10/10
Éva Vidéki 2020 júl. 06. - 20:31:50 10/10 Előzmény JYJ.3
(119280/120400)
Nekem ők sem tetszenek. Semmi különlegeset nem látok bennük. Pont úgy pucsítanak, mint a többi csaj együttes. Viszont az a zöld hajú nő a lila térdnadrágban az valami kivételesen ocsmány. Nem tudom elképzelni sem, hogy ilyen fejjel miért nem plasztikázták már. Vagy esetleg ez már az eredmény? Rémálmom lesz, ha eszembe jut.((( Nem tudom, hogy ki az öltöztető, de ez a nylon cucc rajtuk, nagyon kellemetlen lehet benne a mozgás. JYP-et már többször láttam ilyenben. Hát a tánc után szerintem literszámra öntik ki a cipőjükből az izzadságot.
10/10
JYJ.3 2020 júl. 05. - 17:33:09 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119279/120400)
Én ezek miatt egyenlőre szüneteltetem a sorozat nézését.
Csak show műsorokat nézek, és koncerteket hallgatok, sok sok zenét.
Most az ILand kezdődött 1 hete.
23 fiatal fiú a résztvevő, melyek közül kerül ki a jövő BTS -e..
És a másik a Guruló ház, vagy Kerekes Ház. Itt 3 pasi lakik a házban, és vendégeket fogadnak. Utaznak, főznek, beszélgetnek.
Mindkettő érdekes, és nincs benne horror, veszekedés, bosszú.
Jók a googlés feliratok, jól érthetők.
.
10/10
JYJ.3 2020 júl. 05. - 17:24:39 10/10
(119278/120400)
BTS Break The Silence dokumentumfilm sorozat - 3. része magyar felirattal:
Ez a rész a Love Yourself turné utolsó két állomását, Tájföldet és Hong Kongot öleli fel, a fiúk pedig arról beszélnek, mit jelent számukra ez a munka.
OK.RU - https://ok.ru/video/1720193583795
Indavideó - http://indavideo.hu/video/BTS_Break_the_Silence_3_resz_HUNSUB_Magyar_felirat

Jimin Hon Kongban vásárol egy új kiadású ipadot. Kérdés, hogy maszkot tegyen, vagy ne. Mikor beér a boltba, már körül veszik. Így csak gyorsan kiválasztja, és rohan vissza az autóhoz. Utána kérdezi a menedzserét, hogy olyant vettek-e amit szeretne. A fizetést sem ő intézi már.
Sok sok őszinte vallomás, egymás megértése, tolerálása, a közös siker, és a közös élet reményében.
Sajnos csak az első 3 részhez van magyar fordítás egyenlőre.
10/10
JYJ.3 2020 júl. 05. - 17:15:00 10/10
(119277/120400)
A fordító: Sajnos nincs a neve megadva:

"BTS Break The Silence dokumentumfilm sorozat - 2. része magyar felirattal:
Ebben a részben 2019 elején Bangkokban és Szingapúrban koncerteztek a fiúk, a téma pedig továbbra is az összetartás. A rész végén betekintést adnak egy komolyabb beszélgetésbe Hobi és Jungkook között. Ugyanez a beszélgetés kicsit részletesebben már látható volt a Memories of 2018 DVD-én, de a vágás itt kicsit más. Hobi elmondja Jungkooknak, hogyan ossza be az erejét. Mert Jungkook már a koncert vége felé összeesett a fáradtságtól. Annyira a maximumot hozta ki magából.
OK.RU - https://ok.ru/video/1717611596467
Indavideó - https://indavideo.hu/video/BTS_Break_the_Silence_2_resz_HUNSUB_Magyar_felirat"

