10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 25. - 20:30:10 10/10 Előzmény JYJ.3
(119224/120404)
Én most éppen akciósan vettem, de ez 10 lapos. Fiam szokott nyaggatni érte, hogy mikor csinálok. Szerinte gyakrabban kellene. Ő a szusit is szereti, én nem szívesen nyúlok a nyers halhoz. De kérdés, hogy az mennyire lenne friss, mire megvásárolám. Ekkora rizikó már nem fér bele nekem.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 25. - 16:27:24 10/10
(119223/120404)
https://www.youtube.com/watch?v=_AQExMiXps4&t=3s

2018 as interjú magyar felirattal.. végre nem arról kérdez, hogy randiznak-e a rajongókkal..A fiúk nagyon hálásak érte...
10/10
JYJ.3 2020 jún. 25. - 13:21:31 10/10
(119222/120404)
Park Bogum megerősítette kötelező katonai felvételi időpontját.

A színész Blossom Entertainment ügynöksége június 25-én bejelentette, hogy a Park Bogumot elfogadták a haditengerészet kulturális promóciós csapatához. Ezzel a Park Bogum augusztus 31-én jelentkezik. Az alábbiakban olvashatja a Blossom Entertainment hivatalos bejelentését.

"Helló. Ez a Blossom Entertainment.
Ez a bejelentés Park Bogum színész katonai felvételére szól.
A színészt a haditengerészet kulturális promóciós katonaként fogadták el, és 2020. augusztus 31-én vesz fel.
Felvétele előtt befejezi a „Wonderland” film és a „Record of Youth” című drámát.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 25. - 13:19:14 10/10
(119221/120404)
Mnet 'TMI News' szerint 10 bálvány található a legdrágább ruhákon.

Június 24-én a 'TMI News' 10 bálványt sorolt ​​fel őrülten drága munkaszekrényekkel. A listán olyan férfi és női bálványok szerepelnek, akik híresek voltak a divat iránti szenvedélyükről. A BLACKPINK Jennie többek között 23,5 millió KRW (körülbelül 19 500 USD) értékű extra drága Chanel ruhájával sikerült a legfontosabb helyet foglalnia. Az első öt helyezett a BLACKPINK Jennie, a BIGBANG GDragon, a (G) I-DLE Soojin, a BTS V és a MAMAMOO Moonbyul.

https://www.kstarlive.com/news/2020/06/25/mnet-s-tmi-news-lists-10-idols-with-the-most-expensive-work-outfits-362179

V-n a piros kabát 8700 dollárba kerül.

https://youtu.be/gFRC8DgHBl4
10/10
10/10
JYJ.3 2020 jún. 24. - 13:42:07 10/10
(119219/120404)
BTS a Vogue Japan számára (augusztus kiadás)
10/10
JYJ.3 2020 jún. 24. - 13:40:51 10/10
(119218/120404)
Gratulálunk a BTS-nek az "Év legbefolyásosabb csoportja" elnyeréséhez a Weibo Starlight Awardson!
Az ünnepi poszt felirata: "A fegyverünk nyerte meg a díjat" 💜💜💜
10/10
JYJ.3 2020 jún. 23. - 18:58:58 10/10
(119217/120404)

James Corden
@JKCorden

A Royal Plymouth Színház teljes művészi csapatát 3 nap alatt elbocsátják. Ez az egyik legnagyobb, leginkább látogatott színház Londonon kívül. Egy színház, amelyben nincsenek művészek, és nem térnek vissza. A világot legyőző kulturális táj összeomlásban van
10/10
JYJ.3 2020 jún. 23. - 18:50:45 10/10
(119216/120404)
ÍRTA LAINEY

Bevezetés 2020. június 22-ig
A BTS még soha nem játszott koncerten Oklahomában. Egy órán belül eladhatják bármely helyszínt Oklahomában. De nem veszélyeztetnék rajongóik egészségét és biztonságát egy globális egészségügyi válság idején. Ellentétben az Egyesült Államok elnökével.

Beszélve ...

Pár hete írtam arról, hogy a BTS ARMY és a K-pop rajongók miként mozgósították a tüntetők védelmét azáltal, hogy rajongói kamerákkal elárasztották a rendőrségi alkalmazásokat, és átvették a rasszista minden életét / a fehér élet lényeges hashtagjait a Twitteren. Amint azt a bejegyzésben megjegyeztem , a BTS ARMY évek óta uralja a közösségi médiát a zenekar támogatása érdekében, és erejük tovább kiaknázható, [tehát] érdekes lesz látni, hogy lesz és hogyan ”. Jól. Ezen a hétvégén láttuk.

