10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 06. - 17:21:44 10/10 Előzmény JYJ.3
(117018/120438)
Hát szerintük megbízhatóbb, szavahihetőbb, mint Yochun.((((
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 06. - 17:14:57 10/10 Előzmény JYJ.3
(117017/120438)
Köszi. Talán a legszebb verse.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 06. - 17:13:32 10/10 Előzmény JYJ.3
(117016/120438)
Nagyon jó, hogy ennyire jól beszél japánul. A változás meg szükséges mindenkinek.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 06. - 17:09:17 10/10 Előzmény JYJ.3
(117015/120438)
Igen. Ráadásul mások inkább előnyükre változnak, ő meg egyre csak csúnyább. Sajnos a férfiakat is annyira lefogyasszák, átestek a ló túloldalára. HyunBin, Lee JungKi is már csak halálfej kinézetű. Rá aszott a bőr a csontjaikra. Pedig ők aztán igazán szép arcúak voltak.(((
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 06. - 17:03:37 10/10 Előzmény JYJ.3
(117014/120438)
A madaraknak is mekkora veszély.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 06. - 17:02:03 10/10 Előzmény JYJ.3
(117013/120438)
Én azt nem értem, hogy nincs állandó és megbízható ügyvéd az ügynökségeknek? Biztosan megérné nekik, mert akkor rögtön kéznél lenne, ha a sztárjaikat valami támadás éri. A sztároknak is jó lenne, mert nem nekik kellene ügyvéd után szaladgálni. Pláne aki nem ismeri őket, nem tud róluk semmi, sőt nem is tudja, hogy mit kell csinálni ilyen esetekben, mert ugye a gyakornok évek alatt és után mindent elintéztek helyettük.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 06. - 16:54:27 10/10 Előzmény JYJ.3
(117012/120438)
Klassz lehetett, jó számok.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 06. - 16:52:25 10/10 Előzmény JYJ.3
(117011/120438)
Én nem szerettem a töményen édes dolgokat. Csokit is csak a keserűt, töltetlenül vagy esetleg egész mogyoróval. Az a kedvenc. Krémmel töltött csokikat sem szeretem, mindegyikkel ki lehet kergetni a világból. Biztosan közrejátszik, hogy anyu cukorbeteg volt.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 06. - 16:48:32 10/10 Előzmény JYJ.3
(117010/120438)
Azt nem tudom, hogy ez kinek jó? Mert amikor vígjátékot akarok nézni akkor semmi szükség a drámára, mert éppen nevetni akarok. Kell valami ami helyrehozza a hangulatom. Viszont, ha összekeverik a stílusokat, akkor a padlón lévő hangulatom még lejjebb csúszik.
hanguktaekwondoo 2019 máj. 05. - 15:19:27
(117009/120438)
ezt a csávót egyértelműen le akarják mosni a palettáról. Valami nagyon b..hatja a csőrit annak a szűk érdekcsoportnak, melynek tagjai a koreai szórakoztatóipart dirigálják, hogy ennyire persona non grata lett az egyébként jámbor, légynek sem ártó, pozitív kisugárzású Yoochun.
Megnéztem hyung képletét: semmilyen jel nem utal arra, hogy ő valaha is kábítószerhez nyúlna. És az asztrológiai képlet nem hazudik, az mutat mindent, feketén -fehéren, mégpedig az egész embert: jellemét, szándékait, életfeladatát, nehézségeit, reakcióinak minőségét, stb.
Az egész kamu, vkiknek nagyon nagy szüksége volt erre a koncepciós gyalázatra.
Egyfajta példát is statuálnak: így jár minden sztár vagy sztárpalánta, aki merészel nem úgy táncolni, ahogy fütyülnek neki.
az egész a nagy kommunista kirakatpereket idézi, mégpedig vastagon.

