10/10
offtopic
Éva Vidéki 2015 aug. 21. - 17:51:47 10/10
(74558/119278)
Mi bajod nem volt még, te lány? ))))Nálad már minden elõfordult. És ami nem volt az még fog?))))
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:49:19 7/10
(74557/119278)
Nocsak!!
Már épp leléptem volna))
Nem,azt sajnos nem.Amúgy sincs fotómasinám amivel képeket lõhettem volna. Egy lakás erkélyérõl néztük,szóval,szép volt,meg hangos,lényeg hogy láttam))))
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2015 aug. 21. - 17:49:03 10/10
(74556/119278)
Hát az egyikben, de csak egy icipicit mutatják. De lehet, hogy több részeletet is fogsz találni belõle. Nekem nagyon érdekes volt így látni és hallani.
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:46:24 7/10
(74555/119278)
Filmet nézni vagyok,majd jövök))))
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2015 aug. 21. - 17:46:07 10/10
(74554/119278)
Képeket nem hoztál? Irigyellek, még én sem láttam. Biztosan nagyon szép volt.
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:42:58 7/10 Előzmény Kislolek
(74553/119278)
Nagy rá az esély hogy igen,mert ha halványan is,de kivehetõ a fülcimpáján a két lukacska,nálam legalább is.
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:36:38 7/10 Előzmény Kislolek
(74552/119278)
Ma este belehúzok,vagyis nézem amíg el nem alszom.
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:31:55 7/10 Előzmény Éva Vidéki
(74551/119278)
Én tudom!!!
Egy efféle "zakózásból" volt nekem anno spirális lábszártörésem,pedig nem is akrobatikáztam így a bringával,hanem csak simán hajtottam,majd eldõltem mert rejtett kátyúba hajtottam.
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:27:07 7/10 Előzmény Kislolek
(74550/119278)
Augusztus 20 ..?!?!
Bocsánat,de muszáj egy picit ércelõdnöm:

Itt is tûzijáték,ott is tûzijáték!!!!!!!!!
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:23:46 7/10 Előzmény Éva Vidéki
(74549/119278)
Köszi hogy szóltál,mert még nem néztem meg.
Majd ha itt végzek a visszaolvasással.
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:22:06 7/10 Előzmény zagika
(74548/119278)
Na igen,õk is azt játsszák,mint anno nálunk csinálták a zrikát a Szabad Európa rádióval.
Láttam a híradóban,hogy Észak-Korea meg idõszámítás változást vezetett be a Japán megszállás végének évfordulója alkalmából,aztán a demilitarizált övezet mentén kórust énekeltettek az ottani polgárokkal.
Nevetségesnek hatott,de egyben borzalmas is volt látni hogy mit mûvel az a minden szentségtõl elrugaszkodott vezetõség,és még van képük az újra egyesítésrõl papolni!!
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:13:55 7/10 Előzmény zagika
(74547/119278)
Ezt az operát,énekeljék bármilyen nyelven,még ha nem is értem,akkor is imádom!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon impozáns az az operaházi színpad,olyan szép,rendezett.
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:07:52 7/10 Előzmény Éva Vidéki
(74546/119278)
Na igen!!
Érdekes hallani a világsikerû Greas-t Koreai nyelven,az elõadás az megy nekik,a fiúknak legalábbis ahogyan az elsõ videóból látom(kissé szaggat,mert a laptopon nézem) Majd a nagy gépen is megnézem a maradék 2 videót(ha addig szerzõi jogok miatt nem törlik!!),mert kíváncsi vagyok hogy vajon van e benne olyan videó is ami a Koreai Seendi-t és barátnõit mutatja be.Konkrétan arra vagyok kíváncsi,hogy a szemérmes Koreai lányok vajon megbirkóznak az Amerikai szabadelvû lányok karakterével???
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 17:01:20 7/10 Előzmény Kislolek
(74545/119278)
Mit ne mondjak,elég jó befutott a Tengeri köd-del.
Gratula neki!!!
De legalább még éltében kivívta ezt az elismerést.
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 16:58:00 7/10 Előzmény Kislolek
(74544/119278)
Kivételesen Zsuzsát is leköröztem,mert 7-kor már javában süvítettünk az autópályán!!
Hirtelen jött a meghívás,hirtelen volt a döntés,de lassan kezdem tõled megtanulni hogy: Egyszer élünk !!!!
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 16:54:56 7/10 Előzmény zagika
(74543/119278)
Így utólag,én is gratulálok neki a 100-dik napjához!!!!
A 100 amúgy is egyfajta misztikus szám,a sorozatokban sokat láttam,hallottam,remélem neki is elhozza a várt szerencsét !!!
7/10
offtopic
szilvia333 2015 aug. 21. - 16:50:07 7/10
(74542/119278)
Kellemes délutánt mindenkinek!!!!

Tegnap igazoltan távol,mert ha hiszitek ha nem,életemben elõször eljutottam a Debreceni Virág Karneválra!!Mondhatni,páholyból néztem a mûsort)))

Visszaolvasok)))
10/10
Éva Vidéki 2015 aug. 21. - 16:06:00 10/10
(74541/119278)
Bárha! Akkor tudnánk, hogy végre eltávot kapott.))))
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2015 aug. 21. - 16:05:06 10/10
(74540/119278)
És még a lány ugye pszihológust játszik, de ahányszor meglátja a fiút az exével, zavarában rögtön elmenekül és mint az elõbb is írtam, zabál. Hát kétlem, hogy egy képzett pszihológus ezt csinálná. Állítólag jó a szakmájában, csak sajnos magára nem tudja vonatkoztatni. Gondolom nem akarjátok megnézni, így bátran spoilerkedhetek.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2015 aug. 21. - 15:59:25 10/10
(74539/119278)
Igen, tudom. Csak azt hittem, hogy a japán sorozattal összetévesztetted. Vikin nézem, tudok képeket lopni. Eddig ez játszódik a legszebb helyeken. Turista csalogató a javából.