A Trump kampány azzal dicsekedett, hogy az olaszországi Tulsa állambeli gyűlésein millió ember vesz részt. Ami igazán történt, az volt, hogy a rendezvényt megelőző napokban online mozgalom történt, hogy regisztrálni lehessen a rallyra szóló jegyeket, anélkül, hogy részt vennének. A NY Times szerint "a K-pop rajongói fiókok elkezdték megosztani az információkat a követőkkel, ösztönözve őket, hogy regisztráljanak magukra - és aztán ne jelenjenek meg."

Tizenévesek és idősebbek a TikTokon hamarosan csatlakoztak, majd más közösségi média platformokra terjedtek. Ők is hiteligénylést igényelnek, és természetesen, ellentétben azzal, hogy Trump, aki véletlenszerű sh-ttel büszkélkedhet, és soha nem tudja bebizonyítani, a kurzusról, ezeknek a gyerekeknek vannak bevételei.

Az eredmény?

Nézd, a világjárvány közepén vagyunk. Nehéz megmondani, hogy több ember valóban kiderült volna-e, ha a BTS Hadsereg, a K-pop rajongók, a tizenévesek és az idősek nem csinálnák, amit csináltak. De ez nem volt a lényeg. A lényeg az volt, hogy pontosan tudták, hogy miben bánthatja őt: az egoját. Ez az f-ckwit mindig a „besorolásokról” beszél, és napok óta állította fel a részvételt. Amit a hírek mutattak, az üres helyek voltak az arénában és a külső színpadi téren (úgynevezett „túlcsordulásnak”), amelyet elhagytak, majd szétszereltek, még mielőtt Trump beszédét kezdte volna. LOLOLOLOLOLOLOL

De most komolyan? Ez nem számít, ha az emberek nem jelennek meg szavazni. A választások novemberben vannak. Az egyik dolog a Trump online büntetése. A szavazóhelyiségig történő megjelenés egy másik. És mielőtt az embereknek regisztrálniuk kell a szavazáshoz. Regisztráltak, hogy nem vesznek részt a Trump eseményen. Ha ugyanazt az energiát lehet felhasználni a választók regisztrációjára és a választási napon történő nyomon követésre, akkor ez egy igazi ünneplés. Egyébként ez semmit sem jelent.

Addig, amíg a környéken lévő politikai jelölteken tanulmányozod, és felkészülsz polgári feladatai elvégzésére, talán szüksége lesz egy lejátszási listára? Gondolkodsz egy BTS és a K-pop lejátszási lista összeállításán? Jó hét ehhez. A BLACKPINK visszatérése csütörtökön zajlik. Sasha és én már veszítjük a fejünket a látványtól:

Örülnék, ha összeállít egy BTS lejátszási listát, ha érdekli. Miért nem érdeklődött? Úgy értem, nem akarok kicsit hangzni, de… évek óta beszélek neked Bangtanról. És nézd, most John Oliver megy Bangtanba a múlt héten ma. Két héttel ezelőtt elmondtam nekem a rajongókról, és a fan legfrissebb epizódjában eljuttatott egy fancam alapot, majd kiderült, hogy LIKE ME, hogy Jungkook elfogultsággal rendelkezik!
Rövidítve...https://www.laineygossip.com/kpop-fans-tiktok-users-punk-donald-trump-tulsa-oklahoma-rally/66488?fbclid=IwAR38S6045Upb42LDwk5r22o0yaShc9IGXXevUWQxf5rrEjG7dW1B4EXy_Uk

https://www.instagram.com/p/CBVxXWIgS03/?utm_source=ig_embed
10/10
JYJ.3 2020 jún. 23. - 18:41:19 10/10
(119215/120404)
ÍRTA PREM

https://www.laineygossip.com/professional-troll-internet-prankster-elijah-daniel-trending-social-media-for-telling-world-stan-bts-on-bbc/66490

Az Egyesült Királyság hírcsatornáján szó esett a BTS-ről, szinte szó szerint mondták, hogy kövessék figyelemmel a fiúkat és hallgassák a Stay Gold-ot.

