Téma: Hûtlenek

6/10
pihes 2019 máj. 04. - 07:02:08 6/10
(6/6)
Jól ötvözték a dráma és a romantika vonalát.
Nem kavart fel annyira, ezt hiányoltam!

6/10
7/10
adamnagysweetmovie 2011 márc. 23. - 08:30:39 7/10
(5/6)
Az IMDB szerint csak Arany Pálma-jelölt, vagyis versenyfilm volt Cannesban. Mondjuk én ezt reálisabbnak is tartom. A film le se tagadhatná a bergmani forgatókönyvet, emberi kapcsolatok analízise, de nekem túl sok benne a verbalitás és a kevesebb dráma talán több lett volna, nálam belecsúszik a szentimentálisba.
Némileg zavaros a szerkezet, de ez azt hiszem, szándékos is, kicsit lebegtetve van, hogy a színésznõ a saját életérõl mesél-e. Mindenesetre szép, ahogy a történet végét többféle verzióban elképzelik, ki-ki világlátása szerint.
Dúdolom 2010 nov. 26. - 11:27:55 Előzmény mihárman
(4/6)
Sajnos, a DVD már nem kapható. Megvan-e valakinek a magyar szövege? Elkezdtem lefordítani, de csak a feléig jutottam. Nagy munka. Az a sejtésem, hogy rosszul fordították a címét, mert nem Hûtlenek, hanem Hûtlenség.
Tóth Sándor Péter 2010 máj. 17. - 17:25:38
(3/6)
Kiváló film! Annyira értékes, igényes, professzionális! Egy észrevételem is van: itt, a port.hu oldalon, az ehhez a filmhez tartozó képek alatt helytelenül szerepel a fõszerelõ nõ neve... A képek alatt az Isabellt játszó kislány neve olvasható, Michelle Gylemoé. Azért a port.hu lehetne figyelmesebb és igényesebb is.
10/10
mihárman 2008 júl. 24. - 13:02:17 10/10
(2/6)
Semmiképpen sem ajánlom ezt a filmet azokra az estékre, amikor fáradtan zuhansz a kanapéra, és nincs egyéb vágyad, mint egy konnyed film, ami feldob és kikapcsol. Ez a film nem arra való, hogy pattogatott kukoricát majszolgatva, jégkrémet kanalazva nézd végig. Zavarna, hogy lemaradsz a legfontosabb mondatok végérõl a rágcsálás zaja végett, és hidd el, párszor akaratlanul is a szádban maradna a jégkérmes kanál! Ezt a filmet odafigyeléssel, maximális éberséggel érdemes végignézni, mert minden mondat, ami elhangzik benne, nagy jelentõséggel bír. Dráma a javából.Egyértelmûen mutat rá, hogy minden szerelmi kapcsolatban a nõ a törékenyebb és a könnyebben megalázható fél. Mindig a nõnek van a legnagyobb vesztenivalója, akár a szívére, akára az eszére hallgat. Megtanulhatjuk belõle, milyen könnyen képes kiolni egy gesztus, egy mondat, egy önzõ lépés, még a legvadabb vágyakat, legnagyobb szerelmet is. Elénk tárja az embert, akit a féltékenység egy igazi vadálattá képes változtatni. Nehéz film, de, ha elkezded nézni, mindenképpen tarts ki a végéig. Megéri!
Caline 2007 márc. 03. - 13:59:03
(1/6)
Ez egy szuperjó film! Meghökkentõ és érdekes. Dráma a javából!