10/10
JYJ.3 2018 okt. 22. - 18:26:24 10/10
(115838/120418)
Jaejoong hall live tour 2018 ~ Titkos út ~ Kiotói Mező D2 szöveg repo fordítás

1) e hónap 28-án, hyde saen az idei millió party-n részt vesz.

2) a millió párt már korábban is meghívást kapott, de a 8-es (Abematv show) miatt az ms.

3) van egy jó dolog, de most bizalmas. Mert azt mondják, hogy mindenki nem nagyon várja, keményen fogok dolgozni a jó eredmények után, és mindenkit tájékoztatni fogok.

4) a súly a közepén úgy tűnik, hogy 63, bár nem kövér enni. De a boldogság egy kis növekedés a következő lehet, hogy kövér. Mikor fog ez a boldogság megérteni? Ezt mondta. Mi a boldogság

5) hideg van ebben a túrán, de még akkor is, ha a hideg enni fog? Ez ugyanaz. A szó közepén, az energia, ami a rajongók származik, a legjobb.

6) ez a túra valószínűleg háromszor éneklő sírás. De nem mindenki talált rá. Ez a hely túl közel van. Ha a sírást felfedezik. Korábban mindig volt nadrág cipzár nyitva, csak osonni a nagy stadionban, hall szavakat mindenki lát.

7) az oldal énekli a dalt és beszél néhány szomorú szót. A táncolni miatt sírt. Olyan nehéz, hogy a táncolni négy vagy öt is ég, mert még nincs vége és sír.

8) a turné után vissza kell menni koreába. Azt hallottam, hogy bűzlök a házamban, a hűtőben, vagy ilyesmi. Annak ellenére, hogy nem tettem semmit. Az autó is el lesz törve, a szülőket fogja látni.

9) ma is chat hyde saen, hogy nem le a beszélgetést? A millió jön? Vissza: Kérlek vigyázz magadra is! Kérlek. Aztán véget ért. Jelen:

10) a millió megy a jj bandával. Bár nem olyan gyönyörű, mint hyde saen. Kb. 40 perc. Most még van egy kis idő arra, hogy azt gondoljuk, hogy egy dal, amit saját maga énekel, más szórakoztató rajongók is benne vannak, más hangulat kellene lennie.

Eredeti po jön a Twitteren
Fordítás: 11
(fr) Morningj Kim a középső oldal weibo)
10/10
Éva Vidéki 2018 okt. 21. - 09:12:25 10/10 Előzmény JYJ.3
(115837/120418)
Hát mindig a munkát teszi az első helyre. Még az ilyen örömteli családi események elé is.
Most megint mennem kell. Később majd elolvasom a hosszú interjút. Nem akarok kapkodni vele. Köszi a fordítást.
10/10
Éva Vidéki 2018 okt. 21. - 08:58:50 10/10 Előzmény JYJ.3
(115836/120418)
Rendkívüli ember ő is. Nagyon jó a személyisége, végtelenül szerény, de tele van életörömmel. Ez át is jön mindig a filmjein.
Nagyon köszönöm a fordítást. Ja és nagyon jók a képek.
10/10
Éva Vidéki 2018 okt. 21. - 08:41:28 10/10 Előzmény JYJ.3
(115835/120418)
Hát nem sokáig hagyják őt sem pihenni. Biztosan rengetegen lesznek. Ennyi ideig kellett nélkülözni őt.
10/10
JYJ.3 2018 okt. 20. - 13:51:16 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(115834/120418)
Szia! Biztos elfoglalt voltál! Én is ritkábban jövök..
De azért be-be nézek.)))

