Téma: Holdfény

olgo9 2008 okt. 31. - 20:00:09
(856/1456)
Megnéztem, van 6. évad, de csak 8 rész van benne. Az újonc volt a 4. rész, azt láttuk, akkor jött az új csaj, akkor szerelte neki az ajtót, asszem, aztán 5. rész Váratlan fejlemények, 6. rész A gyanú árnyéka, 7. Kirekesztve és a végsõ Külön utakon. Na most, ha a következõ az évad utolsója, akkor a Kirekesztve rész lehetett tegnap???? Jól logikázom???
olgo9 2008 okt. 31. - 19:56:20 Előzmény Ica67
(855/1456)
Ja, és persze a késõbbi részekben is vannak még bõven ilyenek, de azokat nem mondom el, hogy izguljatok és várjátok...nagyon-nagyon...és hogy majd, ha látjátok frissiben, melegen, akkor nagyon megérintse a szíveteket! :-) Mert ettõl az élménytõl semmiképpen sem szeretnélek megfosztani titeket! Felbecsülhetetlen...:-))))
olgo9 2008 okt. 31. - 19:54:04 Előzmény Ica67
(854/1456)
Ica67 még nem is reagáltam...ugye milyen szépek? És igen, az a mozdulat nekem is kedvencem, csakúgy mint a taxi ablakára teszem a kezemet. De amúgy ezekre külön figyeltek az írók és rendezõk, s már az elsõ részektõl vannak ilyen apró érintések, amik nagyon fontosak, bár apróságnak tûnnek. Jelenleg két nagy kedvencem van, az egyik, ami nem is érintés valójában, amikor a 4. részben Mick Beth vére által éli túl a sivatagot, és a rész végén Beth ott kopogtat az ajtaján, de nem engedi be...no és akkor odatapasztja Beth az arcát az ajtóra, amíg Mick a másik oldalon dõl neki az ajtónak, és olyan mintha egymáshoz érnének, csak az a fránya ajtó ott van. A másik pedig 7. rész, Coraline feltûnése rész eleje, ahogy Mick bámulja Coraline-t, Beth észreveszi, ellép mellõle, Mick karja pedig, amivel elõtte Beth-t fogta, ott marad a levegõben.. üresen! Szenzációs!!!! :-)
olgo9 2008 okt. 31. - 19:48:36
(853/1456)
Ha azt mondod, jó olvasmány, persze! Én nektek mindent elhiszek, de tényleg! :-)))))))))
És akkor nézd meg légyszíííí pontosan, hogy melyik is ez a rész és milyen névre hallgat, de mindjárt meg is nézem, elérhetõ-e számomra a 6. évad 9. epizód akár! :-) Basszus, bezzeg ebbõl csináltak ennyi évadot, de a Moonlight meg le van... nyomik!
10/10
T42 2008 okt. 31. - 19:44:44 10/10
(852/1456)
ja tényleg.. azt hiszem a 6.szeria 9. epizódja. De majd még kinyomozom és megnézem fenn van-e a neten.Meg még érdemes lenne megvárni mi lesz a következõ részben, bár az az utolsó és mivel a 7. szériában nem szerepel, valószinüleg kinyirják azok a ganajtúró sorozatirók.

