adamnagysweetmovie 2013 ápr. 08. - 14:47:43
(4/84)
Szeretem az ilyen régi, klasszikus sorozatokat...
kkanai 2013 ápr. 05. - 20:23:27 Előzmény ildimix
(3/84)
user11 2013 ápr. 04. - 20:08:46
(2/84)
Megemlíthetnék, hogy a film Zola híres regényébõl készült.
offtopic
ildimix 2013 ápr. 04. - 16:30:29
(1/84)
Sziasztok!

Látta valaki ezt a filmet? Ha igen írna róla valamit? Érdemes nézni? Hány részbõl áll? Én örülök, hogy 1 héten egyszer fogják adni az idõpont is megfelelõ számomra.

Üdv: Ildikó