Itt elmondják, hogy mindig ki kell találniuk vmit, hogy ne váljon rutinszerűvé a sok koncert.
És a dalszerzés: Jimin legelső.-de egyben a leggyönyörűbb dala, -ami teljesen saját szerzeménye- átbeszélik RM-el. Nagyon érdekes, hogy egy egy szó milyen sokat változtat a dalon. RM nagy rutinnal rendelkezik, hisz neki 140 dala van már amit kiadott. Érdekes, ahogyan segít Jiminnek. 26 percesek a részek..
Jin szavai nagyon őszinték, és szépek.
10/10
JYJ.3 2020 júl. 05. - 16:38:27 10/10
(119276/120400)
Break The Silence dokumentumfilm sorozat.
Megtörni a csendet:
A fordító írja:
BTS Break The Silence dokumentumfilm sorozat - 1. része magyar felirattal:
Ebben a dokumentumfilmben a Love Yourself: Speak Yourself turnét örökítették meg a fiúk. Az első rész 2018. novemberében, Japánban kezdődik, majd az összesen 7 részes sorozat végigjárja velük a 2019 turné helyszíneit is. Papírzsepit készítsetek.
OK.RU - https://ok.ru/video/1713571105459
Indavideó - http://indavideo.hu/video/BTS_Break_the_Silence_1_resz_HUNSUB_Magyar_felirat

Ez a dokumentum film őszintén mutatja mi van a színfalak mögött, és a több mint 1 éves turné alatti eseményeket. Ez az első olyan túra, ahol a világ legnagyobb stadionjaiban lépnek fel. Több helyen 2 alkalommal is.
Annyira szívből lélekből dolgoznak állandóan, hogy a végkimerülés határán vannak.
Volt hogy nem tudták melyik városban vannak.
1 évig szinte műanyag kaján éltek, koncert után a szálloda szobában ettek, és szabadidejükben zenét komponáltak.

10/10
JYJ.3 2020 júl. 05. - 15:18:20 10/10
(119275/120400)
Mint ahogy írtam, én sem ismerem a lány együtteseket.
Most próbáltam megnézni párat, de nekem mind egyformán csak rúdtáncot táncol((
Nem is tud egyszerre énekelni, és erőteljesen táncolni egyik sem.
Vagy is számomra 1 lány együttes van, aki tetszik,ez a Mamamoo.
https://www.youtube.com/watch?v=iv__gGs16w8
https://www.youtube.com/watch?v=rIo51FDry9s

7 percnél kezdődik a MAMA 2019 es műsoruk.
A mamomoo nak több különleges előadása is van.

"A Mamamoonak olyan aurája van, amelyet még soha nem találtam. Különböző aurájuk és karizmájuk van, mint a többi lánycsoportnak. Mindegy, hogy nem lánycsoport, hanem nőcsoport."

A most felkapott lány együttes, szándékosan nem írom ki a nevét, mert nem akarom őket bántani- szinte nem is táncol,csak lépeget ide oda.
Tényleg nem értem én sem.
De van a facén pasi, aki ír róluk, elemzi őket, és valóban neki szól ez az öltözék, és mozgás.
A fiatal lányok meg mind olyanok szeretnének lenni, mint ők. Ettől van nagy sikerük.
Vagy is a pasiknak folyik a nyáluk, a csajok meg majmolni akarják őket. Így dupla siker..

Az egyik videóban a BTS reakciója a Mamamoo táncára. Tudjuk, hogy semmiféle reakciót nem mutathatnak, mert abban a pillanatban megjelenik a hír, hogy társkeresők.
Nehéz lehet fapofával végig nézni neki egy ilyen szexi előadást. YPJ tánca is rendkívüli. A régi nagyokat juttatja eszünkbe.
Talán még Taehyung reakciója mutat némi érdeklődést, ő a szívéhez is kap egyszer, de közben figyeli a társait, és látja hogy szokatlanul komolya mindenki. A többi csak inkább elnéz másfelé, vagy beszélgetnek. Suga egy ásítást is elnyom, biztos ami biztos.

