10/10
JYJ.3 2020 jún. 14. - 19:30:01 10/10
(119158/120438)
10/10
JYJ.3 2020 jún. 14. - 19:26:18 10/10
(119157/120438)
10/10
JYJ.3 2020 jún. 12. - 18:08:48 10/10
(119156/120438)
Pontban 5 órakor, Koreában éjfélkor megjelent a jubileumi videó. Jól fordítható, automata felirattal.
Ezek a fiúk tényleg jólelkűek..

https://youtu.be/t9zPnWQIiuw
10/10
JYJ.3 2020 jún. 12. - 16:12:12 10/10
(119155/120438)
A Twitter új BTS hangulatjeleket ad fel 7. évfordulója tiszteletére
Készüljön fel az ünneplésre a BTS segítségével ezekkel az új hangulatjelekkel.

A BTS hétéves évfordulójával, június 13-án, a Twitter úgy döntött, hogy valami különlegeset tesz az ünneplés céljából.

Június 13-tól június 30-ig a közösségi média platform összesen kilenc hangulatjelet indít, amelyek kizárólag a BTS-hez szólnak, és automatikusan alkalmazandók, amikor speciális hashtagokat használnak.

Két hangulatjel lesz a BTS és az ARMY logóból, és a #BTS, 방탄 소년단, # 2020BTSFESTA és #BTSARMY hashtagek használatakor jelennek meg. Mind a BTS, mind az ARMY emblémát feketén tervezik, hogy támogassák a #BlackLivesMatter mozgalmat, amit a BTS nyilvánosan támogat és támogat.
A fennmaradó hét hangulatjel a hét tag arca lesz, és akkor jelennek meg, amikor színpaduk neve hashtagek. A tag-hangulatjelek a következők bármelyikével kerülnek alkalmazásra: #RM, #JIN, # 진, #SUGA, # 슈가, #jhope, # 제이 홉, #JIMIN, # 지민, #V, # 뷔, #JK, # 정국 és #JungKook.

A BTS 2020 érettségi véget ér
Nagyon izgalmas az évforduló hangulatjel-bevezetése, mind a rajongók, mind a közösségi média vezetői által. A Twitter globális K-Pop és K-Contents partnerségi menedzsere, Kim Yeon Jung kijelentette, hogy "remélem, hogy az ARMY másképp, de egységesen ünnepelheti a BTS évfordulóját ezeknek a hangulatjeleknek a felhasználásával".

BTS-festa-20
Időközben a BTS exkluzív tartalmat bocsátott ki rajongói számára jubileumi ünneplésük előtt, ideértve az egyénileg és más tagok által kitöltött profil-újraírásokat, több „családi” fotófelvételt és speciális zenei videót, köztük a „Bulletproof: the örök” -t is. legújabb albumuk a Map of the Soul: 7 .

A hét év együtt jelentős mérföldkő minden zenei művész számára, különösen olyan csoportok számára, mint a BTS. Hét évük együtt hozta számukra a nemzetközi hírnevet és a szupersztáristát, de a legfontosabb a hét év, amelyet már meg tudtak osztani az ARMY-val ezen a figyelemre méltó utazáson.

A legmelegebb kívánságokat küldjük a BTS-nek a hét hihetetlen évükre együtt, és csak a legjobbakat reméljük minden jövőjükben!

https://www.koreaboo.com/news/bts-7th-anniversary-twitter-emoji/
10/10
JYJ.3 2020 jún. 12. - 16:07:35 10/10
(119153/120438)

BTS
A Big Hit Entertainment jóvoltából
Az idei FESTA ünnepségek részeként a BTS végre nyilvánosságra hozta a hivatalos zenei videót, amely t a lélek térképét mutatja: A 7 legemlékezetesebb dalának, „Bulletproof: the örök”, és egy teljes kör visszatekintve a a csoport korábbi korszakai.

A Big Hit hivatalos YouTube-csatornáján megjelenő animált zenei videót visszahívásokkal töltötték vissza Bangtan karrierjéhez, a 2013. júniusi hivatalos debütálásuktól a játékváltóig, amely a tavalyi „Boy With Luv” volt. Noha a septet nem jelenik meg a testben a videóban, hét chibi-szerű figura veszi a helyét, hogy utazzon a húsvéti tojásokkal töltött Bangtan-világegyetembe, amelyet az ARMYok elsõ pillantásra felismernének.

A videó elindul azzal, hogy az RM vezetõ saját múltjának tükrözésével játszik szerepet, és felveszi az azonnali felismerhetõ Hood by Air ruhadarabot, amelyet a BTS debütáló napjaiban sportolt fel. Egy sorozat sorozat visszavezet minket a legelején: Bangtan legelső zenei videója, a „No More Dream” és a sárga busz. Innen mindannyian a „Bulletproof Pt. 2 ”és annak fekete-fehér lapjai,„ NO ”és teljesen fehérek, az iskola a„ BOY IN LUV ”-ig, az iskola és a metró a„ Veszély ”-hez.

