Téma: Holdfény

10/10
snoopycica 2008 okt. 08. - 17:01:21 10/10
(316/1456)
Én is néztem videókat, de én is úgy voltam vele, hogy abszolút a vámpírszerepbe jött csak be a Drága!!!!
És nekem hosszú hajjal jobban bejön!!!

Azt mondod nem gyógyítható? Ajaj!!! Nagyon beteg vagyok akkor!!!!
Részt vettem volna azon a töri órán! :D Máshol járt az eszed... Nagyon máshol!!!! :D
Nem kellett volna késõ estig filmet töltögetni... :D
Remélem legalább megérte!? :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 08. - 16:54:48 10/10
(315/1456)
Aha, lehet bepróbálkozom én is a filmmel... Nem hangzik rosszul! Bár a Dirty Daning 2 nem nyûgözött le!!! Az egy viszont nagy kedvenc!!!!
olgo9 2008 okt. 08. - 16:51:27
(314/1456)
Csak most olvastam a tegnapesti búcsúzásom óta írtakat, és csatlakoznék pár gondolathoz: ENSZ levél mehet, én aláírom, pszichológusra kár költenünk, ebbõl nem lehet kigyógyulni...munka? ÁÁÁ! Ma két történelem óra fulladt röhögésbe, mert elkalandoztak a gondolataim és valami hatalmas baromságot írtam a táblára...meglehet álmos voltam és vagyok, és leszek is...meglehet diszgráfiás lettem, mert kihagyok betûket...meglehet valami pali járt a fejemben...hm??...meglehet!!!! :-)
olgo9 2008 okt. 08. - 16:44:29
(313/1456)
Helló Rajongó Társaim!

Látom, fölsoroltátok az összes filmet, amiben Alexunk szerepel! Dicséretes! Ha lesz idõm, össze is állítom a bevásárló listát, mit is kellene megszerezni...bár nem bántásból mondom, de megnéztem a youtube-on egy-két videót más filmekbõl, és egyikben sem nyûgöz le engem annyira ez a fiú, mint a vámpíros szerepben! De lehet csak elfogult vagyok a vámpíros filmekkel...:-)))
10/10
T42 2008 okt. 08. - 16:30:13 10/10
(312/1456)
Romola Garaira emlékszem ( tudod az a szép szöke lány, aki tiniként a Dirty Dancing 2-ben játszott, utána meg komolyabb brit filmekben ) meg Sam Neilre.

Ha lesz idõm, "inyenceknek" szivesen kiszedek 1-2 részletet az Oyster Farmból, a Feedbõl meg ebbõl ( ha megjön ) és felteszem valahova. Mármint olyan részletet, amit szivesne nézeget az emberlánya tisztán esztétikai okokból :-P

Viszont a Feed-et még el se kezdtem nézni, mert a kis geci forgalmazó nem tett rá feliratot és ausztrál angolul van brrrrr Ráadásul egy nyomasztó thriller, amibe kedvenc vámpirunk egy aberrált sorozatgyilkost játszik, ugyhogy egyelõre a feliratra vadászom ( eddig zero eredménnyel )
10/10
snoopycica 2008 okt. 08. - 16:07:30 10/10
(311/1456)
Én is inkább olyan filmekre hajtok, amit biztos, hogy többször megnézek... Mondjuk én venni keveset veszek, inkább barátnõmtõl kérek és hm. (gondolom érted?), vagy letöltöm...
De a mi kis vámpírunkkal úgy jártam, hogy szinte nincs olyan nap, hogy ne nézném meg... Többször is!!! Totál függõség!!!
Én biztosra veszem, hogy nagyon sok rajongója lett a filmnek és nem hiszem el, hogy erre tekintettel nem képesek a gyártók legalább még egy évadot leforgatni!!!!
Vagy azt sem bánnám, ha egy mozit csinálnának belõle!! Gondoljátok el: 90 perc tömény Alex és társai!!! Jaj!! Még a szívem is megdobbant!!!! Nem azt mondom, hogy készítsenek belõle 30 évadot, mert az túlzás lenne és mindenki besokalna (megjegyzem én biztos nem), de legalább még egy kettõt... Vagy tényleg egy mozit, csúcs befejezéssel!