És persze az MNet fizetős csatorna lett, nem is lehet képet kivágni a videóból.
10/10
JYJ.3 2020 júl. 05. - 14:41:20 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119274/120400)
Az óvodás értelmi szintű rajongóból sajnos elég sok van.
Ezt jól mondod.
Többek között a sasengek is olyanok, akik ártanak.
Ez a jobbik eset, aki holdat akar Jinnek.
Ezzel nem árt, legfeljebb lehet rajta nevetni.
Ebben az volt a lényeg, hogy aki a NASAtól megválaszolta a hírt, az utána nézett, mi Jinnek a rendes neve, vagy már eleve tudta.
Mert az óvodás csak annyit írt, hogy Jin, de a NÁSÁtól aki válaszolt az Jin teljes nevét írta ki a válaszban.
Ettől lett felkapott a hír, nem az óvodás írásától..
10/10
JYJ.3 2020 júl. 05. - 14:35:14 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119273/120400)
A japán nyelv keménységével kapcs nem tudok mit mondani. Én nem vettem ezt észre, pedig élőben többször volt szerencsém hozzájuk.
Mások a japánoknak kiadott dalok, a nyelvi különbségek miatt a dalok is máshogy hangzanak.
Az eltérő szótagok miatt át kell komponálni a dalokat, így lehetnek különbségek.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2020 júl. 04. - 17:13:41 10/10
(119272/120400)
10/10
Éva Vidéki 2020 júl. 04. - 17:10:57 10/10
(119271/120400)
https://index.hu/sport/2020/07/02/choi_suk_hyeon_koreai_triatlonos_ongyilkos_abuzalas/
Még mindig annyira elfogadott náluk az erőszak minden formája. Csak abból indulok ki amit a sorozatokban látok. Némelyek nem is értik, hogy ez egyáltalán probléma lehet, nincs rá szemük. Iskolai, munkahelyi terror, a gazdag kontroll nélkül alázhat, kegyetlenkedhet kedvére, félrenéznek. De a szerelmesek kedveskedése is, hogy teljes erővel belecsíp a szerelme az arcába.
Ennek a lánynak is mennyit kellett szenvednie, ha inkább a halált választotta.((( Ja és a legszebb az egészben, hogy több állami szerv hónapok óta figyelmen kívül hagyta a beadványait. A szövetség azt ígéri, hogy majd valami kis büntit kapnak az edzők. Nyilván kapnak valami szóbeli ejnye - bejnyét és marad minden a régiben.((((
10/10
Éva Vidéki 2020 júl. 04. - 16:46:35 10/10 Előzmény JYJ.3
(119270/120400)
Hát nem tudom, hogy mit lehet a gyűlölködők ellen tenni, de már nagyon kellene valamit.((( Hány életet tettek tönkre.
10/10
Éva Vidéki 2020 júl. 04. - 16:41:50 10/10 Előzmény JYJ.3
(119269/120400)
Na azért mekkora tudás kell, hogy 10 táncos szinte tökéletesen szinkronban legyen. Meg mennyi gyakorlás. A kevesebb tagúaknak sem sokkal könnyebb, mind nagyon profik.
10/10
Éva Vidéki 2020 júl. 04. - 16:23:08 10/10 Előzmény JYJ.3
(119268/120400)
Én úgy tudom, hogy a lányok is rendkívül magasan képzettek zeneileg. Zenét szereznek, hangszeren játszanak, de sajnos nekem nem jó a hallásom, így nem tudom megítélni. Viszont amit vonaglanak a színpadon, azt meg nem tudom végig nézni, az csak férfiszemnek való. Így nem tudok érdemben véleményt alkotni.
10/10
Éva Vidéki 2020 júl. 04. - 16:15:02 10/10 Előzmény JYJ.3
(119267/120400)
Na ez szuper volt. Egyből megismételtem.
10/10
Éva Vidéki 2020 júl. 04. - 16:08:14 10/10
(119266/120400)
Arra írtam amikor az óvodás értelmi szintű rajongója holdat kért valamelyiknek tök komolyan a NASA-tól, mert megérdemelte szerinte.((( Erre már nincsenek is szavak.((((
10/10
Éva Vidéki 2020 júl. 04. - 16:05:01 10/10 Előzmény JYJ.3
(119265/120400)
Igen. Azt én is észrevettem, hogy máshogy hangzanak ugyanazok a számok japánul, néha alig ismerni fel, mert a japán sokkal keményebb nyelv. Mint az angol és németnél a német szintén sokkal keményebben hangzik.
10/10
JYJ.3 2020 júl. 03. - 18:27:42 10/10
(119264/120400)
2012 ben, debütálásuk előtti MV
Amikor a biztonsági táncosok a jövőben világszerte bálványokká válnak.
[JoKwon] Da One M / V ( Nagyon jó szám)