Még egyszer kérdem, akar valaki Twilightet olvasni magyarul ?
olgo9 2008 okt. 31. - 19:35:02 Előzmény snoopycica
(851/1456)
Cica! Megvolt már a sírós jelenet angolul??? Remélem, nem csigáztunk túlzottan fel és kibírtad hazáig. Ahogy írtad...mivel vizuális típus vagyok, elképzeltem, hogy lopódzol vámpírfiút nézni anyóséknál és rajtakapnak...hehe...azt a sztorit biztos elküldtük volna valami amerikai rajongóoldalnak, Alexnek nõjön a mája, milyen elvetemültek a magyar rajongólányok! :-)))))
olgo9 2008 okt. 31. - 19:31:52 Előzmény T42
(850/1456)
Perverzek! Egy székes terhelési jelenetért (asszem múltkor ezt írtad T 42, és nagyon tetszett) megnézni abból a Kemény zsarukból egy részt. És melyik ez a rész, mármint mi volt a címe? Mert ide a port.hu-ra nincs kiírva, most néztem meg...és hát feleslegesen ugye nem néznék végig egy gyilkolós, fiús részt. :-))) Ezt is csak Alexért és a különös gyakorlatáért, amit bemutat! :-)))))
10/10
T42 2008 okt. 31. - 10:23:46 10/10
(849/1456)
A vége lemaradt : Na szóval akinek nincsen AXN-je, de letöltöget, annak ezt a tegnapi The Shield részt ajánlom letöltögetésre, nemcsak a szexjelenet miatt, hanem az elõbb emlitett dögös nézés meg mosolygás + tetkók miatt, azok nagyon ott vannak:-PPPP
10/10
T42 2008 okt. 31. - 09:42:10 10/10
(848/1456)
Tegnap félálomban még megnéztem a Shield-et, ma volt a "székes" jelenet, de inkább az volt a szexi, ahogy elõtte füzi a csajt mármint beszélget vele . Tulajdonképpen épp elég, hogy ránéz meg elmosolyodik , amikor ajánl neki egy jó kinai éttermet, már tuti biztos volt, hogy ebbõl szex lesz. Már akkor sejteni lehetett, amikro megjavitotta neki az ajtót. Komolyna õ az egyetlen kiemelten szexi pasi a sorozatban. Eddig mindig ing volt rajta, de a mostani részben valami rövidujjú és párszor "véletlenül" odavillantotta a kamerába a tetkóit. Na persze a szex is valami munkahelyi az ármánykodás része volt, de az nem ennek a topicnak a témája, bár a Shield-et szerintem leginkább férfiak nézik.
10/10
snoopycica 2008 okt. 30. - 22:53:08 10/10
(847/1456)
Én is akarok eredeti sírást!!!!!!!!!!!!! Húúú! Anyósék már alszanak, úgyhogy ez csak holnapra marad! Nem kéne arra felébredniük, hogy jövendõbeli menyük Alexet nézi az anyós laptopján, amint éppen elhunyt 400 éves barátját gyászolja... Majd holnap otthon nyugodt körülmények közt megnézem... :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 30. - 22:49:55 10/10 Előzmény Ica67
(846/1456)
...és hétrõl hétre jobban szeretjük... :D

Ez olyan film, amivel nem lehet betelni! Ezt tudták a rendezõk is, ezért készítettek csak egy évadot.... :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 30. - 22:48:02 10/10 Előzmény T42
(845/1456)
Ne aggódj, karmolászom épp eleget!!! :D:D
Igazi vadmacska módjára néha... :D

Õszinte részvétem a késõ esti könyvelés miatt... Én nagyon nem szeretek...
10/10
snoopycica 2008 okt. 30. - 22:44:23 10/10 Előzmény olgo9
(844/1456)
Én perverz??????? Nem is!!!!! Na, jó csak egy picit... :D Te azért te sem panaszkodhatsz... :D
Le ne lõjjétek a poént!!!!!! Folyamatában szeretném még mindig kiélvezni a sorozatot... Barátnõm már kiírta nekem DVD-re az egész évadot, de nem hozom még el, mert akkor ott a kísértés... Majd, szépen hétrõl-hétre... Tudjátok?! Türelem rózsát terem! :D Soha nem a türelmemrõl voltam híres, de ha Alexrõl van szó türelmem határtalan...
Kíváncsi vagyok, azt sejtettem, hogy nem véletlen ez a csavar... Látjátok? Mondtam én, hogy jó dolog, hogy felbukkant az ex... Mindjárt mennyi izgi dolog történt és még fog történni... Már alig várom a jövõ hetet!
Ica67 2008 okt. 30. - 20:08:45
(843/1456)
olgo9, igazad van, most néztem meg az eredeti sírást. Megható, ritka, hogy egy férfi megengedje magának az elérzékenyülést. (Megjegyzem, a férjemtõl is láttam már ilyet...) Mick és Beth annyira szépek együtt. Most fedeztem fel egy meghitt mozdulatot a 10. rész végén, amikor elindulnak Joseph-tõl, és Mick éppen csak hozzáér Beth kabátjához,kb. így: "induljunk". Ezt kb. 10 éve együtt élõ pároktól lehet látni, nem? Egy jó darabig még nem tudok betelni a filmmel, bár ahogy olvaslak benneteket, Ti is így vagytok ezzel.
10/10
T42 2008 okt. 30. - 19:22:02 10/10 Előzmény snoopycica
(842/1456)
Cica,inkább a barátod felsõtestét kéne karmolásznod, nem ? :-)

Hölgyek, még mindig hó végi zárok, de ha valakit érdekel a korábban emlitett Twilight magyarul, jelezze privát üzenetben

csók, este 10-ig könyvelek, utána még benézek
olgo9 2008 okt. 30. - 14:32:09
(841/1456)
Joseph felsõ teste....hammm...jó pár ajtócsapkodást megér.

