Téma: Hõsök

DrIstvaan 2007 máj. 17. - 18:26:18
(830/2630)
Lehet, de akkor sem tudok valaki olyannal szimpatizálni, aki ennyi embert ölt meg.
Meg amúgy is, nekem valahogy a nagyon népszerû gonosz szereplõk nem szoktak bejönni.
DrIstvaan 2007 máj. 17. - 17:40:44
(829/2630)
Én akartam volna írni, de nem tudtam, mert mindig csak proxy hiba üzenetet hozott be a fórum helyett. Most is hosszan kellett várnom, és többször újratöltenem, mire behozta.
*Spoiler*
Én Lindermant nem hiányolom (felõlem menjen csak a francba a nagy "világmegmentõ" tervével). DL viszont hiányozna, még szerencse, hogy minden jel arra utal, hogy nem halt meg.
Sylar pedig még mindig nem szimpatikus, akármennyire is nem pszichopata gyilkos.
Olvastátok a legújabb képregényt? Azért, ha Hanának tényleg így kell emghalnia, az durva lesz... Mondjuk, lehet, hogy a katonák még nem lövik fõbe egybõl, hiszen ez még csak a Part One, de feltételezem, hogy meg fog halni, hiszen mégiscsak Death of Hana Gitelman a címe.
Nasty 2007 máj. 17. - 15:14:07
(828/2630)
***SPOILER***

Seten:
Jessica nem kedvtelésbõl öl, hanem pénzért. Neki a pénz motiváció. Ezért ölné meg DL-t. Viszont Lindermanért nem kap pénzt, így õ nem pontenciális áldozat :)

Mrsbean:
Érdekesek a jelenetek, amiket mutattál... Nem nagyon derült ki belõlük sok, pont arra voltak jók, hogy felizgassanak :)))
Viszont nem nagyon értem, hogy miért lovagolsz folyamatosan Simoneon és az apján... Miért pont õket szúrtad ki a a világ megmentõinek??? Annyira jelentéktelen szerepük volt eddig!
De tény, hogy a következõ részben szinte mindenki benne lesz, aki eddig meghalt... Simone apjától Isaacig mindenki képviselteti magát a nagy maghajlásban...

Kíváncsi vagyok, remélem elég vagy ováció lesz, és szeptemberben folytatják! :)

Jelentem, Új második kedvencem van! Molly Walker :)))
x-tro 2007 máj. 16. - 12:52:38
(827/2630)
Te meg nem tudsz normálisan válaszolni egy kérdésre. Különben hol a nyavajában van az leírva/hol a nyavajában van mindig úgy, hogy két évad között három, júniustól augusztusig terjedõ hónapnak kell eltelnie? Kivéve kedvenc sorozatodat, a Barátok köztet. Mi újság az ausztrál, brazil, argentin, uruguayi és már déli sorozatoknál, és mi újság azoknûál a nézhetõeknél, amelyeknél esetleg két év is kimaradt két évad között?

Emellett olvasni és szöveget érteni tanulhatnál meg, ahelyett, hogy idióta sorozatokat nézel. Írtam mi a trend a sorozatfogyasztási szokásokat illetõen, de úgy látszik, az már magas volt neked, csak a kötözködés megy... (de az se igazán)
Lasagne 2007 máj. 15. - 19:54:11
(826/2630)
.......................egy csomót írtam éssss erre nem küldi el ;-(

sokszor be sem tölti a fórumot....másnak is van ilyen problémája?

legalább azt a képet beszúrom amit akartam ..
topforum 2007 máj. 15. - 18:25:02
(825/2630)
Akkor meg talán tanulj meg elõbb fogalmazni "öreg", mert évadok közti szünet = 2 évad közti szünet = nyári szünet (többnyire). Ne rajtam verd el a port azért, mert nem tudod normálisan kifejezni magad.
x-tro 2007 máj. 15. - 14:15:17 Előzmény topforum
(824/2630)
Évadok közti szünetrõl kérdeztem, öreg, senki nem beszélt arról, hogy volt nyári szünet a hirózban. Ha nem tudsz válaszolni, ne erõlködj.

Amúgy meg árt a szünet a nézettségnek, akár nyári, akár évadközti... (ami rettenetes baromság volt amúgy.)
Nasty 2007 máj. 15. - 12:13:58 Előzmény DrIstvaan
(823/2630)
Most fogom csak fel, hogy mit írtál!

***SPOILER***

Valószínûleg a Lindermenn fejébõl kitépett agydarabkának köszönhetõen képes lesz meggyógyítani magát, vagy pusztán saját képességének köszönhetõen kilöki a golyót :)
Nagyszerû! DL még mindig talpon!