mellesleg, Koreában egyre nagyobb a rendetlenség, hogy ilyesmi csak úgy megtörténhet.
Min-Rin 2019 máj. 05. - 15:05:37 Előzmény JYJ.3
(117008/120438)
Egyúttal szeretném megköszönni, hogy olyan fáradhatatlanul tájékoztatod az olvasókat - köztük engem is - Yoochun ügyéről.
Min-Rin 2019 máj. 05. - 14:52:49 Előzmény JYJ.3
(117007/120438)
Kim Young Sam, a közismert kultúrkritikus Yoochun emberi jogainak megsértéséről nyilatkozott. Az ő személyes emberi jogainak megsértésén keresztül felveti, hogy amennyiben ezt egy emberrel megteszik, megtehetik bárkivel, tehát a jogsértés precedensteremtő mivolta veszélyt hordoz az egész társadalom számára.
Tételesen felsorolja, mely pontokban jártak el jogsértő módon:
- mivel Yoochun az ügy kezdetén kinyilvánította, hogy együttműködik a nyomozóhatósággal, emberi jogot sért a letartóztatása, értelmét veszti tehát a szökésre és a bizonyítékok megsemmisítésére való hivatkozás
- őrizetbe vették a bizonyítékok megsemmisítését megakadályozandó, de a rendőrség még mindig kutat a házában, a kocsijában a hiányzó bizonyítékok után - hiába, mert nem találtak semmit
- kifogásolja a Photo Line alkalmazását a vizsgálat kezdetén, holott az ügy akkor még egyáltalán nem volt világos, azaz a nyomozás éppen csak megkezdődött, kifogásolja azért is, mivel az politikusok, csebolok, magas beosztású állami tisztviselők, korábbi elnökök számára, vagyis hivatali bűnelkövetőknél alkalmazható, ha Park Yoochun esetében használják, akkor megtörténhet, hogy más civilek esetében is használni fogják (a vonal mögött kell megállnia a bűnözőnek és kijelenteni: "Elnézést kérek nemzetünk minden polgárától. Tartok a nyilvánosság haragjától, és őszintén együttműködöm a vizsgálatban.")
- emberi jogai megsértésének tartja, hogy megkötözték a kezét, amely jól látható volt, annak eltakarását a médiára hagyták, de némely újságíró cenzúrázás nélkül tette ki a nyers fotókat, keze megkötése még azelőtt történt, hogy a hivatalos őrizetbevételi aktus megtörtént volna, tehát az emberi jogainak egyidejű, többszörös megsértéséről van szó
- a kábítószer-tesztelési folyamat túl gyors volt, az egyértelmű következtetések levonására alkalmas alapos tesztelés 2-3 hét, az ő esetében azonban 3-4 napig tartott, a rendőrség 3 napon belül tájékoztatást adott, majd egy hétnél rövidebb idő után letartóztatta
- az utolsó bekezdésben pontról pontra levezeti hogy Hwang Hana és Park Yoochun esetében milyen eltérő módon zajlott a vizsgálat, mennyire más volt a bánásmód, a rendőrség Yoochun ellen Hwang Hana állításai alapján kezdett vizsgálatba, a rendőrség az állításokat elfogadta igaznak, Kim azonban felteszi a kérdést, ki az a Hwang Hana, majd meg is válaszolja: kábítószer-használó és -eladó, bűnöző, tehát hogy lehetnének a szavai megbízhatóak.

Az allkpop posztja a teljes nyilatkozatnak csupán az első fele, a fentiek erről a részről készültek.
A teljes nyilatkozat angol felirattal az alábbi linken található.
https://www.youtube.com/watch?v=EnEaReRmhC0

Véleményem szerint, amennyiben ez az egész történet egy - korábban számos hasonlót követő - koreai sorozat forgatókönyve lenne, érdeklődve figyelnénk, mellesleg várnánk, hogy a befejező epizódokban minden a helyére kerüljön: az ártatlanok szerepe tisztázódjon, a valódi bűnösök elnyerjék méltó büntetésüket. Ám ez nem egy dorama, hanem a valóság, amelyben a végkifejlet meglehetősen bizonytalan. Az eseményeket követők pedig legalábbis aggódnak. Érdemes elgondolkodni rajta, hogy akarnánk-e a sokak által még manapság is csodált Dél-Koreában élni. Szeretném felhívni a figyelmet, hogy hiba azt gondolni, a pénz a legfőbb ebben a történetben. Az csak eszköz.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 05. - 12:42:48 10/10
(117006/120438)
cjes IG update 2019.05.05
https://www.instagram.com/p/BxD3lvFgSaX/

Junsu édes hangja ❤️
OST az SBS dráma számára <Nokdu Flower>

Junsuka énekli az OST-ot!
10/10
JYJ.3 2019 máj. 05. - 12:39:29 10/10
(117005/120438)
.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 05. - 12:38:58 10/10
(117004/120438)
A rajongók megkeresték a helyet Sendaiban, és feltették a képeket.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 05. - 12:38:05 10/10
(117003/120438)
Jae IG tegnap.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 05. - 12:11:56 10/10
(117002/120438)
{KOMPILÁCIÓ} 29 ~ 30.04.2019 Kim JaeJoong Arena Tour Tour Flawless Love 』Kagoshimában ????
>>> Tweetek összeállítása [1. nap]:

Ugyan mi volt a twitterekben, amit ki kellett moderálni???
Mert ez volt ott...

