Téma: Hilal Saral

mankosy 2020 máj. 28. - 23:29:34
(1757/1897)
Fent van 4 szoba (lovagoméké, Fikret-Ipek teamé, Esma anyáé és a 4. lesz az Fikret porontyok gyerekszobája, hogy az elején mi volt nem vágom . ...Osman szobája vhol lent van szerintem
spoiler ( (később oda fog becuccolni a távolbanéző kölke, Osman meg külön fog lakni, ...hosszú) ..aztán szerintem a Murat gyerek szobája is valahol lent van, abból lesz a másik gyerekszoba szerintem lovagomék gyerekéé...meg van még a dolgozószoba ( megsértődéses-különalvás esetére egy kanapé is van ott)..teyze hol lakott, nem vágom, biztos van vendégszobaszolgák sztem valahol külön laknak, van a ház mellett egy épület, garázsnak is kell lenni valahol, van egy rakat kocsijuk ..télikert nekem tökre bejön, jó lehet esőben ott borozgatni :D
Ezek a török sorikban lévő villák kicsit múzeumra hasonlítank, meg olyan zámbójimmysen giccses a berendezés, még jó hogy csillárventillátor nincs sehol..de az a "terhes az asszony" jelzócsillár is eléggé randa .. egy jó kis medence bárpulttal kellene még abba a nagy kertbe.....hamman se értem minek, jó hagyomány, de kvázi alig használják
Magánszféra ilyen együttlakásnál szerintem felejtős, mint panelban anyósékkal :D mikor üvöltöztek, sem is nagyon érdekelte őket, hogy a másik eseteleg hallja, vagy alszik stb
(spolier***mostanra viszont mindenki lenyugodott, szinte egyáltalán nincs ordibálás , a sztori sem adja, inkább szomorkás , Patrik lenyugodott és nem annyira Patrik már, askom az önmegvalósító zent tolja, öltöny helyett is átment lazábba, de azt is csípem ..cuki Osman meg végre szerelmes )

"Akkor gondolom nem tapasztott a képernyőhöz Kenan2 alias Demir Yaman háromszögbajsza 😀"
hát most askomon kívül nagyon senki más bajusszal vagy anélkül sem tudna se a képernyőhöz se máshova tapasztani.. haha ..hát ez van

Meló nekünk is sok, lassan be is kell járogatni felváltva (1 ember/iroda) ,ehhez meg majd fel kell kelni idöben és ami még rosszabb, hogy fel kell öltözni normálisan, legalább a nyarat hagyták volna meg, de nem, nekik nem ért rá
HZsuzsanna70 2020 máj. 28. - 21:04:01 Előzmény maryriddle
(1756/1897)
Ó, én már a Fazinál is azon gondolkoztam hogy ott az a bazi nagy ház, plusz az a kis műterem lakás ... és amikor Yagiz hazatért Amerikából mégsem volt elég hely a házban, mert az ő szobájából vendégszobát csináltak :D :D Nem mintha olyan sok vendég járkált volna az Egemen családnál :D Na meg amikor Faziékat befogadták a tűz után, egy egész kis lakosztályt kaptak ... ahova ugye később Kerime költözött be ... Még Sinan is egy két szobás lakosztályt kapott .. de a Gökhan-Yasemin házaspárnak csak egy hálószoba jutott :D :D
maryriddle 2020 máj. 28. - 20:09:17 Előzmény mankosy
(1755/1897)
Wow, tehát ez nem is "igazi" ház és csak a dizi miatt építették? Még jó hogy nem lett bukás.
Amúgy mindig azon gondolkodom a ház kapcsán hogy vajon hány szobás lehet. Mert ott van Esma szultána, a 4 fiú, a teyze, a szolgálók szobái (már ha mindegyik ott él ami rémisztő hogy ennyire nincs magászférájuk) a gyerkeszoba, és Esma szultána akar még egy rakás unokát és hogy mindannyian együtt éljenek, szóval ha mindegyik fiúnak legalább 2-2 gyerkőce születik akkor és mindegyik külön szobát kap akkor az minimum 20 szoba. Ennyire nagynak azért nem tűnik az a villa.

