Téma: Holdfény

10/10
T42 2008 okt. 18. - 12:05:42 10/10 Előzmény snoopycica
(696/1456)
Az volt az érzésem, hogy az "esetleg szex" egyfajta mézesmadzag volt a nézöknek, sokan annak reményében nézték a sorozatot, hogy elõbb-utóbb összejön. Meg persze David Boreanaz görög isten felsõtestéért, amit elég sokszor mutogattak is.
( Sose bocsátom meg neki, hogy azóta öregedett, ráncosodott és hizott is valamennyit , egy vámpir ne tegyen ilyet :-)
10/10
snoopycica 2008 okt. 18. - 10:09:50 10/10
(695/1456)
Ezt már én sem értettem annak idején, mikor még Buffy fan voltam?!
Angelel nem lehetett szexelni, mikor meg megtörtént gonosz let, vagy bekattant, már nem emlékszem... Aztán néztem tovább, összejött Spike-al, azzal meg ha kellett ha nem! Mi a logika? Õ nem lehet gonosz a szextõl, mert már alapba az?!
Szóval én végig is szenvedtem azokat a részeket!
10/10
snoopycica 2008 okt. 18. - 10:07:42 10/10
(694/1456)
Gondolod, hogy sok lesz? Igaz lenne a modás, miszerint jóból is megárt a sok? Vagy inkább fogalmazzuk át: Alexbõl is megárt a sok?!
Én úgy gondoltam elkezdem elõrõl, azt folyamatába nézem megint amíg a végére nem jutok...
Jézusom, nekem még ilyen "mellékhatások" nem jelentkeztek, de bele sem merek gondolni mi jöhet egy kis túladagolt Alextõl?!
Fõzni eddig sem tudtam túl jól, így legalább lenne mire fognom... Vagy lehet pont ezért sikerülne?! :D

Na az lenne a ciki, mikor a páromat Alexnek szólítanám... Ajaj!!!!!!

Én ma kicsit manikürözök, majd a mosogatás után, aztán megnézem az Amerikai hófehérke címû romantikus vígjátékot, aztán este felügyelem a rajongó csajszikat... :D
10/10
T42 2008 okt. 18. - 10:00:29 10/10
(693/1456)
Na ezt még leirom : száradjon ki a belük a Buffy alkotóinak, 50 részen át az ment, hogy Buffy nem d...hat Angellel, mert az vámpir és ugye egyszer egy kicsit és máris jött az átok, ha megint akkor biztos még nagyobb átok jön.

Erre mit olvasok tegnap a további szezonokról ? Hogy Buffy meg Spike izélnek, mint a vadnyulak, pedig ugye õ is vámpir. Ez felháboritó !
10/10
T42 2008 okt. 18. - 09:56:06 10/10
(692/1456)
Cicó, sok lesz az egyszerre... nehogy túladagold, mint a kábitószert. Nézd meg olgo egy-két résztõl is elgyengült, Sztálingrád helyett majdnem Los Angelest tanitott a gyerekeknek, én hülyeségeket könyvelek és nem birok fõzni.

Nézd meg a következõ kettõt és nyögdécselj meg sóhajtozz egy kicsit. Ha már lenyugodtál, akkor a következõ kettõt, de a 13. után mindneképp tarts szünetet,legalább amig megszünik a kézremegés és visszamelékszel a barátod nevére :-)