De mindegy is... Sértett vkit?? vagy obszcén, vagy bántó?
Unatkoznak?
Jó hogy a József Attila verset még otthagyták.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 05. - 11:59:33 10/10
(117001/120438)
* PHOTO LINE - nem tudom mi ez....(( a google sem segít(((

https://www.allkpop.com/article/2019/05/popular-culture-critic-kim-young-sam-talks-about-violation-of-park-yoochuns-human-rights?fbclid=IwAR07IVsX0YLMO31Wnzpp97wjAtHl0153IO4LZKFMoYEkwI_wqE8FcuWVxDo

Kim Young Sam népszerű kultúrkritikája a Park Yoochun emberi jogainak megsértéséről beszél

A Park Yoochun bűncselekményétől függetlenül objektíven meg kell hallgatnia ezt a kritikát.

Elsősorban a Park Yoochun kihallgatásának és a többiek közötti különbségről beszél, hogyan kellett kezelni a törvény szerint stb.
Néhány idézet:

- "Az első emberi jogi jogsértés az, hogy a Park Yoochun azt mondta, hogy önként fog csatlakozni a vizsgálathoz, így a keresés és a lefoglalás nem szükséges. Az ügy első lépése már a vagyon és a test elkobzása, mint kényszer. a rendőrség mégis letartóztathatja a vizsgálatot, azonban azt mondták, hogy az oka annak, hogy egy személyt csak azért kell visszatartani, hogy elkerülje, hogy elmeneküljön, és megsemmisítse a bizonyítékokat? Park Yoochun kérte, hogy vizsgálatot végezzenek, és önként csatlakozzanak a vizsgálathoz, úgyhogy úgy tűnt, hogy el akar menekülni?

- "Azt mondták, hogy meg kell őriznie őt annak érdekében, hogy megakadályozza, hogy megsemmisítse a bizonyítékokat. Ha igen, miért kell még mindig alaposan keresni a házát, és elkobozni a vagyonát? Ha a rendőrség nem talált bizonyítékot, akkor azt jelenti, hogy nem tudják a gyógyszerek mennyiségét, amit állítólag a házában és az autójában tartottak, és amikor nem találtak semmit, bejelentették, hogy 1 gr a hiányzó gyógyszereket a vizsgálat során találjuk.

- "A rendőrség * PHOTO LINE * -t használt a Park Yoochun számára."

A fotósor a politikusok, a chaebolok, a hatalmas vagy nyugdíjas magas rangú tisztviselők,
az újságírás és a korábbi elnökök magas szintű tisztviselői számára ismert. Meg kell állniuk a sárga vonal előtt, és együtt kell elhelyezniük a kezüket, ami azt jelenti: "Elnézést kérek a nemzetünk minden polgárától. Attól tartok a nyilvánosság haragjától, és őszintén együttműködek a vizsgálatban."

- "A Photo Line-ról beszélve ez valami nagyon erőszakos. Amikor az ügy még nem volt világos, fotós vonalat használtak az első vizsgálati lépések óta. Ha a Park Yoochun-hoz használják, akkor más civilek számára is használják. A Photo Line-ot csak a hivatalos bűnözők számára használják

- „Az a dolog, ami az emberi jogokat leginkább megrongálja, az, hogy kötéllel használják a kezét. A kötél könnyen látható, így a médiának meg kellett cenzúráznia a kezét a képekben, de néhány rossz újságíró csak a cenzúrázás nélkül tette közzé a nyers fotókat. A letartóztatási parancsot az ügy még vizsgálata során alkalmazták, és azt a tényt, hogy a kötelet a hivatalos szülés előtt kötik össze, a több emberi jog egyidejű megsértését jelenti.