A Cukurovát tényleg Cukurovában forgatják úgyhogy az kizárt meg teljesen más is. Akkor gondolom nem tapasztott a képernyőhöz Kenan2 alias Demir Yaman háromszögbajsza :-D
Én se nagyon haladtam most semmivel, megint felhalmozódott a munka
mankosy 2020 máj. 28. - 16:14:47
(1754/1897)
Mary
https://www.youtube.com/watch?v=MAflxFRWK3U
azt olvastam, hogy 5 hónap alatt építettek, pont tegnap meg is találtam a térképen, hogy hol van helyileg
Álliítólag most az sori forog itt, amit ti néztek a Bir zamanlar cukurova, csak átépítetteéka házat , de nem vagyok benne a témában .nemtom,...soriba belenéztem YT-on , benne volt a K-ból az énekes csaj meg a Fatmagülből az a félbolond nő
IG-ból már csak 4 részem van :-((((..
mankosy 2020 máj. 25. - 15:51:14 Előzmény maryriddle
(1753/1897)
Nem rossz a pasi, a nyálakoz meg ovisokhoz képest főleg :D
**spoliler **Dilara pasija lesz...lecseréli a "szörnyet"
Hétvégén nem haladtam, sztori se vidám, de nem is baj, úgyis mindjárt vége :-(
Picit itt is a szokásos, hogy a végére már mindent bele, forg, könyv írókat ilylen szempontból nem mindig értem, a sorozatok végére általában túlpörgetik a dolgokat.
maryriddle 2020 máj. 23. - 23:57:15 Előzmény mankosy
(1752/1897)
Jaj őt ismerem a Sahane damat nevű hülye nyári vígjtékban stírölgettem ott ő volt a gonoszka de jobban preferáltam a fejét mint a főhősnek. Kár hogy ilyen későn csatlakozik. Mostanában nem volt időm de ha ma nem alszom el befejezem a 12.-et.
mankosy 2020 máj. 22. - 19:02:41
(1751/1897)
Mary: jött egy friss hús nemrég az IG-be :D (https://www.imdb.com/name/nm4341535/ )..karakter nagyon szimpi, egyedülálló apuka (filmekben gyerekes és/vagy kutyás pasik általában mindig befutók ), de maga a pasi se rossz..jó nekem fiatal, de amilyen gyér a felhozatal jópasi téren, kvázi azon a határeset ügyvéd-énekes csávón kívül (Murat Aygen) nincs senki mellékes
mankosy 2020 máj. 21. - 19:36:33
(1750/1897)
Kicsit túlzásnak éreztem Esma paranoiáját, hogy mindeki a családot figyeli ebben a nagyvárosban ..sztem max a helyi Storyból értesülhetnek ....amúgy logikai bakik vannak itt is, mint mindehol
Jó hát exet is be kellett hozni valahogy., meg nem tudom Ipek jhány éves lehet de sztem 10 éve még vmi kamasz lehetett...(amúgy akkor én nyertem haha mert jómagam láttam 1,5 Tuba sorozatot és talán 1 filmet XD)
spolier ON
A Patrik-Ipek vonal nekem nem jön be, főleg hogy most már nagy ask is van megszámlálhatatlan veszekedés meg miegymásuátn, nekem szájbarágós kicsit, bár Ipek egészen normális lett,de ugye ott volt az elején az az dolog..monduk SK nál fokkal elviselhetőbb
78. résznél tartok, utóbbi 5-6 rész eléggé lehúzott hangulatilag, nem ordítozós dráma, hanem mélyebb (lovagommal is pcit haragban voltam, majd jól megsajnáltam ) amúgy sem vagyok mostanában a legjobb passzban legalább kibőgtem a feszkót :D..nem vidám részek na ja
Szerintem ha befejezem (sanszos hogy még a hétvégén) ha meglesz végig az Alef azt megnézem,ó (meg Atiyet talán) de aztán egyenlóre nem tudom, vannak filmek is.
maryriddle 2020 máj. 21. - 19:08:26
(1749/1897)
A nőszemély nem lényeg, de Kenan jól néz ki. Elkezdtem az Alefet (első két részt néztem meg.) Én se tudok sokat hozzáfűzni eddig. A téma érdekes. A megvalósítás tényleg pöppet uncsi és túl borongós az egész, de azért végignézem, meg jó látni hogy a törökök ilyet is tudnak. De hát igen a Sahsiyetnek azért semmi sem ér a nyomába persze ott a sorozatkiller szemszögéből látjuk a dolgokat úgyhogy teljesen más.
maryriddle 2020 máj. 21. - 10:39:20
(1748/1897)
Én Tubát nem nagyon láttam még egy filmen kívül, de valóban van egy ilyen rideg kisugárzása mint az exnek. Távolbanéző amúgy külsőre szerintem Jennifer Lopezre hasonlít csak valahogy még se olyan szép :-D