Jaenek tegnap nagyon nagy sikere volt ismét..Bemutatta élőben az új Defiánce c. dalt, amely egy anime robotos játékfilm sorozat zenéje is lesz egyúttal. Vagy is minden alkalommal menni fog a zene a tv-ben-sokáig.
10/10
Éva Vidéki 2018 okt. 19. - 22:48:33 10/10 Előzmény JYJ.3
(115833/120418)
Boldog szülinapot. Olyan fiatalnak néz ki.
10/10
Éva Vidéki 2018 okt. 19. - 22:46:43 10/10 Előzmény JYJ.3
(115832/120418)
Igen, nagyon tehetségesek. De Henry zseni.
10/10
JYJ.3 2018 okt. 19. - 14:38:53 10/10
(115831/120418)
https://www.nikkansports.com/entertainment/news/201810190000685.html?fbclid=IwAR2cJ60ApZuUqu9rFM1R4VUf8oLeP5KYBFmfDdDYaRebx-2wvQO7y_slHUg

Google:
Jaejoong "izgalom" az M színpadon az első új dal TV show
[19 201. október 19, 19: 4]

"MUSIC STATION" Jaejoong megjelenése 2 óra különleges
Koreai születésű Jae Joong (32) énekes jelenik meg a TV-ben Asahi "MUSIC STATION" című műsorában. A televízión először bemutatjuk az új dalt "Defiance" (megjelent 24-én).

A próbákon azt mondta, hogy üdvözölte egy újonnan érkezett, Nanagi Maniya bejelentővel (22), aki a mai napon sugárzott műsor egyik részévé válik. Jaejoong idén júniusban kiadta a "Sign / Your Love" szóló szólóját, és "újoncként" szólóként. „Mert én köszöntötte” Ez Marina fákkal szegélyezett újonc „én is visszatért” Ez JJ újonc. »Új egymáshoz, szeretnénk, hogy felélénkül keményen dolgoznak együtt«, hogy lelkes.

Továbbá, mivel mindig fontos eseménnyel esik, rajongóként esik az esőcsepp, és ma este Tokióban esik az eső. - Végül is esett az eső, és ma keserű mosollyal mosolygott.

Az interneten, a pózt néző ugyanolyan első és kabát fotót „Defiance” a házimacska, hanem hogy mennyi Jaejoong és a versenyt, hogy egy hasonló „macska Defiance Championship” a téma. Jae Joong azt mondta: "Azt hittem, elég aranyos bajnokság, magam próbáltam megtenni, de nehéz volt."
10/10
JYJ.3 2018 okt. 19. - 14:25:10 10/10
(115830/120418)
???? Kim a japán asahi tv Music Live show "Music Station" hivatalos twitter ➡ zene STATION@MST_COM Twitter frissítés 2
...... első üdvözlettel......

???? üdv mindenkinek, én középen vagyok.
Még egyszer, MS. Mindjárt kezdődik, ez az idő egy új dal, egy kicsit ideges.
A mi..... szeretnénk, ha hyde saen-nak hívnak, most nagyon boldog lehet vele.
A szülővárosom koreában egy állami állam, és nagyon híres azt mondani, hogy a specialitása a gesztenye. ???? gesztenyés rizs vagy ilyesmi.
Aztán van valami ünnepi, vagy valami, és van egy nagy fesztivál, amit minden évben megrendezésre kerül, a bǎi kultúra fesztivál. Én vagyok a kulturális fesztivál propaganda nagykövete. Ha mindenkinek el kell mennie koreába, ott kell lennie egy nézd.
Fel fogok vidítani, köszönöm mindenkinek.

(fordítás: Morningj Kim a középső oldalon: 11)
10/10
JYJ.3 2018 okt. 17. - 17:51:10 10/10
(115829/120418)
{SCHEDULE} Kim JaeJoong közelgő hivatalos televíziós és rádiós tevékenysége ????

???? Minden pénteken a Fuji TV "TUNE"
levegő idő: 26: 35 ~ 27: 05 JST fujipacific.co.jp/tune/
Újra sugárzott: minden szombaton 02: 35 ~ 03:05 JST
> Linkek a streamre : aqstream.com/jp/fuji/Fuji-TV
mov3.co/en/fujitv/i
itver.cc/fuji-television/

???? Október 12.: Fuji TV "Belváros most"
Air Time: 21:55 ~ 22:52 JST fujitv.co.jp/DOWNTOWN_NOW/index.html
> Linkek a streamhez: aqstream.com/jp/fuji/Fuji-TV
mov3 .co / hu / fujitv / i
itver.cc/fuji-television/

???? Október 19: TV Asahi " Zeneállomás "
Idő: 20: 00-2 : 00 JST tv-asahi.co.jp/music/
> Linkek a streamhez: aqstream.com/jp/tva/TV-Asahi
mov3. co / en / tvasahi /
itver.cc/tv-asahi/

