8csabi0 2009 febr. 13. - 10:19:11
(4/24)
Ez a film... Elpazaroltam rá egy lemezt, unalmas, semmi izgalom nincs benne. Ez a csajozási technika...
Csatlakozom az elõttem szólókhoz, NEM érdemes megnézni
7/10
Kendy 2009 jan. 17. - 21:57:09 7/10
(3/24)
Most néztem meg.
Sajna csak egyszer nézhetõ a film írom ezt annak ellenére,hogy imádom Cuba Gooding Jr-t.
Valahogy nem nagyon talál magára az utóbbi években.
Minimum 5 éve és azt hiszem még nem nagyon mondtam olyan sok évet mert lehet,hogy az 10 éve is volt mikor szerepelt egy A-listás filmben.
Pedig jó színész.
Komolyan az és kapott Oscart is ugye.
De ez a film csak a rajongóknak és csak 1-szer.
Ray Liotta hozza a kötelezõt a zsaru szerepben semmi extra vagy plusz.
Nekem aki tetszett a filmben az ezredes figurája volt.
Igaz totál mellékszál de szerintem azt a karaktert jól formálta meg Ben Cross.
5/10
beo71 2009 jan. 05. - 11:22:24 5/10
(2/24)
Nem akarok senkit megbántani,de ez egész egyszerûen egy B-film,idegesítõen szájbarágós és színészi alul teljesítések sokasága terheli a nézõt.5/10,de csak óriási jóindulattal nézhetõ és az vitte fel 5-ösre,hogy a végén van egy szép pillanat,amire emlékezhetünk egy darabig.Úgy tûnik Ray Liotta soha sem volt jó színész,csak akadt egy-két szerencsés szerepválasztása(copland,Õrjítõ vágy).Ebben a filmben parodisztikus a megjelenése.
1/10
szuperkakas 2009 jan. 04. - 12:40:57 1/10
(1/24)
...kezdhetném,hogy érdemes megnézni egyszer ezt a filmet mert olyan érdekes...egyszerûen csudiklassz, DE sajnos ez a film ha ezt meglátom menekülök a gép elõl annyira érdekesen unalmas volt hogy még mindig nem fejeztem be már másfél hete nézem kb. minden nap megpróbálom mondom végignézem de egyszerûen haláli pedig Cuba Gooding Jr. imádom... Ajámlanám ehelyett a film helyett a Halálfutamot vagy a Boldondok aranyát vagy ha izgi filmre vágytok amiben folyik a vér is ott A tégla, Az utca királyai de ezt messzirõl kerüljétek el véletlenül se írjátok ki lemezre....ne pazaroljatok!!!!!