A Boran family amúgy nem valami elit pasa család volt? Akkor inkább valami szultán képe kéne lógjon a falon nem? Elvileg a royalok nem csípik annyira Atatürköt.

Kérdés, Ipek anno azzal menőzött hogy még a Boran fiúk kávézási szokásait is ismeri. Hogy lehet az hogy nem tudta, hogy az ex az ex amikor Bursában mindenki tud mindent a royal familyről? Ez szerintem baki.

Amúgy ha szereted a kavarós karaktereket még egy sorozat eszembe jutott neked, Hayat sarkisi (Az élet dallama), szerintem jókat szórakoznál rajta.
mankosy 2020 máj. 20. - 08:40:36
(1747/1897)
Adem eléggé összetett karakter, "icipicit" lelki sérült, anyja rendesen elintézte ezt.
Távolbanézős színésznő, Tubára emlékeztet egy kicsit, ahogy mozog, meg beszél, legalább olyan "profi"
(hú ezért most kapnék máshol :D)

Remélem tegnap mindekit rendesen áthatott az "atatürki gondolat" szelleme és elmélyültetek otthon a képe előtt XD

Hú Mary az a óriási Atatürk festmény lovagom irodájában, nem semmi :D :D
maryriddle 2020 máj. 19. - 14:48:19 Előzmény mankosy
(1746/1897)
Azon még nem is csodálkozom, hogy az SK-t mások egy gyönyörű szerelmi történetként látják, azok után hogy az Engin fanatikusok a BBO-t is annak látták ahol Musztafa megerőszakolta agyonverte megkötözte a leányt... De ami mégidegesítőbb hogy maga Nare is egy gyönyörű szerelmi történetnek látja a sajátukét. És ahogy a lányok is írták a sorozat már szinte úgy akarja beállítani a dolgokat hogy a szerelmüket csak Menekse terhessége akadályozza most már és szinte rég elfelejtették az "ősbűnt." És ez nem csak az utolsó részekre volt jellemző, hanem Nare kb. a 2. rész óta olyan olvadozva néz Sancarra mint egy félistenre. Annak ellenére is hogy még mindig videófelvételes bizonyítékra volt szüksége a szerelmének hogy elhiggye hogy nem egy szajha hanem megerőszakolták... Szóval ott az egész sorozat üzenetével nagyon komoly problémák vannak. Ha meg nők írták akkor még gázabb.

Én azt a részét még megértem, hogy ha meghal távolbanéző az apjára akarja hagyni a kölyköt, de azért ellőtte dobhatott volna egy e-mailt vagy valami :-D

Jaj, ezt a nyomulós féltékenységet okozó őkaraktert is minden dizibe bedobják, és mindig a főhős az utolsó akinek leeseik, hogy be akarják cserkészni. Kis naivák.
"Osman meg már a terápián gondolkodik." Jajj :-DDD szegény. Annyira bírom.

Ademmel és az anyjával egyelőre nincs nagyon bajom. Eddig elég Handan asszony. Ademen meg nem nagyon tudod kiigazodni, de azért az látszik hogy nem velejéig gonosz. Mondjuk a Dilarával való jelenetei szuperkínosak, még mindig nem vagyok rájuk kíváncsi.