???? 19. október: TOKYO FM 80.0MHz 「AWESOME RADIO SHOW」
Légi idő: 12: 00 ~ 14: 00 JST tfm.co.jp/awesome/
twitter.com/48staff/status/1050259538862006273

???? Október 21.: NHK "The Covers" (újbóli közvetítés)
Air Time: 02: 15 ~ 03: 14 am JST (szombat 20 éjszaka)
nhk.jp/thecovers

???? Október 27. Az Abema TV "Defiance" speciális felszabadítási programja
Air Time: 12: 00 ~ 13: 30 JST (Előző ütemterv: 20: 00 ~ 21: 30 JST)
abema.tv/channels/k-world/slots/9pGVdAhPCsSAwR

???? hivatalos "Defiance" Link PV ???? youtu.be/5vrNw1ScrnY
???? Hivatalos "A jel" a PV link ▶ ️ youtu.be/cOgElxBwCO4
♥ hivatalos "Your Love", a PV link ▶ ️ youtu.be/U9F7peMwy1g
# KIMJAEJOONG # Jaejoong # ji ji eュnn # JEJUNG # 김재중 # aranyat a # JJ # Fanclub # JAEFANS # Hallyu # király # Japán # Sign # YourLove # Defiance # Levendula #FujiTV # TUNE # NHK # TVAs # MusicStation # A csészék # TV # TvShows
10/10
JYJ.3 2018 okt. 17. - 17:46:37 10/10
(115828/120418)

{COMPILATION} 12 ~ 13.10.2018 Kim JaeJoong Csarnoka Live Tour ~ Titkos út ~ a Biwako Hallban, Otsu, Shiga prefektúra ????

>>> A [1. nap] Tweets összeállítása:

-JJ elmondta, hogy tegnap este 18 órakor a Biwa-tó és az Otsu állomáson meglátogatott. Körülbelül 20 km-re járkált (izomfájdalom után járkált, és kíváncsi volt, vajon kora van-e). Ő nem egyezett meg / ment keresztül emberek, csak összesen kilenc a tizenévesek vagy húszas évek. Nem érzi nagyrészt a vidéki területet. Aztán elment az árkádra, ahol 3 órát töltött, gyakorlatilag üres volt, így úgy érezte, mintha bérelné az egész helyet (szerencsésnek), megpróbálta - a játékokat még akkor is, ha hideg van, azt mondta: "Azt hittem hogy jobb, ha elmozdul a test helyett otthon, mintha haldoklom volna. "

-Fans emlékeztette JaeJoong-ot, hogy már 11 éve játszott ebben a teremben (Biwako Hall), de nem emlékezett rá.

-JJ: Amikor ötöt vagyunk (DBSK korszakra utalva), akkor csak az élõket lehetett csinálni, nagyon elfoglalt volt, nem volt idõm városnézésre
, talán ezért nem maradt sok benyomás a Shiga-tól. Volt idő, amikor ugyanazon a napon Koreában és Japánban kellett dolgoznom. Az ünnepek évente körülbelül 3 napig voltak, lehetetlen volt, hogy elfoglalt volt.

-A "Downtown Now" -ról való látszata
JJ: A műsor csak kb. 30 percet mutatott, de azt mondom neked, sokat ivtam. ????
3 csésze szilvás bort, mielőtt a Downtown felvételre (helyszínre) érkeztem volna, és a műsor alatt a mellkasom súlyos lett (szomorú volt), ezért még egy másik 8 csészét isznak.
JaeJoong azt mondta, úgy érezte, megtévesztette, mert sok más témáról beszélt, de vágott.

-JaeJoong azt mondta, hogy soha nem csal ..

-JJ: Örömmel jelentek meg a Zenei programokban, miután Biwako Hall él.

-Volt két páros, akik részt vettek az élőben, Nem ismerik egymást, de ők csak ülnek egymás mellé. Az egyik páros póló volt, JJ viccesen azt mondta, gyűlöli az illeszkedést (nevet), és csak a két férfi állt, hogy énekeljen egy cappellát.

