pakard4 2010 márc. 29. - 22:31:14
(65/105)
Unalmasabb is lehetett volna a vasárnap este. Mondjuk ha másfél órán át csak adásszünetet nézünk. Vagy egy tál mûzlit...
De az utóbbiban nem vagyok biztos.
6Réka1 2010 márc. 22. - 20:17:26
(64/105)
Hát, megnéztem... Ez egy átlagfilm. Ezer ilyen van. Egy esti kikapcsolódásra pont jó. De Hugh Grant mostanában csak vígjátékokban játszik. És mindenhol ilyen "szerencsétlen" fazont alakít. Láttam, régebben játszott krimikben, meg thrillerekben, de valahogyan nem tudom elképzelni egy olyan filmben. Egyszer muszáj lesz megnéznem egy ilyet.
5/10
beo71 2010 márc. 16. - 13:44:14 5/10
(63/105)
Marc Lewrence kezd elfáradni,aki kellemes idõtöltést szeretne,inkább korábbi filmjeit ajánlanám(Mint a hurrikán,Két hét múlva örökké).
Fáradt poénok mellett az elhalt színészi játék is gyengíti a végeredményt:Hugh Grant minden mozdulata régebbi filmjeit idézi,önmaga paródiája.Marc Lawrence egy-egy mondata felvillantja a régi szellemes szövegeit,de már sajnos nem vicces.5/10,ha az elsõ félórában nem kapcsoljuk ki,utána már végig nézhetõ.
6/10
Ildooka 2010 márc. 15. - 12:17:37 6/10
(62/105)
Felejthetõ film,a vége az ami egyedül tetszett. :) De egyszer nézhetõ. 6/10
6/10
János H 2010 márc. 09. - 17:30:30 6/10
(61/105)
Igaz, hogy nem egy Oscar esélyes film, de egy rossz nap után jó kis kikapcsolódás. Nem bántam meg, hogy megnéztem. 6/10
8/10
MosFet 2010 márc. 08. - 19:23:40 8/10
(60/105)
Szerintem nagyon lepontoztátok ezt a filmet. Egyáltalán nem annyira rossz, mint amit a pontok tükröznek. Én és a párom jól szórakoztunk rajta, bár mondhatni egyszer nézõs, mégis szerintem jó kis film. Könnyed kikapcsolódásnak megfelel.
2/10
Csikasz73 2010 febr. 27. - 19:20:15 2/10 Előzmény annoa
(59/105)
Nem érdemes megnézni ,nagyon gyenge. Bugyuta történet, gyenge színészi teljesítménnyel párosítva.
annoa 2010 febr. 19. - 23:08:59
(58/105)
Engem nem érdekel a közvélemény.
Aki még nem látta, nyugodtan nézze meg mert szerintem jó film volt.
Hugh Grant amúgy is nagy favorit:)
teva56 2010 febr. 14. - 08:47:35
(57/105)
Nagyon igazat írtál 5-ös.
Andy Dufrane 2010 febr. 14. - 02:17:02
(56/105)
"aki nem ilyen filmre vágyik, az ne nézze meg"

Ezt mégegyszer senki ne írja le, légyszíves!
Amíg nem nézek meg egy filmet, nem tudom, hogy olyanra vágyom-e.
Ez nem elég logikus?

A két szereplõbõl kiindulva, nyilván egyértelmû milyen jellegû filmre számíthatunk, de ettõl függetlenül ez ROSSZ.
Sajnos szinkronosan néztem, amitõl még nagyobb érvágás volt az egész.
Hugh Grant egyébként nagyon jó az ilyen filmekben, de ez nagy mellényúlás volt. Ennyire semmilyen karaktert még sosem hozott, remélem megbánta és tanult az esetbõl.
A nõi szereplõt sosem kedveltem, ezután szavakat nem találok rá...
Mért kell ezt erõltetni. Semmi, nulla, hatástalan, még csak hatásvadász sem... Akkor vertem a fejemet a falba, amikor elhangzott az " I LOVE NEW YORK" mondat a szájából. Komolyan...ne már!
Az alapsztori belefért volna a sikeres limonádé filmek egyvelegébe, de a kivitelezés irtó gyenge volt.
Grant-nek szorítok, hogy túllépjen a traumán, remélem látunk még tõle jó filmet, és nem ragadt le vagy fejlõdik vissza.
3/10
brigike0623 2010 febr. 13. - 16:40:21 3/10
(55/105)
Szeretem Hugh Grant-et, de ez az egyik legrosszabb film, amiben játszik. Unalmas nagyon. Szerintem 10-bõl 3.
8/10
PEszter80 2010 febr. 11. - 09:50:01 8/10 Előzmény jorja
(54/105)
Szerintem aranyos film, mi jókat nevettünk rajta a barátnõmmel :) Aki egy szórakoztató vígjátékra, és nem egy Oscar díjas alakításra számít, az nem csalódik.
jorja 2010 febr. 08. - 12:20:11
(53/105)
"aki nem ilyen filmre vágyik, az ne nézze meg"

egyetértek. aki nem egy nagyon rossz filmre vágyik, az kerülje el messzire.
10/10
gjucuss 2010 febr. 07. - 00:40:54 10/10
(52/105)
én ma láttam a filmet. nekem nagyon bejött, de ugye ízlések és pofonok...volt 1-2 nagyobb poén, és persze sok kisebb is, de így volt ez jó. aki nem ilyen filmre vágyik, az ne nézze meg!
mermaid girl 2010 febr. 03. - 20:50:46
(51/105)
a bemutató alapján nem számítottam sokra, de azért megnéztem a színészek miatt. sajnos nagyon sok volt benne az erõltetett poén, amiken én egyáltalán nem tudtam nevetni és én sem értem, miért válalták el a színészek. a nyálas párbeszédekbõl is egy kicsit több volt a kelleténél.