"bírom, mikor azt írja valaki, hogy bezzeg azok az erkölcsök (megerőszakolt lányok, nők nevében is külön köszönet)."
Igen azok az erkölcsök ez nekem is a kedvencem. :-D
mankosy 2020 máj. 18. - 16:51:27
(1745/1897)
Angolt pl szerintem lengyelből fordítják, néha néha bentmarad egy szó, abbó gonolom.. magyarnál a minimális dizinylevtudásom alapján is látom, hogy hülye a fordítás,nem tudom nekik mi a forrás

kép photoshop, de majd a jelenet nagyon nagy lesz, szétröhögtem magam

Távolbanézős ex: hát szar ügy ez a betegség, nem kívánom senkinek, de nem lett volna neki valami ismerőse, rokona, akire kölköt bízhatná, ott is van kórház, orvos is, gyerek is oda illeszkedett be, apját se ismerte... a 10 év után hazajönni és hahó itt a fiad, vigyázz már rá, mert úgy érzem meghalok, picit erőltetett, de persze akkor miből lenne a dráma :D....( 10. résztől nagyon nálam nagyon ment fel a pumpa )
Ex amúgy ronda is meg olyan robotosan is beszél, biztos tizenéve ő volt a helyi jócsaj
( btw lovagom napszemüvege borzalmas, olyan céllövöldés, nem tudom minek és ki erőlteti, inkább egy RB az mindekinek jó áll..cuccai se voltak annyira jók az első évadban , ott volt az béna bordó garbó+világos kabát kombó
Grállovag alapvetően egy normális pasi, jó néha elfelejti, meg van az a kis anyakomplexus,de legalább gondolkodik és nem olyan maradi...külön csípem, hogy figyelmes, olyan cuki meglepiket tud csinálni, hogy attól megveszek.. vannak hibái és nem mindig értek vele egyet, de akkor is még a jobbik fajta
Igaz minap pont bepöccentem spoiler-----a titkárnő cuki "kis kis rózsaszín lábosban" (anyád) homemade dolmat hozott neki, hogy egyen a lelkem, mert annyit dolgozik (a megveszek érte kék öltönyben és kék alapon fehér apró pötyös nyakkendőben, hozzá fehér inggel..ááááá) és emberemnek még mindig nem esik le, hogy az a rusnya titkárnő (barinője ezt is oltogatja persze) full bele van zúgva, totál látszik rajta már abból, ahogy néz, meg ahogy illeg-billeg(fejében előrevetítve ott a ház atatürk képpel a falon és rohangáló gyerekek ) ... az meg mint egy igazi grállovag illedelmesen, ahogy tanították neki, megkóstolja, megköszöni és azt mondja a csajnak, hogy a férje majd milyen szerencsés lesz, hogy ilyen jó főz..komolyan ez már fájt ..Borannénak már első talákozáskor leesett, hogy a csajjal vigyázni kell, tett is rá nem kevésszer célzást, még Akif is kapizsgál valamit, pedig neki is néha lassan forognak a kerekek (annyira bírom őt is)

Bade öngyilkossági kísérlete mint szikláról leugrós második akciója...icipicit komolyabb dolgonak érzem, hogy így elintézték mind a kettőnél..spoiler külön duhító hogy itt is megcsinálják majd a Bade-Murat askot, és hősszerelmes szánja bánja bűneit, látványosan szomorkodik egyet-kettőt majd végül elnyeri a jutalmát (még jó hogy elhúznak a p-ba)
(SK val kapcsolatba engem az dühít különösen, hogy az egész sztori ellenére úgy látom akkora rajongótábora van és tényleg egy nagy nagy askot látnak a sztoriban, ..jó gondolom szerplők miatt van mert keverik a színészt és a karaktert, de akkor is ne legyünk már ennyire elfogultak és ne csináljunk ,és belőlük az évezred szerelmespárját....közönség még mindig nem tudja eléggé tárgyilagosan nézni ezeket a diziket és szerintem nem nagyon jön át az üzenet..Kb KG vel is ez volt a bajom, hogy mást néztem, mint az átlag
Vagy én vagyok túl kritikus, de meglátom a rosszat és nem ájulok el mindetől, hogy hú, meg ha ..bírom, mikor azt írja valaki, hogy bezzeg azok az erkölcsök (megerőszakolt lányok, nők nevében is külön köszönet)..ezen a bezzeg azok az erkölcsök témán mindig olyan jó feltudom magam húzni :D....vagy mindegy mert, ha ha valamelyik szépfiú van a sorzatban a sok egyforma közül, akkor lényegtelen mi a sztori és kivel mi történik,a hősök akkor is hősök maradnak?? )