Ez a pontos fordítás, a szövegben lévő javítása.

K-pop, Illés Daniel és a BBC

SZÓLÓ 2020. 06. 22. AT 16:33
Minden alkalommal, amikor azt gondolom, hogy láttam a felháborítóbb, leghihetetlenebb címsort, a 2020-as olyan, mint „ó, hát gondoltál ??” és megcsúsztat egy másikkal. A hétvégén a történet „professzionális troll és internetes csíny, Elijah Daniel azt mondta a világnak, hogy kövessék figyelemmel a BTS fiúkat, és hallgassa a a Stay Gold-ot a BBC-ben.” És ez még nem volt a legfurcsább sh-t, amely ezen a hétvégén ment le.
Megkérdezheti: "ki az Illés Daniel?"

Azt is kérdezheti: „mit jelentett ezeknek a szavaknak a 90% -a?” Odaérünk. De először foglalkozzunk az első kérdéssel: azok számára, akiknek ismeretlen, Illés egy önkihirdetett „profi troll”, aki egyben rapper, vlogger és komikus is. Kezdetben furcsa csínyei miatt hírnévre emelkedett, kezdve a Fehér Házhoz intézett petíciójával, amelyben a nemzeti himnuszt „ Párt az USA-ban ” készítették.

Innentől erotikus regényt írt és publikált Trumpról, rávilágított egy ragyogó vibrátorra egy összejövetel során (amely felvette őt a repülési tilalom listájába), megpróbálta megszabadítani Piers Morgan-t a Jó reggelt Nagy-Britanniáról , és A pokolban, Michigan-ben egy napra betiltotta a heteroszexualitást , és saját sikeres zenei karrierjét kezdte Lil Phag rapperként.

Illés vasárnap reggelen tornászott. Amint Lainey megemlítette a mai nyitott eseményen , szombaton Trump otthont adott első kampányversenyének Tulsa-ban (Oklahoma). Eredetileg június tizenharmadikra ​​tervezték egy városban, ahol otthont adtak az egyik legrosszabb faji erőszaknak Amerikában, végül a következő napra szállították. Ó, a járvány közepén vagyunk.

Engem lenyűgöz az a tény, hogy kollektív hatalmuk révén ez a történet beszédes pontjává vált az Egyesült Államok politikájában és a nagyobb hálózatokban. Az AOC tweetelt róla , és Trump kampányának reagálnia kellett azzal, hogy megcáfolja az állításokat, miszerint ezek a tevékenységek okozták az alacsonyabb részvételt.

Illés még a BBC-ben készített interjú során beszélt róla!

A BBC-nek van egy bizonyos levegője és hangja, amely ehhez társul. Ez egy történelmi intézmény, nagyon specifikus imázsával és márkájával, és egyértelműen nem jelenti azt, hogy interjút készítünk egy internetes személyiséggel a koreai pop rajongói között. Csak arra várok, hogy holnap a királynő mondja: „sksksk anyway stan Jungkook”. (És igaza lett volna!)

Fontos, hogy lássa az egyik legérdekesebb sajtószoba-jelentést erről. Nem azért van, mert a K-popnak bármilyen legitimitásra van szüksége a nyugatról. A K-pop csoportok már bebizonyították, hogy képesek a közösségi média kezelésére és a nagykövetők parancsnokságára. Állandóan a listák tetején vannak, és több millió rajongójuk van, akik szó szerint megváltoztathatják a választási kampány legfontosabb eseményeit. Tényleg mindenkinek meg kell ragadnia és fel kell ismernie, hogy a K-pop olyan kulturális erő, amellyel számolni kell, akár tetszik, akár nem. A BBC jó indulási hely. Tehát, Illés Daniel szavaival, halgassa a BTS-t és a „Stay Gold” streamet. Ami egyébként a postai üzenet idején jelenleg a világ minden tájáról a Twitter vezető helyén van.

https://www.youtube.com/watch?v=wY1ieGMKfQ4 És amit hallgassunk..
10/10
JYJ.3 2020 jún. 23. - 18:26:20 10/10
(119214/120404)
A Youtube „Kedves 2020-as osztálya” beszédeinek rangsorolása

ÍRTA : SARAH
Rövidített cikk.