Mikor megváltoztatja ruháit,
-JJ: Más művészek csak 3 vagy 4 jelmezeket viselnek a terem turnén, de sokakat akarok viselni. Ez a veszteség az idő, hogy megváltoztassa a ruhákat a hátsó (színpadon?).

-Fan tweetje az élőben: Vannak emberek, akik az első sor közepén ülnek, és valószínűleg a JaeJoong radar fogják el őket (nevetni).

-JaeJoong mondta, ha van egy díj a világ legszebb hónaljára, akkor nyilvánvalóan először ???? <3

-Közelítòleg „Defiance” kiadás, ő aggódik a CD-eladások, stb .. de azt mondta a rajongók: „Mindenki, akkor nem kell dolgozni olyan nehéz.
Bárcsak nem volt rangsorban.
Bárcsak csak élvezni, hogy pusztán nélkül aggodalom / gondolkodás valami másról
Ne taszítsd magad "
Csak énekelni kedvenc dalait és mindent megtenni a közönség számára.

- Shiga után visszatér Tokióba, és felvételt készít a Zenei bemutatókra és még sok másra ..

-JaeJoong azt mondta, hogy végül ugyanazon a programon jelenik meg a Hyde mesternél,
és nagyon boldog, hogy vele legyen az M-szakaszon!

-JaeJoong kapott egy új fülmonitorot, amelynek színe az USA zászlója, így azt mondta: "Made in America" ​​(hangzott annyira cool)

-JaeJoong azt mondta, hogy nem csak egy csepegtető orra van, a hideg is a torkát is érinti, viszkető volt .. Időnként köhögött, de a rajongók azt mondták, hogy a hangja a szokásos módon kiemelkedő volt! újra kezdett <3

-JaeJoong hideg orvosságot vett, de nem segített neki összpontosítani, lehunyta a szemét, és a fejét "Concentrate Concentrate" -re fordította, de a szeme nem fog megnyílni a nehéz szemhéja miatt. Azt mondta, amikor a szemed nagy, a szemhéjaid is súlyosak lesznek.

-JaeJoong azt akarta mondani, hogy sok hotel van itt, de végül úgy döntött, hogy "a dorms" helyett szállodák, amelyek felkavarják a rajongók, JJ azt mondta: "Meg vagyok döbbenve, hogy néz rám, én vagyok a külföldi" (nevet)
Aztán hozzátette, hogy egyszer a közönsége nézett rá, és kérte tőle, hogy így tegyen, és így korán aludjon! Jól esznek, stb. Ők óvodás gyermekként kezelték, azt mondta, hogy megkapta, de úgy fogja, ahogy akar! (nevet)

-JaeJoong énekelte a Shiga győzelmet a tokiói győzelem helyett (JaeJoong az életének élére egy dalt "Tokiói győzelem, de ezúttal Shigát változtatott Tokióban") ♡ ♡ és megköszönte a rajongókat, hogy elmondták neki, hogy 10 éve jön oda.

>>> Tweets összeállítása [2. nap]:

-JJ: Előfordulhat, hogy jövőre nem tudok Hall-túrát tartani. Azt akarom csinálni, de nem mindig maradok Japánban, talán 2 év múlva fogom tartani, és a következő alkalommal 30 percig szeretnék egy turnét.

-A betegség miatt
JJ: Kb. Tíz órát aludtam, miután Otsu-ba érkeztem, túl sok az alvás !? Azt hittem, jobb lesz aludni, amikor hideg van ???? Tegnap (1. nap), amikor a rajongók azt mondták, hogy azért van mert aludsz meztelenül (a hideg miatt), de kényelmesen fekszik meztelenül ♡
Tokyo hideg van valami, miközben alszik, hogy gyorsabban gyógyítsa a hideget (Via: Rinmaze)
JJ mondta alvás közben, hogy a feszültség alá esett, így ment az Arcade-ben játszani. A hideges személynek nem szükséges csak feküdnie / aludni.

