10/10
Lili49 2013 jún. 19. - 20:25:56 10/10
(365/120425)
Érdekes, sok mindenben tehetséges, de az Õ útja már a mûvészet felé volt kijelölve.
Köszi::)
7/10
szilvia333 2013 jún. 19. - 20:17:17 7/10
(364/120425)
Elolvastam hogyan lett az aki,és le a kalappal elõtte !!
A családi háttér,a támogatottság,az valóban nagyon fontos,de hogy gyakornokból önálló sztárrá nõtte ki magát az mind magának köszönheti.Külön csodálatra méltó a családi összefogás is,nem úgy mint néhány más amcsi vagy nem amcsi sztár esetében,akiket a családja kihasznál miután a csemete híres lett,vagy fordítva,a híressé vált gyermek megszakít minden kapcsolatot,és csak önmagával törõdik:))...Ez a vonás,picit Midas-os,ott is az anya mindent megtett a fia érdekében:))
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 19:25:42 10/10
(363/120425)
Kim Hyun Joong (김현중) - 나 살아있는 건 (The Reason Why I Live) (Full Au

http://www.youtube.com/watch?v=TWGXx1A50ik

Most e hó 9 én jelent meg Koreában 1 gyönyörû dal...
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 19:16:21 10/10
(362/120425)
Könyvjelzõkkel....
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 19:15:32 10/10
(361/120425)
A rajongók készítették a születésnapjára ezt a csodás könyvet..könyvjelzõkkel..
Hyunnies Pexers Fan Book

Szeretnénk kifejezni hálánkat mindenkinek, aki részt vett az elsõ projekt. A könyv elkészült, és eléri Hyun Joong elõtt születésnapja június 6-án. Tita Lina megpróbálja személyesen hogy ezt neki, remélem, akkor lehet, hogy a reakció közben thumbing a lapokat. Ez a munkánk, a szeretet, és mindazoknak, szívesen és szeretettel áll betûk és születésnapi üzenet tartalmazza ezt a könyvet, salamat! komawo! komapta! arigato! Gracias! merci beaucoup!

Igazán remélem, meg tudjuk csinálni a teljes verzió teljes fordítást hangul, nagy feladat, de nem lehetetlen!

Itt a diavetítés az aktuális könyv. Mi lesz létre egy videó bemutató hamarosan! Jó szórakozást!

Speciális Hitelek kapnak a rajongók és a média fotót használt ebben a projektben. Ez pusztán Hyun Joong, nem kívánjuk tömeggyártását ezt a könyvet.
Ezek a könyvjelzõk speciálisan kialakított e Fotókönyv:
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 19:01:50 10/10
(360/120425)
Ezért is veszi jól az akadályokat, mert a szülei az életre nevelték, és biztos szeretõ hátteret biztosítottak neki. Remélem van akit esetleg érdekel a rövid étet történet- az édesanya elbeszélése alapján.
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:58:49 10/10
(359/120425)
Mindketten mindig azt mondta neki: "Imádkozzatok, mielõtt csinál valamit." Bár Hyun Joong azt mondta: "Mivel már bátyja szolgál a hadseregben, akkor számíthat rám. Ezért a jövõben nem mûködik Dongdaemum már. "Reméljük, hogy nem csak õ lehet egy énekes, hanem tudja, hogy egy család a saját, és a felelõs. Ezzel nincs más extravagáns reméli.
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:56:30 10/10
(358/120425)
. Elkezdtük a divat üzleti Dongdaemun. Meg kellett dolgozni, amíg 23:00 minden nap. Leszállás után a munkából, gyakran elmentem a TGI étterem fiam dolgozott, hogy titokban nézni a fiam dolgozik körülbelül 1 órán keresztül, mielõtt hazatért.

Télen, várva a fiamnak, hogy jöjjön haza, én próbáltam ki õt az ablakon. Körül 01:00, néztem a fiam, hogy az utat a térdmagasságban hó sok nehézség, fájdalmat éreztem a szívemben. Annak ellenére, hogy nem akartam, hogy lássa a bánat, és mindig kikapcsolta a villanyt, hogy úgy tesznek, mintha mindenki elaludt.

