Téma: Holdfény

10/10
T42 2008 okt. 19. - 18:57:22 10/10
(716/1456)
Jó utat !!!!
szp_orsi 2008 okt. 19. - 18:10:42 Előzmény T42
(715/1456)
Az egy dolog, hogy nem tiniknek készült, de attól még a tinik is rákattanhatnak!!!!!!! :D Én vagyok rá az élõ példa!!!! Na jó, meg még jó pár osztálytársam, akiket rászoktattam... :D
olgo9 2008 okt. 19. - 17:33:02
(714/1456)
Sziasztok csajok!
Hát látom tegnap mindenkinek volt ideje kicsit a rajongással foglalkozni kivéve engemet! Üdv az Újaknak, akik mertek bekapcsolódni a beszélgetésbe! TEGYÉTEK TÖBBSZÖR! Ez olyan, mint egy nagy csoportterápia!
Nos tegnap meló után elmentünk vendégségbe a barátnõmékhez és jól megfertõztem a csajt. Mind a 16 részt megkapta a gépére felirattal, õ is így gyakorolja az angolt, csak neki már jobban megy, mint nekem! No és belekukkantottunk az elsõ részbe, és máris megtetszett neki a mi vámpírunk. Szerintem egy-két rész és fertõzött lesz...hehe...:-)))))))))))
Én viszont ma még csak odáig jutottam, hogy végre megnéztem az 5. részt angolul, estére tervezem a 6. és 7. és a 9.-t, a 8.-t már megnéztem. Aztán még mielõtt T 42 nyugalomra intene, ez most tudatos túladagolás, mert holnap este elrepülök Rómába és legközelebb csak pénteken tudok Moonlightozni, mert csütörtök késõ este érünk haza. A kirándulás szuper lesz, de az elvonási tüneteimmel küszködni fogok, ez biztos. Sebaj, viszek magammal a jó kis filmzenékbõl és elképzelem...újra meg újra! :-)
10/10
T42 2008 okt. 19. - 12:56:29 10/10
(713/1456)
Az újaknak : mi már kimüveltük magunkat egyéb film témában :-)

Az amazon.uk.com -on lehet venni Alex O'loughlin filmeket. Általában olcsóbbak mint az itteni árak meg a gyerekem is nyavalygott filmekért, ezért onnan rendeltem.
Az Oyster Farm a legjobb ( szerintem ) az egy aranyos ausztrál film, 18 éven felülieknek :-P aztán van a Feed ( nyomasztó thriller, elmebeteg sorozatgyilkost játszik benne ) meg a héten kaptam meg a Mary Bryant utazását, az egy 3 órás történelmi-kosztümös dráma . Ez szép film, de nagyon szomoru :-(

Ha van AXN, ott sütörtök esténként 11-kor megy a Kemény zsrauk vagy nem is tudom mi a magyar cime sorozatot, The Shield 6. évad. A cselekmény 99%-ban bünözés/korrupció/idegbeteg rendõrök meg gettónégerek, Alex O'Loughlint valószinüleg azért tették bele, mert várható egy szexjelenet a 9. részben és õ az egyetlen aki levetközve jól néz ki :-)

Sophia Myles az Underworldben, Trisztán és Izoldában, Hallam Foe-ban játszik. Nekem a Hallam Foe jött be, bár az se vicces ... Még láttam tõle egy-két filmet az Amazonon, amiket nálunk nem mutattak be.

A zenét illetõen van néhány szép jó szám, ami kimaradt a gyüjtésekbõl, pl ez : OneRepublic - All Fall Down , úgyhogy ezeket most vadászgatom össze . Vagy a tieden rajta van ?
joz73 2008 okt. 19. - 02:14:06 Előzmény snoopycica
(712/1456)
Köszi!

Igen rendszeressen olvastalak benneteket,:) csak nem szóltam hozzá!!:)Eddig!:)
joz73 2008 okt. 19. - 02:11:26 Előzmény T42
(711/1456)
Köszi! Rendes vagy, de megtaláltam az interneten!!:)
Ma egész nap az szólt!:)
A párom véleménye is az volt, hogy milyen jó számok!:) Mindegyik tetszett neki, pedig nem egy az izlésünk!:)

Mellesleg mit gondoltok mi volt a ma esti othon mozisás?
Na ná hogy MOONLIGHT!!!!:)
És nem én választottam, hanem a párom, hogy mit fogunk nézni!:) Pedig van választék filmbõl elég...:)
Szóval belehúztunk egy kis borozgatás mellett eljutottunk egész a 6k részig.:) Az az egyik kedvenckém!!!:) Már bele nézegettem délelõt az interneten való keresgélés alatt...:):) és azt akartam hogy utoljára azt a részt nézük még...:)Nem lehet agyonra hajszolni az élvezeteket, fõleg hogy a páromnak ez egy munkanap volt....:):)