a 19 éves Jin és Yoongi, a 18 éves Hobi, a 16 éves Tae és a 14 éves Jungkook ..... Omg .. csecsemők még.
Az RM nincs itt,, mert boi rapper, és amikor csatlakozott, már tisztelete és hírneve volt rapperként és producerként. Nem kérhetik a RunchRondát, hogy táncoljon a háttérben.
01:02 JK
01:56 Jin
04:12 Jhope
04:16 ez Jimin szőke?
04:22 Taehyung
04:44 Szív2012

https://www.youtube.com/watch?v=HWgH0DsD0pQ&feature=emb_logo
10/10
JYJ.3 2020 júl. 03. - 18:27:22 10/10
(119263/120400)

A BTS Suga „Agust D” MV-je 100 millió megtekintést kapott

BTS " Suga felülmúlta a 100 millió nézeteit az első videoklip a Agust D!

Július 3-án, körülbelül 12: 33-kor, a KST, a Suga zenei videója az „Agust D” számára, első mixtape címe (amelyet Agust D néven adott meg) elérte a 100 millió jelet a YouTube-on.

Suga először 2016. augusztus 16-án, KST éjfélkor dobta le az „Agust D” zenei videót, vagyis a videó alig több mint három évre, 10 hónapra és 17 napra telt el, hogy elérje a mérföldkövet.

Gratulálunk Suga-nak a lenyűgöző eredményéhez!

Nézd meg újra az „Agust D” zenei videót az alábbiak szerint:

https://www.youtube.com/watch?v=3Y_Eiyg4bfk
10/10
JYJ.3 2020 júl. 03. - 17:38:01 10/10
(119262/120400)
https://www.allkpop.com/article/2020/07/enraged-fans-bring-a-protest-truck-in-front-of-the-big-hit-entertainment-building

Dühös rajongók tiltakozó kamiont hoznak a Big Hit Entertainment épület előtt
A rajongók fel vannak dühödve a Big Hit Entertainment oldalára, és tüntető teherautót küldtek a vállalati épület előtt állni.

A Big Hit Entertainment június 29-én közzétette a rosszindulatú tevékenységek netizens elleni peres eljárásának frissítését .

A BTS csoport néhány rajongóját azonban feldühítette a Big Hit Entertainment (a továbbiakban: Big Hit) ügynökség lassú reakciója a rosszindulatú kommentátorokra, és ugyanez a bejelentés a jogi kérdésekre vonatkozik.
Azok a rajongók, akik már nem tudták várni a Big Hit válaszát, összegyűltek és teherautó-tiltakozást rendeztek.
A tiltakozó teherautót közvetlenül a cég épületén kívül parkolják, és olyan diákat mutatnak, amelyek vonallal jelzik: „ Megpróbáltad megérteni a rajongókat, és megpróbáltál kommunikálni a rajongókkal ????”, „Kivel beszélgettél?”, „Gyors követelünk visszajelzés és a díjak folyamatának és eredményeinek részletes ismertetése. "
A reklámcsíkon, közvetlenül a képernyő alatt, az idézet a következő:Az inkompetens Big Hit védje meg művészeit. Engedje meg a harmadik díjkört. "

A Big Hit válaszolt, és a Weverse révén kiderítette , hogy jelenleg jogi eljárásokat folytatnak .