azért egyszer meg lehet nézni, de moziban semmiképp nem ajánlom, legfeljebb egy unalmas vasárnap estére, amikor semmi nincs a tv-ben.
7/10
h.tibi91 2010 febr. 01. - 18:41:50 7/10
(50/105)
Hatalmas csalódás volt a film. Nem mondom, hogy rossz volt, mert a sztori és a szereplõk szerethetõek, de én mindenképpen többet vártam. Egy-két humorosnak tekinthetõ jelenetet leszámítva semmi nem történik a filmben, csak a szokásos klisék.
jó indulattal:
7/10
varvolgyi 2010 febr. 01. - 18:26:44
(49/105)
Ilyen gyenge, hamis, érzelgõs fércmunkát már régen láttam. Kidobott pénz volt a jegy ára.
Úgy látszik a nagy sztárok pénzért minden vacakot elvállalnak.
1/10
Demolition Man 2010 febr. 01. - 16:25:46 1/10
(48/105)
Mészáros Márton írt a blogjára egy hosszú lehúzó kritikát a filmrõl képekkel:

"Az Oscar-díj ellenpólusaként létrejött Arany Málna-díjat odaítélõk mindössze egy jelölést adtak a Hova lettek Morganék? (Did You Hear About the Morgans?) címû borzalmas amerikai filmnek, pedig az sokkal többet érdemelne...


A Hova lettek Morganék? (Did You Hear About the Morgans?) címû film magyar nyelvû plakátjaA Két hét múlva örökké és a Zene és szöveg címû romantikus filmeket (megjegyezném, hogy azok se különbek ennél...) is jegyzõ Marc Lawrence legújabb dobása végtelenül rosszra sikeredett. A film két különélõ házasról szól - akiket két túlértékelt, közepes színész, Hugh Grant és Sarah Jessica Parker játszik -, akik egy véletlen folytán egy gyilkosság szemtanúi lesznek, és emiatt kénytelenek a tanúvédelmi program keretében ott hagyni jólmenõ New York-i életüket, és álnéven új életet kezdeni egy kis vadnyugati városkában.


Hugh Grant és a medve a Hova lettek Morganék? címû filmbenHugh Grant az elmúlt hat évben semmilyen alakítást nem nyújtott, és a sztárokat felvonultató, szórakoztató Igazából szerelem óta teljesen leépült és megöregedett. Sarah Jessica Parkert pedig alapvetõen sosem szerettem, de ebben a filmben végleg bebizonyította, hogy rengeteg Golden Globe-díja elenére is egy rossz színésznõ. Számomra ez a két színész a filmtörténelem két legelenszenvesebb figurája, és õk a forgatások alatt szerintem jobban unták a filmet, mint mi, a nézõk, a gagyi és hosszú párbeszédekrõl pedig még nem is beszéltem...


Hugh Grant és Sarah Jessica Parker a Hova lettek Morganék? címû filmbenA film egyetlen élvezhetõ alakítását két ötvenes színész, Sam Elliott és Oscar-díjas parnere, Mary Steenburgen nyújtotta, aki az utóbbi idõben fiatalos megjelenésével és alakításaival nagyot nõtt a szememben.


Mary Steenburgen és Sam Elliott játszik a Hova lettek Morganék? címû filmbenA produkció javára legyen írva, hogy viszonylag elég jelentõs szerepet kapott benne a magyar Sándor Técsy, aki Marosvásárhelyen született, azonban ne csodálkozzon senki azon, hogy ez a 58 millió amerikai dollárból készült alkotás, melyet már negyed éve játszanak a mozik még mindig csak 45 milliós bevételnél tart.


Sarah Jessica Parker és Hugh Grant a Hova lettek Morganék? címû filmbenRossz filmek mindig is készültek Hollywoodban, de hogy ennyire rosszak lettek volna arra nem emlékszem..."
teva56 2010 jan. 31. - 18:47:09 Előzmény Hógolyó5
(47/105)
Igazad van,egyetértek.
SJP engem kimondottan irritál teljes
egészében.Grant pedig imádnivaló.
8/10
groovebea 2010 jan. 30. - 17:24:11 8/10
(46/105)
szerintem nem ovlt azért olyan rossz, voltak jelenetek amik kimondottan viccesek voltak :)
alapból nem bírom Sarah Jessica Parkert, Hugh Grantet viszon nagyonis, még "öregen" is :D
8/10 sztem. :)