Na szó mint szó, végül is arra a következtetésre jutottam, hogy ez a sorozat nem csak nõknek szól!!!:)
És ezt amit most leírok a párom mondta:
Szerinte a férfiak is szeretik a romantikát, csak nagyrészük ezt nem valja be, és romantikus sem akar lenni, mert hogy az nem olyan macsó! Pedig igenis romantikusak, és õ örül, hogy tud ilyen lenni! (Szerintem ezt a Mick karakter hozta ki belõle, meg a bonyadalmak a filmben....:))De olyan aranyos volt!:)

Na ennyi mára tõlem!!:)
Nem tudom, hogy fogok elaludni, mert még mindég úgy fel vagyok pörgetve, hogy az na! De akik már nyugovóra tértek azoknak békés szép vámpíros, romantikus állmokat!:):)
10/10
vikocia 2008 okt. 18. - 23:47:50 10/10
(710/1456)
Én most jövök fel, erre mindenki megy aludni? Én is akarok még Alexes filmeket nézni!! Most kerestem valami amerikai cd-boltot, és ott láttam moonlight címû cd-t. Na már csak azt kéne kideríteni, hogy a sorozat zenéje van-e rajta, vagy esetleg csak címegyezés. Amint kiderítem szólok.
Joccakát mindenkinek!
10/10
T42 2008 okt. 18. - 20:53:22 10/10
(709/1456)
Ráadásul elmenekülhetne, de meg akaja menteni a feleségét és még a képébe is vigyorog az ellenfélnek, aki féltékeny is rá....

Szóval nagyon lelombozó :-(((

Most mész el ? Vámpirokkal vigyázz :-)
10/10
snoopycica 2008 okt. 18. - 20:14:57 10/10
(708/1456)
Lelövik? Hát ez szomorú!!! Egy ilyen pasit nem lehet/szabad csak úgy lelõni...

Na, búcsúzok mára, kezdõdik az éjszaka... :D
Nem tudom mikor, de jövök!!! :D

Pusy mindenkinek!
10/10
T42 2008 okt. 18. - 19:57:18 10/10
(707/1456)
Ráadásul nagyon pozitiv szereplõ :-(

Azt hiszem nem fogom egy ideig újra megnézni, pedig szép film. De ahogy lelövik :-(((

Összességében, a legjobb a ilmjei közül a Moonlight meg az Oyster farm, a Feedhez erõs gyomor és gusztustalan thrillerekhez való vonzalom kell, ez a Mary Bryant meg jó film, csak szomorú.

Fura, Sophia Mylesnak is olyna szomorkás filmjeit láttam ( Hallam Foe, Trisztán és Izolda stb )
10/10
snoopycica 2008 okt. 18. - 19:20:36 10/10 Előzmény T42
(706/1456)
Akkor a heti bõgés adagod meg is volt?! :D

Ehhez kétség nem fér! Alex a legszexisebb és jéghegyeket olvaszt mind a mosolya, mind a tekintete... :D
Jason pedig olyan kis bájosan, kisfiúsan szexis, szerintem!
10/10
T42 2008 okt. 18. - 18:29:47 10/10
(705/1456)
Jajistenem... megkaptam egy kedves Moonlight rajongótól a Mary Bryant film szövegét ( nem raktak a DVD.re ) és megnéztem a filmet, de ez tényleg olyna szomorú történet, hogy csak egy doboz papirzsebkendõvel szabad nézni....

Igazán jó az összes szinész, de azért Alex O'Loughlin néz a legszexisebben. Tulajdonképp akármit csinál, az szexis.
10/10
snoopycica 2008 okt. 18. - 18:12:42 10/10
(704/1456)
A könyvrõl nem tudok, de a sorozat tetszett! Csak ugyebár az is olyan késõi idõpontban volt, hogy vagy elõtte, vagy közbe aludtam el. Miért kell a jó sorozatokat ilyen késõre tenni?! Csak erre adna valaki egyszer értelmes magyarázatot... Szerintem olyan késõn még a nézettsége sem az igazi. Biztos vagyok bent, hogy elõbbi idõpontokba sokkal többen néznék az ilyen sorozatokat!