Hurray! :)
Nasty 2007 máj. 15. - 12:10:32
(822/2630)
***SPOILER***

Nem nézem az Aliast...
De láttam a 22. részt :)-

Bevallom, alig bírtam levegõtveni! Nagyon elkapták a fonalat, és egyre jobban kezdik kibontani a cselkményt. Ügyesen csinálják, és Sylar is egyre jobban csinálja azt, amit csinál. Ahogy nézem, egyáltalán nem felst idióta pszichopatának! Nagyon okosan csinálja, amit csinál, sõt stílusosan... A haja baromi jó, és az a hosszú kabát! :) Oda-vissza vagyok :D

Lindermann asszem nem játszik többet, de sajnálom, hogy DL kilép a körforgásból. A Buffyban is nagyon szerettem, bár a vége felé kezdett az idegeimre menni :)

Nathan nem lehet gonosz! Nem teheti meg, hogy rossz lesz! A karakterében benne van a pálfordulás, de én nem akarom, hogy rossz legyen :) Hiro nagyot nõtt a szememben, okosan csinálja, amit csinál, nagyon bártan viselkedett az apjával!

Ando egy csöppet elszállt magától, mibõl gondolja, hogy majd õ véghezviszi azt, amit Hiro sem tudott??? De az elszántság és a hit néha csodákra képes... Remélem, azért Andot nem nyírják ki.

Claire - Pete - HRG - Matt felállás nagyon tetszik, Molly-t imádom, nagyon szép és aranyos kislány, ügyesen játszik, és a minap láttam egy másik filmben, a jövõ új sztárját köszönthetjük benne :)

Egyszómintszáz: a 22. rész menõség, már alig várom a végét! (Ha 2h-s az utolsó rész, feltankolok pop-cornnal is :)))
Nasty 2007 máj. 15. - 00:20:45
(821/2630)
***SPOILER***

Egyébként csak egy megjegyzés:
Linderman egyáltalán nem gonosz! Õ jót akar a világnak! Csak úgy fogja fel, hogy áldozatok nélkül nincs gyõzelem... Szóval sokak humanitárius elképzeléseivel ellentétesek a meggyõzõdéseu :)
Nasty 2007 máj. 15. - 00:13:57
(820/2630)
***SPOILER***

Szerintem Isaac-re gondoltak... :)
A többi annyira valószínûtlen... És ugye Isaac-ról ti is megfeledkeztetek! ;)
DrIstvaan 2007 máj. 14. - 22:15:16
(819/2630)
Egyébként erre meg Lee Van Cleef példája jut eszembe. Õ számos filmben alakított "rosszarcú" karaktert (így is lett ismert), és mégis Sergio Leone ráosztotta az Ezredes pozitív szerepét a Pár dollárral többért címû spagetti-westernben.
topforum 2007 máj. 14. - 21:45:00
(818/2630)
*** SPOILER ***

Régebben, mikor meghalt Simone mondták, hogy még legalább 2 rész erejéig vissza fog térni a sorozatba.
DrIstvaan 2007 máj. 14. - 21:32:59
(817/2630)
*POILER*
Azt hiszem, hogy DL halottnak tûnik a 22-es rész után, de nem az. Talán rá értik. Mindenesetre a csatolt képen igen élõnek néz ki (remélem, látszani fog).
Most két kérdés merül fel: 1)Mit csinál DL, Niki és Micah közt Molly? 2)Mit néznek az égen?
topforum 2007 máj. 14. - 20:08:38
(816/2630)
A Heroes nézettségének nehezen árthatott a nyári szünet tekintettel arra, hogy fél éve kezdõdött. Kevered a dolgokat rendesen, nem az évadok közti, hanem az egy évadon belüli szünetek a károsak. Természetesen lesz nyári szünet, és szeptemberben tér vissza a sorozat
x-tro 2007 máj. 14. - 18:30:47
(815/2630)
Nyárra le fog állni? Vagy folytatják a második évaddal, folyamatosan?

Épp a minap olvastam valahol, hogy többek között a Heroes nézettségének sem (de a Lostnak, sõt a House M.D.nek se) tett jót az évadok közti szünet. Manapság, amikor a nézõk igen komoly része, fogalmazzunk úgy, hogy nem a realtime adást nézi, hanem rögzíti dvdre/vhsre ill. megveszi a dvd-realease-t, hülyeség is ez a "szabadságra mentünk, ne keressetek" mentalitás a sorozat alkotói, és fõleg az anyatévék mûsorigazgatói részérõl.
Lasagne 2007 máj. 14. - 18:04:44
(814/2630)
jah tényleg van még 2 rész...én tök holnapra tettem az utolsót.......De az utolsó rész az 2 órás lesz nem? (How to Stop an Exploding Man; 21 May 2007)

ezek a vizsgák összekevernek:)
Nasty 2007 máj. 14. - 16:19:59
(813/2630)
már csak 11 óra :)

És még 2 rész van a szezonból! A Ghost Whispererrel ellentétben a Heroes 24 részes... nem 22 :)

Bár nem tudom, mit gondol a kis pocok, itt mindenkinek megvannak a már leadott részek :)))

Mrsbean: Mondd meg nekem õszintén: Mi a fenéért kellett ilyen ****** sokáig várnod azzal, hogy megnézd a részeket??? Annyira jó dolgokat írsz! Majdnem a felével egyet is értek :D
Lasagne 2007 máj. 14. - 15:25:56
(812/2630)
váá már csak 1 napp
Lasagne 2007 máj. 14. - 15:24:51
(811/2630)
elsõ évad mi?:) azért ahhoz még sztem honlapig várnod kell