Mick sírása, eredeti hangon sokkal jobb, Dolmány Attilának nem megy annyira, mint Alex-nek ment! De mindettõl függetlenül nagyon szép jelenet, számomra különösen azért, mert csak Beth elõtt tudja ezt megtenni...és ugye tudjuk, hogy ez mit jelent?

A férfias beszélgetés szintén nagyon ott volt. Nekem különösen az tetszett, ahogyan Joseph 400 éves tapasztalattal azt mondja, ez a sorsa, ezt szánta neki az univerzum, de el kell fogadnia magát, annak ami. Pedig elõtte még ott érzelgett, hogy talán azért lett vámpír, hogy 350 év múlva megtalálja Sarát...és elveszítse! Érdekes eszmefuttatás! De kedves tõle, hogy szorít Mick-nek, ha megpróbálja Beth-el, az univerzum az õ oldalán álljon! MI IS EZT KÍVÁNJUK! :-)))))

Na, miután kitöröltétek a könnycseppeket a szemetekbõl, lehet folytatni a perverzkedést! Félre a szomorúsággal, tárgyaljuk meg inkább sokszor...újra és újra...a vámpírjaink gusztusos felsõ testét! :-)))))))))) Meg, hogy ki, mit, hogyan "sétálna" Mick-el....:-)))))))))))))))))))))))))))
olgo9 2008 okt. 30. - 14:25:53
(840/1456)
Helló csajok!

Cica, azért kapod meg, hogy perverz vagy, mert AZ VAGY! Nincs ezen, mit szégyellni! Hm? :-) Én büszkén vállalom! :-)) Mármint, hogy te perverz vagy...na jó, én is kicsit néha!
Nem lövök le semmit elõre, de kérdéseid választ kapnak nem sokára Coraline-nal és az egész halandóság, nem halandóság dologgal kapcsolatban! Ezt a labdát nem véletlenül dobták fel. És igazából minden honlapon, még ott is, ahol szidták ezekig a részekig a Moonlightot, hogy koppincs, gyenge, középszerû történet, ezután a labda után és természetesen, ami a következõ részekben lesz belõle, kezdtek el még a gonosz kritikusok is jókat írni! Olyanok zengtek ódákat, akik eddig csak pocskondiázták, ezért érthetetlen számomra, hogy miután így felfejlõdött ez a sorozat, még az elfogulatlanok szerint is, hogy tudják, nem folytatni? Idióták!
10/10
snoopycica 2008 okt. 30. - 11:20:43 10/10
(839/1456)
Nem olyan rossz dolog a pajzánkodás... :D
Igen, ez igaz, tényleg ebbõl látszik, hogy õ valójában szeretne újra ember lenni! És ezt nem csak Josef, de az exfeleség is pontosan tudja/érzi! Josef mondjuk külön élvezi ezt a vámpírosdit... :)
És hát igen, a felsõteste! Hmmm!!! Nagggyon guszta volt! El játszanék vele én is! :) Na, de befejezem, mert olgotól megint megkapom, hogy perverz vagyok... :D
Ja, és mikor Beth olvasta a lány naplóját, ott a parkban hangosan, mintha csak az õ érzései lettek volna... Nagyon jó rész volt...
Ica67 2008 okt. 30. - 11:08:11
(838/1456)
Pajzánkodunk, pajzánkodunk? Egyébként az érzések kimutatása Mick-nél nagyon jó. Ebbõl is látszik, hogy lélekben nem vámpír, és Joseph tisztán látja, hogy mi a helyzet vele és Beth-szel. Lásd: golyókiszedés utáni férfibeszélgetés. Joseph felsõtestérõl pedig ne is beszéljünk.
10/10
snoopycica 2008 okt. 30. - 10:58:47 10/10
(837/1456)
Egyetértek! Így otthagyni szegényt... Én biztos nem tettem volna! pláne nem egy Josh miatt!!!! Én elsétálgattam volna vele egész éjszaka... :D Na meg persze más ötletem is lett volna az éjszakát illetõen... ;D