Téma: Holdfény

Ica67 2008 okt. 28. - 19:55:48
(816/1456)
Szia Mindenki! Ma kb. 25 oldalt olvastam el az 55 oldalnyi hozzászólásból, gondoltam, regisztrálok. Meg is tettem, azután rájöttem, hogy mindent leírtatok a filmrõl és Alexrõl is. Lehet ezt még fokozni? Valaki válaszoljon!!
olgo9 2008 okt. 28. - 18:58:24
(815/1456)
Igen, nem kell jobb, és nincs is jobb társaság! Sok nõ, aki ugyanarra a palira indul be! :-))) De én ezt nem bánom, olyan jó veletek kibeszélni rajongásom tárgyát, és tudni, nem én vagyok egyedül...meg ti megértitek, mit érzek, mikor nézem, és miért nézem meg újra és újra, míg mások csak bután néznek rám emiatt!
El sem tudjátok képzelni, milyen sok ember van, akit sem könyv, sem film, sem egy zene, sem valami színész vagy színésznõ nem tud megérinteni...nem érdekli semmi! Borzalmas lehet. Mi szerencsések vagyunk! Nem igaz?
10/10
snoopycica 2008 okt. 28. - 16:42:24 10/10
(814/1456)
Ez jó hasonlat volt, bár én a Kapuínert nem szeretem! De az olasz pasik biztos bejönnének... :)

Katona? Hm! Azok is cukik!!! :D Biztos, hogy van összefüggés...
És milyen jól áll néhány pasinak a fekete, hosszú kabát... Lásd Alex! Vagy tudod mit imádok még egy pasin? A bõrkabit!! Egy ízléses, csinos bõrkabiba nagyon szexi tud lenni egy pasi! Páromon is imádom!!! :D
Vagy a hosszú szövetkabát... Akárcsak Alex! Annyira jól áll némelyik pasinak...

Én is így vagyok! Ha nem is írok, de biztos elolvasom az új írásokat. De általába nehezen tudom megállni, hogy ne írjak... És igen! Tényleg nagyon klassz a társaság! :D Egy csomó Moonlight és Alex függõ csaj... :D Kell ennél jobb társaság?! Szerintem nem!!!
10/10
snoopycica 2008 okt. 28. - 16:37:21 10/10
(813/1456)
Jaj, ezt privátba akartam! BOCSIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már mindegy, de elküldtem privibe is... Innen úgyis moderálva lesz...
10/10
snoopycica 2008 okt. 28. - 16:36:11 10/10
(812/1456)
http:/***moderálva***php

magyarul és angolul is fent van! Bár a szinkronosat folyamatosan rakják fel, ahogy a Viasaton megy le! Nekem barátnõm feliratosan pedig torrent oldalról szedte le!
:D

Kellemes töltögetést!

Pusy
encsii 2008 okt. 28. - 15:55:51
(811/1456)
Ti honnét szeditek le angolul a részeket?kérlek segítsetek mert sehol nem találom õket és már nagy Alex lázban égek!Aki tudja legyen olyan kedves és írja meg nekem!köszönöm!
olgo9 2008 okt. 28. - 15:37:14
(810/1456)
Csáóóóóó! Hát igen, mint a Kapucíner reklámban a csoki meg a tej, olyan lenne egy fehér lány meg egy barna olasz fiú...és az a csoki finom ám! :-)

Hát jó, elhiszem, hogy csak szunyáltatok, néha az is kell! Egyenruha? Ne is mondd, hát lehet, hogy én is azért élek egy katonával, mert szeretem az egyenruhát...vagy nincs összefüggés? :-)

De a szép fekete kabátokat is szeretem, kár, hogy ilyet csak a filmekben hordanak, pedig sok fiú lenne, akinek Alexhoz hasonlóan jól állna! Persze nem jobban, csak jól! :-)))))))))

Ja, ja, jó itthon lenni, és a neten át veletek is néha. Már hiányérzetem van, ha nem nézek fel ide legalább egyszer egy nap. Végül is ez is függõség...mert jó a társaság! :-)))
10/10
snoopycica 2008 okt. 28. - 14:17:01 10/10 Előzmény olgo9
(809/1456)
Képzelj el egy szõke magyar lányt, egy délies típusú olasz mellett... Hát, igen! :D Mint a tûz és a víz... De jó párosítás lenne, ez tény!
Székterhelés? Alex? Hmmm! Jöhet!!!! :D
Én bírom a rendõröket is! Nem tudom miért, de mindig megnézem õket... Lehet az egyenruha teszi?????

