajmágnes XD


Timea Hakmen 2020 máj. 15. - 10:53:39 Előzmény hanguktaekwondoo
(1732/1897)
Ja, akkor csak a hótrondaság releváns a kommunkáció során.
Timea Hakmen 2020 máj. 15. - 10:51:06
(1731/1897)
Günaydin.
De nekem tényleg bejön az Engo tánc. Nagyon éli :D Alapjáraton visszafogottnak tűnik, de a táncáról azért látszik, hogy van benne tűz ;) XD Na jó, hát üssekő. Ha a KPA-t elkezdem végre valahára, lehet, hogy átveszem kicsit, kalandozunk egyet, de nagy askot nem ígérhetek. Mert a szívem sajnos megfagyott. :(
Göki nem kell, azért ennyire sokra nem akarom vinni. Csak a mosolyára figyeltem fel. Bár a macskás fotó sem rossz, kész szerencse, hogy nem kutyás képet hoztál, az az igazi gyengém. (Bocsi Réci.)
Exemberem szerintem antiállatos, de votl régen egy mutáns galambunk. Sorry a szexi pulóverért, remélem én sem borítottam fel vele senki egyensúlyát.

Kenan, de cukiiii :D Jól lemolesztálták szegényt, de nem jött zavarba, belement a flörtbe :D Biztos csak szolidáris akart lenni a nővel aki férfi, azért ment női garbóban. Annyit értettem, hogy 46-os lába van, WOW, biztos nehezen talál cipőt Törökországban.
És azt tudtátok, hogy amikor Kenan Mr. Universe lett, Halit volt a műsorvezető méghozzá kaftánban? XD https://www.youtube.com/watch?v=MxlQ-Uz0MlQ
hanguktaekwondoo 2020 máj. 14. - 22:37:42 Előzmény Timea Hakmen
(1730/1897)
Értem, viszont én nem randizni jöttem a portra, hanem dumálni. Ahhoz meg elvileg mindegy, hogy kinek milyen a szeme, mert nem az állapotfelmérés a cél a kommunikáció során.
De, ahogy olvasgatok, ebben a topikban is csak a jólismert beton férfi-nő cucc van.
Itt hát a magyarázat :-)
Magányos asszonyok, önmagatokat zárjátok Kőmíves Kelemenbe..
Nem baj, kifelé megyünk ebből az érából, kitartás :-)
mankosy 2020 máj. 14. - 21:01:48
(1729/1897)
to Mary: Patrick Star Boran from Bursa Bottom
mankosy 2020 máj. 14. - 17:54:49 Előzmény Michonne
(1728/1897)
Pulcsi szerintem simán női, akkortáj a kőbánya bazár tele volt ilyen és ehhez hasonló szörnyű cuccokkal (biztos török kamionról estek le)
Mikor belga született én már komoly nagycsopis voltam ....lovagommal padtársak is lehettünk volna a suliban, ha az élet úgy hozza, csak pont nem hozta úgy
Michonne 2020 máj. 14. - 16:43:02
(1727/1897)
A rózsaszín ködben a vállalhatatlan dolgokat és a nem kívánatos bajszokat lenyeljük, majd ha vége, akkor meg feltör mint a vulkán…haha

Azért annyira nem gáz, de nagyon vékony, meg az a pulcsi..haha fogalmam sincs hogy éltük túl a kilencvenes éveket retinaégés nélkül:D szegényke, irul pirul, ahogy bökdösi a nő (aki pasi). A törökök bizonyos tekintetben előrébb voltak, mint mi akkoriban, nem emlékszem, hogy Fridi valaha is nőnek öltözve tolta volna sót:)
mankosy 2020 máj. 14. - 15:53:32
(1726/1897)
Találtam egy igazi gyöngyszemet, nem baszos meg nem táncikálós, de szerintem übergáz...így hogy már vége, képes vagyok ilyen videókat is megnézni : D :D

