Téma: Hotel

Rent25 2014 febr. 07. - 10:15:19
(14/14)
Már régóta keresem ezt a sorozatot, de eddig eredménytelenül.
Ha valaki tudja honnan tölthetném le, vagy esetleg meg van neki, az legyen szíves értesítsen itt, vagy e-mailben: rent25@freemail.hu
Köszönöm.
Eerika 2011 jan. 06. - 13:25:58 Előzmény crazyforyou
(13/14)
szia!
Az én szolgáltatóm örülne, ha elfelejteném a telefonszámát is! Most valamit buherálnak a kábellel, talán lesz fem3, de ozone csatornák tutira lesznek.
crazyforyou 2011 jan. 04. - 16:30:29 Előzmény Eerika
(12/14)
Látod ezt nem is tudtam,van egy pár csatorna amit szívesen néznék de nekünk nincs,de még nem jutott eszembe hogy felhívjam a szolgáltatót,de jó ötletet adtál,megpróbálom. Mert pl van 5 sportcsatorna,amit soha nem nézek,azok helyett szívesen néznék mást.
Köszi az ötletet! :)
Eerika 2010 dec. 31. - 20:23:16 Előzmény crazyforyou
(11/14)
Szia!
Igen, ez a sorozat már ment valaha régen, én is csak egyes részeket láttam, mert nekünk nem volt olyan csatornánk, ami adta. csak vendégségben láttam. Imádtam már akkor is Connie Sellecca-t, amit csak lehetett, megnéztem tõle. Sajnos nincs Fem3 csatornánk (sem), úgyhogy megint zaklathatom a szolgáltatót miatta. Kb. 50 telefonálás után lett pl. AXN csatornánk, most kezdhetem elõrõl a Fem3 miatt.
Üdv: Eerika
Ghanima 2010 márc. 22. - 00:04:20
(10/14)
Franc! Természetesen hosszabb, hogy az a'!
Ghanima 2010 márc. 22. - 00:03:48
(9/14)
Tyuhaj!!! Egy db egészen fiatal Johnny Depp! Nahááááát! Vajon lesz-e hosszab jelenése?:-oo
feeco 2010 febr. 17. - 12:34:21 Előzmény shdise
(8/14)
Miért kellene tisztában lennie az adók kapcsolatrendszerével és illetõségeikkel ahhoz, hogy kritikát fogalmazzon meg? A rosszindulatot inkább a részedrõl feltételezem. Ja, és így írják: rosszindulat (egy szó!)
crazyforyou 2010 febr. 10. - 20:24:45 Előzmény shdise
(7/14)
Ezt biztos hogy nekem szántad?

Csak hogy a félreértést tisztázzuk: melyik mondatomban volt rosszindulat?

Szerintem valamit félreértettél! :)

A Hotelt én is szeretem,csak nem tudtam honnan olyan ismerõs!Valamikor régen már láttam belõle részeket,akkor is tetszett.

A Barátok köztöt azért említettem meg,mert a JB-hez hasonlóan szívesen nézném elölrõl.

És bocs hogy a jogviszonyok ismeretének hiányában leírtam mit szeretnék látni.
shdise 2010 febr. 08. - 17:17:44 Előzmény crazyforyou
(6/14)
A FEM3 a TV2 csatornája, a Barátok közt meg az RTL Klubon megy.
Majd akkor kritizáld az adókat, ha tisztában leszel a kapcsolatrendszerükkel és illetõségeikkel.

Mellesleg a Hotel szerintem egy kifejezetten jó sorozat, nem összefüggõ, emiatt bármelyik rész élvezhetõ, nem kell az összefüggéseket keresgélni.
Nem Arthur Hailey regényének az adaptációja, hanem annak NYOMÁN készült, azaz az alapötletet használta fel. Díjazni kéne, hogy egyáltalán megemlítik és nem koppintják le szó nélkül...

Nem értem honnan fakad ez a rossz indulat, nem kell nézni ezeket és akkor nincs miért panaszkodni!
1/10
juraj72 2010 jan. 26. - 10:59:14 1/10
(5/14)
Arthur Hailey???
én olvastam a Hotel címû regényét, de ez a sorozat még nyomokban sem hasonlít rá!!!
crazyforyou 2010 jan. 16. - 20:19:50
(4/14)
Naaa egész jó kis sorozat ez,újra van szinkronizálva,de jó régi 1983-as.
crazyforyou 2010 jan. 13. - 23:49:53
(3/14)
Mi ez a sorozat?

Ment ez már valahol?

Mondjuk biztos,mert úgyis mindent csak ismételnek százszor.

Ez az új csatorna is fõleg a Club Zone,viasat stb levetett mûsorait adja.

De ha a Jóban rosszbant ismétlik az elejétõl,igazán adhatnák a Barátok közt elsõ részétõl kezdve,napi 2-3 részt,egy csomóan nem is tudják hogy kezdõdött,és mennyi színész játszott már benne,akikre már alig emlékszünk.
feeco 2010 jan. 12. - 12:38:15
(2/14)
Huh, ez a Tori Spelling kislányként is rém gusztustalan volt..
Rebbeka 2010 jan. 10. - 01:50:56
(1/14)
Na pont ez hianyzott, meg egy sz@r csatorna. A TV4-et is ugy harangoztak be, hogy megujul. Hat meg is, az is meg sz@r@bb lett. Itt mar csak a penzert, bevetelert alakitanak uj csatornakat. nem a mi szorakoztatasunkra, sajat zsebuket tomik. katasztrofa. A TV2 is inkabb normalis musorokat adhatna, keptelen ra, akkor minek csinaltak ezt az idiota csatornat ? a meglevot sem tudjak normalis musorok, programok sugarzasat. megerdemelnek, hogy csodbe jussanak.