- JAE mondta, hogy hívást kezdeményezett Yamashitával. Mindketten élnek túrákkal és élvezik, és mivel mindkét túra november végén ér véget, találkoznak. JJ elmondta a rajongóknak: "Én egy magán JaeJoong történetét mondom". - ad nekünk egy ötletet a találkozásukról - (nevet)

- A "Belváros most" látszatáról és vallomásáról:
JJ: Sok ember vett fel velem a bentlakó műsor után (főleg a régi munkatársak és emberek, akik azóta tudtak róla). Jól vagyok! ez minden régi dolog. Jól ismersz engem! Shirota azt mondta, hogy a JaeJoong népszerű. De nem vagyok népszerű. LINE-on beszélgettünk, mielőtt élnénk "

- A Downtown-tól folytatott beszélgetésről JaeJoong azt mondta: "Nagyon jól hiszek", amikor a rajongók azt mondják, hogy "Szeretlek JaeJoong, hiszek benne!" Egyébként másnap lőni fogsz, szeretlek BTS-t! fiatal erők, Kim JaeJoong, 32 éves "(JaeJoong mindig birtokában volt rajongóinak <3 ne aggódj, JaeFans látni csak te JaeJoong <3 "

-JJ: A kabátom, amit ma viselek, vége (nem fog viselni). Legközelebb szeretném megváltoztatni a jelmezemet.

-JJ: Mivel a Defiance eredeti kulcsa magas, énekelek, miközben csökkentem a kulcsot az élő előadások alatt. A jövő héten M színpad? Én énekelek az eredeti kulcshoz.

-JJ: Ideges vagyok, mert a zenei programokat kis helyeken rögzítik. Az M-szakaszok extra, mert nyersek.
Aztán JaeJoong mondta, hogy Hyde-san így fog ülni, így maga utánozta (ült és összeállt a lábán és a kezében), és folytatta: - Megvan a kapcsolata, mindig hívni akarom őt, és konzultálok vele egy bizonyos dalról vagy ilyen, de nem mernek hívni / közelíteni hozzá, vágyakozó vagyok, és én vagyok a Hyde-san előtt álló gyerek "(A rajongók azt mondták, hogy JJ szeme olyan csillogó, mint egy gyerek, miközben beszél Hyde-ről, aki olyan, mint egy hős neki)

-Igen: Kíváncsi vagyok, ideges leszek, de megpróbálom a legjobban.
-JJ zenekar jelen lesz az M színpadon is

-JJ: Akkor is, ha fáradt szabad csarnokok többször, akkor kap felvidult, amikor állsz a színpadon <3

-JaeJoong megkérdezte egy 23 éves fiút, hogy bámulja a mellette levő barátnőjét, és elmondja, hogy mindenki előtt szereti őt, a fiú nem habozott, és pontosan azt kérdezte, így JaeJoong félénk volt és elrejtette arcát (aranyos) (Fan csipogja: JaeJoong valahogy szeretett volna lenni a fiú cipőjében.)

-JJ: 13 éves koromban megcsókoltam. Amikor együtt jártam a barátaimmal az iskolából hazafelé, megcsókoltam, amikor megérkeztem a házamba. De ez nem az első csókom.

-JJ: Hol keresi a távcsövet? Volt egy ember az első sorban, de még mindig hadsereg távcsövet használ (nevet)
A rajongók, akik szeretnék látni a pórusokat, az egyetlen lyukak a fülem és az orrlyukak (ami azt jelenti, hogy ő kapta a pórusokat lol)

-JJ: Hideg orvosságot szeretnék, de nem isztam, mert a fejem álmos lesz, és aludnék a színpadon.

- Az OE hidegje kissé jobbnak tűnt, mint az előző nap.

-JJ: "Megpróbáltam Shiga-ban énekelni, hagyva, hogy csak a férfiak álljanak fel, amíg mindenki ült, de úgy tűnik, hogy nem sikerült". (Minden rajongó feláll)

Végül JaeJoong egy puha mosollyal törölgetett egy 87 éves korában, aki az első sorban volt, majd a nagymama szépen összehajtogatta és térdre tette. <3

A Shiga élőben való részvétele egy rajongónak: "A Biwako Hallnak is jó akusztikája van, így a hang visszhangzott a testemben, különösen, amikor JaeJoong énekelte a" Konayuki "csúcspontját, a csarnok lüktetett, libamódokat
(c9)
. hideg. (Tweet lefordította: @ cloudnine0919)

> Tweets különböző japán rajongókhoz tartozik, akik részt vettek Hiroshima élő előadásaiban.