Biztos, hogy nem eredeti ötlet, de mégis jó és odaszegez a TV elé hétrõl-hétre! Viszont szerintem a legjobb vámpíros sorozat eddig, túlszárnyalva ezzel a most már gagyinak tûnõ Angelt és Buffy-t!
A többivel is maximálisan egyetértek! Ízléses film, jók a szereplõk, jó a sztori, nemolyan légbõlkapott, szépek a színek, a díszlet, a két fõszereplõ vámpír :P, és mindemellett a poénok, igen! Nem az a fogod a hasad a röhögéstõl, mint Bud Speneren és Terrene Hillen, de azért elmosolyodsz rajt!
Sokakanak tetszik, kivéve az amcsikat?!

Mondjuk a Buffy és az Angel gagyiságának a mentségére szóljon, hogy az valahol azért még a fiatalokat célozta meg annak idején...
10/10
snoopycica 2008 okt. 18. - 18:05:31 10/10
(703/1456)
Isten hozott körünkbe!!! :D
Te vagy ma a második "új tag"! Örülök, hogy bõvül a klubb... :D

Nem nehéz Moonlight függõvé válni, tapasztalta mindegyikünk! :D
Remélem gyakran megkeresel minket itt, egy kis eszmecserére?! :D
10/10
T42 2008 okt. 18. - 17:08:51 10/10
(702/1456)
A Csontot olvastam, sajnos nem magyarul, hanem az egy könyvet angolul. Nagy kár, hogy nem forditották le, egész jól megirt krimi, szerintem a filmtõl független történet ( érdemben nem tudom összehasonlitani, mert nem sokat láttam a sorozatból ) és jófej a fõszereplõ .

A Moonlight tényleg nem ilyen eredeti ötlet, a legtöbb eleme visszaköszön korábbi vámpiros filmekbõl, de ugyanezt lehet elmondani a háborús filmekre meg a musicalekre is ( mindben lövöldöznek / énekelnek )
Viszont a Moonlight szépen fényképezett, izléses,a szinészek jók, vannak benne poénok, a szereplõk többsége 30 körüli, nem tiniknek készült és úgy tünik sokaknak tetszik. Kár, hogy nincsenek róla nézettségi adatok.
10/10
T42 2008 okt. 18. - 16:59:37 10/10
(701/1456)
Kérsz egy listát ? Mármint a zenékrõl.
joz73 2008 okt. 18. - 16:41:03
(700/1456)
Sziasztok!

Elõször is üdvözlök mindenkit!!!!!
Elolvastam minden hozzászólásotokat!:):)
Nagyon jókat nevettem!!!!:)
Ezek szerint nem csak én vagyok "függõ" a "Holdvénytõl"!
IMÁDOM!!!!:):):)

Leszedtem az összes részt az internetrõl, de még nem néztem meg õket, csak az elsõ 2 részt. A többibe csak bele-bele kukantgattam, de már ez is nagyon ááááááááá!:)

Úgy bevoltam zsongva, hogy a páromnak is feltünt. Erre megnézetettem vele is, és "rászokott". Aztán az este kérdezte is tõlem, hogy nem nézünk meg egy újabb részt belõle!!!:):):)

Ja, és ma a film zenéit "vadászgattam" az internetem.:):)
Nagyon jók!!!!!

Na ennyi!
Csá!
10/10
snoopycica 2008 okt. 18. - 14:49:35 10/10
(699/1456)
Dr. Csont. Én néztem. Szerettem. Jó sorozat. Nem volt így túlkombinálva, inkább a bûntényeken és a nyomozáson volt a hangsúly nem a szereplõk magánéletén (filmbeli magánéletén...)!

Igen, abban igazad van, hogy ezalatt a 16 rész alatt tuti, hogy nem basszák el a Moonlightot... És talán így a jó! Lehet a végére úgy bekevertek volna, hogy azt sem tudod mit is nézel...
10/10
T42 2008 okt. 18. - 12:51:57 10/10
(698/1456)
Nem is néztem a Bones-t, valami Csont a magyar cime. Mármint nem azért, mert David Boreanaz megöregedett, hanem attól tartottam, már megint valamilyne nézõhülyitõ trükköt fognak alkalmazni a sorozatban pl amikorra megkedvelném a szereplõket, majdnem kinyirják aztán mégse, kómába esik-kijön belõle, meghal-feltámad mittudomén.

Lehet, nem is bánom, hogy csak 16 rész van a Moonlightból, legalább nem tudják elb@szni a nemtudomhanyadik szezonban.
10/10
snoopycica 2008 okt. 18. - 12:14:50 10/10
(697/1456)
Könnyen megeshet! Érdekes gondolkodásuk van a rendezõknek és producereknek az tény!!! :)
Hát, igen! Annak idején még nekem is tetszett David, de a múltkor néztem róla képeket neten, hát bizony fiatalabb már õ sem lesz! Sajnos!