Téma: Idegölõ

1/10
Ktesibios 2010 aug. 21. - 19:55:16 1/10
(45/65)
Ez a film szánalmas. Nem akarok senkit megsérteni, de a rendezõnek, forgatókönyvírónak (akinek a neve talán nem véletlenül titok) halvány gõze sincs arról, hogy miként mûködik egy vígjáték. A közepes poénok pedig olyan csapnivalóan vannak eljátszva, hogy még egy árva mosolyt sem képesek csalni az ember arcára. Ez egy igazán dilettáns, idegölõ film, ennyiben nem árultak zsákbamacskát. Csak azt szeretném tudni, hogy vajon mennyi állami támogatást kapott - ha kapott -, mert azt nehéz elhinni, hogy pusztán vállalkozási alapon képesek voltak ekkora nullát összehozni.
vitkovits 2010 aug. 21. - 19:26:05
(44/65)
Bocs, Csányi.
vitkovits 2010 aug. 21. - 19:25:42
(43/65)
Istenem, de gyönge ez a Gesztesi... Nálánál már (az agyonsztároltak közül) csak a csányi haloványabb. (Nem itt, úgy általában.)
1/10
cseppo 2010 aug. 21. - 15:47:01 1/10 Előzmény szinészbob
(42/65)
Ezért kár volt Görögországba menni, nálunk is leforgathatták volna, a szar görög színész helyett mondjuk Revickyvel vagy Rudolffal.
szinészbob 2010 aug. 20. - 12:58:18
(41/65)
Ízlések és pofonok. Nekem tetszett. Aki megnézi, néhány dolgot jó ha tud: a humora nem magyar, tipikus görög vígjátékot láthatunk. A fogorvost játszó színész náluk nagyon híres komikus, Reviczky Gábor szinkronjával szerintem telitalálat. A görög lány nagyon szép és jól játszik. Gesztesi, nos õ most nõtt a szememben. Teljesen hiteles. Nem a gyúrjunk vazze jut az eszembe, amikor látom, sokkal inkább David McCallum, aki a StrikeForce sorozatban volt Jég, a bérgyilkos. Attól, hogy valami magyar, még nem biztos, hogy rossz. ez a sztori olyan helyen játszódik, ahol az emberek délben elmennek pihizni, négyig szórakoznak, fürödnek stb., élvezik az életet, utána késõ estig zajlik tovább a munka. Más a mentalitásuk.
scooter7404 2010 márc. 04. - 16:33:24
(40/65)
bocsi:mitt helyett mit
scooter7404 2010 márc. 04. - 16:32:44
(39/65)
Gesztesi miatt: 10/0
Koko mitt keres egy filmben,egyszeruen dupla nulla a boxon kivul
fredi60 2009 aug. 06. - 19:13:56 Előzmény seenki
(38/65)
"Itthon forgatták". Ez tetszett. :)
Esetleg egyszer utazz ki és nézd meg a szigetet. Akkor rájössz a hülyeségedre.
mucsai 2009 aug. 03. - 23:16:37
(37/65)
Ez egy pocsék film. Jellemzõ, hogy az író itt ki sincs írva, szégyellheti is magát. Úgy gondolom, hogy valami közös borozgatás hatására kaptunk egy kooprodukciós ajánlatot egy leitatott görög tényezõtõl, aztán nagyon gyorsan össze kellett csapni valami közös filmtervet. Egy banális, de mûködõ és nézhetõ vígjáték ki is jöhetett volna belõle, ha van egy igazi és humoros forgatókönyvíró, és elfogadhatóan osztják ki a fõszerepeket. Gesztesi nem olyan jó színész, mint amilyen felkapott, kis karakterszerepre még elmegy, de sármos bérgyilkosnak teljesen hiteltelen, inkább egy elhízott anyagbeszerzõnek néz ki. A görög fõszereplõ meg egy ripacs, ami még nem is lenne nagy baj ehhez a figurához, de van egy súlyosabb probléma is, egyszerûen nem szimpatikus, ezért teljesen használhatatlan ebben a szituációban. Plusz Reviczky hangja egyáltalán nem illik hozzá. A görög csaj viszont elé jó nõ a feladatra, és mint színész is megfelel.
GMontana 2009 aug. 02. - 16:18:57
(36/65)
Nekem nem tiszta ez az egész.