> Hitelképek: Taggedként és a jogosultaknak.

> Fordította: All About Kim JaeJoong - JaeFans

???? hivatalos "Defiance" a PV ???? youtu.be/5vrNw1ScrnY
???? Hivatalos link a jel a PV ▶ ️ youtu.be/cOgElxBwCO4
♥ hivatalos "Your Love", a PV link ▶ ️ youtu.be/U9F7peMwy1g
# KIMJAEJOONG # Jaejoong # ji ji eュnn # JEJUNG # 김재중 # arany a # JJ # Fanclub # JAEFANS # Hallyu # király # Japán # Sign # YourLove # Defiance # Levendula #NowPlaying # HallLiveTour # SecretRoad # Otsu # Shiga
10/10
JYJ.3 2018 okt. 17. - 17:28:18 10/10
(115827/120418)
{MAGAZINE} 27.09.2018 Kim JaeJoong "WITH!" Magazin ????

Hírek Trans: Kim JaeJoong, aki egy országos teremcsarnok közepén áll, először szólóként jelent meg a "WITH!" Magazin

A JaeJoong kifejezései a felvétel során kissé magányos szomorúak voltak, de sohasem voltak gyengék, de hatalmasak voltak. Ez a kétértelmű fellebbezés figyelemre méltó, míg JaeJoong festményeiről beszélünk! Még csak nézte a képernyőt, van erő, amely átvihető ez a hely nem li MITS i. Egy interjú, amelyről beszélt a "Triceps" -ról, egy összefonódó humorról, amely intelligenciát érez. .
Egyébként jól válaszolt a folyékony japánoknál! Meglepő volt !!! A JaeJoong különféle kifejezéseit a rendszeres változatban és az extra kiadványban rögzítették. Az interjú tartalma részben is eltér. Ne hagyja ki!

Források:
girlswalker.com/archives/160325
mdpr.jp/news/1795241
news.livedoor.com/article/detail/15364697/
Transz: Oldalunk.

> JaeJoong, hogy megjelenjen a magazinban a novemberi kiadásában, a kiadás dátuma szeptember 28-án, 2 különböző kiadás lesz, egy rendes és egy extra különleges, az interjúkat be kell tartani ????

Credit Scans: Taggedként.
???? Hivatalos SIGN PV link ▶ ️ youtu.be/cOgElxBwCO4
♥ hivatalos "Your Love" PV link ▶ ️ youtu.be/U9F7peMwy1g
# KIMJAEJOONG # Jaejoong # ジェジュン # JEJUNG # 김재중 # 金在中 # JJ # Fanclub # JAEFANS # Hallyu # király # Japán # Jelentkezzen # YourLove # Defiance # Levendula # NowPlaying # Twitter #HallLiveTour # SecretRoad # A # Magazinnal
10/10
JYJ.3 2018 okt. 17. - 15:08:30 10/10
(115826/120418)
MB:Mint sokan értesültetek már róla, bezárt sokak kedvence a Dramafever nevű oldal.
A tulajdonos Time Warners volt, ami a Warner Brothers leányvállalata. Tavaly a Warners összeolvadt az AT&T-vel (amerikai távközlési óriáscég). Az ilyen piaci műveletek után mindig jön az átszervezés és ennek lett áldozata a Dramafever is. A dolgozókat elbocsátották és minden szolgáltatásukat beszüntették.

http://a-pop.eu/cikk.php?id=175

A Warnernek érdeke természetesen a streaming szolgáltatások piacán való részesedés, de a Dramefever jelenlegi felépítésével ez nem volt jövedelmező és hosszú távon nagy növekedésre nem tarthattak számon. A nagy riválisok (HBO, Netflix, Amazon) által uralt piacon más konstrukcióval akarnak versenyezni.

Így bár a dramafevertől most búcsút veszünk, de én biztos vagyok benne, hogy hamarosan egy nagyobb (és nem csak az ázsiai drámákra épülő) szolgáltatással állnak elő.