Azt hiszem én ma tisztitókúrát tartok, a normandiai partraszállásról fogok filmet nézni és ablakot pucolok.
10/10
offtopic
snoopycica 2008 okt. 18. - 09:42:20 10/10 Előzmény szp_orsi
(691/1456)
Jó volt a tegnapi Gyilkos elmék rész, de kb. fél óra után úgy aludtam, mint a kisangyal! :D
10/10
offtopic
snoopycica 2008 okt. 18. - 09:41:29 10/10
(690/1456)
A mai jóhírem!!!!!! Ma délután meglesz az egész évad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az egyetlen fájdalmam, hogy feliratosan, de üsse kõ!!! :D
A lényeg a lényeg, és végre sikerült megszereznem! Hétvégén sajnos nem tudok nekiállni, mert ma páromék zenélnek, és nekem ott a helyem, hogy szemmel tartsam a rajongó lányokat...
Holnap meg holnapután páromnál vagyok... De kedden már neki tudok állni megnézni az egész évadot, szerdán meg jön az új rész a Viasaton, szóval ha most pár napig nem jelentkezek, ne kezdejetek el rendõrökkel kerestetni, tudjátok, hogy megvagyok csak Moonlight fanatizmusomat élem ki... :D
Ja, és a szerdai rész után ugyis jövök megbeszélni a történteket... :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 18. - 09:36:52 10/10
(689/1456)
Sophia nem az a tipikus csinibaba! Olyan erõs átlagos, de mégis van bent valami...
10/10
offtopic
snoopycica 2008 okt. 18. - 09:35:09 10/10 Előzmény vikocia
(688/1456)
Isten hozott körünkben! Örülök, hogy növekszik a táborunk... :)

Alex így jó, ahogy van! Ilyen mosollyal, ezzel a tekintettel és ilyen testi adottságokkal! :D

A tetkókról is egyetértek, nagyon klasszak. Olyan kis rosszfiús tõlük, amit ellensúlyoz bájos, kölyök arca...

Én bármilyen betegségre õt kérném gyógyszernek... :D
10/10
vikocia 2008 okt. 18. - 08:19:03 10/10
(687/1456)
Na gondoltam és is feljövök még az este, erre nem elaludtam! Hát, Spike tényleg elég soványka, engem Girnyaúra emlékeztet, de azért jól nyomta Buffyval.:) Sophia Myles pedig egyszerûen egy szép nõ, arányos, igazi hús-vér csaj, nem egy agyonplasztikázott hollywoodi sztárocska nulla aggyal.
offtopic
olgo9 2008 okt. 17. - 23:45:11
(686/1456)
Mivel holnap dolgozni kell, ismét búcsúzom kedveskéim! Vámpíros álmokat! Cupp! :-)
olgo9 2008 okt. 17. - 23:43:33
(685/1456)
Látom akkor ebbõl nem lesz vita köztünk, a természetesség hívei vagyunk. :-) Most néztem meg angolul a 3. részt, aminek a magyar és angol szinkronja is elcsúszott eddig, de most jó volt! És a végét tökéletesen értettem, ami a lényeg volt ugyebár! :-) Azt hiszem kellemes álmaim lesznek ismét. Viszont jövõ hét hétfõn kirándulni megyek és nem lesz Moonlight 4 napig...nem tudom, ki fogom-e egyáltalán bírni...:-)
10/10
T42 2008 okt. 17. - 22:55:21 10/10
(684/1456)
Sophia Mylesnak tényleg kerek a feneke,sõt alacsony is, ezért van mindig magas sarkú cipõben, szvsz nem operáltak meg rajta semmit, ennek megfelelõen néz ki. Nem tökéletes. Túladagolják nekünk a keskeny csipõjü sztárokat, akik irreálisan soványak, a hiányzó zsirt pedig szilikonnal pótolják, de ocsmány a bõrük.
Ez a nõ karcsú derekú, szép a dekoltázsa, hibátlan a bõre, de nem egy Cameron Diaz. Aki egyébként ragyás és smink nélkül hányinger kinézete van, de tökéletessé lehet photoshopolni.
olgo9 2008 okt. 17. - 22:29:54
(683/1456)
Helló vámpírrajongó lányok!
Látom már megint témánál vagytok...Alex testikéje...hmmm....meg hamm!Szeressük, mert igazi, nincs benne kreatin meg a többi, van rajta fognivaló és nem érzed magad sz...rul, mert a combod vastagabb, mint a fiúdé...ez itt szóba sem jöhet! :-)
És ne felejtsük el, hogy szeretjük Sophie-t ugyanezekért, igazi csaj, nem deszka, nem barbie, nem botoxolt és nem töltögeti a száját, igaz eddig bárki palinak megmutattam, azt mondták, nem szép, én szépnek és bájosnak látom a pofikáját és illik a vámpírunkhoz. :-)