Ki kell, hogy ábrándítsalak! Olyan fáradtak voltunk, hogy csak az alváshoz maradt energiánk... :D
Nagy buli volt, rengeteg ember és hullaként dõltünk az ágyba miután hazaértünk...

Szerintem holnap páromnál leszek, de ott is van net, majd azért megpróbálok jönni hozzátok...

Mi is örülünk, hogy újra itthon vagy és így a tehnikának köszönhetõen "velünk"! :D
olgo9 2008 okt. 27. - 22:58:45 Előzmény snoopycica
(808/1456)
Ja, ja, ami igaz, az igaz, az olasz fiúk és a magyar lányok nagyon passzolnának egymáshoz...:-) Persze ugyanez egyes ausztrál fiúkra is igaz...és most mindenkinek széles mosoly jelent meg az arcán, majd elképzeli, amint a székterheléses gyakorlatot vele próbálja ki a kedvenc vámpírunk! ...de folytatván a gondolatot, természetesen a hazai urakat sem akarom megsérteni, köztük is van jó pár szívünknek kedves példány. A zenész, a katona, T 42 exei, akikrõl nem tudjuk, mik voltak, meg a mi exeink, és még jó páran, pl. a múltkori pincérem...:-))))))))) De te csináltad a legjobban cica vasárnap, és gondoltam nemcsak aludtatok kis huncutok!

De amúgy jó itthon, újra szentelhetem magamat új hobbimnak és nézhetek Moonlightot! Jöhetek hozzátok, bár mostanság késõn érek ide mindig, de ígérem, holnap megpróbálok idõben érkezni! :-)

Encsii-nek írt valaki priviben választ a kérdésére? Ha nem, írj Encsii holnap is, hátha hamarabb észre veszem és megírom!

No drágáim! Még visszatérek! Addig is vámpíros jó éjszakát! :-))))))))))))
10/10
snoopycica 2008 okt. 27. - 12:13:54 10/10
(807/1456)
Én is Nerot használok, minden filmet azzal írok ki. Rögtön megnézem neked, hátha találok teljes verziót neten...
10/10
snoopycica 2008 okt. 27. - 12:11:47 10/10 Előzmény Ruby001
(806/1456)
Üdvözöllek körünkben! Remélem gyakran idelátogatsz ezentúl! :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 27. - 12:10:56 10/10 Előzmény olgo9
(805/1456)
Ne aggódj, vigyázok a tulajdonomra... :D Õ csak az enyém!!!!! Az a tudat nyugtat mindig, hogy színpadon muszáj mosolyogni a lányokra, de a végén úgyis velem jön haza, és mellettem alszik el... :D
Amúgy nagyon jó buli volt! Reggel 8-kor kerültünk ágyba, a tegnapi napot meg szinte végig aludtuk! Este felé rendeltünk pizzát, ettünk, közbe megnéztünk egy DVD-t (nem Moonlightot) aztán alvás ismételten! Tartalmas nap volt a tegnapi! De jó volt, hisz annak a karjaiban aludtam és töltöttem a napot, aki mindennél fontosabb számomra!!! :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 27. - 12:07:04 10/10 Előzmény olgo9
(804/1456)
:D
Örülök, hogy jó volt a római vakáció... :D
Gondolom "nehéz" újra itthon lenni, és olasz pasik helyett a mi hazai felhozatalunkkal beérni... :D Bár itthon is akad egy-két szép példány!!!!!! :D