Nemrég soroltam néhány virtuális kezdőbeszédet, amelyet a hírességek adtak a 2020-as osztálynak, mivel a karantén során elmulasztják a hagyományos indulásaikat. Aztán, vasárnap, a Youtube (újabb) online kezdést, a „Kedves 2020-os osztály” otthont adott a 2020-as osztály számára, amely egy teljesen új kezdőbeszédet hozott nekünk a rangsorba. Természetesen most egy teljesen önkényes skálán rangsorolom a YouTube „Kedves 2020-as osztálya” kezdőbeszélőit, hogy ne kelljen az egész négy plusz órát átélnie, amikor a Beyoncé és a BTS nagyon fontos.

https://www.laineygossip.com/ranking-speeches-of-youtubes-dear-class-of-2020-including-michelle-obama-beyonce/66402

Szombaton a BTS és címkéjük, a Bit Hit Entertainment egymillió dollárt adományoztak a Black Lives Matter számára, és rajongóik részvételével közölték szolidaritásukat a BLM mozgalommal és az aktivistákkal. Nem ismerem nagyon jól a zenéjukat, de úgy döntöttem, hogy a Jungkook a kedvencem, mert egész nap hallgattam a hangját. Ez egy esős nap, az „ágyban maradás” hangja, ha tudod, mire gondolok. Hívj, amikor a solo mixtape leesik.

Teljesítmény rangsorolás: Ők a világ legnagyobb f-cking bandája, mit akarsz még?

https://www.youtube.com/watch?v=ErTgtL1Tjns
10/10
JYJ.3 2020 jún. 23. - 09:54:12 10/10
(119213/120404)
"A BTS és a Bighit Entertainment 1 millió dollárt adományozott a Live Nation Crew Nation kampányához. Az alap márciusban indult annak érdekében, hogy támogassa a világ minden tájáról érkező koncert-csapatait, akiket a COVID-19 érint. "

"A BTS nagy összegeket adományoz a társadalom jótékonysági céljaira."

Utána néztem, mert sokféle fordítás van, hogy mi is ez.
Ez egy nemzetközi alap. Azokon segít, akik a zeneiparban dolgoznak. Mivel elmaradtak a koncertek, nagyon sok alkalmazott, akik a koncertek szervezésében dolgoztak, munka nélkül maradtak az egész világon. Az ő megsegítésükre hoztak létre egy alapot, amibe most a BTS 1 millió dollárt adott.
1 hónapon belül ez a második adomány, az első szintén 1 millió dollár volt.
A Big Hit alkalmazottai nagyon hálásak a BTS nek.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 22. - 19:00:49 10/10
(119212/120404)

A BTS Jungkook rekordja az első és egyetlen énekes a világon, amely 10 milliárd nézetet túllép a Tiktok hashtagján

A Jungkook óriási népszerűségét növeli a közösségi média platformjain. A kpop szupersztár újabb rekordot állít az első és egyetlen énekesként világszerte, amely meghaladja a 10 milliárd nézetet a Tiktokon . Számos rekordot állított fel a Twitteren, és az MTV globális díjának címzettje . Ehhez óriási népszerűségét számos média kiemelte a csoport sikerének tényezőjeként, mivel ő a legkeresettebb bálvány a YouTube-on és a Google-on .

A Jungkook világszerte népszerűsége valóban páratlan.

https://www.allkpop.com/article/2020/06/bts-jungkook-sets-a-record-as-the-first-and-only-singer-in-the-world-to-surpass-10-billion-views-on-his-tiktok-hashtag?fbclid=IwAR2Yf_kAbTFNiAZTtxuMvdjiIKmI3jukp93cv4cbNiWQox_GZHY5deN56aI

Az a vicces benne, hogy nem használja a tik-tok-ot.