Adem+anyja kombóhoz mit szólsz?..nőt ha látom már idegesít

"Annyira bírom a török sorozatokban amúgy hogy ezek a nők akik amúgy szinte sosem mennek sehová, mégis full sminkben szinte koktélruhákban üldögélnek otthon. "..
De ezek legalább nem pacskerban vannak XD.....tiszta Dallas....de komolyan én sem tudom soha, hogy minek öltöznek fel, ha aztán ülnek otthon max hallgatóznak és leselkednek..biztos melegítőben sétálnék, tök jó kis erdő van a ház körül....
Legjobb a közös reggeli meg vacsora, már várom ki kezdi az ordítást és miért...Esmaratorra és Fikretre tuti lehet számítani, amikor van Muratra is, askom először idegesen néz, majd csatlakozik, Osman meg már a terápián gondolkodik...Ipek jó kisfejeket tud vágni, főleg később, bírom, mikor beröhög ...n1 boranné meg lehet magában mégis elátkozza a napot, mikor bement kávét venni :D :D ..komolyan az ilyen feszkóban, amiket ezek csinálnak a kajálásokból , hogy lehet enni..nálam tuti fogyókúra lenne....teyze a legjobb, ami szívén az a száján :D
Vajon életben is élnek igy, ...( lehet mikozben mi turistáskodunk a Boszporuszon, ezek ott a part menti jó kis villáikban kitartóan ordítoznak,)
Konyhából a fejkendős csaj irritál még nagyon, többiekkel nincs alapvetően bajom.


na sztem mára elég belőlem ennyi


https://www.youtube.com/watch?v=4QQxDg4Q25U
maryriddle 2020 máj. 18. - 12:52:32
(1744/1897)
Ja, értem. Én úgyis elég lassan haladok. Gondolom itt a forrásszöveg is zavaros, mert sokszor még én is érzem, hogy törökül valami mást mond a szereplő. Na de mindegy.
LOL ez a Royal familys kép ugye photoshop? :-D
A 10. résznél tartok. Szóval távolbanézős ex beteg... így már legalább érthető hogy minek jött vissza, de ettől még nem lesz szimpatikusabb. Halálra unom magam a jelenetein, szóval többnyire pörgetem most már én is, jó tipp. Mit evett rajta Faruk?
Na jó Patrik jó arc amikor formában van, de akkor sem felejtem el/bocsátom meg a tettét. Ipeknek szóval egy házat megért a kilyuadt hártya. Itt is el lehetne beszélgetni a megerőszakolt nő pszichilógiájáról ugyebár, de ebbe most inkább nem megyek bele, a SK-n már eléggé felidegesítettem magam. Annyira bírom a török sorozatokban amúgy hogy ezek a nők akik amúgy szinte sosem mennek sehová, mégis full sminkben szinte koktélruhákban üldögélnek otthon. De legalább talált magának hobbit, a kavarást. Jó kell ez, de Osmannal ne szívozzon mert megtépem, A táncos vidi nagyon nagy, még Osmannak van a legfininomultabb mozgása :-DD
Grállovagunkat kicsit megkövetem amiért macsónak neveztem. Jó néha kicsit az. De most a Bade ügyben nagyon elegánsan járt el. Az a pofon is jól esett :-D Real life-ban is nagyon sokszor nem ismerik el a szerelemből meggondolatlanul lábszéttáró, kihasznált lányok áldozatiságát, megkapják hogy vessenek magukra ha olyan hülyék hogy befekszenek egy férfi ágyába, és szinte az van közvetítve hogy nehogy már szegény férfi legyen a hibás amiért nem bírt magával. Kb. a férfi álló farka felé több empátiát tanúsítanak mint egy szerelmes lány vágyai iránt. Úgyhogy most nagyott nőt a szememben Faruk amiért egy török sorozatban ezt így kimondta.
mankosy 2020 máj. 18. - 10:45:44
(1743/1897)
Szia..nagy helyzet az, hogy én is csak fizetős lehetőséget találtam..3.évadtól nézem úgy, tök korrekt és sokkal érthetőbb, a magyarhoz képest , ami helyenként olyan google fordítós (nem tudom többi sori milyen)....amúgy is mire az egész sorozat elkészül hunsubbal számításaim szerint még bő egy év, valamiért nem nagyon akartam volna annyit várni.. ..ha meg csak csak törökül nézem tovább YT-on valszeg egy csomó minden nem jön át vagy homályos marad, a szöveg eléggé hangsúlyos, ez nem az a megkötözős/elrablós/ lelövős stb sztori
maryriddle 2020 máj. 17. - 23:47:07
(1742/1897)
Mankos, tudnál elérhetőséget adni az IG english subhoz? A magyar tényleg elég zavaros, megpróbálnám az angollal inkább.
mankosy 2020 máj. 16. - 22:03:29
(1741/1897)
tényleg Royal Family :D
mankosy 2020 máj. 16. - 21:50:33
(1740/1897)
Hali...