És már csak kettõt kell aludni Alexig... :D
encsii 2008 okt. 27. - 12:06:35
(803/1456)
Ti honnét szeditek le angolul a részeket?kérlek segítsetek mert sehol nem találom õket és már nagy Alex lázban égek!Aki tudja legyen olyan kedves és írja meg nekem!köszönöm!
10/10
T42 2008 okt. 27. - 11:03:22 10/10
(802/1456)
Nem hiszed el, de nálam még a 30 napos demo verzió is szériaszámot kér.... tegnap már azon gondolkodtam, hogy baltával szétverem :-(
olgo9 2008 okt. 27. - 10:24:09
(801/1456)
Figyu! Valahonnan lehet ingyen Nero-t tölteni, mi egy fillért sem adtunk ki érte. Megkérdezem az ismimet a hétvégén, és elküldöm neked a linket, csak türelem és kitartás. Én már mindent kiírattam vele DVD-re és Nero-val csinálta! :-)
Addig is nézegesd a gépen és lehet, hogy igazad van, amit nem folytatnak, azt nem lehet elrontani...én meg hozzáképzelek mindenféle jó és izgalmas dolgot, és az úgy pont JÓÓÓÓ! :-))))
10/10
T42 2008 okt. 27. - 09:38:42 10/10
(800/1456)
Hát ez most tényleg hülye döntés volt, de már nem bosszankodom rajta ... nemsokára kiderül, hogy elfogadják-e azt az új sorozatot, amin Alex O'Loughlin dolgozik, Jason Dohring pedig egy HBO-s sorozatba szerzõdött le... szóval szerintem nincs esély rá, hogy újra összeszedjék a szinészeket :-(

Egyre erõsödik a véleményem, hogy jó oldalát kell nézni, miszerint ha nem lesz belõle több rész, akkor elrontani sem tudják :-)

Bakfity, egész hétvégén kisérleteztem avi fjlok DVD-re irásával, de bármit töltöttem le, semmi sem müködik, venni pedig nem fogok, mert amennyibe egy Nero kerülne, azért kapok egy 500 GB-s külsõ merevlemezt. Azért ha van az okos ifjú haverjaidnak ötlete olyna ingyenes DVD iró szoftverre, amivel egyrészt avi fájlokat tudok DVD-re irni, másrészt DVD-bõl tudok avi-t csinálni, akkor ird meg kérlek...
olgo9 2008 okt. 27. - 00:16:49
(799/1456)
Azt hiszem most elmegyek álomországba és ott folytatom az én kis történetemet a Moonlight-tal. Aztán évek múlva elmegyek egy pszichológushoz, az majd jól felszínre hozza ezeket az álmokat, és kiadjuk könyvnek vagy forgatókönyvnek. :-))))))) Persze csak 18 éven felülieknek, mert néha elkalandoznak az álmaim. :-)))))))))))))))) Hát akkor vámpíros jó éjszakát! Holnap ugyanitt! :-)
olgo9 2008 okt. 26. - 23:37:28
(798/1456)
És fogadjunk, hogy olyanra még nem volt példa, hogy egy sorozatnak mégis adnak még egy esélyt, bár már szétkergették a stábot? Igaz? Tehát arra már nincs remény, hogy folytatják? Pedig tényleg lehetne még fokozni, és valóban maradtak elvarratlan szálak! Legalább valaki könyvben írja meg és adja ki! ÁÁÁÁÁÁÁ! Miért van ilyen rossz ízlése az embereknek? Meg a CBS-nek, hogy nem volt neki elég jó a mi vámpírunk! Márpedig nem lehet betelni vele...:-)))))))))))))
10/10
T42 2008 okt. 26. - 23:30:33 10/10
(797/1456)
Én csak azóta ismerem a Twilightot, amióta elhalasztották miatta a HP félvér herceg film bemutatóját meg olvastam, hogy a Moonlight eredeti cimét ( Twilight ) miatta változtatták meg.

Aztán utánaolvastam, ez egy regény ( pontosabban 4 könyv )Stephanie meyer nevü irónõtõl. Magyarul még nem jelent meg. 16-17éves fiu/lány , gimnazisták és a fiu "véletlenül" vámpir.

Azt hiszem a vámpirtúladagolástól való félelem is vezette a CBS-t, amikor elkaszálták a Moonlight-ot, de alaptalan volt a félelmük ( szerintem ) mert a Twilight nem lesz a 25+ korosztály kultusztfilmje. Mit kezdjek egy örökösen 17 éves vámpirfiúval ??? Rémálom lenne, ha a gyerekeim örökre tinédszerek maradnának :-) Meg elkezdtem vihogni, eszembe jutotta Moonlight kamasz-vámpirja, aki örökre pattanásos maradt :-))))

Különben is, a múlt heti nézettségi mutatók alapján ismét kiderült, hogy az a film, amit a Moonlight helyére tett a CBS, nem tudja hozni a Moonlight nézettségét... na mindegy, veszett fejsze nyele :-(