Ha sikeres gyakornok énekes interjú, a fiam haza, ha õ kapott szabadságban. Annak érdekében, hogy a gyakornok, a zsebpénz mindig nem elég. Gyakran elõfordul, hogy visszajött éhezõ busszal. Voltak sokszor, hogy nem is kell a szállítási költséget, és volt hazafelé. Annak ellenére, hogy Hyun Joong még egyszer sem kért pénzt tõlünk.

De a szeretet a család tagjai rendkívül mély. Amikor a bátyja, aki tanult Amerikában úgy döntött, hogy esett le az egyetem miatt hiányzik a tandíj, Hyun Joong mondta testvére: "Testvér, kérjük, olvassa el ezt a könyvet.", És adott neki egy új, mint a jelenlegi.

Amikor bátyja kinyitotta a könyvet olvasni, talált egy ₩ 300000000 check elrejtve a könyvben. Bátyja adta apja egy hívást megemlíteni, hogy nem számít, hogyan számít, hogy nem hisz a csekk összegét. Ez meghaladja képzeletünket, hogy miközben a gyakornok énekes, aki még mindig óvatosan menteni annyi pénzt. Amióta beiratkozott az egyetem (University Kyonggi Digital Music kar), soha nem aggódott miatta.
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:54:46 10/10
(357/120425)
Valójában, kezdve 2. és 4. évében az általános iskolai, Hyun Joong részt vett az olimpiai Matematika Verseny és mindig megnyerte az aranyérmet. Õ is mindig nyert a mûvészeti versenyt. Az érmet annyi, amíg lehetett tölteni egy egész dobozt. Az eredmény mindig rangsorolva 1. az osztályban, és gyakran rangsorolja 1. vagy 2. az egész iskolában.

Hogy megakadályozza õt attól, hogy különválasztják a barátai, mi is küldött neki extra tandíj osztályok tanulni kalligráfia és Hanja. Még a tandíj központban, õ mindig elsõ az osztályban. Amikor még az alsó tagozatos évek Hyun Joong már megszerezte a tanúsítványt a 3. szinten Hanja minõsítõ vizsga. A tandíj központ tanára méltatta: "Hyun Joong letette a tanúsítási vizsgálat még alsó középiskolai tanulók találtam nehéz haladni." A családtagok is sokkolta.

Hyun Joong hide 300 millió won (kb. USD237, 000), a könyv, mint egy ajándék a testvére

A középiskolai szintfelmérõ teszt-ben beiratkozott pontozás a 4. legjobb eredményt az egész iskolában. Ez volt az õ 3. év középiskolai, amikor bejelentette, hogy õ akarta, hogy színésznõ lesz. Mint az apja aggódott, hogy túlságosan elmerült tanulmányait, vett neki egy gitárt, hogy "pihenni agya", ez volt a kiváltó pont az, hogy legyen egy mûvész.

Hyun Joong kezdték elmerült gitár. Hyun Joong gitár tanár azt mondta: "Õ nagyon tehetséges, amit kellett tanult 3 évig tudta elsajátítani azokat a 3 hónap. A gitár tanár egyszer tanácsolta apjának, hogy hagyja Hyun Joong tovább tehetségét a zene, de az apja erõsen ellene.

Ott azután, Hyun Joong alakult egy zenekar, részmunkaidõben dolgozó és kívül teljesít. Van egyszer a szomszédok azt mondta: "A megelõzõ napon, a gyerek, hogy a háztartás nyilvánított sült csirke." Csak akkor a családi tudta, hogy dolgozott részmunkaidõben sült csirke étteremben. Úgy éreztük, hogy mivel az ember az egyik volt, hogy független, ez rendben van, hogy menjen át nehézségeket, így nem akadályozta meg a munka.