https://www.youtube.com/watch?v=Ed9tBVupIHM

Elsőre azt hittem, hogy valami női ruha van rajta komolyan ........ajaj ha ezt akkor Elton Dzsonny látta volna
mankosy 2020 máj. 14. - 15:44:26 Előzmény Michonne
(1725/1897)
nem rossz azért..napszemcsi se: D, ezek topgunosak a legjobbak
Fatmagülös eltévedős jelentre emlékszem, na majd lecsekkolom újra azokat a szemeket
Michonne 2020 máj. 14. - 15:24:52 Előzmény mankosy
(1724/1897)
Betyár ahogy megpödri 1:13-nál:)
Michonne 2020 máj. 14. - 15:23:47 Előzmény maryriddle
(1723/1897)
Igen, a Mehmet gyerek is jó féle külsőre. Vadóc punk vs agysebész.
A sokadik legény, aki szerelmetes Eylülbe, de a dolog plátói, viszont a kémia néha jobban működik, mint a dokival. Van múltjuk, Eylül szereti, kötődik, ragaszkodik hozzá, nyilván a hasonló hányatott fiatalkor miatt is, illetve a fiú segített neki pénzt szerezni amikor a nagymama házát árverezni akarták, de lényegében ennyi, ask a lány részéről biztos nincs és nem is volt szerintem. Bár csak a 7. résznél tartok, szóval ki tudja mi derül még ki.
Michonne 2020 máj. 14. - 15:21:55
(1722/1897)
Mankos,
török Poldarknak is elmenne.
Michonne 2020 máj. 14. - 15:20:59 Előzmény Timea Hakmen
(1721/1897)
Ohh köszi, nyami.
A régi embered a macskákat is szerette? Ha igen akkor én kérek elnézést, hogy felborítom az egyensúlyt Gökivel, btw átengedés system az ő esetében is fent állt volna, mert csak pár hetes kalandnak terveztem, de látom viszakoztál, mindegy ha mégis akkor csak egy szavadba kerül;)

Hollywood: csak az alkotópáros miatt esetleg (a Kés/Alatt anno nagyon bejött).
Michonne 2020 máj. 14. - 15:18:17 Előzmény Timea Hakmen
(1720/1897)
Konkrétan kikáóztál, sugárban landolt a kávé mindenfelé:)) tamam vettem a lapot, ha nem hát nem.
KO Laci forever XD

Úgy tűnik Mary, hogy a szent küldetésünknek nincs vége, jó lenne még Cupido előtt találnunk Engonak egy mindenki számára elfogadható güzel kiz-t. Számítok a segítségedre.

A magasztalt tánctudás az évek alatt kicsit csiszolva lett, ha bárki esetleg, mégis…:
https://www.instagram.com/p/BYB_F4BFurQ/?tagged=enginaky%C3%BCrek
Michonne 2020 máj. 14. - 15:14:23 Előzmény mankosy
(1719/1897)
Sziasztok,

Miért Bambi? A szelídsége és a szemei miatt. Volt egy jelenet a Fatmában, amikor a lány eltévedt a parkban és Kerim utána ment...na ott azok a szemek, totál Bambi.

Igen, a doki valóban hamvas (és ő is kicsit bambis), a kövi nagy elköteleződésem előtt vele búcsúzom a 30asoktól, korszaklezárónak tökéletes választás.
A belgámnál a kor szerencsére már nem probléma, egy évben születtünk és talán még a szuszt is bírja… ööö ... pár évig XD
Timea Hakmen 2020 máj. 14. - 14:37:26 Előzmény maryriddle
(1718/1897)
Nem amúgy, nem, rájöttem ezeknek más fajta gödrük van. Ez a sármos ráncgödör. Amaz meg a kerek kis bemélyedés, a cuki gödör. Nekem ez utóbbi kéne, csak más férfin. Úgyhogy Göki abi gödréihez nem nyúlkálok, söz. Gödörszakértő Timeat hallottaék.

Az Engin tánc nekem olyan Budapest TV-s feeling. Kedvenc csatornám volt.

https://index.hu/kultur/media/2020/05/13/hollywood_netflix_sorozat_kritika_ryan_murphy/ Valakit érdekel?