Téma: Hullámvasút

adamnagysweetmovie 2015 szept. 15. - 10:18:52
(8/8)
Hát ezt 5évente játsszák a tévék, nyilván ezért süllyedhetett nálunk így el, recece...
Ford Mustang 2011 máj. 17. - 13:40:24 Előzmény Alfonz1
(7/8)
Nagyszerû film volt, Henry Fonda az egyik legnagyobb filmcsillag. Az összes filmje egytõl egyig fantasztikus.
7/10
Alfonz1 2011 máj. 15. - 16:16:12 7/10
(6/8)
6/10
Vadrenalin 2010 aug. 09. - 20:21:06 6/10 Előzmény Brambilla
(5/8)
Nyilván igazad van, hogy a stáblista összeírója nem látta a filmet, különben valószínûleg nem írta volna elsõnek a kb. 2 percet szereplõ Henry Fondát (még csak nem is valami kulcsszerep!) és legalább a fõszereplõ George Segal-t tette volna helyette a kiemelt nevek közé... Arról nem is beszélve, hogy nem filmdrámaként határozta volna meg a mûfaját. :-)

Én azért mai szemmel nem nevezném annyira körömlerágósnak, de ahhoz képest, hogy 33 éves, tényleg elképesztõ, hogy mennyire izgalmas. A maga idejében ez szerintem akcióthrillernek számíthatott, ma inkább krimi-thrillernek nevezém...
Bigpapa 2010 aug. 09. - 11:46:00
(4/8)
Helen Huntnak tényleg földönkívüli homloka van itt :)))
Bigpapa 2010 aug. 09. - 11:43:33
(3/8)
Szerintem rendben van ez a film.Izgalmas,fõleg a zenei aláfestések miatt.
A régebbi hasonló filmek,katasztrófa filmek azért jobbak,mint a maiak,mert ma semmi izgalom,feszültség.Az elõzetesbe belerakják az összes látványosabb CGI felvételt,és annyira "gagyi"és mûvi minden, hogy nem maradandóak a filmek.
Ezt 30 év múlva is meg tudják majd nézni,mert nincs benne elavult technika (számítógépes trükk).
Brambilla 2008 febr. 01. - 14:01:52
(2/8)
Nekem nem tûnt fel a fiatal Steve:)
Egyébként engem is idegesített, hogy itt lefiúzták a robbantgatót, de valószínûleg olyan írta a szereplõket össze, aki nem látta a filmet és így fordította az imdb Young Man elnevezését. Engem jobban szokott idegesíteni az, amikor az egész filmajánló rosszul van megírva.
Brambilla 2008 jan. 24. - 22:50:25
(1/8)
Hogy Helen Huntnak mekkora feje volt kis korában...:)
Egyébként nem volt rossz film, egyszer nézhetõ.
Azért jobbak ebben a stílusban a régebbi filmek, mert itt még a megoldás a lényeg és az "ijesztõ" hatást a zene és a képek összevágásával érik el. Ha ezt a filmet mostanában forgatták volna, valószínû, hogy a robbantások látványán lenne a hangsúly.