Hyun Joong azt mondta: "Én követni a szüleim szeretnék tanulni mûvészeti középiskolában, de én mindent más döntéseket a jövõben." Miután csatlakozott a középiskolában 1 évig, õ önkéntes kimaradt az iskolából. Az apja és azt mondtam: "lemorzsolódás volt a saját választása, meg kell, hogy felelõs a saját döntését." Õ kapott mindössze 10.000 ₩ (USD7.90!) Zsebpénzt havonta.
10/10
döncimama 2013 jún. 19. - 18:44:13 10/10
(356/120425)
Nagyon talpraesett kissrác lehetett, nem csoda, hogy ilyen sokra vitte.
És így a hírességek világában is jól boldogul. Büszkék lehetnek rá a szülei.
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:29:06 10/10
(355/120425)
Joong felvette az ecsetet, amely azt jelképezi, hogy õ lesz a tudós.)

Amióta új sze a mai napig, a család már a közelben élõ a SongpaGu olimpiai park. Minden hétvégén, nem lenne sok énekesek is. Ha hozza Hyun Joong és bátyja, aki 1 évvel volt idõsebb nála, hogy a parkban egy kicsit sétálni, mind a gyermekek nagyon boldog lenne.

Hyun Joong még eltévedtem párszor, pánikba estem, és kerestem az egész park, végül õ mindig megtalálta a színpadon, ahol az énekesek végezték.

Egyszer, a tánccsoport "Seo Tai-ji és fiúk" énekeltek: "Tudom" a parkban, Hyun Joong valóban felrohant a színpadra táncolni. Még játékok a többi énekes a színpadon, és boldogan felnevetett. Hyun Joong volt kiváló tanuló volt, hogy soha nem jutott eszembe, hogy õ lesz a mûvész. Azonban most, hogy elkezdtem gondolkodni, úgy tûnik, hogy más, mint a többi gyerek gyermekkora óta.

Kim Hyun Joong kitûnõen vizsgálatokban, amikor a fiatal, soha nem gondoltam, hogy egy csillag

5-9 éves gyermek idõben Kim Hyun Joong

Már az óvodában, Hyun Joong mutatott õ több tehetségét. Megoldása matematikai összege nagyon gyors, és felhívta is. Emellett megtanult beszélni és elismert szavakat nagyon gyors. Bátyja, aki 1 évvel volt idõsebb nála mindig ülni tanulni. Azonban Hyun Joong az a fajta gyerek, aki játszhat szinte mindent, de még így is tanulni is ugyanabban az idõben.

Aggódtunk, hogy mind a gyerekek érzik a nyomást tanulás, ezért mindig hagyja, hogy vegye fel a kapcsolatot a természettel, gyakrabban. Annak érdekében, hogy megünnepeljék a kezdõ általános iskolai élet, a család elment a turné Jeju-sziget. Ez idõ alatt Hyun Joong lovagolt egy lovat ami sokszor magasabb, mint õ, és nem volt hajlandó lejönni. Ezt látva, az emberek kérték tõle, hogy olyan csodálatos. Hétvégeken, mindig hozta a gyerekek a halakra. Ez az, amiért a mai napig, ha úgy érezte, nyomás alatt az õ mûvész munkája, Hyun Joong mindig horgászni egyedül.

Kezdve 2. az általános iskola, Hyun Joong lett osztály képviselõje. Mindig kezelni saját dolgokat aprólékosan. Ébredés után a kis ébresztõ megszólalt a 06:00 reggel idõben, kiegészítve minden otthoni munkát egyedül. Amikor meglátogattuk az iskolában, az osztályban tanító mindig dicsérte õt: "Hyun Joong nagyon gyors volt a tanulásban. Õ nem lenne probléma, hogy beiratkozik a szöuli egyetemen. "

Abban az idõben, úgy gondoltuk, Hyun Joong volna használni a tanulási képesség, hogy sikeres legyen az õ karrierje, azt soha nem gondoltam, hogy õ egy mûvész.
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:25:32 10/10
(354/120425)
(Leader családi kép)
Hyun Joong gyerekkori története (Hyun Joong anyja interjú)

0-4 éves lennél, amíg Hyun Joong elveszett a parkban, meg kell, mert rohant az énekes teljesítési szakaszban.

Mivel Hyun Joong-ben született, õ volt nagyon népszerû a szomszédok, mert az õ nagy szeme, éles intuíció és okosság.