Kik játszanak még mellette a filmbe? Lehet én is megszerzem... Szeretem a kosztümös filmeket!
10/10
T42 2008 okt. 08. - 15:26:34 10/10
(310/1456)
Igen,én is láttam. Kiváncsi vagyok, milyen lesz, elég vegyes kritikákat kapott.
10/10
T42 2008 okt. 08. - 14:50:45 10/10
(309/1456)
Én emiatt döntöttem a DVD vásárlás mellett. Úgy értem, általában csak leértékeltet veszek és régebbi filmet, ha mér mindig tetszik. Nem akarom, hogy legyen otthon egy rakás film, amit csak 1 x nézek meg aztán porosodik..

Namost ezt viszont a végtelenségig birom nézni meg arra gondolok ha bestseller lesz a DVD, akkor hátha mégis kinyomnak magukból a gyártók 1 szériát, de legalább 4-5 új részt :-)

Megrendeltem a Mary Bryantot is, annak nagyon jó a kritikája. Neem azt nem tudom szex van-e benne és mekkora szerepe van AOL-nak, de a többi szereplõt kedvelem, meg kosztümös és rég láttam kosztümös filmet.

Viszont ha azon sem lesz felirat, akkor gutaütést kapok.
Sajnos nem mindig tüntetik fel,hogy van-e.
10/10
snoopycica 2008 okt. 08. - 14:23:14 10/10 Előzmény T42
(308/1456)
Hát igen, de úgy látszik ez a mi sorsunk: csak 16 rész jutott nekünk eme nagyszerû sorozatból és szexis fõszereplõjébõl... :(
Ez nagyon szomorú!!!!!!!!!!!!!

Teljesen egyet értek!!! Csatlakozok ahhoz a levélhez én is!!!

Nekem hasznos, mert így már le fogom tudni tölteni!!!
Kösyke! :D
10/10
T42 2008 okt. 08. - 12:22:32 10/10
(307/1456)
És az a kib. nagy szemétség, hogy végig a történetben utalások vannak arra, hogy mennyi minden izgalmas jöhetett volna a Season 2-ben ! Ez olyan dühitõ. Közben meg ostobábbnál ostobább sorozatokból csinálnak féltucat szezont :-(

És ha AOL következõ filmjeiben megint ellenszenves rosszfiut fog játszani, akkor irok az ENSZ-nek, mert az emberiség elleni büntett.

A zene az igy van meg felsorolva, hogy mikor mi szólt. Az elsõ felét beteszem ide,mert elég hosszu, ha igy hasznos valakinek, akkor szóljatok, beteszem a másik felét is :

THE SONGS OF SEASON ONE MOONLIGHT


Official Promos

Save Me by Marc Lane and Greg Hatwell "Life of a Vampire" Ep 1 promo

Los Angeles by Sugarcult

Savin' Me by Nickelback

Heroes by Shinedown

Taking Chances by Celine Dion

Get Your Way by Jamie Cullen (Arrested Development Promo)

Behind it All by Conte Conte (BMI label) played during the Fever Promo. Website: Behind it All

Song from the B.C. Promo... (still looking)

Losing You by Sia ... played during the The Ringer promo (maybe iTunes??)

Final Onslaught by the Action Machine ... played during the 12:04 promo...(probably not available)

Song from Fleur De Lis promo...(still looking)

Dream Catch Me by Newton Faulkner ...played in Love Lasts Forever promo ( available on Youtube)

Mercy by Duffy from the Did You Miss Me promo (Fated to Pretend)




The Pilot - No Such Thing as Vampires S1E1

My Immortal by Evanescence ... last scene with Beth and Coraline


*****


Out of the Past S1E2

Hungry Like the Wolf by Duran Duran ... Mick's flashback to the 80's

Forever and Ever Amen by 8mm ... last scene


*****


Dr. Feelgood S1E3

Catch My Fall also known as 'In it For You' by The Elliots ..when the doc raids convenience store

You Know How also known as Easy As You're Waiting by Los Halos when the Doc's wife returns home

All The World by Fauxliage ..last scene. Website: Fauxliage


*****


Fever S1E4

Vanished by Front Line Assembly ..at beginning and half way

Hot Shotz by Extreme Music (library source)

Just Like Everyone also known as "No Big Deal" by Saturn Missiles ..Mick gets Leni a drink at restaurant. Website: Broadjam

Into Dust by Mazzy Starr ..last scene


*****


Arrested Development S1E5

Believe by The Bravery ..at beginning when vamp searches the computer

Paranoid Disease by Black Jack when the vamp meets up with Cherish at Greenes

All My Life by DJ Harry ..anniversary party

The Bird and the Worm by The Used ..rollercoaster scene

Sleep by Meiko ..last scene, as Beth follows Mick to the parking lot


*****


B. C. S1E6

Double D by Chris Allen played during Beth's Fashion shoot

Bounce with Me by Kreesha Turner ..the fashion shoot Website: YouTube video

Hot Shotz by Extreme Music (music library) played during Beth's first visit to Valis