(A dologhoz hozzátartozik, hogy a kizárólagos USA-beli forgalmazási licensz egy új sorozatnál igencsak megemelkedett, jelenleg 1 millió dollár körül járt, amit a dramafeverrel kigazdálkodni lehetetlen volt.)
10/10
JYJ.3 2018 okt. 15. - 15:59:26 10/10
(115825/120418)
A kedvenc hét nővérem házas ????????????
Köszönöm az első törődést és kényelmet ah ????
Szomorú, hogy nem lehet visszajönni az esküvőre.

Jae 7.-ik nővére is férjhez ment, de Jae nem tudott a turné miatt ott lenni az esküvőn.
10/10
JYJ.3 2018 okt. 14. - 19:19:39 10/10
(115823/120418)
https://instagram.com/p/Bo0cVItHOdz/
November 7th (3) Jin Junxiu rajongó aláírása Találkozó !!! Szia, ez a CJES Entertainment cég.

November 5-én Kim Jun-su, aki hosszú ideig várakozik, a hadseregből lesz lemondva, és a miénk lesz.
Ezért készítettünk egy aláírási rendezvényt, hogy megünnepeljük Kim Junsu katonai mentesítését, és egy helyet üdvözöljünk a rajongókkal.
Kérjük, csatlakozzon hozzánk egy különleges és üdvözlendő találkozón Kim Jun-su-val, és gratuláljak neki a hadseregből való kivonulásáért.

[Kim Jun-su rajongó aláírási értekezlet]
* Dátum / hely: november 7 (szombat) a nyitott téren
: A hely részletei lesznek bejelentve október 24-én (szerda) Köszönjük, hogy előre megértetted.

* Esemény: Üdvözlet és beszélgetés / aláírási esemény (csak 150 fő)

* Hogyan vehet részt?

- Alkalmazási időszak: október 12 (péntek) és október 21-ig (vasárnap) 18:00
- Hogyan kell jelentkezni: Kérem küldjön nekem egy fotót Kim Junsu rendszeres negyedik albumáról, amely tartalmazza az albumának sorozatszámát, valamint a gratuláció és a szeretet történetét. Kim Junsu e-mailben.

(cjesent.xia@gmail.com) ????
10/10
JYJ.3 2018 okt. 14. - 19:14:18 10/10
(115822/120418)
.
10/10
JYJ.3 2018 okt. 12. - 17:09:21 10/10
(115821/120418)

R:

Még tegnap volt egy jó összeállítás a Soompin, hogy több idol milyen jól játszik hangszeren.

Henry

https://www.youtube.com/watch?v=e8MV7pXA5e0

https://www.youtube.com/watch?v=CZDmdDBeWV8

LEETEUK

https://www.youtube.com/watch?v=oLWiOkTurTE

Oh My Girl's Seunghee

https://youtu.be/pox_JC860aQ

EXO's Chanyeol

https://youtu.be/HX3EKO-SzaY

ASTRO's Eunwoo

https://www.youtube.com/watch?v=O92tzom5eZI
10/10
Éva Vidéki 2018 okt. 11. - 15:42:38 10/10 Előzmény JYJ.3
(115820/120418)
Igen. Már régen nősnek kellene lennie. Rendes körülmények között, nekik meg bujkálniuk kell. A legszebb éveiket kitölti a bujkálás.(((Ez olyan borzasztó.
10/10
JYJ.3 2018 okt. 11. - 11:44:12 10/10
(115819/120418)
[INFO] 181010 # Jaejoong a titkos úton Hiroshima 2. napján

Úgy tűnik, valaki küldött e-mailben Jaejoong ügynökségét Japánban a társkereső pletykákról. Jaejoong úgy érzi, túl sokat vesz bennünket, ezért azt mondta, hogy most már csak férfi barátaival fog vacsorázni.

Fan fiókok jj0126tomomijj Fordítási kreditek a Jaefans_Global-hoz a Twitteren keresztül.

Jae vitt egy közös vacsorán mindenkinek rózsát. Erre már elterjedt a pletyka, hogy barátnője van, és nagy a felháborodás(((( Annyira hülyék a rajongók. Ő mindig is nagyon vigyázott, hogy semmi pletyka ne legyen körülötte. Nem menne a csajával nyilvános helyre. De 33 éves.... Ezek az Ázsiai emberek annyira sznobok, nem normálisak.

Jae most már nem mer lányismerősökkel még vacsorázni menni sem..