Egy nap, az én álmom, minden hirtelen, álmodom egy teherautó megrakott retek vezetés megelõztek. Volt egy nagy retek volt a méret a teherautó. Withing a kötényt, én után futott a kocsi, és megpróbálta elkapni a nagy retek. A retek gördült be a kötényt, és leestem a földre. Ez volt a legnagyobb retek, amit valaha láttam életemben. Nagyon meglepõdtem. Csak amikor megpróbáltam felemelni a retek, hogy vessen egy pillantást, felébredtem az én álmom. Úgy éreztem, nagyon furcsa: "Ez annak a jele, hogy terhes vagyok?" Ezért elmentem a kórházba szûrés. Az orvos azt mondta: "Gratulálok!". Sõt, hogy terhes vagyok!

Hyun Joong elindult, amikor õ volt 9 hónapos. Mielõtt ez, bár lehet ülni egyedül, nem tudott mászni, a családtagok aggódnak, hogy lassú lehet tanulni a járást. Azonban õ kimaradt a mászás színpadon, és jutott be a gyaloglás színpadon. A család minden tagjának voltak döbbenve.

Az õ 1 éves születésnapját, õ kínál születésnapjára gõz rizs torta a vendégek enni. A Toljabee * esemény, annak érdekében, hogy hadd válassza ki a ceruzát és könyv, a család tagjai szándékosan elhelyezett két elem közvetlenül elõtte, hanem úgy döntött, az ecset, amit mellé az elemeket. Hyun Joong megszólalt és számolás nagyon gyors, de õ volt a legtöbb érdeklõdõ énekelni, táncolni és játszani.

(* Megjegyzés: Toljabee esemény megjósolni a gyermek jövõjét. Ebben az esetben, Hyun Joong felvette az ecsetet, amely azt jelképezi, hogy õ lesz a tudós.)
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:22:56 10/10
(353/120425)
Június 28-án 2010-ben hivatalosan is bejelentették, hogy Kim Hyun Joong hivatalosan engedélyezte a DSP Entertainment, és aláírta a szerzõdést Bae Yong Joon KeyEast Entertainment cég.

Kim Hyun Joong most a vezetõ szerepet a dráma "Playful Kiss 'AKA" Úgy kezdõdött, Kiss (tajvani változat) / "Itazura na Kiss (japán változat), mint Baek Seung Jo, aki a stand-tartózkodó személyiség.

Azt mondta, a játékos csók sajtótájékoztatón, hogy az SS501 soha nem oszlatja fel, ha nem hagyja abba vásárol az album, és élnek majd az új album a jövõben.

Kim Hyun Joong ezután felkértek, hogy a 16. Guangzhou Ázsiai Játékok a képviselõ Dél-Korea, és õ fog énekelni "Napfény Again" és 3 másik énekesek. A november 7-én, Kim Hyun Joong interjút a CNN Anna Coren az õ sikeres játékos csók. Játékos csók Special Edition egy nagy sláger a YouTube-on, mivel ez az elsõ koreai dráma a levegõ a YouTube-on. Az elsõ epizód garners 1.000.000 megtekintés csak 5 nap. Ez ismét megmutatta, hogy Kim Hyun Joong egy globális sztár.
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:15:44 10/10
(352/120425)
A 2009 szeptemberében alatt promóciók Japánban Boys Over Flowers, Kim Hyun Joong diagnosztizáltak H1N1. [1] Amíg lábadozik H1N1, nem tudott részt venni Seoul Drama Awards Nemzetközi. Ha elfogadja a díjat az õ nevében, az õ tagjai SS501, Heo Young Saeng, Kim Kyu Jong, és Kim Hyung június voltak jelen díjátadón. Õ felépült H1N1, és lemerült szeptember 15-én, 2009.
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:14:45 10/10
(351/120425)
Bocsi, van ami kétszer bekerült..
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:13:22 10/10
(350/120425)
Õ csatlakozott a leadott MBC különbözõ valóság show We Got Married május 11-én 2008-ban, Hwang Bo, aki 6 évvel idõsebb. Értek el nagy népszerûségnek eljáró newlywed pár. Az õ megjelenése We Got Married, szerepet kapott a koreai változata Hana Yori Dango egyik tagja, a híres F4. Az úgynevezett "Saláta Couple", Hyun Joong és Hwang Bo megnyerte MBC legjobb Couple Award. A pár tették hivatalos kilépés We Got Married december 14-én miatt 2008 ütemezési konfliktusok által Boys Over Flowers.