Ja, és az örömhírem: megszereztem végre az összes részt angolul és angol felirattal és végre MP Classicom van, így bizton tudom nézegetni! És meg is fogom, nem tudom megállni, már érzem...de a szinkronost majd a szinkron miatt élvezem, és mert legalább leellenõrzöm mindent jól értettem-e...:-))))))))))) Juhéééééééééééééééé! Túltengenek a boldogsághormonjaim!
10/10
T42 2008 okt. 17. - 20:54:28 10/10 Előzmény vikocia
(682/1456)
Az tényleg nagyon jó. De innentõl mindegyik tetszett valamiért. Csak azért nem nézem újra õket, nehogy túladagoljam a magyar szinkronos részek elõtt :-)
10/10
T42 2008 okt. 17. - 20:46:46 10/10 Előzmény vikocia
(681/1456)
Hmmm... szegény, ha tudná mennyit rágódunk ( átvitt értelemben :-) a testrészein .

Szemben a mostani trenddel ( vagy szálás, izmos vagy olyna punnyadt , dekadens , beesett mellkasú ), AO'L egy normális pasi.

Példálóztunk itt Spike-kal a Buffyból. Egy túlsütött baromfira emlékeztet, ahogy az összes izma-ina látszik a bõre alatt, milliméter vastag zsirral alig kipárnázva. Ez nekem nem tetszik.

Az Oyster Framban igazán alig van smink, ugyanabban a szakadt cuccban játssza végig és igy is tökéletes. Fõleg amikor nincs rajta ruha :-)
10/10
vikocia 2008 okt. 17. - 20:14:15 10/10
(680/1456)
Üdvözlet a Hölgyeknek, látom szép számú rajongó van rajtam kívül is! El is olvastam az összes hozzászólást.:))
Ami kedves Alexünket illeti, nem is dagi!! Épp jó, nem kigyúrt izomagy, de nem is egy feminin kölyök. A tetkói szuperek, az arca meg egyszerûen gyönyörû, úgyhogy én õt kérném receptre a dokimtól szívfájdalom ellen. A sorit már vagy hatodszor nézem végig, és egyre jobban szeretem, csúcs a 13. rész!!
szp_orsi 2008 okt. 17. - 18:18:16
(679/1456)
A fõnököt és a Gyilkos elméket szeretem, de mivel holnap suli... :S Kétlem, hogy megnézem õket...
10/10
snoopycica 2008 okt. 17. - 17:55:29 10/10
(678/1456)
Osztom a véleményt! A Hal a tortánt az elején mindig néztük párommal. Jó vol! Most már annak is olyan szinten süllyed a színvonala... Nem bírom már végignézni...

Hál Isten azt a bizonyos kitakarták a kérdéses idõpontban! De a fenék látszott... Nem volt szép látvány, na! :)

Hát, igen! Alexet és Benkõt nem igazán lehet egy lapon említeni...
10/10
snoopycica 2008 okt. 17. - 17:52:07 10/10 Előzmény T42
(677/1456)
Na, látod arra én is kiváncsi lennék!!!!

A fõnököt is szeretem, de vagy a kezdésre alszok el, vagy valahol belealszok a filmbe! Aztán ott van még a Gyilkos elmék... Néha azt sem bírom végignézni, mert bealszok... Dexter szintén jó, de a szitu ugyanaz... Vagy a kezdésre, vagy valamelyik végeláthatatlan reklám közbe alszok el...

Mondjuk a Senorita Szöszi helyett igazán be lehetne rakni valami értelmeset, mert nem hiszem el, hogy épp elméjû emberek azt nézik...
A Bár tényleg jó, hogy elkerült a fõmûsoridõbõl, mert az elsõhöz képest egy nagy határ szar!! Ennyi undorító és buta ember egy mûsorba...?! Komolyan! Ez a TV-s színvonal, ami Magyarországon megy...