- "A kábítószer-tesztelési folyamatot tekintve túl gyors volt. A kábítószer-tesztelés általában 2-3 hétig tart, de a Park Yoochun esetében mindössze 3-4 napot vett igénybe. Ahhoz, hogy az intenzív tesztelés során egyértelmű következtetéseket lehessen levonni, 2, 3 hétig kell tartania, de a rendőrség az eredményekről a médián keresztül mindössze 3 napon belül tájékoztatást adott, és kevesebb mint egy hétig letartóztatta Yoochun.

- "Hwang Hana-nak sok megfontolást adtak, de a Park Yoochunnak nem volt semmilyen rendőrsége. A rendőrség kiadta Hwang Hana-t az utolsó alkalommal, amikor drogot csinált. Miután letartóztatták a vizsgálatra, ismét a Yoochun Parkra összpontosítottak. kábítószereket használnak, akik kábítószereket szedtek azzal, akik elfelejtették és összpontosítottak a PYC-re, mint kívülállók, csak az ilyen információkat ismerik, mert csak azt látják, amit a média szeretné látni. Azt hitték, hogy a Hwang Hana szavai mind igazak voltak, de ki a Hwang Hana? A kábítószer-használó, az eladó, a bűncselekmény. Lehet, hogy a szavai megbízhatóak? .”

10/10
JYJ.3 2019 máj. 05. - 09:45:59 10/10
(117000/120438)
József Attila: Mama

Már egy hete csak a mamára
gondolok mindíg, meg-megállva.
Nyikorgó kosárral ölében,
ment a padlásra, ment serényen.

Én még őszinte ember voltam,
ordítottam, toporzékoltam,
Hagyja a dagadt ruhát másra.
Engem vigyen föl a padlásra.

Csak ment és teregetett némán,
nem szidott, nem is nézett énrám
s a ruhák fényesen, suhogva,
keringtek, szálltak a magosba.

Nem nyafognék, de most már késő,
most látom, milyen óriás ő-
szürke haja lebben az égen,
kékítőt old az ég vizében.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 04. - 19:48:33 10/10
(116999/120438)

" [ANAN MAGAZINE #

Egy év óta Jaejoong visszatért Japánba. Ezen a napon is: "Anan-val folytatott interjú után, még mindig volt egy lövés a helyszínen, hogy egy televíziós műsor legyen reggel." Csakúgy, mint ő, nagy vágya van számos különböző területen. Bár mindig elfoglalt, Jaejoong nagyon frissen néz ki, mert úgy érzi, mintha „újjászületett volna” a gondolatai megváltoztatásával.
JJ: „Megosztottam ezt a koncertemben, hogy húszas éveim végén elég önző voltam. Mindig arra vágynak, hogy megtegyem, amit akarok, vagy szeretnék megmutatni a saját személyiségemet. Az én "én" nagyon nagy volt. lol. Most azonban harmincra fordultam, és a gondolkodásmódom megváltozott. Jelenleg csak azt szeretném, ha mindent meg tudok tenni az én koromban, vagy most már a fizikusságomban. Ezt szem előtt tartva számos javaslatot kaptam. Én sokkal teljesebb életet élek, mint korábban.

A gondolkodásváltozások mellett Jaejoongot vonzza a folyékony japán és természetes személyisége is, amelyet gyakran nem tudunk elképzelni a hideg megjelenéséből.
JJ: „A tavaly Japánban volt lehetőségem a televíziós műsorokon megjelenni, bár először aggódtam. Régóta eltelt az ilyen előadásokon, így amikor elmentem a TV-állomáshoz, nagyon megmozdultam: „Ah, ez úgy tűnt, mint ez”. Tehát abban az időben azt hittem, hogy nem feltétlenül kell túlságosan lelkesedni a sikerhez, és megpróbáltam megszabadulni magamtól. A japánok nem tökéletesek, és olyan sok dolog van, amit még nem tudok. Azt hiszem azonban nem lenne jó, ha úgy tenném, mintha mindent tudnék, vagy úgy tesz, mintha tetszik. És mivel én magam is megmutattam nekik a leg őszinte módon, sokan törődnek rám. De (hirtelen egy unalmas hangon szólva) úgy tűnik, buta fickó lettem mindenki szemében ... tényleg ezt szeretném rögzíteni, De én is komoly és érett vagyok! Kérlek, bízz bennem!
__