A hit sorozatban, Boys Over Flowers, játszik Yoon Ji Hoo. A sorozat óriási média-és értékelések érzés Koreában alatt fut januártól márciusig 2009 megszervezésében hatalmas népszerûsége az elõadómûvész. A sorozat nem csak a hit Koreában, hanem egész Ázsiában is. Ez magában foglalja a Tajvan és a délkelet-ázsiai országok Szingapúr, Vietnam, Malajzia, Fülöp-szigetek, Nepál többek között, valamint a Japánban és Észak-Amerikában, ahol r 28., 2010 volt.
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 18:07:29 10/10
(349/120425)
Kim Hyun Joong Profil

 SS501 Kim Hyun Joong  BOF a Ji Hoo  WGM a Shillang  Playful Kiss-Gelo  8. téma
Kim Hyun Joong
Nem tévesztendõ össze a Kim Hyung június
Ez a koreai neve, a család neve "Kim".

Születési név: Kim Hyun Joong (김현중)
Született: június 6, 1986 (24 éves)
Származás: Szöul, Dél-Korea
Mûfaj: Pop
Foglalkozások: énekes, színész, modell, táncos, MC
Hangszerek: ének, gitár, zongora
Címkék: DSP Entertainment (2005 - 2010)
Key East (2010 - napjainkig)

Kim Hyun Joong (született június 6, 1986), egy dél-koreai színész és énekes. Õ a vezetõje a népszerû boyband SS501 és kiemelkedõ stílusikon Koreában, a gyõztes több ikon díjat. Szerzett széles körû népszerûsége kívül Ázsiában az õ szerepe, mint Yoon Ji Hoo-ben a 2009-es hit sorozatban Boys Over Flowers, és ma már világszerte ismert, mint a tökéletes Baek Seung Jo a hit sorozat dráma Csintalan / Playful csók.

Debütált a vezetõje SS501 2005-ben. Azt is megjelent a "Thank You For Waking Me Up", ahol bebizonyosodott, hogy egy nagy alvó, "Köszönöm a Raising Me Up"-ban 2006-ban és Mnet "Idol World" 2007-ben, amely azt mutatta, SS501 során különbözõ missziókban Japánban.

Õ csatlakozott a leadott MBC különbözõ valóság show We Got Married május 11-én 2008-ban, Hwang Bo, aki 6 évvel idõsebb. Értek el nagy népszerûségnek eljáró newlywed pár. Az õ megjelenése We Got Married, szerepet kapott a koreai változata Hana Yori Dango egyik tagja, a híres F4. Az úgynevezett "Saláta Couple", Hyun Joong és Hwang Bo megnyerte MBC legjobb Couple Award. A pár tették hivatalos kilépés We Got Married december 14-én miatt 2008 ütemezési konfliktusok által Boys Over Flowers.

A hit sorozatban, Boys Over Flowers, játszik Yoon Ji Hoo. A sorozat óriási média-és értékelések érzés Koreában alatt fut januártól márciusig 2009 megszervezésében hatalmas népszerûsége az elõadómûvész. A sorozat nem csak a hit Koreában, hanem egész Ázsiában is. Ez magában foglalja a Tajvan és a délkelet-ázsiai országok Szingapúr, Vietnam, Malajzia, Fülöp-szigetek, Nepál többek között, valamint a Japánban és Észak-Amerikában, ahol megjelent DVD-n, angol felirattal.
Nem sokkal utána, és SS501 tag megjelent albumuk " SS501 Collection ", ahol minden egyes énekelt egy dalt egyedül, együtt is szerepelt a mini Dráma Videoklip.
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 15:36:15 10/10
(348/120425)
És végül hûsöljünk a Japán tengerben forgatási szünetben..
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 15:34:56 10/10
(347/120425)
Ez a fellépõ ruha is nagyon meleg lehet..
10/10
Jyj3 2013 jún. 19. - 15:32:19 10/10
(346/120425)
Mindenhol folyik a víz...