Szinte egyenként, a „We Bulletproof: the örök” című videó első felében szinte időrendi sorrendben vizsgálja felül a BTS zenei videó-repertoárját (csend pillanata a „Csak egy nap” és a „Hormonok háborúja” számára).

Ha a videó első része filmes párhuzamok, de szó szerint teszi, akkor a vers szimbolikát vezet be, amely Bangtan növekedését ábrázolja. Látjuk, hogy a múlt korszak Jungkook-ját egy kocka gyűrötte, majd a múlt korszak RM esik az óceánba, miközben a septet később megjelenik a rajongói kedvenc HYYH (vagy az élet legszebb pillanat ) néven. Az „Epilógus: Mindörökké fiatal” közvetlen visszahívást követi „I NEED U”, „Run”, „IDOL”, majd az állandóan uralkodó királynő legfelsõbb „Tavasz”.

Mivel „golyóállóak vagyunk: az örökkévalók” nemcsak Bangtan hétéves utazásának, hanem az ARMY-oknak is óódja, a rajongó hangjegy-méltó megjelenést produkál, és az egyre bővülő lila galaxis BTS tagjaira gyakran hivatkoznak dal formájában. és a való életben. Az ARMY bálna (vagy kore) formája is, amely szó szerint BTS-t szállít a színpadra. Összességében a videó életre kelti a következő dalból álló mozgó dalszöveget: „Csak hét voltunk, de most már mindenki van”.

A zenei videót DIGIPEDI készítette , aki a Big Hit- kel együtt dolgozott a közelmúltban a TXT legutóbbi visszatérésén, és a Big Hit IP animálta a Studio Pivote mellett , akik szintén voltak az IU és a Suga „Nyolc” mögött .

A FESTA menetrendje továbbra is a Bangtan's Saengpa (vagy Bangtan születésnapi partija), június 13-án. Az éves rendezvényen a tagok egy újabb sétára indulnak a memória sávban azáltal, hogy megújítják első, 2014-től kezdődő FESTA-ját - egy tudósítóval. Big Hit június 10-én . Egy nappal később, június 14-én a BTS és az ARMY végre egyesül, ha csak gyakorlatilag, a Bang Bang Con: The Live alatt . Készítse elő érzelmeit ennek megfelelően, ARMY.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 12. - 15:50:55 10/10
(119152/120438)
Googlés fordítás:
A "Whalien 52" dal vagy a Whale jelentése ezen a mv-n. Tehát elmagyarázom , miért sírunk ezen a dalon.
1989-ben a tudósok felfedeztek egy bálnát, amely énekelt frekvenciája 52 Hz (a legtöbb bálnák énekelnek frekvencián 10 és 40 Hz-es) ami azt jelenti, a hívások esetleg nem hallható más bálnák, mert nagyobb gyakorisággal, mint a vocalizations a legtöbb bálna. Frekvencia ellenére továbbra is énekelt, több ezer mérföldet utazott az óceánon. Az évek során tovább énekelt, de soha nem rögzítettek ilyen bálnát ilyen frekvencián. A leírás szerint „LONELIEST WHALE a világon”.

Van egy dalszöveg ebben a dalban, amely kimondja:

Az óceán közepén egy magányos bálna sír. Nem számít, mennyit kiált, senki nem hallja.
Olyan magányos, hogy csak csendes marad.
Amikor a BTS debütált, a neve miatt mindenki nevet. Az emberek továbbra is megragadják őket, és vádolták őket plágiumban, mondván, hogy soha nem fogják megtenni, mert egy kis társaságból származnak.
De a BTS továbbra is énekel, abban a reményben, hogy egyik nap meghallják hangjukat a zeneiparban. És remélve, hogy művészekként tisztelik őket, annak ellenére, hogy egy kis lemezkiadó alatt állnak.
De nézze őket most.

https://www.youtube.com/watch?v=7UWBYJjuIL0
10/10
JYJ.3 2020 jún. 11. - 21:47:37 10/10
(119151/120438)
Miért van fejtetőn a kép? Ha megnyitom, akkor rendesen áll.
Na ez rejtély nekem...
10/10
JYJ.3 2020 jún. 11. - 21:45:53 10/10
(119150/120438)
Rendkívül nagyok leszünk a végén! Imádkozom érte.
Ezt mondta Suga.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 11. - 21:44:24 10/10
(119149/120438)
Kép 2.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 11. - 21:43:51 10/10
(119148/120438)
2014 junius 13. BTS 1 éves jubileuma FESTA : beszélgetés:

Yoongi kérdezi minden tagtól, hogy mi a kívánsága, ... ezeket válaszolták a tagok:
Jimin: szeretnék Suga Hyung fejére ütni. (Itt sztem nem jó a google fordítás.)( Jimin 20 éves)
Hobi: szeretnék saját koncertet,.
Jin : szeretném, ha saját épületem lenne.
RM: nagyon sok ruhát akarok (22 éves, ez érthető)
V: idén vezetni akarok , jogosítványt szerezni. (20 éves pont) nálunk 19.
Jungkook: azt akarom, hogy a Bangtan nyerje az első helyet .(17 éves, még kiskorú.)
Nem tudhatták még akkor, mi jön nekik .
Amikor ezt mondták, RM még nevetett is, de Jin azt mondta, hogy „rendben kell álmodnunk”,
És az álomból minden valóra vált.
Nagyon hosszú a születésnapi videó, itt a lényeg belőle.
Az automata fordító kitűnően működik, majdnem hibátlan.

https://www.youtube.com/watch?v=jVGoxbU_T-g
1 kép.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 11. - 18:17:33 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119147/120438)
Minden férjnek van vmi előnyös tulajdonsága, nem csak hátrányos) A tiednek ez egy ritka erény))))
A rakott krumplit nem nevezném egyszerű kajának..
A kollégiumodról korábban ezt írtad már, és akkor is nagyon meglepett. Igaz akkor azt nem írtad, hogy eltűntek a ruháid...
14 ember egy szobában akkor is nagyon sok, ha nagy a szoba viszonylag.
Hogy lehetett ott aludni, vagy csak kicsit pihenni.
Ott mindig vki jött ment, vagy zajongott.
A BTS az egy kis lakásban lakott, az volt a kolesz. Mivel a Big Hit csak egy egyszemélyes cég volt, Bang PD akkor nyitott vállalkozást.
Összesen ez a 7 fiú volt. Maguk mostak főztek takarítottak. Taehyungról ma is rengeteg kép van, mindig ő mosogatott, mivel főzni nem tudott.
A 7 évvel korábbi képen jól látszik a sok ruhaszárító a konyhában.
Akkora volt a háló, amibe 3 emeletes ágy közvetlen egymás mellett elfért, és 1 pótágy a sarokban. Úgy másztak keresztül egymáson.
Később kicsit jobb helyre költöztek, és ma már egy luxus apartmanban laknak, bár mindnek van már több milliós saját ingatlana, még is együtt laknak a sok munka miatt.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 11. - 16:31:03 10/10
(119146/120438)
A BTS egyik fellépő ruhája, amit ők készítettek..
10/10
JYJ.3 2020 jún. 11. - 16:30:34 10/10
(119145/120438)
Nemrég olvastam róluk. 60 idős hölgy dolgozik náluk. Mind ebben a szakmában öregedtek meg.
Kézzel varrják a csodás ruhákat. Arany fonallal dolgoznak. A BTS ruhája is látható itt, az utolsó turnéról. Szintén mind a 7 öltöny más, és rengeteg arany varrás látható rajta.
Olvastam a videó fordítását, és mondja az a nagyon aranyos idős úr, hogy volt amikor 1 nap alatt kellett 7 fellépő ruhát elkészíteni a BTS nek, és ezt ők próba nélkül varrják. Már tudják mindegyik fiú méretét, és pontosan dolgoznak. A kommentekben ott van, miket készítettek még..

Az alkpop cikke..

Találkozzon az idős nagyapákkal, akik legendás színpadi ruhákat készítenek a BTS, GOT7, NU'EST, HOT és még sok más számára!

https://youtu.be/6O3TU2EhPvM

Ki tudta, hogy ilyen valószínűtlen arcok a K-Pop ipar legendás színpadi ruháinak mögött vannak, a Seo Taiji-t és a Fiúkat , a HOT-t , a Girls 'Generation-t , a GOT7-t , a NU'EST-t , a BTS-t , kétszer és még sokáig ?

A YouTube „ KLAB ” nemrégiben találkozott idős nagyapákkal, akik a K-Pop leghíresebb ruházati reformstúdióját - a „ Chung Hwa Sa ” -ot - vezetik !

Chung Hwa Sa 60 éves Jung Jong Yoon tulajdonosának elmondása szerint a reformstúdió először kezdett kézműves terveket készíteni a hírességek számára, miután együtt dolgozott a késő tervezővel, Ha Yong Soo-val - egy 1980-as és 1990-es évek egyik lemondott tervezőjével, aki számos csúcsmodellt fedezett fel és a mai hírességek. Nem sokkal később a „Chung Hwa Sa” -ot felkeresték Seo Taiji és a Fiúkkal való együttműködésre, ami ezután a HOT stb. Megközelítéshez vezetett!