Michonne: amúgy szerintem Engin tök cuki ezzel a fülel, inkább mint bajusz :-).....nekem még a fatmagülös lobonchaj nem tetszett annyira

Mary:
IG: Patrikunk továbbra is hozza formáját..spoileres
Szerintem a dizibenordítás rekordját nálam már megdöntötte, durcizás is jól megy ...grállovag más se csinál, csak "takarít" utána..( feszt nem értem minek mind diziben valami családi cégben együtt dolgozni... Patrik pont tegnap kimaxolta az "asszony minek dolgozik és pont azzal, akit nem bírok" témát..meg azt a fránya testvérkomplexust sem tudta kinőni
Ettől függetlenül a nászéjszaka elhalása gusztustalan de a karakter miatt nem kapott elég dámai jelentőséget, olyan tipikus forgatókönyves manipulatív genyaság, mert még én is képes vagyok röhögni Patrick hülyeségein , pofavágásain holott egyszer megerőszakolta a feleségét
Ha mindenki összeszedi magát, a villa a simán átmegy idegszanatóriumba..Esmarator( kicsit félbolond mindenes Nazif hívta párszor igy :D)...lovagom és a két Boranné is ha összeszedik magukat tudnak ám ordítani jó hangosan, kölkök csoda nem süketültek még meg (mondjuk azok leginkább alszanak, kvázi minden anya álomgyerekei.......Osman meg a pszichiáter :-))
Nem találtam rövid vidit, spoileres, de ha ha érdekel 1:46:40-től néz meg..Osman annyira cuki ahogy elkezd táncolni: https://www.youtube.com/watch?v=X222S4ZknhE
Távolbanézős ex meg eltitkolt gyerek jeleneteibe volt hogy beletekertem nem is egyszer...lezavarhaták volna rövidebben, de el kell keserítselek ex még fog távolbabámulni egy darabig,..lassan érik az egyik fő dráma:D ..na ennyit IGből

jövendőbelim meg Barbi, tudok róla és nincs mit hozzáfűzni.:D....és még közös filmjük is volt, mégis Burak lett a befutó...pedig még olyan szép énekhangja sincs, mint askomnak

kis zene estére: https://www.youtube.com/watch?v=n3rS2iTIOJ4
Michonne 2020 máj. 16. - 13:36:59
(1739/1897)
Sziasztok,

Hát csajok sírok a vidiken, …..Halit egészen brutál XD

Mankos,
Mostanid: na ő az a fajta, akinek az évek kifejezetten jót tesznek, az ősz színnel kapott igazán karaktert. Engo fül: meg is műtette ahogy lehetet, de a bambi szemek maradtak szerencsére ..haha

pulcsi horror: nyugi Timi nem zaklattál fel minket, akik átélték ezt és már túl voltak az ovin, azok hozzátették a magukét, én spec. variáltam pöppet a 80asból vittem át a 90esbe a freddykurgercsíkost, abban jártam koncikra, édes jézus:)

Galambos kép: :D:D nekünk is volt egyszer, mármint a realba, megtetszett galamb maminak az erkélyünk, Mancika lett neve a kicsinek, haha, neyse a galamb fiókánál rondább nincs a földön:D na az az igazi horror
Engo: hát igen, a szunnyadó energiák… köszönöm a pátyolgatást, askot nem várok el, értem én, hogy nem megy tapsra, viszont így megnyugodtam, hogy nem egyedül kell majd a koktélokat szürcsölgetnie a szokásos nyári búvárkodás után;)

Szép hétvégét, hádbájbáj, sálálá:
https://www.youtube.com/watch?v=KuFc15MzRVk
maryriddle 2020 máj. 16. - 13:36:33
(1738/1897)
Babacik sorozatot folytatva. :-)