Fallout by Chad Gendason -featuring Johanna Boberg- --played when Beth walks up to meet Mick outside the club. Website: Chad's MySpace site

Darker Side of Life by Edgard Jaude .. played inside Club Valis. Website: Edgard's Website

Let It Go by Fauxliage ..played in the best no sex shower scene that I think I've ever seen. lol. Website: Fauxliage

The Devil's Got A Holda Me by The Colour ..scene when Mick goes to destroy the warehouse and Lola. Website: YouTube video

Under by (the band) Under ..the last scene of the episode. Website: Under
10/10
snoopycica 2008 okt. 08. - 11:44:18 10/10
(306/1456)
Igen, ezt úgy hívják!!!

Valami pszicháter elolvassa a mi írásainkat itt, tuti mindegyikünket berendel...
Az tuti, hogy meggazdagodna rajtunk!!! :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 08. - 11:43:10 10/10
(305/1456)
Ja, és szép szerdai napot mindenkinek!!!!! :D Akarom mondani vámpíros napot...
10/10
snoopycica 2008 okt. 08. - 11:42:35 10/10
(304/1456)
Én pénteken ráhajtok a hetedikre... :D
Igen, igen!! Ismerõs!!! Én is így jártam!!! Mindennap megnéztem a részeket, munka és kötelesség rovására!!!

Zene? Jöhet!!!
10/10
snoopycica 2008 okt. 08. - 11:40:52 10/10
(303/1456)
:D
Átadtam anyukámnak... :D

GYõzelem!!!

ÉS MILYEN NAP IS VAN MA?????????? IGEN!!! AZ A BIZONYOS VÁMPÍROS NAP!!! SZÁMOLOM AZ ÓRÁKAT...
10/10
T42 2008 okt. 08. - 08:10:09 10/10
(302/1456)
Lányok, a második szezonnal álmodtam ! Az a baj, hogy nem birom összerakni a történetet, de nagyon izgalmas volt, volt valami gyilkos benne, akit le kellett buktatni meg autós üldözés, valami szex vagy legalábbis csókolódzás is...

Ezt hivják Moonlight túladagolásnak ????
10/10
T42 2008 okt. 08. - 00:35:36 10/10
(301/1456)
Nekem is megvan 3, valami erõ eddig ismeretlen felhasználói készségeket adott és mindent sikerült telepitenem meg beállitanom meg hasonlók.
Mosogatnom kéne meg dolgozni meg a szülõi munkaközösségnek körlevelet irni, de mindezeket b@sztam megcsinálni, mert ehelyett megnéztem az elsõt, a másodikat meg a harmadikat...

Találtam egy nagyon jó összeállitást a sorozat zenéirõl, betegyem ide ? Mármint felsorolást. Vagy mindenkinek megvan?
olgo9 2008 okt. 08. - 00:00:35
(300/1456)
Drágáim, megvan az elsõ rész...köszönöm édesanyámnak, mert e világra szült, köszönöm a ti anyukáitoknak, hogy a világra hozott titeket, és ti tudtatok pozitív energiát küldeni...és köszönöm Alex anyukájának, hogy megszülte ÕT...és holnap érdemes lesz felébredni! Naggggyon érdemes! :-)

Jó éjt!
olgo9 2008 okt. 07. - 23:34:42
(299/1456)
Jó éjt, ha még látod! Hamarosan én is követhetlek Álomországba! Kop-kop-kop - lekopogtam! :-)
Holnap este 10-kor dolgunk van, addig is vámpíros álmokat és holnapra szép napot! :-)
olgo9 2008 okt. 07. - 23:33:18
(298/1456)
Istenem, megvan a 7. part is, mindjárt indulok a ringbe a 8-dikért és akkor...akkor...el sem hiszem...meglesz az elsõ rész szinkronnal is!
Visszatérve még egy korábbi kérdésre - angolul már megvan, azért töltöm most szinkronnal, mert minden formában kell és kell és kell! :-) De tudjátok...ismeritek az érzést!
10/10
snoopycica 2008 okt. 07. - 23:22:20 10/10
(297/1456)
:D
Ajaj!!! Itt igen elfajult a töltés!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D