A rajongók azonban azt állítják, hogy sok gyűlölet továbbra is aktív, anélkül, hogy a rajongók jelentései és felhívásai ellen törvényes büntetést kapnának. Így a rajongók megtervezték ezt a tiltakozást, remélve, hogy változást hoznak a helyzetben.
Netizens kommentálta:

"Úgy gondolom, hogy ez a teherautó jó ötlet, ha a Big Hit mozog. A gyűlölőket beperelik és a tagok egyedül maradnak. Mindenki boldog. A vége."

az emberek nem értik, milyen nehéz perelni a gyűlölet-kommentárokat? először meg kell határoznia az összes megjegyzésüket, meg kell határoznia, hogy azok elég súlyosak-e, meg kell találnia a személy személyazonosságát, majd jogilag büntetőeljárás alá kell vonnia a megfelelő büntetést. ÉS MINDEN BIZTOSÍTÓNAK. A perelés nem könnyű, sok erőfeszítésre van szükség. mindegyik megjegyzés egyedi, ami azt jelenti, hogy a büntetés értékelése minden egyes esetben nagyon nehéz. és ez csak a jéghegy csúcsa.

A nagy sláger nem vonhatja be a gyűlölet-kommentárokat. de beperelhetik a legrosszabbat is. az embereknek abba kell hagyniuk, hogy MINDEN egyetlen gyűlölet-példányt küldjenek a nagy ütésnek. nem ellenőrizhetik mindegyiket, és büntetőeljárás alá kell vonni azokat, akik előbb mondják a legrosszabbat.

a jogi folyamat hosszú és fárasztó. egy kommentátor napoktól hetekig tehet büntetőeljárást.
10/10
JYJ.3 2020 júl. 01. - 19:20:03 10/10
(119261/120400)

https://www.youtube.com/watch?v=ljduUwprIZI&feature=emb_logo

https://www.allkpop.com/article/2020/06/which-boy-and-girl-groups-are-the-most-synchronized

A YouTuber techie_ray június 21-én videót adott ki, amely kiszámítja a fiú- és lánycsoportok táncszinkronizálásának pontosságát.

A számítógép által kiszámított és kiértékelt videó a százalékos arányt adja az egyes fiúcsoportok szinkronizálásának. A fiúcsoport videó vírusos lett, és meghaladta a millió nézetet.

A techie_ray elmagyarázta módszerét, mondván: "A GÉPMENET-TANULMÁNYOT és a MAT-ot használtam a Kpop legfontosabb fiúcsoportjainak, beleértve a BTS, EXO, SHINee, GOT7, NCT, SEVENTEEN, MONSTA X és több szinkronizálási szintjének elemzésére. Nincs elfogultság, nincs előítélet - csak tiszta matematika. Az eredmények pusztán a számítógép szigorú számításán alapulnak. Senki sem köteles egyetérteni az eredményekkel. A videóban szereplő összes csoport nagyon tehetséges a maga módján, és nagy tiszteletben tartom a kemény munkájukat és odaadásukat. "
Itt van a számítógépes elemzés eredménye:
Fiúcsoportok:
SHINee 89.34%
TXT 93.00%
BTS 87,77%
STB.......

Nem Ismerem a legtöbb csoportot, de azt tudom, hogy egyik sem gép..
Nem is akar a BTS teljesen szinkronban lenni. Korábban pont az volt a baj, ha úgy táncoltak a csoportok, mint a katonák, vagy mint a robotok. Ma már erre semmi szükség.
Beleviszik az egyéniségüket, és attól sikeresek.