10/10
JYJ.3 2020 jún. 22. - 18:28:28 10/10
(119211/120404)
10/10
JYJ.3 2020 jún. 22. - 17:55:29 10/10
(119210/120404)
Liiv M x BTS - RM
Ha megváltoztatom __, __ megváltozik:
Ha megváltoztatom a 20on éves magam, a 30-as énem megváltozik
"Ezt azért választottam, mert azt gondoltam, hogy a 20on éves Kim Namjoon-t kell ápolnom, hogy a 30-as Kim Namjoon-t létrehozzam
-- Valójában mindenképp gyakorolok, amikor van időm - még egy évvel korábban kellett volna ezt elkezdenem-, és azt hiszem, a másik legfontosabb dolog az, hogy felkelj, és mozogj. És egy másik, hogy ne merüljek túl magamba.
-- Igen, ezekre a dolgokra gondolok jelenleg. Mindig mindenkit felvidítok. Hwaiting!"
~Moonlight
10/10
JYJ.3 2020 jún. 22. - 17:47:29 10/10
(119209/120404)
Liiv M x BTS - Jin
Ha megváltoztatom __, __ megváltozik:
Ha megváltoztatom a gondolkodásmódomat, megváltozik az energiám.
"Amikor volt valami, ami miatt rosszul éreztem magam a nap folyamán, megőrültem, és egész nap rossz hangulatban voltam, de ahogy elkezdtem "Ó, azt hiszem lehet, hogy ilyen" és "Azt hiszem valami ilyesmi történhet", csak egy pillanatra érzem magam rosszul, majd elfelejtem. Végül is valami történt, mi értelme rosszul lenni egész nap?
Ha úgy gondolod, hogy nem túl negatív, bármikor bármilyen okból képes vagy pozitívan gondolkodni. Tehát a tested energiával és erővel fog telni, mindent megtehetsz sok energiával. Bár ez nagyon nehéz dolog, ha továbbra is fenntartod gondolkodásmódodat, pozitív és boldog emberré válhatsz.
Mindenki, a BTS és én mindig felvidítjuk az ARMYjainkat. Mindenki, szeretlek. Növelj erőt. Hwaiting"
~Moonlight
10/10
JYJ.3 2020 jún. 22. - 15:50:00 10/10
(119208/120404)
Liiv M x BTS - Suga
Ha megváltoztatom __, __ megváltozik:
Ha megváltoztatom a nézetem, megváltozik a világ
"Úgy gondolom, hogy ez a hely valami gyönyörűnek tekinthető, vagy éppen valami szomorúnak az ember perspektívája alapján; hogy az éltet, a létezés és a vilég ilyen, de hm. Azt hiszem a különbség az, hogy hogyan nézel rá.
Az életem csak egy igazán negatív felfogással éltem, de nos, a különféle lehetőségek révén megváltozott, mert kiderült, hogy a dolgok nem csak pesszimisták. Tehát azon dolgozom, hogy meglássam a sok dolgom fényes oldalát.
Úgy gondolom, hogy az életben a legfontosabb - vagy talán nem a leg, de minden bizonnyal fontos - az az előítéletek feladása. Ugyanez van amikor zenét hallgatsz, vagy filmet nézel - vannak olyan időszakok amikor hiányoznak miattuk a sokkal jobb dolgok.
Úgy gondolom, hogy tanulmányoznunk kell az élet könnyebben élhető módjait. Mindig drukkolok nektek. Növelj erőt. Hwaiting!"
~Moonlight
10/10
JYJ.3 2020 jún. 22. - 15:43:06 10/10
(119207/120404)
https://www.youtube.com/watch?v=ETyVYLGqKyQ

A Japán CDTV mai élő adásában a BTS szerepelt. Előadták az új dalukat, ma először.
Japánban a legmagasabb trend lett V az előadás után.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 22. - 09:42:33 10/10
(119206/120404)
https://www.koreaboo.com/news/kpop-agency-ceos-directors-vote-best-idol-groups-rookies/?fbclid=IwAR1lMLY-cnf_Yhd1hD4vdrPArcHH1d7oOPPQzYG_h2W_qA3_SvdKXyuMy_0

A K-Pop Ügynökség vezérigazgatói és igazgatói a BEST Idol csoportokról, az újoncokról és egyebekről szavaznak
Az elfogultságod tette a K-Pop tetejét?

A Sports Chosun cégként ünnepeli a 35. életévét, és az ünnepség részeként 50 szórakoztató ügynökség vezérigazgatójával és igazgatójával készített interjút, hogy meggondolja magát arról, hogy ki az iparág jelenlegi hatalmi szereplői.

8 kategórián szavaztak, és mindenki szavazott a három legjobb választására. Az első helyezett szavazat 3 pontot kapott, a második helyezett 2 pontot kapott, és a harmadik helyezett 1 pontot kapott, azaz a kategóriákhoz legtöbb szavazatot 150 pont kapott.