Magyar vigjáték?? Szentem Magyar-görög vigjáték nem?
van vagy 3 Magyar szereplõ meg a rendezõ meg a vágó meg ezek Magyarok, de sok szereplõ benne Görög + Görögországban játszódik:D
denyiro 2009 máj. 27. - 07:25:26
(35/65)
Nekem csak a görög rendõrcsaj tetszett benne, de az nagyon, mondhatom azt is blokkolnám. Imádtam a filmben megvillantott bájait.
mulao 2009 márc. 29. - 19:15:59
(34/65)
Hát,nem a legjobb magyar film,de ettõl még egyszer elmegy.Gesztesit egyeltalán nem tartom a legjobb mayar színésznek,de úgyrémlik,hogy jó volt itt.A görögországi látvány azért szép és jó.
1/10
G.Mester 2009 márc. 29. - 16:21:38 1/10
(33/65)
...Úgy tûnik, kár volt...
Mmint belenézni.
Ezeket a "poén"okat már Benny Hillnél is untam, mert õ is lopta õket.
1/10
G.Mester 2009 márc. 29. - 15:59:13 1/10
(32/65)
:)))
Tetszenek a hozzászólások.
Gesztesi, mint legjobb magyar színész ... muhahaha
Aztán : "adotságait mert ithon" ... meg: "EZ A VILÁG LEGSZ*RRABB FILMJE LÁTSZIK HOGY MEGYAR!" :))))
Ilyen KOMOLY ítészek véleményei alapján lehet, hogy belenézek... ;)))
Dr_Loreley 2009 jan. 15. - 22:45:31
(31/65)
Magyar film léttére tényleg nem volt olyan rossz :)
seenki 2009 jan. 12. - 02:52:57
(30/65)
Szerintem nem rossz film! Mellesleg az hogy Görög o.-ban játszódik hát igen..... a helyzet az hogy azért nem használták ki görög-ország adotságait mert ithon forgatták az egészet! De ahoz képest hogy magyar film nem rossz!
janus09 2009 jan. 11. - 19:28:33
(29/65)
Ne legyenek már olyan "amerikás" igényeik hölgyeim és uraim. Ez egy (részben) magyar film. Annak pedig jó!
Tengri77 2009 jan. 11. - 08:28:12 Előzmény Bíró Milán
(28/65)
Kedves Bíró Milán!
Nem vagy te egy kicsit rasszista? Egyébként valóban nem egy filmremek.
tgj7210 2008 okt. 10. - 23:07:06
(27/65)
Vígjátéknak nagyon gyenge, igazán nagy helyzetek, poénok, érdekes karakterek nincsenek a filmben. Gesztesi Károlyt nagyon nem kedvelem - nem csak azért, mert a csapból is õ folyik, hanem mert minden szerepében egy mocskosszájú macsót kellett eljátszania. Ebben a filmben viszonylag keveset kellett ilyen bunkónak lennie. Nyilván arról nem tehet, hogy Natalia Dragoumi, a világ egyik legrondább színésznõje lett a partnere... Az tetszik a filmben, hogy nemzetközi! Az remek, hogy 2 nemzet színészeit ennyire összhangba lehet hozni - kár, hogy ilyen vacak film volt az apropó... Kimondottan idegesített, hogy kevés volt a külsõ jelenet, hiszen ha már Görögországban, tengerparton forgatnak, akkor miért nem használta ki a stáb a lehetõséget? Miért forgatott 80%-ban belsõ jeleneteket vagy sötét utcákon játszódó jeleneteket? Ez tévéjáték-ízûvé tette a filmet és egyben unalmassá. A filmben különösen szánalmas volt a jelbeszéddel való kommunikálás (Gesztesi-Molnár), mert köze nem volt a jelnyelvhez és számomra az ilyen idétlen jelnyelvelés puszta tiszteletlenséget jelent azokkal szemben, akik nem viccbõl/hobbiból használják a jelnyelvet. Szóval ezzel baromkodni nem vicces, hanem szánalmas és ráadásul ócska dolog. Az még szánalmasabb volt, hogy Közép-Európa legprofibb bérgyilkosa az egész filmen át egy bénabéla volt, akinek nemhogy nem jött össze semmi, de úgy tûnt, mintha született balek lenne. Szánalmassági szempontból számomra a hasonló témájú amerikai filmekbõl átörökített (ellopott) bugyuta klisévé vált cselekményvezetés, fordulatok, karakterek, gegek vezetik a negatív listát. Méghogy a gyermekeink ostoba amerikai filmeket néznek! Ugyan már! A rendezõink egyike-másika sem csinál mást, pedig egy-egy regény elolvasásával sokkal több és használhatóbb ötletre tehetnének szert.
4/10
Isti08 2008 aug. 12. - 23:54:52 4/10
(26/65)
Elég gyenge lett Gesztesitõl többet vártam õ a legjobb magyar színész 4 pontot adok