Az elmúlt 20 évben a 'Chung Hwa Sa' az 1. generációs idolcsoportokkal működött együtt, kezdve a HOT-től Istenig , Shinhwa-val , és továbbmegy a második és a harmadik generációs csoportokba, köztük a Big Bang , a Girls Generation, a GOT7, a B blokk , NU 'EST, BTS, tizenhét , kétszer, mammoo és így tovább! A „Chung Hwa Sa” idős nagyapáinak feladata volt a HOT összes divatos debütáló ruhájának, például a „ Candy ” színes ruháinak elkészítése . Sőt, még a JY Parktal együtt dolgoztak a hírhedt napjaiban, átlátszó műanyag nadrágot viselve!

Nézze meg a 'Chung Hwa Sa' tulajdonosokat, akik beszélnek arról, hogy munkájuk során színpadi ruhákat készítenek a K-Pop bálványok számára, akik közül néhány a kedvenc K-Pop csoportja, és még több fent!
10/10
JYJ.3 2020 jún. 11. - 16:20:49 10/10
(119144/120438)


40



IU a Mnet 'I-Land' nyitó dalát énekelte, Bang Si Hyuk készítette

Az IU a Mnet közelgő fiúcsoport-képzési és túlélési sorozatának, az ' I-Land ' nyitó dalát fogja énekelni !

Az " Into the I-Land " címet viselő Mnet 'I-Land' nyitó témájú dalát a Big Hit Entertainment vezető producer, Bang Si Hyuk készítette . A dal reményes üzenetet tartalmaz arról, hogy együtt nőnek, miközben segítenek egymásnak, és magában foglalja az 'I-Land' történet elemeit is. A dal műfaja a house és a pop rock fúziója lesz.

Vigyázz az IU x Bang Si Hyuk című film „Into the I-Land” digitális megjelenésére, mely június 19-én érkezik a KST-nál, közvetlenül a Mnet „I-Land” teljes bemutatója előtt. Időközben az 'I-Land' közös fiúcsoport-túlélési projekt a CJ ENM és a Big Hit Entertainment között, amelynek célja a következő globális K-Pop fiúcsoport tagjainak kiválasztása.

https://www.allkpop.com/article/2020/06/iu-to-sing-opening-song-for-mnets-i-land-produced-by-bang-si-hyuk
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 11. - 10:55:46 10/10 Előzmény JYJ.3
(119143/120438)
A fiam kedvencei voltak. Én is szeretem őket. Jó a humoruk, nagyon ütősek a poénjaik. Oda kell figyelni a szövegükre, mert nem mindig esik le előszörre, hogy mire utalnak. De a látvány is fontos náluk. Szerintem ők a zsenik itthon, néha jobbak, mint az eredeti. Az első Psy: https://www.youtube.com/watch?v=on5E-Fw86Yk
https://www.youtube.com/watch?v=2zrCZ6degDI Hungária
https://www.youtube.com/watch?v=YyhsIx41T8M Apostol
https://www.youtube.com/watch?v=_pGZWAyzvgg Miénk a föld. Jól figyelj a szövegre.
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 11. - 10:45:37 10/10 Előzmény JYJ.3
(119142/120438)
Csak egyszerű ételeket tudtam csinálni. Paprikás krumplit, rizsa levest, rakott krumplit, rántottát. Ezek voltak az anyukám kedvencei. Akkor még nem tudtam palacsintát sütni. A férjem még most is sokkal szebben, vékonyabban pucolja a krumplit, mint én. De képzeld, hogy villával úgy felveri a tojáshabot, jobban a robotgépnél is. Rajta kívül senkit nem láttam még így habot verni.

Azt hittem, hogy egy hatalmas épületben egy helyen voltak a gyakornokok. Én olyan kollégiumban voltam. A földszintem volt az ebédlő, csak ott lehetett enni és a szobákba nem lehetett felvinni kaját. Tea is ott volt kitéve, elkészítve. Külön egy kis épületben volt a mosókonyha, teregetni is csak ott lehetett. Nekem több pulcsim is ellopták. Amikor kivertem a balhét és végig kutatták a szobákat a mosókonyha kályhájába voltak begyömöszölve. Nem volt ideje hazavinni. Ott nem tudta volna hordani. Nekem kézi kötésű egyedi pulcsijaim voltak. Felismerték volna. Nagyon utáltam ott lenni. 14-en voltunk 1 szobában. Igaz, hogy miénk volt a legnagyobb szoba.
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 11. - 10:10:19 10/10 Előzmény JYJ.3
(119141/120438)
Értem. Azt hittem az előző képre utaltál.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 10. - 19:34:28 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119140/120438)
Itt ezen a képen jól látszik, hogy a nevük is a hátukra van írva. Még senki nem ismerte őket. Az együttes neve meg az elejére. 2013 volt.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 10. - 18:00:33 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119139/120438)
Gyönyörű.