Az „egészséges emberek”, amelyek az egész iparágat mozgatják

BTS vörös szőnyegen ...
BTS - 68
Lee Soo Man - 58
Bang Si Hyuk - 47
Park Jin Young - 23
IU - 18
A legjobb K-Pop-producer

A BTS-t létrehozó ember a Billboard elismerést kapja
Bang Si Hyuk - 101
Lee Soo Man - 65
Park Jin Young - 37
ZICO & Teddy (nyakkendő) - 11
A legjobb Male Idol csoport

bts_butterfly1
BTS - 141
EXO - 53
Tizenhetedik - 25
NCT - 17
BIGBANG - 9
MONSTA X - 7
A legjobb női idol csoport

feat kétszer
KÉT - 111
BLACKPINK - 69
Vörös bársony - 24
Oh my girl - 13
IZ * EGY - 11
(G) I-DLE - 10
A legjobb férfi szolista

Zico
ZICO - 71
Eső - 38
Paul Kim - 23
EXO Baekhyun és BIGBANG G-Dragon (nyakkendő) - 16
Park Hyo Shin és Jang Beom June & Im Young Woong (nyakkendő) - 14
A legjobb női szolista

iu
IU - 115
Lányok generációjának Taeyeon - 52
Chungha - 38
Heize - 21
Sunmi - 17
Lee Hyori - 11
A K-Pop jövőjének legjobbjai

txt
TXT - 60
ITZY - 43
Az SM Entertainment újonc lánycsoportja - 13
KRAVITÁS ÉS KEZELÉS & ATEEZ (nyakkendő) - 7
A legjobb K-Pop ügynökség

lee soo ember hirdetőtábla 0
SM Entertainment - 98
Big Hit Entertainment - 83
JYP Entertainment - 48
YG Entertainment - 8
Here are the 50 agencies and personalities that participated in the voting

Az 50 ügynökség: Kihagytam a legtöbbet, a cikkben benne van.Ki gondolta volna, hogy ennyi van, és ez nem mind.
Engem meglepett, hogy az SM jelenleg is a legjobb ügynökség.
A lánycsoportoknál pedig a Blackpinknek van a legnagyobb sikere, úgy láttam a számokból eddig.

JYP Entertainment
Pledis Entertainment
SM Entertainment
Cube Entertainment
Big Hit Entertainment
YG Entertainment

10/10
JYJ.3 2020 jún. 22. - 09:26:43 10/10
(119205/120404)
A BTS 2020 UNICEF Inspire díjat kap a „Szeresd magad” kampányáért.

https://www.soompi.com/article/1408232wpp/bts-receives-2020-unicef-inspire-award-for-their-love-myself-campaign?fbclid=IwAR0csve3U3ldStlCA6DLbRj9kr8zOqX2YQzJHEgAoul74uajKTem7xTdXBQ


2020. június 22
A BTS elnyerte a 2020-as UNICEF Inspirációs díjat a „Szerelem magam” kampányukért!

A KST június 22-én az UNICEF bejelentette, hogy a BTS „Szeretem magam” kampányát Inspire Award-nal ítélte oda az Integrált Kampányok és Események kategóriában. A 2017-ben indult kampány célja a gyermekek és fiatalok elleni erőszak megszüntetése az egész világon.

Az Inspire Awards elismeri az UNICEF kampányait, amelyek az elmúlt évben a világ legnagyobb országaiban voltak a legnagyobb befolyással. Ebben az évben 50 ország 100 kampányát vették figyelembe a díjak 18 kategóriájában. A győzteseket az UNICEF munkatársai által az egész világon online szavazás és a bírói testület elbírálása révén választották ki.

Lee Ki Cheol, az UNICEF Korea főtitkára megjegyezte: „A BTS üzenete, hogy szeretni kell magát, hogy mások is szeretni tudjanak, pozitív átalakulást idéz elő az egész világon. Úgy gondolom, hogy ez a díj a BTS pozitív befolyásának eredménye, mivel bátorságot és kényelmet adnak a gyermekeknek és fiataloknak az egész Földön. ”

"Koreai fickóként valóban nagyon büszke vagyok arra, hogy megkapják ezt a díjat, és szeretném megragadni ezt a lehetőséget, hogy őszintén köszönetet mondjak a BTS-nek és a Big Hit Entertainmentnek azért, hogy mindig aktívan támogatták az UNICEF #ENDviolence kampányát."

Gratulálunk a BTS-nek!